برگزیده های پرشین تولز

قيمت روز موبايل

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تشکر از توجه و پاسخ شما عزیز
والا یکی از دوستانم قصد خرید این
گوشی رو داره، میخواست براش قیمت بگیرم.
حدودش هم مشخص نیست؟:)
فكر ميكنم ٤ اگر تميز باشه ١٦ گيگ حدود ٩٠٠ هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

game.over

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چند روز پیش شنیدم note 3 9005 با گارانتی نیست و سخت گیر میاد.حالا یه سوال،note 3 چقدر محتاج به گارانتی هست؟
منظورم اینه ک درصد خرابیش چجوریه؟ مثلا من خودم دنبال G2هستم و بدون گارانتی ک بهم گفتن LG رو بهتره با گارانتی بگیرم حتما.حالا note 3 چی؟قیمتش هم اگه میشه لطف کنید
مرسی

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
قیمت روز اس3 رو دارید؟

kamran1388

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان گوشی iphone 5 پیدا میشه؟ قیمتش چه حدودیه

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
الان گوشی iphone 5 پیدا میشه؟ قیمتش چه حدودیه
اگر منظورتون کارکرده هست بله زیاد هم پیدا میشه
قیمتش هم حدود 1500 هست (16 گیگ)

آکبندش هم تک و توک دارن فروشگاه ها و قیمتش حدود 2100

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
چند روز پیش شنیدم note 3 9005 با گارانتی نیست و سخت گیر میاد.حالا یه سوال،note 3 چقدر محتاج به گارانتی هست؟
منظورم اینه ک درصد خرابیش چجوریه؟ مثلا من خودم دنبال G2هستم و بدون گارانتی ک بهم گفتن LG رو بهتره با گارانتی بگیرم حتما.حالا note 3 چی؟قیمتش هم اگه میشه لطف کنید
مرسی
به نظر بنده با گارانتی باشه گوشی های سامسونگ بهتر هست با توجه به کیفیت بدنه و قابلیت بالای آسیب پذیری
از این جهت میگم که یکی از دوست های بنده Galaxy s4 داشت و با ضربه ای کوچیک ال سی دی شکست و خرج 600 تومنی کرد برا گوشی
قیمت NOTe 3 هم حدود 1700-1800 هست

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
به نظر بنده با گارانتی باشه گوشی های سامسونگ بهتر هست با توجه به کیفیت بدنه و قابلیت بالای آسیب پذیری
از این جهت میگم که یکی از دوست های بنده Galaxy s4 داشت و با ضربه ای کوچیک ال سی دی شکست و خرج 600 تومنی کرد برا گوشی
قیمت NOTe 3 هم حدود 1700-1800 هست
doost aziz garanti hich rabti be zarbe nadare age goshiye doostetonam garanti dasht va lcdish mishkast garanti batel mishod.
garanti kheyli chize mozakhrafiye goshi root beshe garanti batel mishe ya goshi ye zarbeye kochik ham dashte bashe garanti batel mishe va kheyli masaele dige garanti faghat zamani javabgo hast ke goshi khod be khod besoze ya kharab she ein zaman garanti vared mishe shoma age goshi ham bedone garanti begirin 7 roz mohlate test dare ke age gharar bashe kharab she to hamon 7roz malom mishe
az nazare man hich goshiei niyaz be garanti nadare chon pol hadar dadane

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
doost aziz garanti hich rabti be zarbe nadare age goshiye doostetonam garanti dasht va lcdish mishkast garanti batel mishod.
garanti kheyli chize mozakhrafiye goshi root beshe garanti batel mishe ya goshi ye zarbeye kochik ham dashte bashe garanti batel mishe va kheyli masaele dige garanti faghat zamani javabgo hast ke goshi khod be khod besoze ya kharab she ein zaman garanti vared mishe shoma age goshi ham bedone garanti begirin 7 roz mohlate test dare ke age gharar bashe kharab she to hamon 7roz malom mishe
اره..دقیقا همینجوریه...گارانتی واسه گوشی یه چیز الکیه...اگه واسه ضربه باطل نمیشد گارانتی چقدر خوب میشد:D

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
چون من تا حالا تو عمرم گوشی با گارانتی نخریدم و شرایط گارانتی نمیدونم
اگه این جوری باشه که شما میگی گارانتی کاملا چیز مزخرفی هست و پول هدر دادنه

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
والا منم تعجب کردم...اکبند 800..900...میخواستم ازت ادرس بگیرم واسه خرید!!!

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
راستش خودم یه سرمه ای دارم...خواستم قیمتو بدونم واسه فروش بزارم...

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
راستش خودم یه سرمه ای دارم...خواستم قیمتو بدونم واسه فروش بزارم...
Vala vaghti nosh 920 hast shoma bayad 700-750 bezarin vase forosh onam age taro tamiz bashe.
Age garantiye motabar dashte bashe va kam estefade shode bashe ke gerontar.
Ein nazare shakhsiye man bod!

بالا