برگزیده های پرشین تولز

قیمت آپارتمان در شهر پرند؟؟؟

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
عزیز میخوای بری اونجا چیکار؟اونجا یه سری ملخ زندگی میکنن که جایه زندگی نیست واقعا من عموم برای تست یکی دو ماه رفت اونجا باورت میشه فرار کرد؟به نظرم رهن و اجاره همون نزدیکی ها مثله رباط کریم و اسلامشهر خیلی بهتره....

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
عزیز میخوای بری اونجا چیکار؟اونجا یه سری ملخ زندگی میکنن که جایه زندگی نیست واقعا من عموم برای تست یکی دو ماه رفت اونجا باورت میشه فرار کرد؟به نظرم رهن و اجاره همون نزدیکی ها مثله رباط کریم و اسلامشهر خیلی بهتره....

سلام ؛
می دونم تاپیک خیلی قدیمیه ولی ممکنه کسایه دیگه ای هم راجع به شهر جدید پرند اطلاعات بخوان .
تصور من در باره این دوستی که چند سال قبل این اطلاعات رو داده ، اینه که ایشون احتمالا فقط از پرند عبور کرده . ضمنا بنده اون اطراف رو خوب میشناسم و 2 سال شهریار و 6 ماه پرند زندگی کردم و در حال حاضر تهران هستم و شروع کردم به ساخت خونه در پرند . ضمن اینکه پرند مالک هم هستم .
به شدت هم دارم سعی می کنم سریعتر برم پرند و از این هوای مزخرف تهران راحت بشم و تنها نگرانیم اینه که اونجا مرکز کامپیوتر نزدیکم نیست :lol:

الان توی پرند می تونید از متری 520 تا 750 هزار تومان خونه بخرید .

بهترین املاک پرند خونه های باغ ویلایی هست که توسط تعاونی مسکن جعفریه ساخته میشه که شرکت معتبری هست .
می تونید یه ویلا با 700 متر زمین و 180 متر بنای بسیار زیبا رو به قیمت 175 الی 180 میلیون بخرید . ضمنا یکی از این ویلا ها مبله و آماده است که می تونین بازدید کنید .

می تونید یه تک واحد مثلا ویلایی 180 متر زمین و 90 متر بنا رو به قیمت 75 میلیون خرید کنید

توی خانه های شهرک هواپیمایی آپارتمانهای بسیار لوکسی هستن با متراژ های 85 الی 135 متر . یعنی با 65 الی 80 میلیون میشه یه دو خوابه بین 105 الی 130 متری بخرید .

توی فاز 3 شرکت ناصرین می تونید خونه مشایی ( کلا 2 طبقه ) بسته به جا از 64 الی 68 میلیون تومن به ازای هر واحد خرید کنید .

با بود جه کمتر میشه 55 متری در فاز 2 به قیمت حدود 35 میلیون بخرید .

کلیات :
- اغلب املاک شهر جدید پرند 6 الی 20 میلیون تومان وام دارند
- بافت مردمی پرند بومی نیست و اغلب ساکنین آن کارمند هستند و سطح مالی متوسط رو به بالا دارند . خودمونی ترش بر عکس گفته این دوستمون بافت قالبی که در امثال اسلامشهر و رباط کریم به واسطه بومی بودن اونها هست در پرند نمی بینید . مثلا پیش نمیاد که وقتی داری با خونواده رد میشی یه عده کج و کوله رو ببینی که زل زدن بهت و معطل اینن که یه دعوا راه بندازن و جیبت رو بزنن . چیزی که در رباط کریم زیاد هست . کلا پرند شهر زنده و تقریبا امنی هست .
- شهر امنیت نسبتا خوبی نسبت به شهرهای اطراف مثل رباط کریم و شهریار و ... دارد
- ساختار شهری پرند به نسبت شهرهای اطراف کاملا مدرن و مطابق با اصول شهر سازی میباشد . شما مثلا در شهریار یا رباط کریم کوچه های تنگ و باریک و کج کوله زیاد می بینید و همچنین خیابونهایی که کلی چرخ می خورن و آخرش بن بست هست . یا تو یه کوچه هم خونه 2000 متری هست هم یه آپارتمان که توی 50 متر زمین 7 طبقه ساخته . در حالیکه تو پرند ویلایی ها کنار هم ، آپارتمانها کنار هم و ... با رنگ بندی و بلوک بندی های زیبا قرار گرفته اند و برای اغلب واحد ها پارکینگ بیش از یک ماشین پیش بینی شده .
- خانه ها کاملا مهندسی ساز و با نظارت کامل سازمان عمران پرند هستند و کسی نمی تونه سر خود و بزن دررو خونه بالا بیاره
- جمعیت در حال حاضر کمتر از 70 هزار نفر هست و پیش بینی زیر ساخت های لازم برای جمعیتی حدود 600 هزار نفر انجام شده است
- پرند 4 فاز آماده داره که مردم زندگی می کنن و پیشرفت اون تا 12 فاز پیش بینی شده که غیر از 4 فاز اول 7 فاز دیگه در حال ساخت هست که تنها بخشی از اون مربوط به مسکن مهر هست.

ضمنا خوشحال میشم بتونم هر کمکی که از دستم بر میاد انجام بدم .

قربونتونبرم .

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام ؛
می دونم تاپیک خیلی قدیمیه ولی ممکنه کسایه دیگه ای هم راجع به شهر جدید پرند اطلاعات بخوان .
تصور من در باره این دوستی که چند سال قبل این اطلاعات رو داده ، اینه که ایشون احتمالا فقط از پرند عبور کرده . ضمنا بنده اون اطراف رو خوب میشناسم و 2 سال شهریار و 6 ماه پرند زندگی کردم و در حال حاضر تهران هستم و شروع کردم به ساخت خونه در پرند . ضمن اینکه پرند مالک هم هستم .
به شدت هم دارم سعی می کنم سریعتر برم پرند و از این هوای مزخرف تهران راحت بشم و تنها نگرانیم اینه که اونجا مرکز کامپیوتر نزدیکم نیست :lol:

الان توی پرند می تونید از متری 520 تا 750 هزار تومان خونه بخرید .

بهترین املاک پرند خونه های باغ ویلایی هست که توسط تعاونی مسکن جعفریه ساخته میشه که شرکت معتبری هست .
می تونید یه ویلا با 700 متر زمین و 180 متر بنای بسیار زیبا رو به قیمت 175 الی 180 میلیون بخرید . ضمنا یکی از این ویلا ها مبله و آماده است که می تونین بازدید کنید .

می تونید یه تک واحد مثلا ویلایی 180 متر زمین و 90 متر بنا رو به قیمت 75 میلیون خرید کنید

توی خانه های شهرک هواپیمایی آپارتمانهای بسیار لوکسی هستن با متراژ های 85 الی 135 متر . یعنی با 65 الی 80 میلیون میشه یه دو خوابه بین 105 الی 130 متری بخرید .

توی فاز 3 شرکت ناصرین می تونید خونه مشایی ( کلا 2 طبقه ) بسته به جا از 64 الی 68 میلیون تومن به ازای هر واحد خرید کنید .

با بود جه کمتر میشه 55 متری در فاز 2 به قیمت حدود 35 میلیون بخرید .

کلیات :
- بافت مردمی پرند بومی نیست و اغلب ساکنین آن کارمند هستند و سطح مالی متوسط رو به بالا دارند . خودمونی ترش بر عکس گفته این دوستمون بافت قالبی که در امثال اسلامشهر و رباط کریم به واسطه بومی بودن اونها هست در پرند نمی بینید . مثلا پیش نمیاد که وقتی داری با خونواده رد میشی یه عده کج و کوله رو ببینی که زل زدن بهت و معطل اینن که یه دعوا راه بندازن و جیبت رو بزنن . چیزی که در رباط کریم زیاد هست . کلا پرند شهر زنده و تقریبا امنی هست .
- ساختار شهری پرند به نسبت شهرهای اطراف کاملا مدرن و مطابق با اصول شهر سازی میباشد . شما مثلا در شهریار یا رباط کریم کوچه های تنگ و باریک و کج کوله زیاد می بینید و همچنین خیابونهایی که کلی چرخ می خورن و آخرش بن بست هست . یا تو یه کوچه هم خونه 2000 متری هست هم یه آپارتمان که توی 50 متر زمین 7 طبقه ساخته . در حالیکه تو پرند ویلایی ها کنار هم ، آپارتمانها کنار هم و ... با رنگ بندی و بلوک بندی های زیبا قرار گرفته اند و برای اغلب واحد ها پارکینگ بیش از یک ماشین پیش بینی شده .
- خانه ها کاملا مهندسی ساز و با نظارت کامل سازمان عمران پرند هستند و کسی نمی تونه سر خود و بزن دررو خونه بالا بیاره
- جمعیت در حال حاضر کمتر از 70 هزار نفر هست و پیش بینی زیر ساخت های لازم برای جمعیتی حدود 600 هزار نفر انجام شده است
- پرند 4 فاز آماده داره که مردم زندگی می کنن و پیشرفت اون تا 12 فاز پیش بینی شده که غیر از 4 فاز اول 7 فاز دیگه در حال ساخت هست که تنها بخشی از اون مربوط به مسکن مهر هست.

ضمنا خوشحال میشم بتونم هر کمکی که از دستم بر میاد انجام بدم .

قربونتونبرم .

آقا ممنون

می دونم سوالم پرته اما مزنه پردیس دستت هست؟ یه اطلاعاتم در مورد اونجا بدی؟

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
چند بار خواستم برم بنگاها تنبلی کردم !
خونه های ویلایی 700 متری و مثلا" ویلایی های 180 متری اجاره هم داره ؟؟
یکی می گفت پرند خونه استخر دار نداره . درسته ؟؟

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
آقا ممنون

می دونم سوالم پرته اما مزنه پردیس دستت هست؟ یه اطلاعاتم در مورد اونجا بدی؟

اگه منظورتون پردیس نزدیک بومهن هست که اطلاعات درستی ندارم . فقط وزارت مسکن چندتا برنامه پیاده کرد که شهری نزدیک به تهران بسازه تا مقداری از جمعیت تهران رو توی اونها اسکان بده .
- پردیس : 2 مشکل پیدا کرد .اولی تامین آب که ظاهرا هنوز هم مشکل پا بر جاست و دومی مشکل روی سطح اومدن فاضلاب که به خاطر نوع خاک و مسائل زمین شناسی بود .
- هشتگرد : از همه نظر خوبه و ساختار شهری خوبی هم داره ولی اونهم 2 مشکل پیدا کرد : یکی راه خیلی دور از تهران و دومی اینکه اجازه دادن شرکت های کوچیک کار کنن و بطبع کلاه برداری و بد قولی و ... زیاد پیش اومد و هشتگرد خیلی از نظر خرید و فروش خوشنام نشد ولی رونق داره
- پرند : تا الان بهتر از بقیه بوده . فاصله متوسط تا تهران ( از آزادگان 28 کیلومتر و از مرکز حدود 50 تا) . ساخت ساز حتی اگه به صورت خصوصی باشه تحت نظارت انجام میشه . سازنده های اصلی اغلب مربوط به سازمانهای بزرگی مثل **** و ... هستن و پول دارن که به تعهداتشون عمل کنن و می کنن . خرید و فروش قولنامه ای و مورد دار توش کمه و همه چیز شسته رفته است .
- اندیشه : همه چیش خوبه ولی نمی دونم چرا ولش کردن و اتفاقات مشابه هشتگرد توش زیاده .

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
بدک هم نیست ها

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
جدیدا تو پرند ساخت و ساز زیاد شده... به خصوص فاز 6 که تماما به مسکن مهر اختصاص پیداه کرده...

راه ارتباطی اون هم آزادراه تهران -ساوه هست که از کمربندی آزادگان امکان دسترسی بهش وجود داره.

گفته میشه در آینده نزدیک هم خطوط مترو از حرم تا پرند نیز گسترس پیدا خواهد کرد.

کلیات :
گفته های این دستمون هم تائید میشه....

تعجب می کنم.... اینطوری ها هم که شما مدعی هستید نیست.
البته به نظرم خودم شهرک واوان واقع در اسلامشهر (با توجه به برابری از جهت قیمت) خیلی بهتر از پرند هست... هم نزدیکتره و هم در سطح منطقه موقعیت بهتری داره...

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
جدیدا تو پرند ساخت و ساز زیاد شده... به خصوص فاز 6 که تماما به مسکن مهر اختصاص پیداه کرده...

راه ارتباطی اون هم آزادراه تهران -ساوه هست که از کمربندی آزادگان امکان دسترسی بهش وجود داره.

گفته میشه در آینده نزدیک هم خطوط مترو از حرم تا پرند نیز گسترس پیدا خواهد کرد.

گفته های این دستمون هم تائید میشه....

تعجب می کنم.... اینطوری ها هم که شما مدعی هستید نیست.
البته به نظرم خودم شهرک واوان واقع در اسلامشهر (با توجه به برابری از جهت قیمت) خیلی بهتر از پرند هست... هم نزدیکتره و هم در سطح منطقه موقعیت بهتری داره...

من واوان و اسلامشهر رو دوست ندارم و کاملا نظرم شخصی هست و سلیقه ای . من به خصوص توی واوان که زیاد رفت آمد داشتم شهر رو یه جوری دیدم . یه جورایی انگار زیاده از حد شهر مذهبی هست و آدم احساس بسته بودن می کنه . من چند سال پیش موهام رو بلند می کردم و میبستم . توی واوان جوری بهم نگاه می کردن که انگار از مریخ اومدم ولی پرند چون بافت و مردمش بومی نیست همه چیز راحتتر پذیرفته میشه

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
یه جورایی انگار زیاده از حد شهر مذهبی هست و آدم احساس بسته بودن می کنه .
شب عاشورا بیا تو میدون اصلی شهرک تا ببینی چقدر مذهبی هستند! (دخترا این ور ، پسر ها اون ور) :f34r:

ولی پرند چون بافت و مردمش بومی نیست همه چیز راحتتر پذیرفته میشه
شاید.... ولی موقعیت شهرک واوان هم مثل پرند هست. اینجا هم بیشتر ساختمان ها توسط تعاونی های شرکت ها و ادارات به اعضا خودشون واگذار شده... الان بیش از حد شلوغ شده ولی یه زمانی که دست شرکت تجهیز محیط بود حرف نداشت.... :(

hasan mohajeri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من واوان و اسلامشهر رو دوست ندارم و کاملا نظرم شخصی هست و سلیقه ای . من به خصوص توی واوان که زیاد رفت آمد داشتم شهر رو یه جوری دیدم . یه جورایی انگار زیاده از حد شهر مذهبی هست و آدم احساس بسته بودن می کنه . من چند سال پیش موهام رو بلند می کردم و میبستم . توی واوان جوری بهم نگاه می کردن که انگار از مریخ اومدم ولی پرند چون بافت و مردمش بومی نیست همه چیز راحتتر پذیرفته میشه
سلام من محل کارم شهرک صنعتیه می خوام تو پرند آپارتمان حدود 60 متری اجاره کنم می خوام بدونم رنج قیمت چقدره ؟

بالا