برگزیده های پرشین تولز

قيمت روز موبايل

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
دوستان یک تبلت هفتصدی میخوام که سی پی یوش اینتل نباشه چون ایکسمود گیمز روش اجرا نمیشه
از مشخصات ال جی 8.3 خوشم اومد ولی قدیمیه میخواستم بدونم تو بازار هست برم بگیرم؟ هنوز نرفتم بازار بپرسم تو اینترنت که نیست
اگر نیست یک تبلت یا فبلت معرفی کنید مثل ال جی 8.3 یا زد اولترا که گرافیک و سخت افزار قدرتمندی داشته باشه که اینتل هم نباشه
من که جز هواوی x1 چیزی پیدا نکردم که اونم گرافیکش بشدت ضعیفه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان یک تبلت هفتصدی میخوام که سی پی یوش اینتل نباشه چون ایکسمود گیمز روش اجرا نمیشه
از مشخصات ال جی 8.3 خوشم اومد ولی قدیمیه میخواستم بدونم تو بازار هست برم بگیرم؟ هنوز نرفتم بازار بپرسم تو اینترنت که نیست
اگر نیست یک تبلت یا فبلت معرفی کنید مثل ال جی 8.3 یا زد اولترا که گرافیک و سخت افزار قدرتمندی داشته باشه که اینتل هم نباشه
من که جز هواوی x1 چیزی پیدا نکردم که اونم گرافیکش بشدت ضعیفه

داداش این لینک ببین , تبلت ها تا 700 هزار تومان تو دیجی کالا
http://www.digikala.com/Search/Cate...Category-Tablet-EBook-Reader/MaxPrice-645000/

داداش خودم LG G Pad 8.3 دارم قبلا خریده بودم 840 هزار تومان با فیلیپ کاور اصلی و محافظ اصلی هم روش کادو بود جشنواره بود گارانتی 2 ساله مدیا پردازش
اگر دنبال این تبلتی , این تبلت گارانتی مدیا پردازش بود پس به مدیا پردازش زنگ بزن یا ازشون آدرس نمایندگی رو بگیر که شاید داشته باشش
غولیه واسه خودش

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
داداش این لینک ببین , تبلت ها تا 700 هزار تومان تو دیجی کالا
http://www.digikala.com/Search/Cate...Category-Tablet-EBook-Reader/MaxPrice-645000/

داداش خودم LG G Pad 8.3 دارم قبلا خریده بودم 840 هزار تومان با فیلیپ کاور اصلی و محافظ اصلی هم روش کادو بود جشنواره بود گارانتی 2 ساله مدیا پردازش
اگر دنبال این تبلتی , این تبلت گارانتی مدیا پردازش بود پس به مدیا پردازش زنگ بزن یا ازشون آدرس نمایندگی رو بگیر که شاید داشته باشش
غولیه واسه خودش

تبلت های اون لیست ضعیفند، قوی هاشونم فقط سی پی یو اینتل دارند
خودم تبلت قوی دارم ولی سی پی یو اینتل داره و کار مورد نظر منو انجام نمیده
به فروشگاههای توی لیست سایت مدیاپردازش هم زنگ زدم تبلت 8 رو دارند ولی 8.3 خیر، بعضی هاشون هم میگفتند داریم ولی قیمت 590 تومن! فرق تبلت 8.3 رو با 8 نمیدونن
فکر کنم باید بیخیالش بشم چون قدیمی شده و دیگه تو بازار نیست
یک نفر هم هست تو سایت دست دوم میده پونصد، پرسیدم تبلت باز شده؟ میگه فقط یکبار برای اپدیت بردم گارانتی!
مگه برای اپدیت گارانتی میبرند؟

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
تبلت های اون لیست ضعیفند، قوی هاشونم فقط سی پی یو اینتل دارند
خودم تبلت قوی دارم ولی سی پی یو اینتل داره و کار مورد نظر منو انجام نمیده
به فروشگاههای توی لیست سایت مدیاپردازش هم زنگ زدم تبلت 8 رو دارند ولی 8.3 خیر، بعضی هاشون هم میگفتند داریم ولی قیمت 590 تومن! فرق تبلت 8.3 رو با 8 نمیدونن
فکر کنم باید بیخیالش بشم چون قدیمی شده و دیگه تو بازار نیست
یک نفر هم هست تو سایت دست دوم میده پونصد، پرسیدم تبلت باز شده؟ میگه فقط یکبار برای اپدیت بردم گارانتی!
مگه برای اپدیت گارانتی میبرند؟

قیمت روز موبایل 20 بهمن 94

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
HTC m9?

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160

کاهش ۱۵ درصدی قیمت تلفن همراه در اواخر سال ۹۴ بازارموبایل ایران!
آخرین روزهای بهمن ماه و ورد به اخرین ماه سال یک هزار و سیصد و نود و چهار برای کاربران و مشتریانی که قصد خرید تلفن همراه هوشمند داشته اند خوشایند بوده است و قیمت تلفن های همراه هوشمند کمپانی های معتبر با کاهش محسوس تا حداکثر ۱۵-۲۰ درصدی نیز مواجه شده است، در این خبر قیمت روز تلفن های همراه در تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۴ در بازار موبایل تهران و مجتمع علا الدین را از نظر خواهید گذراند:

۱٫ Apple iPhone 6S

این مدل به حداقل قیمت خود در چند ماه اخیر رسید و در پایه قیمت مدل ۱۶ گیگ به رنج دو میلیون و سیصد هزار تومان رسید، جهت مشاهده قیمت دقیق، سایر حافظه های داخلی و رنگ بندی می توانید این قسمت را دنبال نمایید.

۲٫ Apple iPhone 6s Plus

مدل پلاس ۶ اس نیز از این کاهش قیمت دور نبوده است و در پایه قیمت به رنج قیمتی دو میلیون و ششصد هزار تومانرسید. اطلاعات بیشتر

۳٫ Samsung Galaxy Note 5

کاربران زیادی علاقه مند هستند تلفن همراه هوشمند با صفحه نمایش بزرگ و یک قلم هوشمند فوق العاده را تجربه کنند این مدل نیز به رنج قیمتی دو میلیون تومان رسیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر این قسمت را دنبال نمایید.

۴٫ Samsung Galaxy S6 Edge

لبه های تیز سامسونگ S6 EDGE بخصوص زمانی که یک هشدار و نوتیفیکیشن ارسال می شود کاملا خودنمایی می کند و علاقه مندان را بسوی خود خیره می نماید، این مدل سامسونگ در قیمت پایه به رنج قیمتی یک میلیون و هشتصد هزار تومان رسیده است، اطلاعات بیشتر

۵٫ Sony Xperia Z5 Premium

اگر تا همین الان این مدل را موشکافانه تر بررسی نکرده بودید، لطفا مشخصات فنی آن و بخصوص رنگ کروم را مورد بررسی قرار دهید داشتن این همه امکانات با طراحی فوق العاده خاص و منحصر به فرد در رنج قیمتی دو میلیون و صد هزار تومان احتمالا نظر شما را نسبت به خرید جلب خواهد نمود. اطلاعات بیشتر

۶٫ HTC M9 PLUS

بالاخره کمپانی اچ تی سی نیز با کاهش قیمت این مدل خود را به عرصه رقابت نزدیک تر نمود سری M9 PLUS که مدت زیادی در رنج قیمتی یک میلیون و هشتصد هزار تومان بود در حال حاضر با کاهش قیمت دویست هزار تومانی در رنج قیمتی یک میلیون وششصد هزار تومان در بازار موبایل ایران بفروش می رسد. اطلاعات بیشتر

۷٫ Huawei Mate 8

این محصول هواوی که کمتر از یکماه است وارد بازار شده است در ابتدا با قیمت دو میلیون سیصد هزار تومان به فروش می رسید اما در حال حاضر با بهینه شدن قیمت ها و ورود بیشتر این محصول به رنج قیمتی یک میلیون و نهصد هزار تومان رسیده است که با قیمت جهانی ۵۰۰ دلاری ان نیز برابری می کند.

برای مشاهده نوسانات قیمت کلیه مدل ها هر روز در حدود ساعت ۱۴ بازارمازار را چک نمایید.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
عیبی ندارد تو این یک هفته گوشی کلا ارزان شده است. مبارک باشد

Mohamad.ha

Registered User
لایک‌ها
19
سلام . دوستان این 3 گوشی رو از بازار چند بخرم خوبه اصلا از بازار بهتره بخرم یا وب سایت معتبری ///
honor 3c
samsung galaxy j2

y6-4G

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
HONOR 3C رنج قیمتی 400 تومان برای مشاهده قیمت دقیق و بروز وارد محصول شوید.
Galaxy J2 رنج قیمتی 400 تومان برای مشاهده قیمت دقیق و بروز وارد محصول شوید.
huawei y6 رنج قیمتی 300 تومان برای مشاهده قیمت دقیق و بروز وارد محصول شوید.

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
دوست عزیزم اس4 دیگه دربازار تلفن همراه نیست اخری ها که بود روی 800-900 بود

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان عزیز
برای گوشی دوم , گوشی ساده دکمه ای باشه , صفحه نمایش با کیفیت و کیبورد و بدنه با کیفیتی داشته باشه
حتما eg داشته باشه
چی پیشنهاد میکنید؟

از سری لومیا پایین رده بین lumia 435 و lumia 532 کدوم بهتره , بدون نظر گرفتن دوربین چون برام دوربین مهم نیست خودم دوربین دیجیتال دارم
جایی میشناسید این 2 مدل گوشی واقعا پلمپ و قیمت مناسب بفروشن؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
چقدر خوشگله :general307:

3bdre6tmzfdq2ji5cghz.jpg

javaad01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
گوشی سونی اریکسون neo v (دست دوم تمیز) با ورژن اندروید 2.3.4 حداکثر چند میارزه!؟

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
قیمت نو و کارکرده A5 2016 - A3 2016 - A8 - J7 4G - A7 - J5 4G و C5 Ultra dual - M5 چنده؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان بین خرید lumia 540 دو سیم که 350 هزار و blackberry z3 که 385 هزاره موندم
بنظرتون کدوم بهتره برا خرید ؟

بالا