برگزیده های پرشین تولز

مدارس تمام مقاطع استان تهران وادارات شهرستان‌هاي تهران فردا چهارشنبه تعطيل است

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
تبریز هم برف میاد؟

دلم لک زده برای هوای اونجا:( یادش بخیر تا 7 ماه پیش اونجا بودم :دی
نه آقا اینجا برف نمیاد
31[1].gif

فقط سرما و یخبندانه
cold[2].gif

این دولت هم همه مسخره کرده !!!!! میگه همه جای ایران تعطیله (ادارات و موسسات) بعد استاندار میاد تو شبکه استانی میگه : نه خیر اداره ها تعطیل نیست!!!!

rayanmusic

Registered User
لایک‌ها
1
خب ظاهرن استاندار تمام مراكز آموزشي رو در تبريز و كل استان تعطيل اعلام كرد.(دانشگاهها سه شنبه ها بازن!) حالا از اين كه چطور تبريزي كه رتبه دوم رو در سرما بعد از اردبيل داره (با 17 درجه زير صفر!) اينطوري با قناعت تعطيل شده بگذريم،

من اصلا نميدونم فردا كه توي يكي از شهرهاي نزديك تبريز امتحان دارم برم يا نه! چون خداوكيلي به اين پيام نوري ها اعتباري نيست اينا سرخود امتحان رو ميگيرن ميره پي كارش! :blink:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
برو ببین معلم جماعت چقدر حقوق میگیره بعد خودت میفهمی ...
یکی از آشناهامون که زنش تو بانک کار می کردبرای اینکه خونه بزرگتری داشته باشه خودش و زنش ماشیناشون را فروختن و کلی وام از بانک گرفتن تا پول جور کنن. بعد زن یارو چون ماشین نداشته یک روز 5 دقیقه دیر میره سر کار بعد رییس بانک که علت را می پرسه و می فهمه که یارودیگه ماشین نداره می گه اینجا همه کارکنان من باید ماشین داشته باشن!!! ضرب العجل وام 10 ملیونی ماشین براش ردیف می کنه تازه با اینکه طرف بابات خونش هم وام گرفته بوده :eek:

:lol::lol::lol:
اگر ممکنه بفرمایید کدام بانک تا من هم از وام اتومبیل 10 میلیونی استفاده کنم؛وام اتومبیل 5 میلیونه عزیز،که اونم همه افراد می تونن بگیرن،برین دو سه تا بانک مختلف بپرسین اینها رو و همین طوری از روی حرف یه فرد اینجا مطلب نگین،
شما چی فکر می کنید؛بنده سر وام مسکن خودم؛یک معرف؛دو ضامن معتبر؛داشتم؛نزدیک دو هفته هم برای گرفتن وام دوندگی کردم؛تازه بنده که کارمند رسمی بانک هستم؛عجب رئیس بانکی بوده:lol:
ضمنا" مشخص هست که در جریان وضعیت بانکها نیستید،
از آن طرف خود همین معلمان؛سه ماه تابستان؛13 روز عید،و .... رو تعطیل هستن؛البته معلمی هم شغل سخت و شریفی است؛اما اینها رو درنظر گرفتید؟
الان بنده باید حرکت کنم برای رفتن به محل کارم؛
امیدوارم در تخت خود خوابهای زیبایی ببینید در حالیکه الان تو این هوای سرد و یخبندان من باید بدون ماشین برم سر کار؛اینها واقعیته؛نه شنیده های شما؛
موفق باشید.

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
جالبه . دم خونه ما اثری از برف دیده نمیشه ولی 2 روز الکی الکی تعطیل شدیم !

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
با یه سرما کوچولو همه جا رو تعطیل کردن واقعا مسخرس
یعنی چی تعطیلی ؟ معنی نداره ؟
این نشون میده کشورمون به هیچی بند نیست یه سرمای مختصر هم میتونه همه چیز رو فلج کنه
اخه اونقدرهام سرد نیست که بخوای واسه اون 2 روز همه جا رو تعطیل کنن

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اینا یکی از بزرگترین مشکلاتشون کمبود گازه!!!!!!!! دلیل اصلی اینکه 2 روز با هم تعطیل اعلام کردن هم همینه!!!!

میخوان مصرف گاز بیاد پایین!!!!!!!

مگه چقدر می خواد صرفه جویی بشه
صاحب اداه یا مدرسه سیستم گرمایشی رو روشن میذاره میره . از کجا می خوان صاحب اداره رو پیدا کنن بگن بیا خاموش کن
تازه بعد فرض کنیم خاموش کردن ، 2 روز بعد مدرسه رو باز میکنن تمام کلاس ها و اتاقها سرد همه اونجا سرما می خورن
یه چیزی هم که هست 2 روز بعد مصرف که بره بالا باز هم افت فشار داریم که
اصلا معلوم نیست دارن چه کار می کنن

یه کارخونه ای رو در تبریز می شناسم که مصرف گازش در یه روز معادل یک چهارم تبریزه . برن اونو ببندن نه مدارسو
طوری گاز مصرف میکنه که واسش یه خط جداگونه کشیدن .
یکی دیگش هم نیروگاه تبریزه سوختش گازه اونو چی میکنن!!!

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
جالبه . دم خونه ما اثری از برف دیده نمیشه ولی 2 روز الکی الکی تعطیل شدیم !

شما کجای تهرانی که اثری از برف نیست؟؟!
خیابون ما که از دیروز صبح تعطیل بود نه ماشین میشه بیرون برد نه پیاده به جایی میرسیم!
دیروز برای کار 10 دقیقه ای 1 ساعت توی راه بودم چون یه تاکسی نمیومد توی خیابون اصلی... وقتی هم رسیدم بانک تعطیل شد!! حالا هم که همه برف دیروز به سلامتی یخ بسته!

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
اینا رو ولش کنید. ببینید امروز چه آفتاب خوبی هست. همه برفها دارن آب میشه. اونا اشتباه کردن که امروز رو تعطیل کردن.

rayanmusic

Registered User
لایک‌ها
1
اغلب بعد از تعطيلي اين اتفاق رخ ميده يعني هوا صاف ميشه! اونم به اين خاطره كه عموما دوره بارش برف از 24 ساعت بيشتر نميشه و اينها هم تا بجنبن كه تعطيل كنن نتيجه ش ميفته به 24 ساعت بعدي كه هوا صافه! چيز عحجيبي نيست. و به نظرم عيب هم نداره چون معابر لغزنده هست و اينطوري درصد كله پا شدن ها و تصادف ها و اتفاقات وابسته ش مياد پايين! اونم تو كلان شهري مثل تهران! فقط كه هواي آفتابي شرط نيست. ولي خب دو روز رو زياده روي كردن.

ما كه تو تبريز بچگي تقريبا زياد از اين تعطيلي ها ديديم تجربمون زياده!!

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
اینا رو ولش کنید. ببینید امروز چه آفتاب خوبی هست. همه برفها دارن آب میشه. اونا اشتباه کردن که امروز رو تعطیل کردن.

من دیروز ساعت 6 فهمیدم که سه شنبه یعنی امروز آفتابی و گرم کاش به هواشناسی زنگ میزدم میگفتم.:D
دیروز دوشنبه اتوبانهای نیایش چمران باز بود ولنجک هم تمام کوچه پس کوچه هاش باز بود.اصلا خیابونهای اصلی به هیچ عنوان بسته نبود.
دلیل تعطیلی چی بوده معلوم نیست.
تهران در این چند سال همچین برفی ندیده بود.
ولی خداییش از شهردار تهران و تمام عواملش تشکر میکنم بابت باز بودن بیشتر مسیرها.
گویا دولت نمیدونه با چه شهرداری منسجم و قوی سر و کار داره.

Mr Unknown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من دیروز ساعت 6 فهمیدم که سه شنبه یعنی امروز آفتابی و گرم کاش به هواشناسی زنگ میزدم میگفتم.
دیروز دوشنبه
امروز مگه دوشنبه نیست؟
یا من روزهای هفته رو قاطی کردم؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
شما کجای تهرانی که اثری از برف نیست؟؟!
خیابون ما که از دیروز صبح تعطیل بود نه ماشین میشه بیرون برد نه پیاده به جایی میرسیم!
دیروز برای کار 10 دقیقه ای 1 ساعت توی راه بودم چون یه تاکسی نمیومد توی خیابون اصلی... وقتی هم رسیدم بانک تعطیل شد!! حالا هم که همه برف دیروز به سلامتی یخ بسته!
تقریبا شرق تهران .
دور و ور خیابون پیروزی .

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
میببنم که چهارشنبه و پنجشنبه هم مدارس تهران تعطیل شد!!!!!!!!!!! چه هتلی شده مملکت

ولی خدایی چه برف باحالی داره میاد!!!!!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
جدی میگی رضا؟
دوستم گفت تو شبکه خبر شنیده!!!!!!!!! حالا اگه خبر درست باشه بازم میگن دیگه!!!!!!!

راستی بابت تغییر تایتل اون تاپیک هم ممنون بهمن جان!!!!!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوستم گفت تو شبکه خبر شنیده!!!!!!!!! حالا اگه خبر درست باشه بازم میگن دیگه!!!!!!!

راستی بابت تغییر تایتل اون تاپیک هم ممنون بهمن جان!!!!!!!
مثل اینکه خبر شایعه بوده !!!!!!!!! شرمنده!!!!! تهران نیست!!!!!!! یه سری از شهرستانا تعطیل شدن!!!!!!

بالا