برگزیده های پرشین تولز

كمک در نصب , اجرا و رد كردن مراحل بازيها

bloody killer as

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
آقا من آخرآخرین ورژن most wanted رو نصب کردم
اون اولش که ماشین عوض میشه دیگه حرکت نمی کنه چی کار باید کنم ?
با دکمه Q گاز میده دوست عزیز اگه مشکل از این نیست پس باید یه چک و تغییر تو کرک بازیتون بکنید

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
اگر مشکل در رزولولشن هست با پایین آوردن مقدار آن در بازی مساله حل می شه
چون همیشه رزولوشن بازی باید با رزولوشن ویندوز برابر یا از آن پایین تر باشه .

Last edited:

milad_habibi_1372

Registered User
لایک‌ها
141
با دکمه Q گاز میده دوست عزیز اگه مشکل از این نیست پس باید یه چک و تغییر تو کرک بازیتون بکنید
گاز نمیده ، کل دکمه های کیبورد رو زدم

کرک هم مشابه دستورالعمل خودش انجام دادم

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دوستان کسی لینک دانلود کرک فیفا ۱۵ ورژن 3DM رو داره؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
لینک دانلود
البته اطلاع دقیقی ندارم که کرک 3dm باشه اما ظاهرا کار میکنه باز اگر خواستید تست بکنید اوکی بود خبرش رو به بنده هم بدید.من بازی رو فعلا ندارم وگرنه تست میکردم.

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
دوست عزیز شما فیفا رو دانلود کردین ؟
لینک دانلود
البته اطلاع دقیقی ندارم که کرک 3dm باشه اما ظاهرا کار میکنه باز اگر خواستید تست بکنید اوکی بود خبرش رو به بنده هم بدید.من بازی رو فعلا ندارم وگرنه تست میکردم.

فیفا کی به بازار میاد
منتظر م تا بیاد ولی هنوز نیومده :mad:

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز شما فیفا رو دانلود کردین ؟

فیفا کی به بازار میاد
منتظر م تا بیاد ولی هنوز نیومده :mad:
فک کنم منظورتون کرکش هست چون بازی یه ماه پیش اومده

قرار بود skidrow بازی رو کرک کنه و هفته پیش منتشر بشه تا حالا که این اتفاق نیفتاده.یه چند روزی هست خبر کرک شدن بازی توسط 3dm منتشر شده و سایتای ایرانی قرار دادن بعد ظاهرا مشکل داشته و باز پاکش کردن
کلا قضیش پیچیدست:confused:
شایدم اصلا کرک نشه:general208:

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
فک کنم منظورتون کرکش هست چون بازی یه ماه پیش اومده

قرار بود skidrow بازی رو کرک کنه و هفته پیش منتشر بشه تا حالا که این اتفاق نیفتاده.یه چند روزی هست خبر کرک شدن بازی توسط 3dm منتشر شده و سایتای ایرانی قرار دادن بعد ظاهرا مشکل داشته و باز پاکش کردن
کلا قضیش پیچیدست:confused:
شایدم اصلا کرک نشه:general208:

من که تو شیراز سوال کردم میگن هنوز فیفا نیومده :general208:
اعصاب نمونده برام :mad: هنوز دارم 14 بازی میکنم دیگه قدیمی شده :D

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
لینک دانلود
ممنون از لینک ولی به محض اینکه دانلود و اکسترکت شد، NOD32 پاکش کرد! :(

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
ممنون از لینک ولی به محض اینکه دانلود و اکسترکت شد، NOD32 پاکش کرد! :(
خب اکثر کرک ها با انتی ویروس سازگار نیستن و پاک میشن اینو باید می دونستید دیگه.همیشه بازیها رو که نصب مبکنید یا پوشه محل بازی رو استثنا بکنید که در زیر توضیحات مختصری دادم یا اینکه آنتی ویروس رو غیر فعال بکنید که دومی توصیه نمیشه

فایل rar رو پاک کردید؟!اگه نه آنتی ویروس رو غیرفعال بکنید بعد اکسترکت بکنید و تست بکنید.اگرم پاک کردید از پوشه قرنطینه برش گردونید ولی فک نمیکنم اینطوری کار بکنه

همش 30 مگه دیگه دوباره دانلود بکنید ارزش داره ولی اینبار پوشه بازی رو از تب Exclusion ادد کنید تا استثنا بشه و آنتی ویروس با اون پوشه کاری نکنه و این بار کرک رو اونجا اکسترکت کنید.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
خب اکثر کرک ها با انتی ویروس سازگار نیستن و پاک میشن اینو باید می دونستید دیگه.همیشه بازیها رو که نصب مبکنید یا پوشه محل بازی رو استثنا بکنید که در زیر توضیحات مختصری دادم یا اینکه آنتی ویروس رو غیر فعال بکنید که دومی توصیه نمیشه

فایل rar رو پاک کردید؟!اگه نه آنتی ویروس رو غیرفعال بکنید بعد اکسترکت بکنید و تست بکنید.اگرم پاک کردید از پوشه قرنطینه برش گردونید ولی فک نمیکنم اینطوری کار بکنه

همش 30 مگه دیگه دوباره دانلود بکنید ارزش داره ولی اینبار پوشه بازی رو از تب Exclusion ادد کنید تا استثنا بشه و آنتی ویروس با اون پوشه کاری نکنه و این بار کرک رو اونجا اکسترکت کنید.
درسته آنتی‌ویروسا اکثراً کر‌ک‌ها رو پاک می‌کنن ولی آنتی‌ویروسمو غیرفعال کردم بازم جواب نداد... حالا اگه راهی پیدا کردم اینجا خبر میدم.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوستان فعلا کرک برای بازی فیفا 15 عرضه نشده

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
نحوه شناساندن فایل به نود 32 جهت پاک نکردن کرک بازیها :

با استفاده از این روش می توانید بعضی از نرم افزار ها یا کرک ها یا بازی ها که توسط نرم افزار نود 32 به صورت ویروس شناخته می شوند از حذف آنها جلو گیری کرد.

گاها برای کاربران پیش می آید که آنتی ویروس Nod32 اشتباها یک فایل (بطور مثال کرک نرم افزار و ...) را ویروس تشخیص دهد و از سیستم پاک می کند. برای حل این مشکل باید باید در تنظیمات آنتی ویروس تغییراتی ایجاد کرد تا فایل مورد نظر شما توسط Nod32، ویروس شناسایی نشود.

یکی از مشکلات کسانی که بازی نصب می کنند، ایجاد مزاحمت ویروس کش به بعضی از فایل ها و کرک ها است. با استفاده از این روش می توانید بعضی از نرم افزار ها یا کرک ها یا patch ها که توسط نرم افزار نود 32 به صورت ویروس شناخته می شوند از حذف آنها جلو گیری کرد. اما توجه کنید که اگر برای همه ی فایل ها از این روش استفاده کنید(زیاده روی) باعث می شود که ایمنی سیستم شما به خطر بیفتد زیرا واقعا بعضی از کرک ها یا Patch ها آلوده هستند.

برای رفع این مشکل و نحوه اعتماد سازی فایل ها بوسیله آنتی ویروس NOD32 و اسکن نکردن بعضی از فایل ها و مسیرها در کامپیوتر، آموزش این کار در ادامه ارائه شده است.

نحوه اجرای این آموزش بدین صورت است که با ﻏﯿﺮﻓﻌﺎل ﮐﺮدن ﻣﻮﻗﺖ آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس، ﻓﺎﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﻣﻮرد ﺣﻤﻠﻪ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ را ﺑﺎزﯾﺎﺑﯽ ﮐﻨﯿﻢ و سپس کارهای اعتماد سازی برای آن فایل را در نرم افزار نود 32 برای جلوگیری از حذف دوباره آن انجام می دهیم.

1- ﺑﺮاي ﻏﯿﺮﻓﻌﺎل ﮐﺮدن آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ، ﺑﺮ روي ‪ Icon‬آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس در ﮐﻨـﺎر ﺳـﺎﻋﺖ‪ ‬ﮐـﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ، ‪ Right Click‬ﮐﻨﯿـﺪ و آﻧﮕـﺎه ﮔﺰﯾﻨـﻪ‬ Temporarily disable protection‬را ﮐﻠﯿﮏ ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ:‬

5941835_3547.gif

‫از ﺷﻤﺎ ﭘﺮﺳﺸﯽ در ﻣﻮرد اﻃﻤﯿﻨﺎن از ﻏﯿﺮﻓﻌﺎل ﮐﺮدنِ آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ﭘﺮﺳﯿﺪه ﻣﯽ ﺷﻮد ؛ اﺑﺘﺪا ﺗﯿﮏ ‪ Do not ask again‬را ﻓﻌﺎل ﻧﻤﻮده و ﺳﭙﺲ ﺑﺎ ‪ Yes‬ﺗﺄﯾﯿﺪ ﮐﻨﯿﺪ.‬

‫ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ از ﺷﻤﺎ در ﻣﻮرد ﻣﺪت زﻣﺎن ﻏﯿﺮﻓﻌﺎل ﻣﺎﻧﺪن آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ﭘﺮﺳﯿﺪه ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد ﻣﺪت زﻣﺎن ﻻزم را ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺳـﺮﻋﺖ ﻋﻤـﻞ ﺧـﻮد‬ اﻧﺘﺨﺎب ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ و ﺑﺎ ‪ OK‬ﺗﺄﯾﯿﺪ ﮐﻨﯿﺪ‬.

ﺑﺪﯾﻦ ﻃﺮﯾﻖ آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ، ﻏﯿﺮﻓﻌﺎل ﻣﯽ ﺷﻮد و ‪ Icon‬آن در ﮐﻨﺎر ﺳﺎﻋﺖ‪ ‬ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺑﻪ رﻧﮓ ﻗﺮﻣﺰ ، ﺗﻐﯿﯿﺮ وﺿﻌﯿﺖ ﺧﻮاﻫﺪ داد.‬

2- ‫ﺑﺮاي ﺑﺎزﯾﺎﺑﯽ ﻓﺎﯾﻞِ ﻣﻮرد ﺣﻤﻠﻪ، آنتی ویروس نود ۳۲ را اجرا نمایید از ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎي ﺳﻤﺖ ﭼﭗ روي ‪Tools‬ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ و از ﻣﯿﺎن ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎي آن روي ‪ Quarantine‬ﮐﻠﯿﮏ ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ.

5942915_2263.jpg
در لیست نمایش داده شده ‫روي ‪ Record‬ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ(فایلی که نود 32 حذف کرده)، راﺳﺖ ﮐﻠﯿﮏ و ﮔﺰﯾﻨﻪ ‪ Restore‬و ﺳﭙﺲ ‪ Yes‬را ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

5943902_1949.jpg

3- در محیط آنتی ویروس نود32، کلید F5 را بزنید زمانی که صفحه ی تنظیمات پیشرفته باز شد در سمت چپ این پنجره گزینه ی

Computer>Antiviruse and Antispyware

را انتخاب نمایید وقتی که زیر مجموعه های آن نمایش داده شد گزینه ی Exclusions را انتخاب نمایید.

5943552_8071.jpg

اکنون روي دﮐﻤﻪ ‪ Add‬ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ و آدرس ﻣﺤﻞ ﻓﺎﯾﻞ ﻣﻮرد ﺣﻤﻠﻪ را ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﯿﺪ.‫ﺳﭙﺲ ﻫﻤﻪ ﭘﻨﺠﺮه ﻫﺎ را ﺑﺎ ‪ OK‬ﺗﺄﯾﯿﺪ ﮐﻨﯿﺪ.

حالا آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس Nod32 ﺷﻤﺎ دﯾﮕﺮ ﺑﻪ اﯾﻦ فاﯾﻞ ﺣﻤﻠﻪ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﺪ. اﮔﺮ ﺟﺎي اﯾﻦ ﻓﺎﯾﻞ را ﺗﻐﯿﯿﺮ دﻫﯿﺪ ﺑﺮاي آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ﯾﮏ‬ ﻓﺎﯾﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﻪ ﺣﺴﺎب ﺧﻮاﻫﺪ آﻣﺪ و ﺑﻪ آن ﺣﻤﻠﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﮐﺮد. ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد ﭘﯿﺶ از اﻋﺘﻤﺎدﺳﺎزي ، ﻓﺎﯾﻞ را ﺑﻪ ﻣﺤـل همیشگی آن ﻣﻨﺘﻘـﻞ و ﺳـﭙﺲ‬ ‫اﻋﺘﻤﺎدﺳﺎزي ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ.

نکته: برای مسیر دادن پوشه و فولدر هم دقیقا همین کار را انجام میدهیم با این تفاوت که به جای فایل، پوشه مورد نظر را برای اون انتخاب می کنیم.

4- ‫ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﯿﺪ دوﺑﺎره آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس نود 32 را ﻓﻌﺎل ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ.‬

‫ﺑﺮاي ﻓﻌﺎل ﺳﺎزي ﻣﺠﺪد آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ، دوﺑﺎره روي ‪ Icon‬آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس در ﮐﻨﺎر ﺳﺎﻋﺖ‪ ‬ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ، ‪ Right Click‬ﮐﻨﯿﺪ و آﻧﮕﺎه ﮔﺰﯾﻨـﻪ ‪ Enable protection‬را‬ ‫اﻧﺘﺨﺎب ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ. آﻧﺘﯽ وﯾﺮوس ﻓﻌﺎل ﻣﯽ ﺷﻮد و رﻧﮓ ‪ Icon‬ﺑﻪ وﺿﻌﯿﺖ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺑﺎز ﻣﯽ ﮔﺮدد.

بالا