برگزیده های پرشین تولز

محبوب ترین شخصیت کارتونی شما کییه ؟

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
هيناتا تو انيمه ناروتو
از بامزي هم خوشم مياد
گارا هم تو انيمه ناروتو

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
فقط کارگاه گجت

sempre

Guest
لایک‌ها
1
بامزي ، ويني پو
باگزباني هم خيلي دوست دارم به خصوص وقتي دافي اذيت مي كنه :wub:

GHoST_DoG

Registered User
لایک‌ها
2
علی بابا تو سندباد

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Image:Edward_Elric.PNG

edward elric
عالی بود

aoshi_09_small.jpg

Aoshi Shinomori
این بچه چقدر مثبت بود.
kenshin.jpg.w300h288.jpg

images

100% از همه بهتره

blood43_01.jpg

نامزد هم اینقدر آروم

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از کیرا تو gundam seed
از کنیشین
و همینتور از سوباسا تو فوتبالیستها

maxpal97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط سيد تو عصر يخبندان

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
KIBA in wolf 's rain

6chat1i.jpg

KAI in Blood

4vi71ug.jpg

Sarmaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
تعجب می کنم کسی به بازرس(وگروهبان دودو) ، مورچه خوار، خپل باغ گلها ، پاشا و برادرش ، سایمون ، رابرت ، آقای سکسکه،‌ زبل خان ، گربه نره ، شلمان ، آقای ووپی، عمو جغد شاخ دار ، یا حتی پت و مت ،گربه سگ، و مایک وازوفسکی (کارخانه هیولاها) اشاره ای نکرده ! البته این چیزها سلیقگی است و خب حتما سلیقه دوستان اینجوری بوده. به هر حال با وجودی که انتخاب محبوب ترین شخصیت ، واقعا سخته من نهایتا اینها رو معرفی می کنم:

بوشوگ (با دوبله بسیار زیبای محمد عبادی)

ببر کمر باریک توی دهکده حیوانات که آهنگر بود (شهروز ملک آرایی)

پیرمرد جادوگر توی بلفی و لیلی بیت که با عصا مرتب تو سر مارمولکش می زد و عاشق خواهر لیلی بیت بود (اصغر افضلی)

و در رده بعد : ژنرال توی ای کیو سان(عباس نباتی) [ مرد گنده می نشست برای رو کم کنی ای کیو سان چیستان طرح می کرد به شینسه می داد ببره !]

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
تعجب می کنم کسی به بازرس(وگروهبان دودو) ، مورچه خوار، خپل باغ گلها ، پاشا و برادرش ، سایمون ، رابرت ، آقای سکسکه،‌ زبل خان ، گربه نره ، شلمان ، آقای ووپی، عمو جغد شاخ دار ، یا حتی پت و مت ،گربه سگ، و مایک وازوفسکی (کارخانه هیولاها) اشاره ای نکرده ! البته این چیزها سلیقگی است و خب حتما سلیقه دوستان اینجوری بوده. به هر حال با وجودی که انتخاب محبوب ترین شخصیت ، واقعا سخته من نهایتا اینها رو معرفی می کنم:

بوشوگ (با دوبله بسیار زیبای محمد عبادی)

ببر کمر باریک توی دهکده حیوانات که آهنگر بود (شهروز ملک آرایی)

پیرمرد جادوگر توی بلفی و لیلی بیت که با عصا مرتب تو سر مارمولکش می زد و عاشق خواهر لیلی بیت بود (اصغر افضلی)

و در رده بعد : ژنرال توی ای کیو سان(عباس نباتی) [ مرد گنده می نشست برای رو کم کنی ای کیو سان چیستان طرح می کرد به شینسه می داد ببره !]

دوست عزيز ما اينجا(در اين بخش!) بهترين انيمشنها ي كلاس يك رو مي بينيم و خوب طبيعيه هرچند نسبت به اين كارتونا حس نوستالوژيك داريم ولي نمي تونم اونها رو هم سطح انيمه هاي كلاس يك جهان بدونيم!;)

Sarmaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوست عزيز ما اينجا(در اين بخش!) بهترين انيمشنها ي كلاس يك رو مي بينيم و خوب طبيعيه هرچند نسبت به اين كارتونا حس نوستالوژيك داريم ولي نمي تونم اونها رو هم سطح انيمه هاي كلاس يك جهان بدونيم!;)
با سلام
۱- عنوان تاپیک برای من به کلاس خاصی از انیمیشن اشاره نداشت. "محبوب ترین شخصیت کارتونی شما کییه ؟ " ربطی به مقایسه سطح خود انیمیشن ها ندارد.
۲- با کمال احترام، شما چه دلیلی (به جز سلیقه فردی) برای کلاس یک بودن انیمیشن هایی که می بینید، دارید؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
۱- عنوان تاپیک برای من به کلاس خاصی از انیمیشن اشاره نداشت. "محبوب ترین شخصیت کارتونی شما کییه ؟ " ربطی به مقایسه سطح خود انیمیشن ها ندارد.
۲- با کمال احترام، شما چه دلیلی (به جز سلیقه فردی) برای کلاس یک بودن انیمیشن هایی که می بینید، دارید؟

سليقه شخصي نيست! كارتوناي مطرح ريتينگ دارن!قطعا ريتينگ كينشن از مي تيكومون بيشتره!;)

Ali_Reza_Nazari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از سرندي پيتي خيلي خوشم مياد

Sarmaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سليقه شخصي نيست! كارتوناي مطرح ريتينگ دارن!قطعا ريتينگ كينشن از مي تيكومون بيشتره!;)
۱-من جواب سوال اولم رو نگرفتم.
۲-کی به می تی کومان اشاره کرد؟ بحث اصلی من تفاوت سلایق و دید افراد بود نه چیز دیگری.
۳- اگر انتخاب دوستان فرهیخته به ریتینگ های بین المللی ارتباط دارد، چرا الف- در انتخابها خبری از فیلمهای پویانمایی برجسته نیست و انیمیشن را فقط سریال می دانید؟ ب- در مورد همان سریال ها هم، اینها در ریتینگ جا ندارند؟
South Park
The Simpsons
Family Guy
The Flintstones
Beavis and Butt-Head
Futurama
Spongebob Squarepants

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
۱-من جواب سوال اولم رو نگرفتم.
۲-کی به می تی کومان اشاره کرد؟ بحث اصلی من تفاوت سلایق و دید افراد بود نه چیز دیگری.
۳- اگر انتخاب دوستان فرهیخته به ریتینگ های بین المللی ارتباط دارد، چرا الف- در انتخابها خبری از فیلمهای پویانمایی برجسته نیست و انیمیشن را فقط سریال می دانید؟ ب- در مورد همان سریال ها هم، اینها در ریتینگ جا ندارند؟
South Park
The Simpsons
Family Guy
The Flintstones
Beavis and Butt-Head
Futurama
Spongebob Squarepants
حالا ميتي كومن نه ايكيو سان فرقي نداره!;)
در مورد اول خوب وقتي بحث كاراكتر مطرحه هرچقدر مدت زمان بيشتري بشه كار كرد روي يك كاراكتر اون كاراكتر جذاب تره!در مورد دوم بايد بگم قطعا كينشن يا ناراتو بر تر از اين كارهان!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
در مورد اين بحثی که بين برادر سرمايی و برادر شيان بوجود اومده ، واقعاً هيچ کدوم ما نميتونيم به صورت قطعی بگيم که از کی خوشمون ميآد. چون ممکنه فردا يه کارتون ديگه ببينيم و از شخصيت افراد توی اون کارتون بيشتر خوشمون بياد. يعنی نکته اينه که همه اين سنجش نسبی هست:eek:. هر کسی بيشتر ديده باشه، رأی درست تری ميده :cool: که شايد اين هم درست نباشه چون در نهايت اين يه امر سليقه اي هست.:happy:

ولی برای يه کسی مثل من که هم همه کارتون های امريکايی از سيمسونز گرفته تا اسپانج باب رو ديده و از اين ور هم 400-500 سری کارتون ژاپنی ديده، ميتونم بگم که شخصيت پردازی بعضی از کارتون های ژاپنی به مراتب قوی تر از کارتون های امريکاييست:). با وجود اينکه برای من هنوز سيندرلا يه کارتون غير قبل جايگزينه، ولی شخصيت های مهبوب من همه ژاپنی هستن.:happy:

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
اسمش رو نمی دونم ولی شخصیت اصلی فیلم Ninja Scroll هست

NinjaScroll.jpg

بالا