برگزیده های پرشین تولز

فقط هدفون بازهای حرفه ای بیان داخل ( تعویض بهترین هدفون فیلیپس در ایران Philips SHO7205BK )

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123
سلام خدمت هدفون بازهای حرفه ای
میخوام یکی از بهترین هدفون / هندزفری فیلیپس رو تعویض کنم
خیییلیی خیلییی کیفیتش خوبه و کاملا ککنترل شده هستش و اصلا به پرده های گوشی فشار نمیاره
من که خیلی از خریدش راضی هستم

Philips SHO7205BK

20140723_011058-1.jpg Computer-HeadPhone-Philips-The-Construct-Headband-SHO7205BK-10f1db76.jpg

اما متاسفانه چون قبل از این از هدفون های معمولی استفاده کرده بودم گوشم نمیتونه هدفون هایی که روی گوش میشینن رو زیاد تحمل کنه و میخوام هدفون عزیزم رو با یک هدفون که دور گوش میشینه عوض کنم
چون ساعت استفاده من خیلی زیاده و از روزی 6-7 ساعت بالاتر میره دنبال تعویض با مدل مذکور هستم
قیمت جهانی هدفون بین 130 تا 150 دلار هستش (الان هدفون 100 دلاری رو تو فروم 600 قیمت گذاشتن اما من فقط با قیمت دلاری معاوضه میکنم)
ضمنا این رو بگم که علاوه بر هدفون این مدل خاص هندزفری هم هستش و شما میتونید باهاش گوشیتون رو کنترل کنید و مکالمه تلفنی هم داشته باشید که کیفیت شاهکاره و همچنین گارانتی اصلی شکوفا هستش و تاریخ خریدش 1/4 هستش و تا 95/4/4 گارانتی تعویض داره
هدفونی هم که میخوام باهاش عوض کنم باید قیمت دلاریش همین حدود باشه و کم و زیادش رو سر میگیرم یا سر میدم
یک هدفون دیگه هم دارم که اگه مدل بالاتر بود اون رو هم سر میدم

Philips SHL 3000

Computer-HeadPhone-Philips-SHL3000564c8b.jpg

یک گوشی اندرویدی دو سیم هم دارم که اون هم اگه مدل واقعا شاخی بود باز هم روش سر میدم

LG Optimus Net Dual

lg-optimus-net-dual-sim-p698.jpg

با هدفون هایی که فقط پول برند میگیرن و کلی هم تقلبی دارن تعویض ندارم ( مثل بیتس )

با سپاس از وقتی برای مطالعه این تاپیک گذاشتین​

kariz01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
موجوده هنوز؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا