برگزیده های پرشین تولز

فروش (Woofer Hi-fi (Passive دست ساز

varand_ic

Registered User
لایک‌ها
5
فروش (Woofer Hi-fi (Passive دست ساز
اگه به دنبال کیفت صدا نیستی و خرید Speaker از برند های چینی رو ترجیح میدی توصیه من به شما این هست که همین الان Page رو ببندی :D
- -
-
Woofer توسط خودم ساخته شده (تجربه ی 8 ساله در ساخت subwoofer)
مناسب برای کسانی که نیاز به مکمل Base با فرکانس های پایین دارند , برای کساننی که خواستار Base نرم می باشد (Ultra Low Frequency)
Woofer به صورت Passive هست و نیاز به Amplifier دارد
میتوانید همراه با Floor standing speaker یا Bookshelf speaker استفاده کنید
مشخصات:
/ "8Ω / 200W RMS / 25hz~250hz / Resonant Frequency at 65hz / Coil 1 (تقریبا اندازه دو تا Speaker با Woofer 10~12 جوابگو هست)
Dual 6 inch bandpass box design با حجم 1.9ft³ معادل 54liter محاسبه شده با نرم افزار BaseBox Pro
ابعاد Box (mm) : 332x332x664 دارای 3 عدد Base Reflector
عکس های زیر طراحی های خودم هست با برنامه Solidworks از Speaker استفاده شد:)
- -
- -

عکسی از داخل Box
داخل Box به صورت Full Damping به طور کامل با فوم Acoustic شده می باشد :cool:

تست حضوری در تهران (وقت کردی گذرت این طرفا خورد یه روز بیا تست بگیرم برات تا شبا خوابت نبره ;))
دوستان هزینه و وقت زیادی می بره ساختنش و ارزش بیشتری نسبت به برند های معروف داره به فرض مثال خودم به شخصه مدل های مختلف KEF / B&W / Focal / PSB / BOSE .... رو داشتم و تست کردم هیچ کدام تا امروز صدایی رو که مد نظر رو داشتم نداده و به دنبال ساخت و رسیدن به هدف خودم هستم و در Box فوق تقریبا نزدیک به صدای دلخواه شده ام . . .
شعار همیشگی Asus
(IN SEARCH OF INCREDIBLE) به دنبال شگفتی
قیمت توافقی (900t)
اگر سوالی داشتین در خدمتم

Last edited:

varand_ic

Registered User
لایک‌ها
5
600 هزینه Material برام شده + 2 هفته طول کشید تا درستش کردم قیمت در پست اول نوشتم توافقی، خودم 900 مد نظر دارم ولی اگه کسی واقعا بخواد و خریدار واقعی باشه باهاش راه میام
البته هر کس خواست تست بگیره آدرس میدم تشیف بیاره با آهنگ های دلخواهش روی USB Flash

بالا