برگزیده های پرشین تولز

كارتون لاكپشت هاي نينجا

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تماميه افرادي كه از فيلم ها وكارتون هاي رزمي خوششون مي آد (%) .من يه خبر دارم: لاك پشت هاي نينجا اين بار به صورت انيميشن به ديدار تماشاگران سينما مي روند.صحنه هاي انيميشن اين كمدي حادثه اي در هنگ كنگ خلق شده است.نسخه جديد حال و هواي تازه اي دارد ومكان رخداد هاي آن هم تغيير كرده است.مهمترين اين اتفاقات تغيير محل زندگي اين لاك پشت هاي مبارز وپيتزا دوست است. ( كوين مونرو ) انيميشن ساز كهنه كار سينما خالق لاك پشت هاي انيميشني نينجا است. او به جز طراحي اين شخصيت ها نوشتن فيلم نامه و كارگرداني اين فيلم را انجام داده است. ( پيتر لايرو ) يكي از دو خالق كميك استريپ هاي teenage mutant ninja turtles در اين فيلم مشاور است. قصه ي كميك استريپي لاك پشت هاي نينجا اولين بار به صورت يك مجموعه تلويزيوني كارتوني تهييه شد.موفقيت اين مجموعه باعث شد در دهه 90 ميلادي فيلم سينمايي زده آن هم تهييه شود.اين فيلم ها در سطح بين المللي بيش از 300 ميليون دلار فروش كردند.پيش بيني مي شود استقبال كودكان ونوجوانان از اين انيميشن كامپيوتري سه بعدي بيش از فيلم زنده آن باشد. بايد ساخته بشه تا ببينيم چه جوريه.. اين كارتون الان از شبكه دو ساعت 5/10 پخش مي شود. خوب فكر كنم زيادي تايپ كردم...( ولي جدا از بحث نباشه كه دوبله فارسي اين كارتون هم زياد بد نيست.. يه جورايي دوبلورها خوب انتخاب شدند و تن صداشون متناسب اب نوع شخصيت ها است ):f34r:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
این قسمت خیلی جالب تموم نشد!کارکتر ها خیلی خوب ساخته شده ولی گاهی مشکل داستان پردازی داره!;)
در ضمن به نظرمن هم دوبلرهاش خوبن!:)

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از BRADER SHIAN :
این قسمت خیلی جالب تموم نشد!کارکتر ها خیلی خوب ساخته شده ولی گاهی مشکل داستان پردازی داره!;)
در ضمن به نظرمن هم دوبلرهاش خوبن!:)

به نظر من اين قسمت زياد بد نبود بعدا حدود 10 قسمت ديگه مي بيني كه اون شاهزاده و اژدها بعد از گير افتادن توي اون گرداب يا هر چيزي كه هستبه يه موجود عجيب وغريب تبديل مي شوند ..موجودي واحد متشكل از دو سر اونا.....من با اين كه گاهي اوقات مشكل داستان پردازي داره موافقم .. برخي اوقات تخيل آن ناملموس مي شود ..ولي درمقايسه با سري قديمي بهتره..:rambo:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ninja266 :
به نظر من اين قسمت زياد بد نبود بعدا حدود 10 قسمت ديگه مي بيني كه اون شاهزاده و اژدها بعد از گير افتادن توي اون گرداب يا هر چيزي كه هستبه يه موجود عجيب وغريب تبديل مي شوند ..موجودي واحد متشكل از دو سر اونا.....من با اين كه گاهي اوقات مشكل داستان پردازي داره موافقم .. برخي اوقات تخيل آن ناملموس مي شود ..ولي درمقايسه با سري قديمي بهتره..:rambo:
می شد از این شخصیتهای منفی بهتر استفاده کرد!در ضمنبه نظر من جای یک خانم لاک پشت خوشگل تو این سریال خالیه!;)

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از BRADER SHIAN :
می شد از این شخصیتهای منفی بهتر استفاده کرد!در ضمنبه نظر من جای یک خانم لاک پشت خوشگل تو این سریال خالیه!;)

راستشو بخواي اين جوري شايد يه كم عشقولانه بشه:wacko: ..... ولي من توي سرچام در عكس ها ديدم كه يه لاك پشت خانوم هم هست. البته نه توي اين سري از اين كارتون

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ninja266 :
راستشو بخواي اين جوري شايد يه كم عشقولانه بشه:wacko: ..... ولي من توي سرچام در عكس ها ديدم كه يه لاك پشت خانوم هم هست..
]

124.gif

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از BRADER SHIAN :

:p :lol: :p :lol: همين كه يه خانوم نينجا به اسم كاراي توي كارتون هست (شاگرد شريدر ) كافيه...... راستي من مي خواستم چند تا عكس هم قرار بدم ولي نميشه شما چه جوري عكس قرار مي دين ؟ :shades:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ninja266 :
:p :lol: :p :lol: همين كه يه خانوم نينجا به اسم كاراي توي كارتون هست (شاگرد شريدر ) كافيه...... راستي من مي خواستم چند تا عكس هم قرار بدم ولي نميشه شما چه جوري عكس قرار مي دين ؟ :shades:
امکان اتچمنتو از بخش سینما گرفتن ما می ریم ادرس اینترنتی عکسو مثل این لینک پایین برمی داریم کپی می کنم

http://www.meredith-henderson.com/website/images/leslies_personal_stash/0-0-60.jpg

بعد روی اون عکس کوهه (insert image) لیک می کنیم وادرسو اون تو کپی می کنیم

0-0-60.jpg

در ضمن کارای با ادم بداست باید یه لاک پشت خوشگل بیاد تو داستان
17.gif

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون very very ...

ninja1.gif

به نظر من كاراي نيمه منفي است ... من ازش خوشم مي آد... همين جوري هم بدون لاك پشت خانم كارتون جالبيه .... راستي امروز اين قسمتي كه پخش شد تكراري بود.
يه سوال:
اگر بخوام عكسو از توي هاردم بندازم چي كار كنم ؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
راستي امروز اين قسمتي كه پخش شد تكراري بود
تکراری پخش شدن این قسمت احتمالا تقصیر کارای بود(حتما سانسور می خواسته!):D
به نقل از ninja266 :
ممنون very very ...

ninja1.gif

به نظر من كاراي نيمه منفي است ... من ازش خوشم مي آد... همين جوري هم بدون لاك پشت خانم كارتون جالبيه .... .
کاراکتر جالبیه و کمی هم مرموز:f34r: ولی اینطوری لاکپشت مورد علاقه من تنها می مونه:( (همون که ناشوکو داره و خیلیم بامزست!)

يه سوال:
اگر بخوام عكسو از توي هاردم بندازم چي كار كنم ؟
متاسفا فعلا این امکان تو این بخش وجود نداره:( ولی قولشو بهمون دادن!

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نقل از ninja266 :
سلام به تماميه افرادي كه از فيلم ها وكارتون هاي رزمي خوششون مي آد (%) .من يه خبر دارم: لاك پشت هاي نينجا اين بار به صورت انيميشن به ديدار تماشاگران سينما مي روند.صحنه هاي انيميشن اين كمدي حادثه اي در هنگ كنگ خلق شده است.نسخه جديد حال و هواي تازه اي دارد ومكان رخداد هاي آن هم تغيير كرده است.مهمترين اين اتفاقات تغيير محل زندگي اين لاك پشت هاي مبارز وپيتزا دوست است. ( كوين مونرو ) انيميشن ساز كهنه كار سينما خالق لاك پشت هاي انيميشني نينجا است. او به جز طراحي اين شخصيت ها نوشتن فيلم نامه و كارگرداني اين فيلم را انجام داده است. ( پيتر لايرو ) يكي از دو خالق كميك استريپ هاي teenage mutant ninja turtles در اين فيلم مشاور است. قصه ي كميك استريپي لاك پشت هاي نينجا اولين بار به صورت يك مجموعه تلويزيوني كارتوني تهييه شد.موفقيت اين مجموعه باعث شد در دهه 90 ميلادي فيلم سينمايي زده آن هم تهييه شود.اين فيلم ها در سطح بين المللي بيش از 300 ميليون دلار فروش كردند.پيش بيني مي شود استقبال كودكان ونوجوانان از اين انيميشن كامپيوتري سه بعدي بيش از فيلم زنده آن باشد. بايد ساخته بشه تا ببينيم چه جوريه.. اين كارتون الان از شبكه دو ساعت 5/10 پخش مي شود. خوب فكر كنم زيادي تايپ كردم...( ولي جدا از بحث نباشه كه دوبله فارسي اين كارتون هم زياد بد نيست.. يه جورايي دوبلورها خوب انتخاب شدند و تن صداشون متناسب اب نوع شخصيت ها است ):f34r:

به نام خدا
دوست عزيز اي ول
راستي آيا اين برنامه رو مي شود از جايي خريد يا نه ؟
خيلي ممنون
در پناه حق

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
يه سوال:
اگر بخوام عكسو از توي هاردم بندازم چي كار كنم ؟[/QUOTE]

میتونید عکسو اپلودش کنید.اینم دو تا سایت برای اینکار:
http://www.pictiger.com/
http://www.theimagehosting.com/
البته یه کم وقت گیره ولی چاره ای نیست.:(

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از BRADER SHIAN :
تکراری پخش شدن این قسمت احتمالا تقصیر کارای بود(حتما سانسور می خواسته!):D

کاراکتر جالبیه و کمی هم مرموز:f34r: ولی اینطوری لاکپشت مورد علاقه من تنها می مونه:( (همون که ناشوکو داره و خیلیم بامزست!)

متاسفا فعلا این امکان تو این بخش وجود نداره:( ولی قولشو بهمون دادن!

اصلا شوخي جالبي نبود... كاراي سانسور نمي خواد.:hmm:
منظورت نانچيكوست....

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ninja266 :
اصلا شوخي جالبي نبود... كاراي سانسور نمي خواد.:hmm:
منظورت نانچيكوست....
دخترا هرچی ناز تر باشن صدا وسیما بیشتر سانسورشون می کنن!(روشهایی مثل سانسور کلی (کلا بعضی قسمتها از سریلو پخش نم کنن سانسور بعضی صحنها سانسور در دوبله سانسور از طریق افزایش رنگ فیلمها (مختص شبکه 3 پوشاندن لباس تن خانم ها و...........);)
در مورد نانچیبکو هم سلاح محبوب من و لاکپشت محبوبمه!:f34r:

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از BRADER SHIAN :
دخترا هرچی ناز تر باشن صدا وسیما بیشتر سانسورشون می کنن!(روشهایی مثل سانسور کلی (کلا بعضی قسمتها از سریلو پخش نم کنن سانسور بعضی صحنها سانسور در دوبله سانسور از طریق افزایش رنگ فیلمها (مختص شبکه 3 پوشاندن لباس تن خانم ها و...........);)
در مورد نانچیبکو هم سلاح محبوب من و لاکپشت محبوبمه!:f34r:

من تا حالا نديدم كه كاراي رو سانسور كنند(يه كم بچه مثبته) . ولي آپريل و كيسي جونز و لاك پشت تو رو سانسور كردند :rambo: راستي تو كه از نانچيكو خوشت مي آد تا حالا باهاش كار كردي؟

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام دوستان
هیچ شخصی به ما نگفت که این سریال رو می توان خرید یا نه ؟
اگر می شود از کجا ؟
ممنون

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از TOMASS ANJELLO :
سلام دوستان
هیچ شخصی به ما نگفت که این سریال رو می توان خرید یا نه ؟
اگر می شود از کجا ؟
ممنون

سلام ببخشيد من فراموش كردم كه جواب شما رو بدم.
تا اون جايي كه من مي دونم اين سري جديد همين بهاري كه گذشت به نمايش عمومي گذاشته شد....و ممكنه سي دي هاش تو بازار باشه ...زياد مطمئن نيستم.. :confused:

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:questionm در ادامه بحث نظرتان را در مورد اين كارتون با چند سوال مي پرسم :

:thumbsup:از كدوم كاراكتر اين كارتون خوشتون مي آد چه لاك پشت چه انسان.... و چرا؟

:thumbsdow از كدوم كاركتر اين كارتون بدتون مي آد چه لاك پشت چه انسان.... و چرا؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ninja266 :
:questionm در ادامه بحث نظرتان را در مورد اين كارتون با چند سوال مي پرسم :

:thumbsup:از كدوم كاراكتر اين كارتون خوشتون مي آد چه لاك پشت چه انسان.... و چرا؟

:thumbsdow از كدوم كاركتر اين كارتون بدتون مي آد چه لاك پشت چه انسان.... و چرا؟

قهرمان من لاکپشتی با نانچیکو ست
17.gif
بامزست !شجاعه باهوشه و بچه مثبتم نیست!;)

واما شخصیت که ازش بدم میاد پسر پادشاه نکسسه (خیلی نامرده و ضعیفم هست !)ابروی هر چی شخصیت منفی هستو برده!
در ضمن امکمان عکس گزاشتن از کانپیوتر هم برگشت!(اون پایین اتچ فایل داریم!):happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ninja266 :
اما من تا حالا نديدم كه كاراي رو سانسور كنند...چون كار اي بچه مثبته ..ولي اپريل رو ديدم كردند...
گفتم که دو جور سانسور داریم یکی وقتی یه دختری زیادی ناز باشه یوقتم وقتی مثل این مو سرخه کارای بد بد بکنن!

بالا