برگزیده های پرشین تولز

قیمت خرید کت شلوار پیرکاردین!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
یه اسم تبلیغاتی اومده بود که حراج کت و شلوارای پیر کاردین در تهران + لیست قیمتها!

ما که فعلا دستمون از تهران کوتاهه :دی

لطفا دوستانی که اون دور و بر هستن ببینن واقعا قیمتاش خوبه و جنساش می ارزه این قیمت!

Numberone - About Us

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
والا قیمت اش که از هاکوپیان ارزان تر هست

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
دوست عزیز از نظر من نباید برای کت شلوار پول برند داد ... کت شلوارهای ترکی هستند که به مراتب ارزن تر هستند و تنوع خیلی زیاد .. کیفیت مشابه دارند ..از نظر من اشتباهه که 2 میلیون تومان پول کت شلوار بدی درصورتی که با همون پول میشه 10 تا ترکی خرید که جنس خیلی خوبی هم دارند ..

برندهایی هم که اینجا میاد مثل Zara و Mango و Jeans West و ... اینها جنس اشون از دیلرهای چین تامین میشه یا حتی میشه گفت که Replica هستند .. به نظر من پول برند دادن تو ایران کار اشتباهی است.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دوست عزیز از نظر من نباید برای کت شلوار پول برند داد ... کت شلوارهای ترکی هستند که به مراتب ارزن تر هستند و تنوع خیلی زیاد .. کیفیت مشابه دارند ..از نظر من اشتباهه که 2 میلیون تومان پول کت شلوار بدی درصورتی که با همون پول میشه 10 تا ترکی خرید که جنس خیلی خوبی هم دارند ..

برندهایی هم که اینجا میاد مثل Zara و Mango و Jeans West و ... اینها جنس اشون از دیلرهای چین تامین میشه یا حتی میشه گفت که Replica هستند .. به نظر من پول برند دادن تو ایران کار اشتباهی است.
ممنون
منم می خوام کت و شلوار خوب که هم مجلسی باشه هم بشه سر قرار کاری پوشید بخرم ! پول میلیونی ندارم ، ممنون می شم جای و مارک خوب معرفی کنید

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
ممنون
منم می خوام کت و شلوار خوب که هم مجلسی باشه هم بشه سر قرار کاری پوشید بخرم ! پول میلیونی ندارم ، ممنون می شم جای و مارک خوب معرفی کنید

خب قیمتاش رو ببین کجا میلیونیه!

همش رو 400 تومنه.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
چند روز تو روزنامه دیدم ماکسیم هم 20 درصد تخفیف میده.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
فقط ترک کت و شلوار از ماکسیم و پیر کاردین و همه چی بهتره . قیمتش هم مناسب هست . توپ . کلا ترک
95379328369968682757.gif

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
داداش من از سبزه میدون پارچه میخرم میدم خیاط برام میدوزه 150 تومن کل کت شلوار برام در میاد 200 :دی

بالا