برگزیده های پرشین تولز

كارتون لاكپشت هاي نينجا

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تذکر مهم ذکر اسم و فامیل الزامیست!×(البته می تونید هر اسمی که دلتون خواست رو بگید;) )

22262142

شماره مال تهرانه 021 فراموش نشه:) :)

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از BRADER SHIAN :
تذکر مهم ذکر اسم و فامیل الزامیست!×(البته می تونید هر اسمی که دلتون خواست رو بگید;) )

22262142

شماره مال تهرانه 021 فراموش نشه:) :)

نه..مثل اينكه اينا قصد ندارند كه اين كارتون رو ديگه پخش كنند:hmm: .. خب..وقتي قراره سريالي رو تا چند قسمت پخش كنند اصلا چرا مي خرند و يه مقداريش رو نشون ميدند.:( .يادم باشه به اين شماره كه گفتيد زنگ بزنم

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مثل اینکه این نامردا دوست ندارند سالم برسند به خونه ؟
بازهم می گویم :
تف به ذاته بی ذاته هر چی مرد نامرد تو این صدا و سیما
خودشون خواستند

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون موقعي كه ديدم شبكه دوي خودمون هم داره اين كارتون رو پخش ميكنه خيلي ذوق كردم....تازه داشت بهم خوش ميگذشت كه دچار ذوق زدگي شدم... حيف شد كه ديگه نميده..حداقل بگذاريد من قسمت آخر اين كارتون رو براتون تعريف كنم..اما اين توضيحات كجا و ديدن دوباره اين كارتون كجا..حالا فكر نكنيد من تمام قسمت ها رو ديدم نه..من به طور اتفاقي توي اين شبكه اون شبكه كردنام اين قسمت آخر رو ديدم پس اگر توضيحاتم ناقص است: sorry
شريدر به همراه كاراي وارد يك شاتل فضايي ميشن تا از زمين رو ترك كنند لاك پشت ها به همراه استادشون نيز به اين شاتل راه پيدا ميكنند و با شريدر مواجه ميشن اما نه همون شريدر قبلي بلكه با شريدري كه 4 دست داره ولباسشم هم رباتي تره..به هر حال درگيري اتفاق مي افته .و كاراي به حمايت از استادش با لاك پشت ها مبارزه ميكنه..وبا شمشيرش لاك پشت مورد علاقه من Leonardo)) رو زخمي ميكنه..به هر حال همه لاك پشت ها به نحوي زخمي شده وبر زمين مي افتند واستاد splinter هم دچار برق گرفتگي ميشه..اين جاست كه شريدر مي خواد انتقام بگيره وكلك لاك پشت ها روبسازه..شمشير اسرار آميزش رو بالا مي آره تا لاك پشت مورد علاقه من كه بر زمين افتاده رو به قتل برسونه...اما كاراي از اين كار جلوگيري ميكنه و به خاطر همين مخالفت . شريدر با اون مبارزه ميكنه واون رو مجروح ميكنه..در همين لحظه سفينه فضايي دچار مشكل ميشه طوري كه تا دقايق ديگه حتما منفجر ميشه..اما يك لحظه زمان متوقف ميشه و اترام ها وارد ميشن وهمه افراد رو با خودشون به سيارشون ميبرند..در اون جا دادگاهي تشكيل ميدن و شريدر رو به يك سرزمين دور افتاده يخي تك وتنها ميفرستند البته بدون اون لباس رباتي ..كاراي هم به زندان مي افته ..و لاك پشت ها واستادشون هم بهبود پيدا ميكنند ..The end

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اون موقعي كه ديدم شبكه دوي خودمون هم داره اين كارتون رو پخش ميكنه خيلي ذوق كردم....تازه داشت بهم خوش ميگذشت كه دچار ذوق زدگي شدم... حيف شد كه ديگه نميده..حداقل بگذاريد من قسمت آخر اين كارتون رو براتون تعريف كنم..اما اين توضيحات كجا و ديدن دوباره اين كارتون كجا..حالا فكر نكنيد من تمام قسمت ها رو ديدم نه..من به طور اتفاقي توي اين شبكه اون شبكه كردنام اين قسمت آخر رو ديدم پس اگر توضيحاتم ناقص است: sorry
شريدر به همراه كاراي وارد يك شاتل فضايي ميشن تا از زمين رو ترك كنند لاك پشت ها به همراه استادشون نيز به اين شاتل راه پيدا ميكنند و با شريدر مواجه ميشن اما نه همون شريدر قبلي بلكه با شريدري كه 4 دست داره ولباسشم هم رباتي تره..به هر حال درگيري اتفاق مي افته .و كاراي به حمايت از استادش با لاك پشت ها مبارزه ميكنه..وبا شمشيرش لاك پشت مورد علاقه من Leonardo)) رو زخمي ميكنه..به هر حال همه لاك پشت ها به نحوي زخمي شده وبر زمين مي افتند واستاد splinter هم دچار برق گرفتگي ميشه..اين جاست كه شريدر مي خواد انتقام بگيره وكلك لاك پشت ها روبسازه..شمشير اسرار آميزش رو بالا مي آره تا لاك پشت مورد علاقه من كه بر زمين افتاده رو به قتل برسونه...اما كاراي از اين كار جلوگيري ميكنه و به خاطر همين مخالفت . شريدر با اون مبارزه ميكنه واون رو مجروح ميكنه..در همين لحظه سفينه فضايي دچار مشكل ميشه طوري كه تا دقايق ديگه حتما منفجر ميشه..اما يك لحظه زمان متوقف ميشه و اترام ها وارد ميشن وهمه افراد رو با خودشون به سيارشون ميبرند..در اون جا دادگاهي تشكيل ميدن و شريدر رو به يك سرزمين دور افتاده يخي تك وتنها ميفرستند البته بدون اون لباس رباتي ..كاراي هم به زندان مي افته ..و لاك پشت ها واستادشون هم بهبود پيدا ميكنند ..The end

دست شما درد نکند
دل من که آب شد
حیف که تموم شد

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه قسمتهاي تكراي اين كارتون رو شبكه 2 داد.من كه خيلي خوشحال شدم ...اين مسئولان كه نميتونند تا آخرين قسمت اين كارتون رو نشون بدند ..حداقل همون قسمتهاي تكراري رو نشون بدند .. به نظرتون دوباره ميدند..به هر حال شايد هر روز ساعت 3 بدند .. :rambo:حتما ترسيدن كه يه موقعي ما به سبك لاك پشتي حسابشون رو برسيم. :D

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اينكه اون سه روز فقط به خاطر مبعث دادند..اين مسئولان نميدونند كه يه عده از اين كارتون خوششون مي آد و با هاش خاطره دارند....راستي حالا كه نميتونيد كارتون رو ببينيد حداقل ميتونيد بازيش رو بگيريد ..من turtles1 رو گرفتم ولي نتونستم رو كامپيوترم اجراش كنم..ولي turtles2 اجرا شد.. هم كاراكترها وهم خط داستاني بازي عين كارتون هستش ..اون قسمتي كه با موجوادت زير زميني مبارزه ميكنند و اون قسمت كه تو فضا ميرن .. خلاصه همه قسمت هاي دنباله دار اين كارتون توي اين بازي هستش و با همه شخصيت هاي منفي ميشه مبارزه كرد ..علاوه بر 4 لاك پشت ميشه به جاي استادشون و حتي اون پسره(كيسي جونز) بازي كرد و اون لاكپشت بنفشه هم ليزر داره... خلاصه پيشنهاد ميكنم كه اگه اهل بازي هاي كامپيوتري هستيد اين بازي رو بگيريد و ازش لذت ببريد...

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مرسی دوست عزیز
از مطالبی هم که می گذارید ممنون
اگر امکان خرید سریال وجود داره لطفا خبر بدهید
موفق باشید

aidinwashere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا لذت بردم وقتي ديدم چن نفر مثل من با اينا هنوز حال ميكنن ...
مخصوصا يكي از بچه ها كه حرفه اي تر از بقيه هست.
ايول بابا.
من user و pass ام رو فراموش كردم، اونا رو reset كردم كه بيام بهتون بگم كه خيلي باهاتون حال كردم.
من كه رواني turtles هستم، هر سؤالي بپرسين ... !
يكي از مواردي كه منو از بچگي با دنياي رزمي آشنا كرد، مثلا كلمه نينجا، رو من از اين كارتون شاهكار ياد گرفتم
يادمه بچه كه بودم، 2-3 تا بيشترشو نداشتم، ولي هميشه صبحا كه پاميشدم، ميديدمشون
هر دفه انگار دارم يه كارتون جديد ميبينم.
يه Batman هم داشتم كه اونم زياد ميديدم.
با اين سري جديدشون مثل قديمي هاش حال نكردم، ولي همين جديداش رو به خييييييييييلي از كارتونا ترجيح ميدم.
سري 1987 يه معصوميت خاصي داشتن، بچه بودن (Teenageبودن ديگه)، توش خشونت نبود مثل اين جديداش
هميشه يه دري به تخته ميخورد و همه چي درست ميشد، ديوونه اون طراحي هاي بچه گونشم.
اين سري جديداش، چشماشون سفيده، خشن تر هستن، بدناشون ورزيده شده، جدي جدي ميزنن بقيه رو ...
ميدونم آخرين قسمت سري قبل اونا Ninja Turtles شدن و Teenage نيستن، ولي turtles واسه من اون معصوميت رو داره هميشه.
نميدونم، نميدونم چطوري حسم رو بهتون بگم كه چقدر اين كارتون رو دوست دارم. در حد تن تن واقعا.
من اپيزود 174و175 رو تو تهران پيدا كردم، هركي خواست به [email protected] ميل بزنه، بهش بدم.
اگه كسي ميدونه از كجا ميشه خريدشون (ترجيحا انگليسي) يا كدوم كانال ماهواره اي انگليسي شو نشون ميده، لطفا بگه. يه مدت Mangas نشون ميداد ولي آلماني بود :(
شاد باشيم.

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از همین سری جدید بیش تر خوشم می آد تا اون قدیمیه...حداقل کشکی پیروز نمیشن ...به نظر من توسری قدیمی کودک بودن حالا توی این سری نوجوان - جوان هستند...دیدین توی این جدیده شریدر و اسپیلینتر عجب ابهتی به هم زدن ...تازه یه دختر خانوم نینجا هم به اسم کارای وارد شده که هر چند گهگاهی تو بعضی قسمت ها می آد ولی من ازش خوشم می آد ... در اخر این که کانال mangas فرانسوی هستش نه آلمانی...و چند روز پیش به طور اتفاقی وارد یه سایت کارتونی شدم که به احتمال زیاد مال کانال آمکریکایی 4kids هستش البته گمان میکنم که این کانال وجود داشته باشه...شبکه های ماهواره ای رو چک کردم نبود ..فکر میکنم که تو ایران نمیشه پیداش کرد..فکر میکنم که الان کانال فرانسوی teletoon این کارتون رو نشون بده مطمئن نیستم چون الان این کانال برای من باز نیست...ولی قبلا تبلیغاتش رو تو سایت اصلی ninja turtles دیدم...

aidinwashere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته فرانسوي هست، من تو نوستالژي بودم تا گردن! اشتباه گفتم.
هركي نظري داره، واسه من قديمي هاش چون معصوم بودن رو دوست دارم، همين كشكش بردنشون رو! همين كه با شمشير تو شيكم كسي نميكنن و با حركات كودكانه برنده ميشدن.
سري جديدش طراحي بسيار بهتر و استفاده از رنگ آميزي كامپيوتري داره، نميدونم چرا رنگشون رو متفاوت كردن :(
چرا ديگه جز چشمبند، بقيه قسمت ها همرنگ هست؟ :(
كاش بيشتر وفادار ميموندن به سري اصلي.
يه مثال چرا قديمي هارو بيشتر دوست دارم:
در قسمت Towe of Power كه از 8قسمتي هست كه TMNT ها براي مسافرت ميرن Paris، وقتي وارد كشتيشون ميشن، دريا زده ميشن!! خداسسسسسسسسس.
ولي اين جديداش از اين نينجا هاي خشن شدن.
تو قبلي ها Mike خيلي حرفاي بامزه تري ميزد، سنش هم كم بود، هميشه هم لبخند داشتن رو صورتشون، ولي اين جديدا چشماشون سفيده .... خشن.
من از دنياي رزمي دور نيستم، ولي دوست دارم وقتي Turtles ميبينم، متفاوت باشه با بقيه كارتون ها و فيلم هاي رزمي كه سعي دارن به واقعيت نزديك بشن.
راستي يه سؤال.
اينا بالاخره فهميدن كه اون ماده عجيب كه اينارو mutate كرد، از كجا اومده؟
نگين از كجا اومده ها! فقط اشاره كنين.
مرسي.

aidinwashere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تورنت هاي 3 فصلي كه ديويدي هاش اومده، تو نت هست.
نميتونم بگيرمشون :(

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله اخر سر فهمیدن که اون ماده از کجا اومده
یک خبر خوش برای اونایی که آنتن دارند: میتونند این کارتون رو از کانال mbc3 به جز 5 شنبه و جمعه هر روز ساعت 7 بینند البته این کانال عربی هستش وممکنه که از دوبله اون خوشتون نیاد ولی به دیدن دوباره این کارتون می ارزه ..حداقل میتونین آهنگ سانسور نشده انگلیسی این کارتون رو ببینید ....این کانال دو ماه پیش این کارتون رو پخش میکرد ولی یک دفعه مثل شبکه دوی خودمون پخشش رو قطع کرد ولی حالا بر عکس شبکه دو میخوان که دوباره پخش کنند...شبکه دو که پرونده این کارتون رو یه قفل گنده زده ...

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

به خاطر آهنگ ها متشکرم...
راستشو بخوای همین پریوز دیدم داره تبلیغاتش رو میکنه که ساعت 6:30 ksa و روز های السبت _ ارباء پخش میکنه منم بلافاصله اومدم به شما بگم...حالا ببینید پخش میکنه ساعت 7 یا نه به منم بگید.
فکر کنم که بعد از تموم شدن code lyoko ..ابطال نینجا رو میده ..البته این جوری که شما میگید

aidinwashere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا طرفداراش كجا رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا طرفداراش كجا رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان سلام
اين طور كه به نظر مي آد چند وقتيه كه هيچ كسي به اين قسمت سري نزده
اومدم كه بگم اين كارتون از اين شبكه ها پخش ميشه:
Mbc3 به جز پنجشنبه و جمعه هر روز ساعت 19:30
Rtl2ch فقط جمعه ها ساعت 15:5 ميتونيد از تو تلتكس هم ساعت پخش رو ببينيد
ديگه اينكه اومدم يه كارتون خوب نينجايي رو به شما معرفي كنم : نارتو naruto
Rtl2ch به جز شنبه و يكشنبه . هر روز ساعت 18:5
Italia1 به جز شنبه و يكشنبه . هر روز ساعت 16:5
Game one هر روز ساعت20:30.. تكرار. روز بعد ساعت 14:30

جديدا سرم خيلي شلوغ شده به خاطر همين هم ممكنه كه هفته اي يكي دو با ر ميام تو نت
فعلا خداحافظ

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام
می بینم که شما دوباره به این تاپیک آمده اید

راستی آن موزیکهایی که لینکشان را گذاشته اید نمی آیند
و من نتوانستم از آنها استفاده بکنم

در ضمن به شما و تمامی طرفداران لاکپشتهای دوست داشتنی پیشنهاد می کنم که همگی به تاپیک معرفی انیمیشن ها بیایید و در آنجا تبادل نظر بکنید

در ضمن یک خبر خوش برای علاقه مندان
و آن اینکه
به زودی از شبکه دو سیما برنامه لاکپشتها پخش خواهد شد
بله
این خبر حقیقت دارد
چون من خودم شاهد اعلام این خبر از برنامه کودک و نوجوان صبح جمعه شبکه دو بودم

موفق باشید

ninja266

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
می بینم که شما دوباره به این تاپیک آمده اید

راستی آن موزیکهایی که لینکشان را گذاشته اید نمی آیند
و من نتوانستم از آنها استفاده بکنم

در ضمن به شما و تمامی طرفداران لاکپشتهای دوست داشتنی پیشنهاد می کنم که همگی به تاپیک معرفی انیمیشن ها بیایید و در آنجا تبادل نظر بکنید

در ضمن یک خبر خوش برای علاقه مندان
و آن اینکه
به زودی از شبکه دو سیما برنامه لاکپشتها پخش خواهد شد
بله
این خبر حقیقت دارد
چون من خودم شاهد اعلام این خبر از برنامه کودک و نوجوان صبح جمعه شبکه دو بودم

موفق باشید

سلام
:eek: توی این سایت داره یه اتفاقاتی می افته ... دو هفته است که نتونستم وارد این سایت بشم .. هر وقت می خواستم بیام .. پیغام می داد .... دسترسی به این سایت مجاز نمی باشد
بالاخره اومدم توی این سایت.
توی فروم معرفی انیمیشن ها بیش تر درباره انیمه های ژاپنی صحبت میکنند ... حالا شما بحث در مورد این کارتون رو شروع کنید تا ما هم بیایم..:p
فکر نمی کنم که شبکه دو قصد داشته باشه دوباره این کارتون رو بذاره اگر هم بذاره مثل همیشه نصفه میذاره .....:wacko:
فعلا تا بعد
:)

بالا