برگزیده های پرشین تولز

فـــــرهـاد مجیـــــــدی

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
خب...نیمه دوم رو دیدم خوشبختانه...

کلیپ رو هم میذارم .

فقط 2 نکته بگم..

1- کسایی که این بازی ها رو ملی قلمداد میکنن بچه و غیر حرفه ای هستن چون هیچ کجای دنیا به طور مثال هواداران منچستر یونایتد از تیم رقیب یعنی لیورپول در باشگاه های اروپا حمایت نمیکنن که هیچ خواستار حذف این تیم هستن و بلعکس...در همه کشور ها هم همین طور....

2- هواداران پرسپولیس از همان اول بازی شروع به هو کردن فرهاد کردند...اونم در یه بازی ملی! و اگه جلو عرب جماعت یه بازیکن ایرانی رو هو کنی! و برای اخراجش هورا بکشی عیب نیست! ولی حرکت بازیکن عیب هست!

3- حرکت فرهاد مجیدی کاملا یه حرکت عادی بوده که پیرهنش رو در اورده و خواسته تعصبش به استقلال رو نشون بده..این حرکت حتی از سوی اسطوره قرمز ها یعنی علی کریمی هم یه حرکت عادی قلمداد شده.

هافبک پرسپولیس در ارتباط با شعار هواداران این تیم علیه فرهاد مجیدی عنوان کرد: مجیدی به این مسائل عادت دارد و دفعه اول و آخری نیست که با این اتفاقات روبه‌رو می‌شود و خودش با این مسائل کنار می‌آید. البته خوب نیست که با کسی که ایرانی است چنین برخوردی شود.

کریمی درباره اینکه مجیدی با دستانش عدد 4 را به هواداران پرسپولیس نشان داد، گفت: او هم می‌خواست واکنش خودش را نشان دهد.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه فکر نمی‌کند که کار مجیدی با پوشیدن پیراهن آبی در زیر پیراهن الغرافه درست نبوده، گفت: ‌هیچ مشکلی وجود نداشت. کجای این کار مشکل داشت؟ من می‌توانم زیر پیراهنم هر رنگی که خواستم بپوشم و قوانین AFC و فیفا هم کار به این کارها ندارد. هر کس می‌تواند هر رنگی که دلش خواست زیر لباسش بپوشد.

و حتی نشون دادن عدد چهار بعد از فحاشی به فرهاد صورت گرفته و فقط یه واکنش بوده و هیچ ایرادی نداره!

4- به عقیده همه کارشناسان در سایت ها حرکت فرهاد به هیچ عنوان مستحق کارت زرد نبوده چون نصرتی هم پاش رو گذاشته و برخورد به هر حال انجام شده حتی اگه قبلش مجیدی خواسته باشه حرفه ای گری کنه...

5- اینم کلیپ اخراج و بوسیدن پیرهان آبی...

577325_10150647667430882_13741315881_9763441_746287199_n.jpg

لینک مدیا فایر

اینم صحنه نشون دادن عدد چهار بعد از فحاشی های مکرر هواداران تیم پرسپولیس.

541322_10150809460375033_174162105032_12004125_1242963089_n.jpg

6- فرهاد عاشقتم...

پ.ن : فقط دوستان غیر استقلالی یه خواهش! این تاپیک جهت کل کل نیست و این عکس ها و کلیپ ها فقط مربوط به فرهاده و کاملا مرتبط به تاپیک....از هر گونه توهین و نظر غیر منطقی که جنبه کل کل پیدا کنه خودداری کنید لطفا...از بحث های منطقی استقبال میشه.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
دوستان لطف کنن این بحث ها رو ادامه ندن

صحبت های شما مثه دو خط موازی یه که هیچوقت بهم نمیرسه یا نمیخواید بهم برسه ! پس این بحث رو تموم کنید تا تاپیک به بیراهه نره

هر پست نامربوطی هم که دیدی بجای جواب بدریپورت بدید

از اون دوستانی هم که این وسط پست هاشون پاک شده پوزش میخوام برای ادامه پیدا نکردن جر و بحث اونها رو پاک کردم پست تکمیلی یه دیگه ای بعدد این پست میزنم لطفا تا اون پست ، این بحث رو ادامه ندید

سپاس

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
حالا کجان اون استقلالی هایی که غیرت و معرفت فرهاد رو زیر سوال میبردن؟!! امیدوارم لااقل الان خجالت بکشن.
خیـــــــــــلی لذت بردم. همیشه محبوب هوادارای با معرفت استقلالی بوده، هست، و خواهد بود.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
یه بازیکن تو این سن که اگر احتمالا آینده ای تو عرصه مربی گری برای خودش قایل باشه همچین حرکتی نمیکنه
وقتی پیراهن آبی زیرش پوشیده یعنی از قبل تصمیم داشته داشته همچینکاری کنه ربطی به هو شدن نداره
فحش دادنش هم خودش سعی می کرد تماشاچی ها رو تحریک کنه

منصوریان رو کسی نمیگه متعصب نیست تو دربی ها رفتارش چه وقتی خطا می کرد یا روش خطا می شد رو فراموش نمیکنم
نه اینکه وسط فصل تیم رور رها کنی بعد با پوشیدن زیرپوش آبی بگی متعصبم!

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
امروز قرار بود یه بازی ملی باشگاهی رو شاهد باشیم و برای همین حدود 10 هزار نفر تماشاگر استقلالی هم به استادیوم رفته بودن ولی از همون دقیقه یک شاهد شنیدن شعارهای باشگاهی بودیم ، این خودش آغاز ایجاد حساسیت بود تا اون تماشاگران ولو اندک استقلالی که به ورزشگاه جو باشگاهی پیدا کنن
اگه قبول داریم این بازی ملی بوده این حرکت ناصحیح بود

فرهاد مجیدی یار بازیکن حریف بوده و باید هم برای موفقیت تیمش بازی کنه حتی برای گرفتن پنالتی حرفه ای گری کنه این وظیفه و حق مسلم یک بازیکنه حالا اصلا به درست یا غلط بودن اون کار ندارم ، اصلا فرض رو به تمارض اون میگیریم آیا درسته صد هزار نفر اون رو هو کنن ؟؟

حالا فرهاد اخراج شده اون برخورد ها رو هم دیده روی کاغذ بهترین رفتار اهمیت ندادن به رفتار تماشاگران و ترک زمین بود ولی کدوم یک از بازیکنان حال حاضر دو تیم آبی و قرمز میتونن انقدر خویشتن دار باشه که خیلی ها از فرهاد انتظار دارن باشه ؟!

اگه نشون دادن عدد 4 توسط فرهاد مجیدی کار صحیحی نبوده شعار های باشگاهی هم از دقیقه 1 بازی کار صحیحی نبوده چرا همه تون فقط میخواید یک طرف قضیه رو ببینید ؟؟! چرا فقط میخواید به یک قسمت داستان اشاره کنید ؟!

به شخصه نظرم اینه که کاش تو یک دیدار که جنبه ملی هم داشت و از هر دورنگ تماشاگر ، بجای شعارهای باشگاهی شعارهای ملی داده میشد ، بازیکن هموطن هو نمیشد و فرهاد مجیدی هم با تماشگران رو در رو نمیشد

هرکس هنوز پیرامون این مطلب بحثی داره لطف کنه اون رو تو تاپیک کارگاه آنالیز فوتبال ادامه بده ، دوستان استقلالی هم دیگه صحبت و عکس راجع به این موضوع نذارن تا بین سایر دوستان ایجاد حساست نکنه

پاینده باشید

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
رفتن از تیم در نیم فصل فقط به خود فرهاد ربط داره ....حتی به ما استقلالی ها هم ربط نداره ...چه برسه به ....
فرهاد قدر 20 سال برای استقلال زحمت کشیده و هیچ وقت تن به نیمکت نشینی و وزن کم کردن نداده تو این 17 سال ....

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
امروز قرار بود یه بازی ملی باشگاهی رو شاهد باشیم و برای همین حدود 10 هزار نفر تماشاگر استقلالی هم به استادیوم رفته بودن ولی از همون دقیقه یک شاهد شنیدن شعارهای باشگاهی بودیم ، این خودش آغاز ایجاد حساسیت بود تا اون تماشاگران ولو اندک استقلالی که به ورزشگاه جو باشگاهی پیدا کنن

فرهاد مجیدی یار بازیکن حریف بوده و باید هم برای موفقیت تیمش بازی کنه حتی برای گرفتن پنالتی حرفه ای گری کنه این وظیفه و حق مسلم یک بازیکنه حالا اصلا به درست یا غلط بودن اون کار ندارم ، اصلا فرض رو به تمارض اون میگیریم آیا درسته صد هزار نفر اون رو هو کنن ؟؟

حالا فرهاد اخراج شده اون برخورد ها رو هم دیده روی کاغذ بهترین رفتار اهمیت ندادن به رفتار تماشاگران و ترک زمین بود ولی کدوم یک از بازیکنان حال حاضر دو تیم آبی و قرمز میتونن انقدر خویشتن دار باشه که خیلی ها از فرهاد انتظار دارن باشه ؟!

اگه نشون دادن عدد 4 توسط فرهاد مجیدی کار صحیحی نبوده شعار های باشگاهی هم از دقیقه 1 بازی کار صحیحی نبوده چرا همه تون فقط میخواید یک طرف قضیه رو ببینید ؟؟! چرا فقط میخواید به یک قسمت داستان اشاره کنید ؟!

به شخصه نظرم اینه که کاش تو یک دیدار که جنبه ملی هم داشت و از هر دورنگ تماشاگر ، بجای شعارهای باشگاهی شعارهای ملی داده میشد ، بازیکن هموطن هو نمیشد و فرهاد مجیدی هم با تماشگران رو در رو نمیشد

هرکس هنوز پیرامون این مطلب بحثی داره لطف کنه اون رو تو تاپیک کارگاه آنالیز فوتبال ادامه بده ، دوستان استقلالی هم دیگه صحبت و عکس راجع به این موضوع نذارن تا بین سایر دوستان ایجاد حساست نکنه

پاینده باشید

فرزاد خان عزیزم جونم قربونت برم اگه نمیخواست کاری کنه لباس نمیپوشید زیر پیرهنش اصلا کاری به فحش و توهین و این برنامه ها نداره.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672

پاینده باشید

گرامی در مورد تمارض پنالتی یا عدد چهارش نمیگم

حتی اگر بعد از اخراج بیلاخ هم به ما می داد کسی ایراد نمی گرفت (فحش دادیم فحش خوردیم تا همین حد:D )

حرفه ای گری اینکه یعد از اینکه روش خطا شد ساده بگزره یا بعد از خطا کردن دست بده نه اینکه جو رو بر علیه خودش خراب کنه که از هو شدن( که دیگه قطع شده بود بو بعدا به فحش کشید)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
خیلی ربط داره...چطور وقتی علی کریمی پیرهن استیل آذین رو بعد از اخراجش میکوبه زمین یعنی تعصب؟

زیر پیرهنش ..پیرهن آبی پوشیده که پوشیده...دوس داشته...ربطی به کسی نداره....دوس داشته تعصبش رو توی ورزشگاه آزادی نشون بده به تیم سابقش...

به قول علی کریمی یه کار عادی بوده و هیچ اشکالی هم نداره...

نشون دادن عدد چهار هم واکنش به فحش ها بوده...

فرزاد جان! نمیشه که دوستان پست بدن...بعد ما جواب ندیم! توهین توش نیست ولی کوچیک کردن فرهاده این صحبت هاشون! نمیشه هم بد ریپورت داد!

همین آقای داوود خان! اصلا متوجه نیست چه مدیر ..چه استارتر...چه صاحب سایت بگن پست ندید راجع به این موضوع!

باز میاد پست میده!

با عرض معذرت اینا چیزی جز حرص خوردن نیست!

به نظرم تاپیک قفل باشه برای 2 روز.....

آزادی رو داری میگیری علی خان!
شما هم برو تو تاپیک علی کریمی حرف حق رو بزن ولی شما حتی حرف های حق رو هم چون برعلیه مجیدیه قبول ندارید.
درباره خداحافظیش از تیم ملی که دیگه شاهکار بود! برو حرف های سرپرست تیم ملی رو بخون درباره دعوت نشدنش به تیم ملی توسط کیروش و اینکه خودش گفت خداجافظی کردم که آبروش حفظ بشه.

حرف حق باید زده بشه چه به نفع کسی چه به ضرر کسی ولی خب انگار شما مایل نیستید بشنوید.

شرمنده از پست دادن هام دیگه پست نمیدم.

موفق باشی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
عزیز دلم! آزادی با تهمت فرق داره...با کوچیک کردن فرق داره...

این آقای داوود خان ...میان این کلمات رو به کار میبره ..: مثل سگ دروغ میگه فرهاد....پول پرست ..فلان..اینا آزادیه؟ من تاپیک نزدم به کسی که دوسش دارم توهین بشه!

اگر به نظر همه شما پرسپولیسیا فرهاد پول پرسته جاش این تاپیک نیست! تاپیک کل کل رو گذاشتن برای مطالب اینجوری!

اینا حرف حق نیست! نظرات شما پرسپولیسیاس...منم خیلی نظرات راجع به علی کریمی دارم ولی به احترام خودش و اخلاقش و دوستان پرسپولیسی که دوسش دارن مطرح نمیکنم...حتی اگه از نظر من حق باشه!

این آخرین پسته فقط خواستم بی جواب نمونه.
پول پرستیش حق نباشه بی تعصبیش حق نباشه خداحافظیش از تیم ملی حقه! اصلا ایشون خداجافظی نکردن همه هم فهمیدن فقط برای حفظ آبرو اینجوری مطرح شد.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
عزیز دلم! آزادی با تهمت فرق داره...با کوچیک کردن فرق داره...

این آقای داوود خان ...میان این کلمات رو به کار میبره ..: مثل سگ دروغ میگه فرهاد....پول پرست ..فلان..اینا آزادیه؟ من تاپیک نزدم به کسی که دوسش دارم توهین بشه!

اگر به نظر همه شما پرسپولیسیا فرهاد پول پرسته جاش این تاپیک نیست! تاپیک کل کل رو گذاشتن برای مطالب اینجوری!

اینا حرف حق نیست! نظرات شما پرسپولیسیاس...منم خیلی نظرات راجع به علی کریمی دارم ولی به احترام خودش و اخلاقش و دوستان پرسپولیسی که دوسش دارن مطرح نمیکنم...حتی اگه از نظر من حق باشه!

گفتم فوتبالی نیستم !نمونه پرسپولیسش رو هم گفتم !
فقط می گم ارزش نداره اینجوری اعصاب خودتون رو خرد کنید ! اون کسی هم که تو استادیوم فحش ناموسی کشیده به این بنده خدا !@#!$ بوده ، چه ربطی به خانوادش داره !
فوتبال ارزش داره شخصیت خودتو با توهین به بقیه خرد می کنی !
همشون دنبال پول هستن ! نه فقط فرهاد یا علی کریمی یا هر کسی دیگه ! کدومشون اومده بگه تیم من پول نداره امسال 100 میلیون می گیرم ! هیچ کدام !

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
هم علی کریمی با پرسپولیس سفید امضا کرده....هم فرهاد اول فصل با وجود پیشنهاد یه میلیاردی از امارات سفید امضا کرد با استقلال...رفتنش به الغرافه هم من مطمئنم به خاطر هر چی بوده برای پول نبوده...حالا شما قبول نداری؟ بیا بگو من قبول ندارم که فرهاد به خاطر پول نرفته...این لحن گفتنت ایراد داره عزیز...

وگرنه یکی ساده و عادی بگه من نظرم اینه که فرهاد مجیدی مشکل مالی داشت رفت! یا به خاطر مسائل مالی رفت ...مشکلی نداره! بگه..ولی وقتی کلمات تحریک آمیز مثل پول پرستی و عدم تعصب و ...پیش میاد..دیگه غیر قابل قبول میشه..شما در زندگی فرهاد مجیدی نیستی که به همین راحتی حدس میزنی.

علی آقای گل ، ناراحت نشی ها ! ولی دو موردش رو هم در جریان بودم !
چون یکی از فامیل هامون ، توی هیئت مدیره یکی از این تیم ها بوده ! این چیزی که فکر می کنی سفید بوده ، همش چرته ! نمی تونم اسم طرف رو بگم ! فقط اینجور بگم که خیلی هدف ها پشتش هست !
یکیش فرار از مالیات !
بی خیال !
پست های من رو هم پاک کنید !

Quiet

Registered User
لایک‌ها
20
امروز با دوستام رفته بودیم استادیوم، (خودم استقلالیم محض دور هم بودن رفتیم بازیو ببینیم)
یعنی از یه ساعت قبل بازی که بازیکنا خودشونو گرم میکردن تا وقتی که اخراج شد یه بند فحش میکشیدن به فرهاد. خیلی فشار روش بود. منم جای اون بودم قاطی میکردم، دنبال یه فرصت میگشتم که تلافی کنم.
فکرشو بکنید اگه فرهاد گل میزد چی میشد!

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
داش فرهاد...
تمام استقلالی ها از من کوچیک تا همه بزرگ ها همه بهت افتخار میکنن.
فدای غیرت .
اگه میگن غیرت نداشتی.مهم نیست حرف ما استقلالی ها این نیست.حتی اگه به خاطر پول هم از استقلال جدا شدی مهم نیست.
مهم اینه وقتی تو استقلالی یه سربازی.تو بازی مراقب ساق پا نیستی.حواست به ما طرفداراست.

عاشقتم فرهاد .سرباز همیشه استقلالی

0pwur1rliv2mkv15extk.jpg

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
به نظر من هم خوب کاری کرد ! خوب پولی دادن ، مگه کمه !

ولی دیگه چرا دروغ ؟ بچه من امارات رو دوس داره !فارسی بلد نیست ! و اینجور چرت و پرت ها ! یه بازیکن حرفه ایی فوتبالشو می کنه بدون تعصب ! ولی کسی که ادعای تعصب می کنه ! این کارش درست نیست ! به هیچ عنوان !

شما اگر حرفه ایی هستی ، پول نوش جونت فردا برو اسرائیل بازی کن ! اگه کسی گفت چرا رفتی ؟! ولی وقتی ادعای تعصب می شه این رفتار دو رویی فرد رو نشون می ده !

بیایی بگی به خاطر خانوادم حتما باید امارات باشم ، بعد استقلالی ها گفتن خانواده مهمه بعد که رفت جایی غیر امارات ! یعنی همش ریا و تظاهر ! همچین آدمی فوتبالیست خویی هست ! ولی این لاو ترکندن های مسخره و ... بی معنی هست !
بگید فرهاد بازیکن خوبی هست ! ولی بگید تعصب داره به استقلال و ... چرته ! فردا پرسپولیس 2 برابر بهش پول بده می ره پرسپولیس !

انصاریان هم همین بود ، رفت استقلال ! بی خیال !

اینا فکر پولش هستن شما فکر ماله کشی رو دروغ های اینا !

گفتم که تعصب رفتن به تیم حاج انصار ( استیل آذین )‌و 6 ماه نیمکت نشینی به خاطره 450 میلیون تومنه ....من که حرفی ندارم ....آره ...فرهاد ما از این تعصب ها بلد نیست ...

بالا