برگزیده های پرشین تولز

مجموعه های عظیم آموزشی با ارزش بالای 1میلیون تومان با قیمت فوق العاده پایین [به روزرسانی مستمر]

Agha30NA

Registered User
لایک‌ها
27
مجموعه کامل Graphic River اضافه شد
برای جزییات پ.خ بدید.
قیمت استثنایی

مجموعه های عظیم آموزشی با ارزش بالای 1میلیون تومان با قیمت فوق العاده پایین [ آخرین بروزرسانی : اردیبهشت 1395 ]

سلام به همه دوستان عزیز :)
از امروز تصمیم گرفتم تمام مجموعه آموزش نرم افزارهای مختلف چه گرافیکی :android22: ، برنامه نویسی :android01: ، شبکه :android10: و خیلی آموزشهای دیگه :android35: رو که با زحمت زیاد و هزینه گزاف خریداری یا دانلود کردم رو براتون قرار بدم تا در صورت نیاز شما بتونید از اون ها استفاده کنید و در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید. ;)
اون 1.000.000 ارزش تقریبی که به خاطر دارم و با بروز رسانی ارزشش بیشتر میشه. :general707:
آموزش ها یه صورت فارسی و انگلیسی هستند که قبل از خرید تمام جزییات به خریدار محترم گفته میشه. :general105:
==========================================
فایل ها روی DVD رایت می شوند و در صورت که خریدار بخواد بر روی هارد (که خیلی به صرفه تر است) مجموعه های مورد نظرش رو میتونه دریافت کنه. o_O
به غیر از آموزش پروژه های آماده و ابزارهای زیادی موجود است. (بیش از 400 گیگابایت):general308:
==========================================
چون تا الان تصمیمی برای اینکار نداشتم فایل ها دسته بندی و طبقه بندی نشدن
در حال دسته بندی کامل هستم
:general705:

چون عموما حجم بالا است و برای کاهش هزینه دوستان میتونند با هارد خرید کنند :
  1. بنده واستون هارد بخرم و رویه همون هارد نو واستون اطلاعات رو کپی کنم(حتما مدل دقیق هارد و حجم رو بهم بگید که از بازار واستون بخرم)
  2. هارد خودتون رو واسه من پست میکنید و من اطلاعات رو کپی میکنم و هارد رو دوباره واستون ارسال میکنمo_O
  3. ارسال هارد خودم ( جزییات در پایین همین پست )
*** اونهایی که هارد میفرستند بسته هایی به صورت رایگان بر روی هاردشون کپی میشه ، سفارش های بالای ارسال رایگان است.
برای مثال بسته نرم افزاری گردو که ارزش حدود 60.000 تومان داره و یا بسته نرم افزاری LORD مجموعه آموزشی زبان 66 قسمتی و....

** برای صحبت و دریافت لیست پیام خصوصی بدید.:general601:

ارسال روزهای : شنبه پست [استثناء : ارسال تیپاکس روزانه (پس کرایه) ]
--------------------------------------------------------------------------------
*** ارسال هارد خودم :
قابل توجه دوستانی که تمام مجموعه رو خریداری میکنند
چون حجم بسته بالا است و ممکنه شما دوست عزیز امکان تهیه هارد رو نداشته باشید بزودی امکان این فراهم میشه برای دوستانی که از شرایط لازم برای دریافت هارد برخوردار هستند هارد ارسال و پس از کپی فایل هاشون هارد رو برگردونند.

شرایط کاربر محترم :
حداقل دوسال از زمان ثبت نام گذشته باشد.
در خرید و فروش فردی خوشنام باشد (
حداقل امتیاز فروش 10 می باشد)
در صورتی که کاربر فاقد شرایط باشد:
پرداخت بیعانه هارد (این مبلغ پس از بازگشت هارد به کاربر محترم پس داده خواهد شد)
WhatsApp & Telegram: +989366115779
--------------------------------------------------------------------------------​

Last edited:

saman320

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
447
لیست و قیمت لطفا پخ کنید

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
لیست لطفا+ قیمت