برگزیده های پرشین تولز

لیزر پوست برای از بین بردن لک آفتاب / قیمت هز جلسه تقریبا چقدر هست ؟!

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

سوال من در مورد لیزر پوست برای از بین بردن لک آفتاب هست . می خواستم بدونم هر جلسه معمولا چه قیمتی داره ؟ حالا دقیق نمیشه گفت اما خوب حدودی اگر کسی اطلاع داره بگه

ممنون

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Laser که برای از بین بردن لک نیست .. معمولا برای جای سوختگی یا جوش ..... که بهترین دستگاهش Fraxel هست ( که البته بیشتر کلینیک ها با تبلیغ دستگاه Fraxel از همون روش قدیمی CO2 استفاده میکنند و پوست مردم رو خراب میکنند ) ..

باید IPL استفاده کنید که باز هم من پیشنهاد نمیکنم .. قیمت هم حدود جلسه ای 80 تومان میشه ( بستگی به اندازه قسمت داره )

جای اینکار کرم NeoStrata بخرید، Ultra Lighting و جاش خوب میشه .. بدون عوارض .. لیزر پوست اتون میسوزه مداوم باید ضد آفتاب بزنی آخر هم صورت بدتر از اول میشه ..

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
Laser که برای از بین بردن لک نیست .. معمولا برای جای سوختگی یا جوش ..... که بهترین دستگاهش Fraxel هست ( که البته بیشتر کلینیک ها با تبلیغ دستگاه Fraxel از همون روش قدیمی CO2 استفاده میکنند و پوست مردم رو خراب میکنند ) ..

باید IPL استفاده کنید که باز هم من پیشنهاد نمیکنم .. قیمت هم حدود جلسه ای 80 تومان میشه ( بستگی به اندازه قسمت داره )

جای اینکار کرم NeoStrata بخرید، Ultra Lighting و جاش خوب میشه .. بدون عوارض .. لیزر پوست اتون میسوزه مداوم باید ضد آفتاب بزنی آخر هم صورت بدتر از اول میشه ..

آقا ممنون

میشه یک مقدار بیشتر در مورد neostrata توضیح بدید ؟

شما توصیه میکنید برای از بین بردن لکهای آفتاب از لیزر استفاده نشه اصلا ؟

ممنون

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
لیزر فرکشنال خوبه .. متاسفانه من هرجایی که مراجعه کردم چه تهران و خودم هم ساکن اصفهان هستم .. اینها دستگاه CO2 سرش یه تبدیل گذاشتن پوست اتون رو بدتر خراب میکنند و پشیمون میشین از این کار .. یه سری هم پوست اشون از لیزر سوخته و چروک شده .. حتی کسانی که برای موهای زائد مراجعه میکنند هم دچار این عوارض میشن .. شما از کرم استفاده کنید هیچ عوارض جانبی هم نداره .. یعنی بدتر از این چیزی که هست نمیشه ولی لیزر هم درد وحشتناک داره ( حتی با تزریق آمپول ) هم نتیجه خوبی نداره ، پوست اتون هم مدتها قرمز و لک میشه و کلی هم پول دادی ..

شما این رو بخر و چند وقت استفاده کن تاثیر مشاهده خواهی کرد

Amazon.com: NeoStrata Bionic Skin Lightening Cream SPF 15: Beauty

بیشتر داروخونه ها دارن ..

( من پزشک نیستم ولی بیشتر پزشکان عزیز فکر پرکردن جیب اشون هستند به هر قیمتی .. فروختن کرم تقلبی و بی فایده تو داروخانه‌ها .. تجویزهای الکی برای پول گرفتن ... و ... من دکتر چشم پزشکی میشناسم که کلینیک لیزر چشم شریک هست و برای اینکه خرج اونجا دربیاد هرکسی از پیر و جوان مراجعه میکنه میگه شما آب مروارید دارید و باید لنز چشم رو عوض کنیم و از همین راه از هر شخصی 2 میلیون میگیره .. بیشتر این افراد حتی مشکل کاتاراکت در حد جزئی هم ندارند .. یا آپاندیس که مثلا طرف دلش درد میکنه میگه از آپاندیسه 500 تومان بریز به حساب و بستری شو .. البته پزشکان باوجدان و خیلی محترمی هم وجود دارند ولی خوب من که کم دیدم همگی فکر Business هستند )

amir.bikas

Registered User
لایک‌ها
0
لیزر فرکشنال خوبه .. متاسفانه من هرجایی که مراجعه کردم چه تهران و خودم هم ساکن اصفهان هستم .. اینها دستگاه CO2 سرش یه تبدیل گذاشتن پوست اتون رو بدتر خراب میکنند و پشیمون میشین از این کار .. یه سری هم پوست اشون از لیزر سوخته و چروک شده .. حتی کسانی که برای موهای زائد مراجعه میکنند هم دچار این عوارض میشن .. شما از کرم استفاده کنید هیچ عوارض جانبی هم نداره .. یعنی بدتر از این چیزی که هست نمیشه ولی لیزر هم درد وحشتناک داره ( حتی با تزریق آمپول ) هم نتیجه خوبی نداره ، پوست اتون هم مدتها قرمز و لک میشه و کلی هم پول دادی ..

شما این رو بخر و چند وقت استفاده کن تاثیر مشاهده خواهی کرد

Amazon.com: NeoStrata Bionic Skin Lightening Cream SPF 15: Beauty

بیشتر داروخونه ها دارن ..

( من پزشک نیستم ولی بیشتر پزشکان عزیز فکر پرکردن جیب اشون هستند به هر قیمتی .. فروختن کرم تقلبی و بی فایده تو داروخانه‌ها .. تجویزهای الکی برای پول گرفتن ... و ... من دکتر چشم پزشکی میشناسم که کلینیک لیزر چشم شریک هست و برای اینکه خرج اونجا دربیاد هرکسی از پیر و جوان مراجعه میکنه میگه شما آب مروارید دارید و باید لنز چشم رو عوض کنیم و از همین راه از هر شخصی 2 میلیون میگیره .. بیشتر این افراد حتی مشکل کاتاراکت در حد جزئی هم ندارند .. یا آپاندیس که مثلا طرف دلش درد میکنه میگه از آپاندیسه 500 تومان بریز به حساب و بستری شو .. البته پزشکان باوجدان و خیلی محترمی هم وجود دارند ولی خوب من که کم دیدم همگی فکر Business هستند )

سلام دوست عزیز
سوالی کوتاه . اصفهان دکتر گیتا فقیهی میگه ما فرکشنال داریم
یعنی الکی می گه ؟ دکتر بسیار معروفی هست
یدونه کرم هم به من داده PIGMANORM CREME WIDMER استفاده نکردم هنوز به نظرت چطوره ؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
سلام دوست عزیز
سوالی کوتاه . اصفهان دکتر گیتا فقیهی میگه ما فرکشنال داریم
یعنی الکی می گه ؟ دکتر بسیار معروفی هست
یدونه کرم هم به من داده PIGMANORM CREME WIDMER استفاده نکردم هنوز به نظرت چطوره ؟

بهترین کلینیک که اصفهان هست .. کلینیک هور هست کنار مجتمع پارک

شما گوگل کنید Fraxel

این هم سایت اش هست : Laser Skin Resurfacing – Laser Skin Treatment with Fraxel | Fraxel.com
REMARKABLE RESULTS. REMARKABLE VERSATILITY.

والا ما هیچ جا تو ایران همچین دستگاهی ندیدیم ..

amir.bikas

Registered User
لایک‌ها
0
منم ندیدم اینجوری شو
چی بگم ؟ شاید فرق می کنه حالا ازش می پرسم
در مورد این کرم نظری نداره ؟ PIGMANORM CREME WIDMER
لایه بردار قوی هست . من یکم مصرف کردم پوستم قرمز شد . قیمت هم 15 گرمیش 50 حدودا
الان شما دکتر خوب توی اصفهان کیو پیشنهاد میدی واسه پوست >؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
من برای سوختگی از آفتاب پوستم و چند نوبت لیزر کردم و پوستم داغون کردن عوضی ها .. من هیچ کسی رو پیشنهاد نمیدم شما لایه بردار که استفاده کردی بعد حتما ضد آفتاب بزن .. خوب میشه ..

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
شرمنده تاپیک قدیمی رو بالا میارم...

برای یکی از آشنایان که در اثر سالخوردگی لک آفتاب به اندازه یه سکه در صورتشون ایجاد شده، چی پیشنهاد میشه؟

یه دوره 3 ماهه به تجویز پزشک داروی لایه بردار ساختنی استفاده کردن ولی نتیجه ای نگرفتن. دکتر پیشنهاد لیزر رو دادن. البته گفتند فعلا فقط برای تست یه نقطه کوچیک رو لیزر می کنن. پوسشتون هم سبزه است.

@Unforgiv3N به نظرتون از دو سال پیش تا حالا وضعیت دستگاههای لیزر بهتر نشده؟

بالا