برگزیده های پرشین تولز

قیمت روز قطعات کامپیوتر.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
رم یه مدتی بود که سیر نزولی داشت .مجددا از اخر هفته گذشته کمی تغییر قیمتی رو به بالا داشته.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
البته این روندی که شما می فرمائید در شهر ما همچنان ادامه داره. تا 10 روز پیش این رم که لینکشو میدم به قیمت 148000 تومان قیمت داشت. اما الان قیمتش بازم گایی اومده:
http://www.markazi.co/shop/8gb-geil-pristine-ddr3-1600.html
شاید مدلهای خاص به سبب کم شدن در بازار افزایش داشتن! والا اینجا که بازم افت قیمت داشته.

mcc.king

Registered User
لایک‌ها
27
اقا سی پی یو i7 چند هست قیمت روزش؟

mcc.king

Registered User
لایک‌ها
27
برای خرید هارد کدوم شرکت از همه مناسب تر میدن

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
اقا سی پی یو i7 چند هست قیمت روزش؟
سلام. کدوم مدل عزیز؟ آخه Core i7 مدلها . سریهای مختلفی داره. پس تا مدل درخواستیتون مشخص نباشه قیمت نمی شه داد. الان چهار سری Core i7 هستش که به ترتیب Sky Lake , Broadwell , Haswell , Ivy Brdige هستند که از چپ به راست جدیدت محسوب میشن.
الان خفن ترینش اینه:
http://rayansaba.com/newshop6/intel-core-i7---6700k
که مادربردهای مخصوص خودش که Socket LGA1151 هستند رو می خواد.
برای خرید هارد کدوم شرکت از همه مناسب تر میدن
اگر منظورتون خرید اینترنتی هستش به نظر من www.lioncomputer.ir .

djmeysam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام خسته نباشید میخوام یک هارد 2 ترابایت بخرم نمیخوام 400 تومن هزینه کنم و وسترن بلک بخرم
بین وسترن دیجیتال قرمز و سیگیت معمولی و سیگت sshd موندم به نظرتون کدوم رو بگیرم و چرا ؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام خسته نباشید میخوام یک هارد 2 ترابایت بخرم نمیخوام 400 تومن هزینه کنم و وسترن بلک بخرم
بین وسترن دیجیتال قرمز و سیگیت معمولی و سیگت sshd موندم به نظرتون کدوم رو بگیرم و چرا ؟
سلام. منظورتون از Segate SSDH دقیقا کدوم مدله؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
تقریبا یک هفته ای هست مادیران روی مدل 25 سوپر واید و 20 اینچ های معمولی یک دراپ قیمتی خوب داده.برای دوستانی که دنبال خرید مانیتور تو این 2 رنج سایز هستند وقت خوبی به نظر میرسه.
باقی قطعات که فعلا با توجه به افزایش قیمت دلار چندان تعریفی نیست.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
تقریبا یک هفته ای هست مادیران روی مدل 25 سوپر واید و 20 اینچ های معمولی یک دراپ قیمتی خوب داده.برای دوستانی که دنبال خرید مانیتور تو این 2 رنج سایز هستند وقت خوبی به نظر میرسه.
باقی قطعات که فعلا با توجه به افزایش قیمت دلار چندان تعریفی نیست.
سلام. اگر ممکنه مدل 20 اینچی معمولی که می فرمائید به همراه قیمت رو بگید تا مد نظر قرار بدم واسه مشاوره؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام
قیمت روز پاور گرین 380 لطفا؟؟
سلام. PSU : Green 380A-SP قیمت 135000 تومان. البته توی پرانتز باید بگم که خریدش با این قیمت کاملا اشتباهه و توصیه اکید می کنم بجاش Corsair VS450 که یک برند جهانی با کیفیت هستش با قیمت 135000 تومان تهیه کنید(تازه توانشم 70 وات بیشتره). دقیقا مقایسه پراید میشه با بی ام دبلیو. گرین نه برند هستش و نه دز سطح جهانی حرفی واسه گفتن داره. فقط توی ایران بازار داره و تولید سلفچگان استان قم هستش و بسیار بی کیفیت. هم قیمت برند ها به سبب بی اطلاعی مشتریها و سودجویی فروشندگان عرضه می شه. پس اشتباه نکنید.

nasserjafari1365

Registered User
لایک‌ها
12
سلام. PSU : Green 380A-SP قیمت 135000 تومان. البته توی پرانتز باید بگم که خریدش با این قیمت کاملا اشتباهه و توصیه اکید می کنم بجاش Corsair VS450 که یک برند جهانی با کیفیت هستش با قیمت 135000 تومان تهیه کنید(تازه توانشم 70 وات بیشتره). دقیقا مقایسه پراید میشه با بی ام دبلیو. گرین نه برند هستش و نه دز سطح جهانی حرفی واسه گفتن داره. فقط توی ایران بازار داره و تولید سلفچگان استان قم هستش و بسیار بی کیفیت. هم قیمت برند ها به سبب بی اطلاعی مشتریها و سودجویی فروشندگان عرضه می شه. پس اشتباه نکنید.
من همیشه با گرین کار کردم،و هیچ مشکلی نداشتم،ولی corsair توی گارانتی مشکل داره،و بارها قطعه من برنگشته

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
من همیشه با گرین کار کردم،و هیچ مشکلی نداشتم،ولی corsair توی گارانتی مشکل داره،و بارها قطعه من برنگشته
لیست برندهای مطرح جهان و دارای حداقل استاندارد لازم:
http://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSupplies.aspx
دوست عزیز هر جور صلاح می دونید عمل کنید. این صرفا یه تجربه و پیشنهاد بود. موفق باشید.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام. اگر ممکنه مدل 20 اینچی معمولی که می فرمائید به همراه قیمت رو بگید تا مد نظر قرار بدم واسه مشاوره؟
سلام . مدل 20M37 , 20M47 قیمت تو مشهد 350 ه که احتمالا تهران باید ارزونتر باشه.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
گرین توی این هفته افزایش قیمت تقریبا 5 تا 7 درصدی داده .
راستش من اصلا موافق نیستم که بگم گرین نخرید.
معمولا هم تو جبهه مخالف و موافقش به صورت کامل نبودم . چون به نظرم شرایط بازار داخلی شروط زیادی داره و با بازار جهانی گاهی همگام نیست.
در مورد سایر برندها قضاوت نمیکنم و الان خیلی هم توصیه ای ندارم برای شما.
اما....
گرین به هر صورت به نظر من با مصرف کننده داره یک بازی بدی رو شروع میکنه.
پاور 330 وات گرین واقعا بیشتر از 100 هزار تومن ارزش هزینه کرد نداره . اما همین پاور الان باید 115 تا 125 شما برید بخرید.یک گرون فروشه واضح داره اتفاق میوفته.گرین مدعی کیفیت میشه . راستش رو بگم من خودم به این باور نرسیدم که چرا به قول دوستمون نرم کروسیر یا کولرمستر بخرم.طبیعتا هم خرید گرین حمایت از تولید داخلی نیست ، چون روند تولیدش هیچ وقت مشخص نشده. همیشه اجناس وارداتی بوده که اومده و با اسامی مختلف داده تو بازار. hp , he , hu و n تا توضیح و تفسیر و پسوند و پیشوند.بدون اینکه ادم بدونه واقعا کدوم بهتره و کدوم بدتر!.راستش تنها نقطه قوت گرین شاید خدماتش باشه. از اونور پاورهای سری الیت کولر مستر با قیمت برابر با گرین و گارانتی آواژنگ هم هستند.
گرین متاسفانه داره از یک جریان به نحو منفی استفاده میکنه.
الان ادارات اگر قرار باشه سیستم ببیندن باید برن سراغ مشابه های داخلی مثل پاور و کیس داخلی . گرین متوجه این دستور العمل هست و داره تا میتونه گرون میکنه.
اون اداره ای هم که میلیارد میلیارد پول توش جابجا میشه برای فرقی نمیکنه گرین 380 چنده.مهم اینه که اسم داخلی داره.
این یعنی سوء استفاده از کاربر خونگی.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ب
گرین توی این هفته افزایش قیمت تقریبا 5 تا 7 درصدی داده .
راستش من اصلا موافق نیستم که بگم گرین نخرید.
معمولا هم تو جبهه مخالف و موافقش به صورت کامل نبودم . چون به نظرم شرایط بازار داخلی شروط زیادی داره و با بازار جهانی گاهی همگام نیست.
در مورد سایر برندها قضاوت نمیکنم و الان خیلی هم توصیه ای ندارم برای شما.
اما....
گرین به هر صورت به نظر من با مصرف کننده داره یک بازی بدی رو شروع میکنه.
پاور 330 وات گرین واقعا بیشتر از 100 هزار تومن ارزش هزینه کرد نداره . اما همین پاور الان باید 115 تا 125 شما برید بخرید.یک گرون فروشه واضح داره اتفاق میوفته.گرین مدعی کیفیت میشه . راستش رو بگم من خودم به این باور نرسیدم که چرا به قول دوستمون نرم کروسیر یا کولرمستر بخرم.طبیعتا هم خرید گرین حمایت از تولید داخلی نیست ، چون روند تولیدش هیچ وقت مشخص نشده. همیشه اجناس وارداتی بوده که اومده و با اسامی مختلف داده تو بازار. hp , he , hu و n تا توضیح و تفسیر و پسوند و پیشوند.بدون اینکه ادم بدونه واقعا کدوم بهتره و کدوم بدتر!.راستش تنها نقطه قوت گرین شاید خدماتش باشه. از اونور پاورهای سری الیت کولر مستر با قیمت برابر با گرین و گارانتی آواژنگ هم هستند.
گرین متاسفانه داره از یک جریان به نحو منفی استفاده میکنه.
الان ادارات اگر قرار باشه سیستم ببیندن باید برن سراغ مشابه های داخلی مثل پاور و کیس داخلی . گرین متوجه این دستور العمل هست و داره تا میتونه گرون میکنه.
اون اداره ای هم که میلیارد میلیارد پول توش جابجا میشه برای فرقی نمیکنه گرین 380 چنده.مهم اینه که اسم داخلی داره.
این یعنی سوء استفاده از کاربر خونگی.
ضمن تشکر از توضیحاتتون و اینکه نظر بنده دقیقا با نظر شما یکیه بندهم علی رغم تمام فشارها برای خرید جنس داخلی , برای ارگانمون 50 عدد Corsair VS550 خریدم. این یکی دیگه نمی زارم مثل ایران خودرو و سایپا بشه(به نوبه خودم). ضمن اینکه به نظر من کیفیت فعلی گرین اصلا مثل 15 سال پیشش نیست و به شدت افت کرده. روی چند مورد هم اینقدر بردم گارانتی که دیگه حالم ازش بهم میخوره. هی تعمیری میداد بهم به اسم نو . میبردم یکماه نمیشد دوباره خراب میشد. تاحدی که در یک مورد دیگه بیخیال شدم. اما صد بار هم ببرید گارانتی براتون تعویضش می کنن. اما معلوم نیست که نو دارن بهتون میدن یا دست دوم تعمیری. خلاصه آشفته بازاری داره اینجا این پاور و هنوزم بیشترین فروش!!!

• Like
Reactions: hwt
بالا