برگزیده های پرشین تولز

(فوری فوری) کسایی که به عراق سفر کردن

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
سلام

انشاء الله برا شنبه میرم به سفر عتبات . یه سوال دارم

تو شهرهای عراق ( نجف کربلا و...) پول ایرانی قبول میکنن ؟ به نظرتون دلار ببرم و پول کشور عراق را بگیرم و خرج کنم یا همین پول خودمون را اونجا قبول میکنن؟

خرید با پول ایرانی اونجا به صرفه تره یا خرید با پول خودشون.

ممنون زود و دقیق جواب بدین

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
آره عزیزم قبول میکنن هر پولی هم ببری فرقی نداره، 1000 تومنی 2000 تومنی 5000 تومنی به بالا...
ولی الان داستان فرق کرده یکم چون ریال ایران کم ارزش شده باز هم! با پول خودشون بهتر میشه چیز میز خرید ولی اگر سختت هست همون پول زاقارت خودمون رو ببر!

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
ممنون
میخام بدونم اگه مثلا یه شلوار را اونجا با پول ایران بخری کمتر میشه یا پول خود عراق ؟ پول عراق دینار هست؟ الان یه دینار چقدره پول ایران؟

میدونید اخه برا هر نفر 400 ارز میدن و گفته ارز را میبری بانک عراق اونجا بهت دینار میدن و خرج کن . حالا من میخام تا بشه ارز را خرج نکنمو برا اینجا و فروش نگه دارم برا همین میخام مطمئا بشم اونجا پول ایرانی خرج کنم برام کمتر میشه یا پول عراق رو . اخه اگه قرارا باشه ارز مصرف نکنم و با پول خودمون جنسا گرونتر در بیاد که برام سودی نداره

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
قدیم همه قبول میکردن ولی الان چند ماهه سخت قبول میکنن ! یعضی ها هم قبول نمیکنن ! + اینکه یهو میبینی یه جوری تبدیل میکنن دلاری 2500 میفته برات ! از ایران دلار بگیر ببر !

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
یکی از دوستان همین 2 ماه پیش از عراق برگشته بود
گفت که در 4 5 متریشون یه زن با حجاب شدیدا اسلامی و بمب به کمر میخواسته کربلا رو با خاک یکسان کنه .

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
ممنون
میخام بدونم اگه مثلا یه شلوار را اونجا با پول ایران بخری کمتر میشه یا پول خود عراق ؟ پول عراق دینار هست؟ الان یه دینار چقدره پول ایران؟

میدونید اخه برا هر نفر 400 ارز میدن و گفته ارز را میبری بانک عراق اونجا بهت دینار میدن و خرج کن . حالا من میخام تا بشه ارز را خرج نکنمو برا اینجا و فروش نگه دارم برا همین میخام مطمئا بشم اونجا پول ایرانی خرج کنم برام کمتر میشه یا پول عراق رو . اخه اگه قرارا باشه ارز مصرف نکنم و با پول خودمون جنسا گرونتر در بیاد که برام سودی نداره

اگر من باشم با پول ایرانی خرید می کنم! چون میتونم بهت بگم تقریبا یکی در میاد... ولی از سایت بانکها میتونی نرخ دینار عراق رو نگاه کنی...

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من که تو سایت هیچ بانکی قیمت دینار عراق را نتونستم پیدا کنم. کسی خبر نداره چنده؟

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
سلام

انشاء الله برا شنبه میرم به سفر عتبات . یه سوال دارم

تو شهرهای عراق ( نجف کربلا و...) پول ایرانی قبول میکنن ؟ به نظرتون دلار ببرم و پول کشور عراق را بگیرم و خرج کنم یا همین پول خودمون را اونجا قبول میکنن؟

خرید با پول ایرانی اونجا به صرفه تره یا خرید با پول خودشون.

ممنون زود و دقیق جواب بدین

فرقی نمی کنه. ***** قبول می کنن.

cm.690

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا متاسفم برات که پولت رو جایی داری خرج می کنی که 8 سال به شما گوگله و موشک دادند

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
دینار بحرین را زده 3 هزار و خوردی و دینار کویت 4 هزار رو خوردی . ولی هیچ جا از عراق چیزی نیست

واقعا متاسفم برات که پولت رو جایی داری خرج می کنی که 8 سال به شما گوگله و موشک دادند

مگه من میخام برم اونجا تجارت کنم سفر زیارتی هست و خرید چندتا سوغاتی.

فقط میخام تا بشه ارز رو اونجا مصرف نکنم و اینجا بفروشمش

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
نه عزیز! به اعصاب خوردیش نمیرزه

بعضیاشون میگن پول ایرانی؟
sheikhHessam.gif
بریز دور!

بعضیاشونم که قبول میکنن یه جوری حساب میکنن که به صرفه نیس. از نظر اونها کم ارزشتر از نرخ واقعیشه

mjs7

Registered User
لایک‌ها
163
داییم هفته قبل عراق بود
می گفت وقتی می گفتی پول ایران اینقدر قیمتهارو بالا می پروندن که ادم مجبور می شد با پول خودشون جنس بخره

cm.690

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دینار بحرین را زده 3 هزار و خوردی و دینار کویت 4 هزار رو خوردی . ولی هیچ جا از عراق چیزی نیست

مگه من میخام برم اونجا تجارت کنم سفر زیارتی هست و خرید چندتا سوغاتی.

فقط میخام تا بشه ارز رو اونجا مصرف نکنم و اینجا بفروشمش

از چی زیارت کنی ؟

از استخان های یه نفر که خدا ساله مرده ؟ ( تازه اگه سوسکا هنوز استخونی براش باقی گذاشته باشن ! )
یا از بنایی ساخته شده به دست اوقاف برای سر کیسه کردن مردم ؟

farzan21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستان که زیاد میره عراق،چند وقت پیش میگفت هزار تومنی را حدود هشتصد تومن برمیدارن!

H9(v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
واقعا متاسفم برات که پولت رو جایی داری خرج می کنی که 8 سال به شما گلوله و موشک دادند
تایید مشه اصن میخای بری زیارت قبول ... سوغاتی ات رو بیا از همین ایران بگیر :eek: نرو پولهاتو نریز تو شکم اون عرب های شهوت پرست :eek:

feryy

Registered User
لایک‌ها
42
فقط قبل رفتن وصیت هم بکن دوست عزیز این فامیله ما رفت جنازش برگشت تازه پدر مادرش خوشحال بودن که حداقل جنازش یرگشت !

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
هر چی قسمت باشه .

طبق گفته دوستان اگر هم بخام اونجا خرید کنم بهتره با پول خودشون یا با دلار خرید کنم ؟

mr.dengo

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزيز
هزاردينار عراق1,500توي بازار پيدا ميكني به نظرم اينجا چنج كن و به نظرم كل پولتو بريزي تو جيب عربا بهتر از اينكه اينجا پولتو خرج كني
جنس هاي خيلي خوبي پيدا ميكني اونجا اگه ميري بغداد حتما المنصور و زيونه برو اگه فرودگاه بغدادم ميري توي فرودگاه خوب چيزايي پيدا ميكني التماس دعا

Sent from Tapatalk

بالا