برگزیده های پرشین تولز

قدرت مافوق انسان در این مرد! (+عکس)

Merdas50

Registered User
لایک‌ها
960
جام نیوز - به دلایل روشن اکثر مردم نمی توانند با ضربه ساق پا چوب بیس بال را بشکنند، اما دکتر مک یوری که مدیون قدرت مافوق انسانی خود است می تواند با ضربات برق آسای خود سه چوب بیس بال را با ضربه ساق پای خود بشکند.

فردی از شهر داخا در بنگلادش به نام مک یوری که کارشناس هنرهای رزمی است و شهرت جهانی دارد، تقریبا تمام عمر خود را صرف آموزش 40 نوع هنر رزمی مختلف نموده است.

او همچنین تجربه بین المللی در مدیتیشین، آموزش ذهن و زبان انگیزشی دارد اما همه او را به عنوان فردی می شناسند که می تواند چوب بیس بال را با استخوان درشت نی خود بشکند.

آقای یوری در شکستن چوب بیس بال با یک ضربه رکورد جهانی دارد و اکنون می تواند سه چوب بیس بال به هم چسبیده را با ضربه پا خورد کند.

افراد زیادی مشتاقند ترفند او را که چیزی فراتر از روش های روانی و فیزیکی است یاد بگیرند.

کارشناسان با بررسی استخوان پاهای او متوجه شدند تراکم استخوان های آقای یوری بالاتر از متوسط تراکم مردم عادی است ولی نباید تمرین ها و تلاش هایی که او در طول زندگی انجام داده است را نادیده گرفت.

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
چه خوجله:D

sama.p

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان.اولا این مرد تو عکسی که لباس سفید تنشه تازه از خواب بیدار شده مجری داره ازش میپرسه چی به موهات زدی میگه همین روغن خوراکی که برق بزنه!!:lol:اگر این مرد راست میگه جرا نمیگه مردم چوب بیس بال بیارن خودش از این جوبای تو خالی میاره.من خودم چوب بیس بال دیدم فوقالعاده محکمه و به همین سادگی نمیشکنه.اون مردی هم که داره مچ پاشو اندازه میگیره فک کنم خیاط باشه که شلوار کوتاه دوخته براش.ولی فک کنم خیاطه احتیاجی نباشه شلوارو درست کنه یه جوراب زنونه پارازین بپوشه حله.قصد مسخره کردن نداشتم .ولی چوب بیس بال خیلی خیلی محکمه

اصن اون چوب تنها بود . پدرم موقع مرگش یه دسته چوب به من داد نتونستم بشکنم . میدونی که ...:D

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
اصن اون چوب تنها بود . پدرم موقع مرگش یه دسته چوب به من داد نتونستم بشکنم . میدونی که ...:D

userupload_2013_11680877351382194853.8116.gif

:p

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوستان.اولا این مرد تو عکسی که لباس سفید تنشه تازه از خواب بیدار شده مجری داره ازش میپرسه چی به موهات زدی میگه همین روغن خوراکی که برق بزنه!!:lol:اگر این مرد راست میگه جرا نمیگه مردم چوب بیس بال بیارن خودش از این جوبای تو خالی میاره.من خودم چوب بیس بال دیدم فوقالعاده محکمه و به همین سادگی نمیشکنه.اون مردی هم که داره مچ پاشو اندازه میگیره فک کنم خیاط باشه که شلوار کوتاه دوخته براش.ولی فک کنم خیاطه احتیاجی نباشه شلوارو درست کنه یه جوراب زنونه پارازین بپوشه حله.قصد مسخره کردن نداشتم .ولی چوب بیس بال خیلی خیلی محکمه

خوشتیپ واسه اینکه چوب بیسبال خیلی محکمه و این میتونه با یه ضربه بشکندش رکورددار شده دیگه.بابا شماها دیگه کی هستین

بالا