برگزیده های پرشین تولز

لیگ یازدهم 90/91

silensio21

Registered User
لایک‌ها
250
پارسال مجله تماشاگر برنامه کامل لیگ چاپ کرد، امسال این کار کرده؟

جایی سراغ دارید که برنامه لیگ امسال کامل منتشر کرده باشد؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

این جوجو چقدر جوگیر شده !!
:D
:eek:
یعنی احتمالا جوجو واژه قشنگیه؟

پارسال مجله تماشاگر برنامه کامل لیگ چاپ کرد، امسال این کار کرده؟

جایی سراغ دارید که برنامه لیگ امسال کامل منتشر کرده باشد؟

تو سایت فدراسیون میتونید کاملش رو به صورت پی دی اف دانلود کنید. اگر پیدا نکردید بگید من براتون بذارم

پ.ن: این سایت گل کلا باعث تاسف هست.!!!
اون گریه ای که ازش حرف میزنن رو هم بد منعکس کرده. اون موقع عبدا.. ویسی تو پست خودش واقعا بهترین ایران بود ولی چون پارتی و اشنا نداشت راحت خطش زدن. گریه اش مربوط بود به اردوی تیم ملی که بعدش هم میرفت فرانسه برا جام جهانی. گریه میکرد و جمله ای که مدام تکرار میکرد این بود: مردم تو آبادان برا من جشن گرفته بودن که دارم میرم جام جهانی، با چه رویی برگردم.

silensio21

Registered User
لایک‌ها
250
تو سایت فدراسیون میتونید کاملش رو به صورت پی دی اف دانلود کنید. اگر پیدا نکردید بگید من براتون بذارم

پ.ن: این سایت گل کلا باعث تاسف هست.!!!
اون گریه ای که ازش حرف میزنن رو هم بد منعکس کرده. اون موقع عبدا.. ویسی تو پست خودش واقعا بهترین ایران بود ولی چون پارتی و اشنا نداشت راحت خطش زدن. گریه اش مربوط بود به اردوی تیم ملی که بعدش هم میرفت فرانسه برا جام جهانی. گریه میکرد و جمله ای که مدام تکرار میکرد این بود: مردم تو آبادان برا من جشن گرفته بودن که دارم میرم جام جهانی، با چه رویی برگردم.

ممنون.

عبد ا... ویسی چون دستش پشت پرده با مافیای فوتبالفارسی توی کاسه نبود راحت خطش زدن
کشتنش، مافیای فوتبالفارسی خیلی‌ها را کشت، خیلی‌ها را که باهاش سر و سری نداشتند.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
هر چی که باشه ا امثال استیلی خیلی بهتره لااقل پرمدعا و تو خالی نیست.

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
کروش: لیگ ایران لیاقت این همه تماشاگر را ندارد

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران در مورد تعداد تماشاگران لیگ برتر ایران و سطح این مسابقات می‌گوید: «این علاقه یک قسمت از همان پتانسیلی است که تعریف کردم کجای دنیا برای یک بازی بین تیم صدر و قعر جدول 70 هزار نفر به ورزشگاه می‌روند اما این اتفاق در دیدار استقلال و فجر سپاسی رخ داد. حتی در کشورهایی مثل ایتالیا، فرانسه و آلمان این تعداد تماشاگر به ورزشگاه نمی‌روند. البته در این بین باید حساب رئال مادرید، بارسلونا و منچستر را از سایرین جدا کرد. ما باید به آنها احترام بگذاریم و به آنها دروغ نگوییم و این حق هواداران است که واقعیت را بدانند. آنها لیاقت این را دارند که برای تفریح‌شان یک بازی با کیفیت را تماشا کنند. لیاقت این را دارند که بازیکنی را ببینند که 90 دقیقه تلاش می‌کند نه اینکه مدام خود را روی زمین می‌اندازد تا آنها را فریب دهد.»
کروش ادامه می دهد: «آنها لیاقت این را دارند که داوری را ببینند که هر دقیقه بازی را متوقف نکند و حتی لیاقت این را دارند که انجمنی را پشت فوتبالشان ببینند که آن را به خوبی برای فردا مهیا کند. بنابراین اگر به آنها دروغ بگوییم همین هواداران را هم به زودی از دست می‌دهیم.»
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا شأن هواداران با کیفیت فوتبال ایران همخوانی دارد؟ می‌گوید: «خیر. دیدارهایی که در لیگ انجام می‌شود لیاقت چنین تماشاگرانی را ندارد و باید کیفیت مسابقات هر روز بهتر و بهتر شود.»

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب مس دچار تغییرات شد.

مرفاوی استعفا داد و استعفاش هم مقبول افتاد. البته ظاهرا با تغییرات مدیریتی بیشتر هم راستا بوده ولی خب باخت هم خودش ابزار کافی رو به مدیران مس داد.
ظاهرا از دو سه روز قبلتر این قضیه استارت خورده بوده و حالا باید دید کی حاضر میشه بشینه رو نیمکت مس.

یه نکته ای در این مورد به ذهنم میاد. مظلومی یه فصل عالی رو تو مس داشت. حدود یک فصل و اندی رو تو خونه نباخت.پرسپولیس و تو تهارن و هفته بعدش استقلال رو تو کرمان شکست داد و مس تو فصل اولش جایگاه خوبی بدست اورد و اسیایی شد. ولی فصل بعدی رو که مس شروع کرد کم کم فشارهای غیر فوتبالی کار مضلومی رو خراب کرد و اخر مجبور به کناره گیری شد.
حالا مرفاوی هم فصل پیش تیم خوبی داشت. انصافا مس بد نتیجه نگرفت تو لیگ و توان تیمش هم در همون حد بود و خوب بودند ولی باز در فصل دوم کم کم مربی رو گذاشتن گوشه رینگ و حالا مرفاوی هم استعفا کرده. این استعفا ها در کنار یه تغییری داره باب میشه. اونم اینکه تو مس چقدر مدیرعامل عوض میشه. دقیقاعمر مدیرت مس با عمر مربی همسو هست.

به نظر میاد تو کرمان گروههای فوتبالی هستند که یا از روی دلسوزی برای تیم دارن زیادی وسواس به خرج میدهند یا اینکه روی بد قضیه اینه که باند هستند و برای شکست دادن هم تیم رو به گوشت قربونی تبدیل کردند. !

ادیت: این مصاحبه امروز صمد هست که حرفهای متفاوتی با شب قبل داره اما نشون میده که تو کرمان اوضاع روال طبیعی رو نداره
مرفاوي در گفت‌وگو با ايسنا:
با مس قرارداد دارم و استعفا نمي‌دهم
فقط مي‌خواهند مردم را عليه من تحريك كنند

اگرچه صمد مرفاوي پس از شكست دو بر يك تيمش برابر فجرسپاسي در نشست مطبوعاتي اعلام كرد كه ديگر "يك لحظه" هم در كرمان نمي‌ماند اما در كمتر از 24 ساعت نظر سرمربي مس تغيير كرد و او گفت كه پس از تعطيلات در تمرينات اين تيم شركت خواهد كرد.

صمد مرفاوي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا گفت: ديشب از روي عصبانيت و ناراحتي گفتم كه استعفا مي دهم. اين درحالي بود كه تلاش خودم را انجام داده بودم و از نحوه بازي تيم‌ام اميدوار بودم نتيجه بگيريم. من به خاطر ناراحتي و عصبانيت اعلام كردم استعفا مي‌دهم. مسائل و جرياناتي را ديدم كه برايم مسجل كرد دست‌هايي پشت پرده است. وقتي صدا و سيما و تلويزيون يك استان از طريق گزارشگرش به دنبال بركناري من است و مردم را تحريك مي‌كند و عوامل ديگري هم وجود دارد، برايم مسجل است كه دست‌هايي پشت پرده وجود دارند كه نمي‌خواهند من در مس ماندگار باشم.

وي افزود: اما از استعفا خبري نيست. پس از تعطيلي دو، سه روزه دوباره سر تمرين تيم حاضر مي‌شوم. آن حرفها در نشست مطبوعاتي سنديت ندارد كه استعفا به حساب بيايد. استعفاي كتبي هم نداده‌ام.

مرفاوي با بيان اينكه صد در صد به وجود دست‌هاي پشت پرده و دسيسه در كرمان معتقد است، افزود: چون اين مسائل را ديدم مجبور شدم از روي عصبانيت بگويم كه استعفا مي‌دهم. وقتي اين جريانات را كنار هم مي‌گذارم مي‌بينم كه اين توطئه وجود دارد. برايتان يك مثال مي‌زنم. گزارشگر صدا و سيماي كرمان به من مي‌گويد من نمي‌خواهم اين حرفها را بزنم اما براي من نوشته‌اند كه بايد اين چيزها را بگويي. من براي اين حرفهايم شاهد دارم و بي جهت اين حرفها را نمي‌زنم. با اين حال من با مس قرارداد دارم و تاكيد مي‌كنم حرفهايم هم درباره استعفا فقط از روي عصبانيت بود.

وي با بيان اينكه فوتبال صبر و حوصله مي‌خواهد، گفت: مگر سال قبل در سه هفته اول شكست نخورديم. سال پيش پرسپوليس 5 هفته پشت سر هم باخت اما با صبر و حوصله قهرمان جام حذفي شد. در فوتبال نتيجه به سرعت كسب نمي‌شود. متاسفم كه فقط حرفهايي مطرح مي‌شود كه مردم را تحريك كنند.

مرفاوي در پاسخ به اين سوال كه پس از صحبتهاي شما در نشست مطبوعاتي باشگاه اعلام كرد كه فلمينگ جايگزين شما شده و آيا در اين شرايط بازهم به بازگشت به مس اميدواريد گفت: نمي‌دانم آنها مي‌خواهند چه تصميمي بگيرند اما من خودم را سرمربي مس مي‌دانم. باشگاه بايد نظرش را به صورت رسمي اعلام كند اما من به خاطر قراردادم وظيفه خود مي‌دانم كه پس از چند روز تعطيلي در تمرينات مس شركت كنم. اگر آنها از من نتيجه مي‌خواهند بايد شرايط را برايم فراهم كنند.

وي درباره بركناري نژادزماني و در پاسخ به اين سوال كه آيا با اين شرايط پشتيباني در هيات مديره مس داريد يا خير گفت: من با نژاد زماني رابطه خوبي داشتم. الان هم نمي‌دانم كه آيا پشتيباني دارم يا نه. تنها اين را مي‌گويم كه حرفهايم در نشست مطبوعاتي ديشب از روي عصبانيت بود و من استعفاي كتبي نداده‌ام.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
پر گل ترين هفته تاريخ ليگ برتر

تا قبل از اين هفته، بيشترين گل به ثمر رسيده در يک هفته 34 گل بود که در هفته دوازدهم ليگ 87 ثبت شده بود.

هفته پنجم لیگ برتر با ثبت یک رکورد تاریخی به پایان رسید. در این هفته طی 9 بازی برگزار شده، 36 گل به ثمر رسید که بطور متوسط هر بازی 4 گل داشت که یک رکورد فوق العاده در تاریخ لیگ برتر است! به جز بازی ملوان و ذوب آهن، 8 بازی دیگر برنده داشت. این بازی به همراه بازی تراکتور و شهرداری با 6 گل پر گل ترین بازی های این هفته بودند و بازی سپاهان و نفت تهران با یک گل کم گل ترین بازی هفته بود.

36 گل در یک هفته رکورد جدیدی برای لیگ برتر ایران است. تا قبل از این هفته، بیشترین گل به ثمر رسیده در یک هفته 34 گل بود که در هفته دوازدهم لیگ 87 ثبت شده بود.نکته جالب اینکه در آن هفته نیز یک تساوی 3-3 بین مس و پیام مشهد ثبت شده بود، وفولاد نیز با برد 5-1 مقابل پاس نقش مهمی در پرگل شدن آن هفته داشت. پرسپولیس و استقلال نیز با نتایج مشابه 3-2 سپاهان و پیکان را برده بودند.

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
[h=1]جدول گلزنان لیگ تا هفته پنجم:مجیدی بالاتر از همه[/h]
هفته پنجم لیگ برتر با ثبت 36 گل به پایان رسید. در پایان هفته پنجم فرهاد مجیدی با 5 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. کریم انصاری فرد و جواد کاظمیان هم با 4 گل در رده دوم قرار گرفتند و 6 بازیکن 3 گله نیز مشترکاً در رتبه سوم جدول ایستاده اند. تا پایان هفته پنجم 113 گل به ثمر رسیده و 71 بازیکن نیز موفق به گلزنی شده اند. از این تعداد گل، 14 گل توسط 12 بازیکن خارجی به ثمر رسیده است.5 گل: فرهاد مجیدی( استقلال تهران)4 گل: کریم انصاری فرد( سایپا کرج) جواد کاظمیان(پرسپولیس تهران)3 گل: محمد ابراهیمی(تراکتورسازی تبریز) جلال رافخایی(ملوان) منصور تنهایی(شاهین بوشهر) ایمان موسوی ( نفت تهران) روح الله عرب( نفت آبادان) رضا نوروزی( فولاد خوزستان) 2 گل: احسان حاج صفی، محسن حسینی(تراکتورسازی تبریز) سعید دقیقی، میثم بائو (شهرداری تبریز) مهدی دغاغله( ملوان انزلی) امید ابراهیمی، فابیو جانواریو(سپاهان اصفهان) مجتبی زارعی( نفت تهران) علی سامره( مس سرچشمه) علی کریمی(پرسپولیس تهران) امید عالیشاه، حسین کاظمی، علیرضا عباسفرد(راه آهن تهران) کریم اسلامی، میلاد سلیمان فلاح( صبای قم) ایگور کاسترو(ذوب آهن اصفهان) عباس محمدرضایی( سایپا کرج) اسماعیل شریفات ( استقلال تهران)یک گل: مهدی خیری( سایپا کرج) عماد رضا(سپاهان اصفهان) محمد نصرتی، حسین بادامکی( پرسپولیس تهران) آرش برهانی، ولید علی، میلاد میداودی ( استقلال تهران) محمد نزهتی، علی جراح کار، زوران زلاتکوفسکی( ملوان انزلی) اشپیتم آرفی، فرزاد آشوبی، امیرحسین صادقی، فردین عابدینی، سیاوش اکبرپور(تراکتورسازی تبریز) اکبر صادقی، محسن بیات، رضا عنایتی( صبای قم) وریا غفوری (شهرداری تبریز) لی آندرو باریوس، محسن بیاتی نیا، مصطفی سیفی، جورج مراد، فرزاد حسین خانی( مس کرمان)بهادر عبدی (راه آهن تهران) هوگو ماچادو، پیام صادقیان، محمد قاضی، محمد حسینی (ذوب آهن اصفهان) ایوان پترویچ، محسن حمیدی، میثم منیعی(شاهین بوشهر) بختیار رحمانی( فولاد خوزستان) فونیکه سی ( نفت آبادان) حمید جوکار، محمدرضا پورمحمد، محمد مهدی نظری( سپاسی شیراز) رضا معقولی، مصطفی مهدوی ( نفت تهران) جهانگیر عسگری، محمد آبشک، علیرضا نظیف کار(داماش گیلان) مسلم فیروزآبادی، نناد برنوویچ( مس سرچشمه)​

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
بلاژویچ مربی جدید مس

كميته بررسي وضعيت باشگاه مس كرمان كه جمعه با دستور عبدالرضا داوري به وجود آمد ، امروز دو بار براي انتخاب سرمربي مس تشكيل جلسه داد و از ميان گزينه‌هاي موجود براي انتخاب ميروسلاو بلاژويچ به عنوان سرمربي مس به توافق رسيدند.
رئيس هيئت مديره مس كرمان در مصاحبه با خبرگزاری های داخلی تاکید کرد : اگر اتفاق خاصي نيفتد بلاژويچ فردا به ايران مي‌آيد و كارهاي نهايي قرارداد را با او انجام مي‌دهيم.قرار است بلاژويچ تا پايان اين فصل هدايت كرماني‌ها را بر عهده داشته باشد.​

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
تركي داور دربي هفتاد و يكم شد

747786_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از بررسی‌ها و جلسات کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای انتخاب داور دربی هفتاد و یکم سرانجام محسن ترکی به عنوان قاضی این مسابقه انتخاب شد.
رضا سخندان به عنوان کمک داور اول و محمد منصوری به عنوان کمک‌ داور دوم و هدایت ممبینی به عنوان داور چهارم و یدالله ******* به عنوان ناظر داوری انتخاب شدند.
رضا غیاثی، عضو کمیته داوران در گفت‌گو با فارس خبر فوق را تایید کرد.
دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال روز جمعه ساعت 18:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام/ فیروز کریمی به لیگ برتر وارد شد.

ظاهرا فیروز کریمی به عنوان سرمربی شاهین بوشهر مشغول به کار شده است.

فيروز كريمي:
من جاي كسي نيامده‌ام
درخشان پاسخ تماس‌هايم را نداد
سازمان ليگ بارها اعلام كرد مشكلي ندارم

55868768272225994222.jpg
فيروز كريمي مي‌گويد دوست نداشته به جاي حميد درخشان به شاهين بيايد و با دلش شاهين را انتخاب كرده است.

سرمربي جديد تيم فوتبال شاهين بوشهر در گفت‌وگو با ايسنادرباره پيوستنش به اين تيم اظهار كرد: طي صحبتي كه با مسئولان هيات مديره شاهين داشتم براي آمدن به اين تيم به توافق رسيدم، من با رييس هيات مديره شاهين پيش از اين هم آشنايي داشتم و حتي در ابتداي فصل هم شاهين به من پيشنهاد داده بود اما من به خاطر گرفتاري‌هاي شخصي نمي‌توانستم جواب مثبت بدهم.

وي ادامه داد: خدا را شكر با توجه به دوستي‌اي كه از قبل داشتيم به عنوان سرمربي انتخاب شدم. شاهين تيمي است كه طرفداران بسيار خوبي دارد و مسئولان بوشهر هم همگي نسبت به اين تيم يك نگاه مثبت دارند. مطمئن باشيد با تعاملي كه با اداره كل تربيت بدني بوشهر و هيات فوتبال اين شهر و ساير سازمان‌ها و نهادها خواهيم داشت، سعي مي‌كنيم تيم جاندار و قدرتمندي را روانه ميدان كنيم، تيمي كه در شان اين مردم باشد.

فيروز كريمي در پاسخ به اين سوال كه شما مي‌توانيد هدايت تيم را برعهده بگيريد؟ گفت: من نمي‌دانم كه سازمان ليگ و عزيز محمدي ديگر چگونه بايد اعلام كنند كه فيروز كريمي براي حضور در يك تيم مشكلي ندارد. سازمان ليگ بارها از طريق تلويزيون، راديو، مطبوعات و ليستي كه در ابتداي فصل از مربيان داده بود، اعلام كرد كه من مشكلي ندارم و حتي از اول هم هيچ مشكلي وجود نداشت.

سرمربي شاهين در پاسخ به اين سوال كه آيا دوست داشت به جاي حميد درخشان به عنوان سرمربي شاهين انتخاب شود؟ گفت: اصلا دوست نداشتم جاي مربي ديگري بروم. مربي‌اي كه جاي فرد ديگري برود نمي‌تواند نسبت به خواسته‌هاي خودش پايبند باشد. با اين حال من پايبند عقايد خودم هستم و با توجه به شرايطي كه براي تيم مردمي شاهين وجود داشت من اين پست را قبول كردم. بايد بگويم كه من جاي كسي نيامده‌ام. من به جايي آمده‌ام كه مربي قبلي‌اش استعفا داده و رفته و روي اين موضوع هم حساسيت خاصي داشتم.

كريمي با بيان اينكه براي آمدن به شاهين چند بار با درخشان تماس گرفته، گفت: پيش از آن كه اين پست را قبول كنم چندين بار با درخشان تماس گرفتم اما شايد او شماره من را نمي‌دانسته كه پاسخ نداده است. حتي الان هم هنوز قرارداد امضا نكرده‌ام و اخلاق حكم مي‌كند كه پيش از آمدن با درخشان صحبت كنم. البته علاوه بر شاهين از ساير تيم‌هاي ليگ برتري و دسته يك 10 پيشنهاد داشتم اما از بين همه اين پيشنهادها با دل خودم شاهين را انتخاب كردم و با اين نيت آمدم كه بتوانم به اين تيم كمك كنم.

فيروز كريمي با بيان اينكه شاهين به لحاظ فني هيچ مشكلي ندارد،

گفت: من براي آمدن به شاهين صحبت‌هاي كاملي را انجام داده‌ام و مي‌دانم كه شاهين جزو تيم‌هايي است كه بيشترين پرداختي را به بازيكنانش داشته است و به لحاظ فني هم هيچ مشكلي ندارد. البته درخشان در اين تيم بسيار خوب كار كرده بود و من هرجا رفتم اين موضوع را گفتم كه كار درخشان در شاهين خوب بود. البته نمي‌دانم كه مشكل او چه بوده است كه مي‌خواسته از شاهين جدا شود.

وي در پايان درباره بازگشت خود به ليگ برتر پس از دو سال گفت: بعد از اين دو سال مسلما فيروز كريمي تفاوت كرده، دو سال به سنم اضافه شده، يك كيلو به وزنم اضافه شده اما گذشته از شوخي اميدوارم كه پس از دو سال بتوانم براي فوتبال كشورم مثمر ثمر باشم.

/////
از نظر خودم مربی تاپی در بین مربیان وطنی هستن ایشون.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
اصلا خوشم نمیاد ازش
کلا از آدم های دلقک بدم میاد!
توانایی مربی گریش خوبه و اصلا نیازی به دلقک بازی نداره واس دیده شدن ولی نمی دونم چرا این طوری می کنه!
امیدوارم یه ذره سنگین شده باشه چون اصلا خوشم نمیاد مصاحبه هاش هی پخش بشه ملت هم هر و کر می خندن!:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
مرجان من یه نظری دارم. یه جورایی مثل یه برنامه طنز اجتماعی هست که مشکلات و درد ها رو در دل حرفهاش بیان میکنه. ببین:
میدونه که این حرف رو تا حالا صد بار گفتن مربی های دیگه. (مثلا اینکه اقا این زمین نورش کمه تو شب) میبینه هیچ کاری براش نشده ، این برمیگرده میگه ما به بازیکنها گفتیم از بازی بعد با چراغ قوه بیان.
یعنی یه جوری مسئول مربطه رو میبره زیر سوال بدون اینکه مستقیم بهش اشاره کنه و اینکه خب مسئولین که کاری نکردند ما مجبور شدیم خودمون در حد خودمون دست به کار بشیم.

یه همچین چیزهایی رو میگه و من فکر میکنم وقتی مردم میخندند بیشتر دارن بابت اون بی توجهی که تو اون مورد شده به اون کسانی که مقصر بودن میخندن ولی ظاهر قضیه خودش قرار داره.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
این هم طنز بودنش فقط برای تیمهایی شهرستانی هست
وگرنه توی استقلال حاشیه کچلش کرده بود

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
این هم طنز بودنش فقط برای تیمهایی شهرستانی هست
وگرنه توی استقلال حاشیه کچلش کرده بود
پسر بحث سیاسی نکن :دی

آخه تو استقلال کلا اونقدر اون فصل خود تیم مشکلات داشت و از بیرون تو کارش گذاشتند که دیگه فرصت گیر دادن به بقیه نبود.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
مرجان من یه نظری دارم. یه جورایی مثل یه برنامه طنز اجتماعی هست که مشکلات و درد ها رو در دل حرفهاش بیان میکنه. ببین:
میدونه که این حرف رو تا حالا صد بار گفتن مربی های دیگه. (مثلا اینکه اقا این زمین نورش کمه تو شب) میبینه هیچ کاری براش نشده ، این برمیگرده میگه ما به بازیکنها گفتیم از بازی بعد با چراغ قوه بیان.
یعنی یه جوری مسئول مربطه رو میبره زیر سوال بدون اینکه مستقیم بهش اشاره کنه و اینکه خب مسئولین که کاری نکردند ما مجبور شدیم خودمون در حد خودمون دست به کار بشیم.

یه همچین چیزهایی رو میگه و من فکر میکنم وقتی مردم میخندند بیشتر دارن بابت اون بی توجهی که تو اون مورد شده به اون کسانی که مقصر بودن میخندن ولی ظاهر قضیه خودش قرار داره.

جواد جان،قبول ندارم
اگر یه فلاش بک تو ذهنت بزنی یادت میاد تصویری که این اقا به قول افکار عمومی داره طنازی می کنه و گزارشکر با میکروفون توی دستش داره از خنده ریسه می ره!
به شدت از این تصاویر انزجار دارم
و خوب این سلیقه منه
ولی به شدت فکر می کنم این دلقک بازی ها اصلا در شان یک مربی نیست!
یه وقتایی دقیقا مثل بچه هایی میشه که وقتی می بینه کاری می کنه همه می خندن و تشویقش می کنن اونم لوس میشه و هی تکرارش می کنه!

در مورد مردم
اکثریت جامعه ی ما به شدت "عام" هست
و این توهین نیست از دید من بلکه حقیقت اجتماع ماست
این "عام" به شدت "جو" پذیر هست و حتی می تونم در موردش بحث و گفتگو هم بکنم
پس این مردم مطمئن باش اکثریتشون دارن به دلقک بازی های این اقا می خندن نه انتقادهای مثلا زیر پوستیش!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
اون صحنه رو یادمه/ فکر کنم گزارشگرش هم کاویانی بود. شبکه سه. :دی از این موارد هم زیاد براش بوده. اینم قبول دارم که یکی دوبار نبوده. بازم قبول دارم که برای پرستیژ یه مربی اصلا جالب نیست. اون قسمت مثل بچه رو هم باز می تاییدم :دی جامعه هم که نگو :دی / دقیقا اگه بخواهیم بهترین تعریف رو از جو گیر بودن ارائه بدیم تو یه کلمه میشه گفت: جامعه خودمون. بر همین اساس باید قبول کرد که اکثریت دیدی اینطور خواهد داشت یعنی همین که فکر میکنن یکی داره براشون دلقک بازی در میاره. اما
اماش این میشه که فکر ازاد هست و حتی اگر از هر صد نفر نود و نه نفر همچین فکری بکنند هم باز واقعیت همونی هست که هست. اساسا برداشت ازاد میشه. ولی مهم اینه که شاید شاید شاید یکی از همین سبک حرف زدنها یکبار باعث بشه یه جایی یه خرابی ای اباد بشه / یه کار غلطی رفع بشه / یه موردی به درست وارد بشه و .... / برداشت من اینه/ نظر شما رو هم قبول دارم / بهر حال تو این همه مربی یکیش هم این سبک رو انتخاب کرده. باید برای خواست اونم احترام گذاشت هر چند باب طبع نباشه.
اما سطح فنیش خوب بود.

امروز دیدم که تو خبر ورزشی گفته بود من نبودم سطح لیگ پایین اومده بود :)/ کلا ادم جالب و خاصیه.

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
نفت تهران صدرنشین جدید لیگ ایران!

با برد امروز مقابل مس سرچشمه صورت پذیرفت!!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
این فصل بخت با تیمهای دیگه هم همراه هست که مظلومی مربی استقلال هست

تا ضعف خودش رو گردن تیم ملی و بازی حریف و داور و .... بندازه

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

در مورد لیگ برتر و به طور کلی فوتبال کشور و فراتر ورزش دولتی ما مشکلی که در حد حرف بود داره شکل جدی تری میگیره.
فرضیه تعطیلی لیگ در نیم فصل چیزی هست که کم کم جدی میشه.
ورزش باید خصوصی بشه و در این گیر و دار روی کاغذ ها قانون های متناقضی وجود داره که برای پرداخت ها شرایط ویژه ای رو میطلبه و این وسط ورزش شده گوشت قربونی که از یه طرف دست به دست میشه که کی خرجش کنه؟ (دولتی یا خصوصی) و از طرف دیگه طمع پز دادن باهاش هم وجود داره. خب با توجه به مشکلات اقتصادی ای که این وسط گریبانگیر شده حالا چند تا از باشگاههای لیگ برتری به مشکلاتی جدی برخوردند. بهر حال موسسات دولتی یا وابسطه به دولت طبق قانون نمیتونند پولی به تیمها تزریق کنند و از طرف دیگه هنوز یه راه جدید برای دریافت پول باز نشده راه قبلی مسدود شده. این بین شرایط خودکفایی و درآمد زایی باشگاهی هم برقرار نیست و ما اینجا هم خیلی ضعف قانون و ضعف اجرای قانون رو داریم.

کم کم صدای وضعیت بد تیم ها داره نمود بیشتری پیدا میکنه. شاهین بوشهر و ملوان الان وضعیت بدی رو پیدا کردند و خبری از گردش مالی نیست. ذوب آهن هم دیگه وضعش خیلی خراب شده و استقلال و پرسپولیسم که دیگه این وضع همیشگیشون بوده و حالا دیگه بدتر از همیشه. مطمعنا سپاهان هم شرایطی شبیه ذوب داره و بعد همینطور میشه فولاد و سایر تیمهای صنعتی دولتی مانند مس و ...

امیدوارم قانون ها خم بشه و راههای نجات باشگاهها از این بن بستی که واقعا درش بی تقصیرند و ناچار هستند باز بشه. ضعف در اجرای قانون ها در زمان گذشته حالا در یک بازه زمانی محدودیت هایی رو برای اجراش ایجاد کرده که تاوانش رو باید ورزش بده! سی و اندی سال برای خصوصی سازی وقت تلف شده و حالا بدون وجود زیر ساختهای لازم باید این کار طی یک سال و نیم اجرا بشه که .......(جالب اینکه واقعا یک دهم حقوق واقعی باشگاه داری هم اجرا نمیشه وباید خصوصی سازی بشه)

ببینیم چی میشه!

بالا