برگزیده های پرشین تولز

فروش BlackBerry BlackBerry Playbook 16 + هديه و اشانتیون

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
سلام دوستان
یکعدد تبلت بلک بری موجوده برای فروش که همراهش اشانتیون هم میدم. بدون خط و خش و در حد آک.
ساعت مچي مردانه اوماکس ژاپني به ارزش 280 هزار تومان ( زنونه هم دارم به ارزش 320 هزار تومان با برند اسپريت اگر مشتري خانم باشه ) + DVD برنامه و بازي هاش که دانلود کردم بصورت اشانتيون
مشخصات : وزن 425 گرم - ساخت ساخت تايوان پردازنده: Intel Dual-Core Cortex-A9 CPU 1GHz ديسک درايو: حافظه داخلي 32 GB صفحه نمايش: صفحه نمايش لمسي LCD Capacitive - اندازه 7 اينچ امکانات: WiFi - بلوتوث - دوربين - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژيروسکوپ - USB - HDMI ساير مشخصات: BlackBerry Tablet OS QNX - کارکرد باتري 16 ساعت پخش مداوم موسيقي يا 4 ساعت پخش مداوم فيلم يا 6 ساعت مرور اينترنت.
برنامه و بازيهاي اندرويد هم روش نصب ميشه . عملکرد بسيار سريع و پاسخگو ويژگي‌هاي سخت‌افزاري بسيار پيشرفته و قدرتمند کيفيت ساخت، طراحي خاص و منحصر به فرد بلک بري و ارگونومي و خوش دستي واقعا عالي صفحه نمايش لمسي منحصر به فرد با تاچ بسيار عالي دوربين بسيار با کيفيت جلويي و پشتي سيستم‌عامل فوق العاده QNX و پردازنده قدرتمند دو هسته اي 1 گيگاهرتز TI OMAP قابليت چند وظيفه‌اي به بهترين نحو ممکن امکان نمايش فايلهاي فلش و YouTube به صورت پيش فرض............اين تبلت مجهز به دوربيني 5 مگاپيکسلي در پشت دستگاه و دوربيني 3 مگاپيکسلي در جلو است. هر دو دوربين مي توانند باکيفيت 1080P فيلم برداري کنند .
تعویض هم دارم با تبلت 10 اينچي .
قیمت فروش : 870.000 تومان

Last edited:

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
ان شاء الله وارد معامله با یکی از دوستان شدیم برای معاوضه ...........

بالا