برگزیده های پرشین تولز

مدارک مورد نیاز برای خرید از هاست های خارجی

endendend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در صورتی که ویزا کارت با Billing Address آمریکا داشته باشیم (ولی کارت فیزیکی در دستمون نباشه)، یا اگر PayPal داشته باشیم که Verified شده باشه، مثلا برای خرید از Bluehost و IWeb و Justhost (البته با اتصال از طریق آی پی آمریکا) آیا مدارک دیگری درخواست می کنند؟ مثلا کپی کارت اعتباری یا مدارک هویتی؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
جاست هاست که چیزی نمیخواد هاست گیتور کارت شناسایی میخواد
آی وب که با ایران مشکل نداره
بلوهاست رو نمیدونم

endendend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
IWeb یعنی کلا مدرک هویتی نمی خواهد یا میخواهد ولی مثلا پاسپورت ایرانی را قبول می کند؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
میتونید تو چت آنلاین ازشون بپرسید اپراتور فروش فارسی زبان هم دارند

endendend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پشتیبانی IWeb میگه هم کپی کردیت کارت را می خواهد و هم کپی پاسپورت، که البته من کپی کردیت کارت را ندارم.

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
اگه با پی پال پرداخت کنی مشکلی نداری ، چون پی پال خودش اول کار مشتری هاش رو وریفای میکنه ، اینا حساسیتشون زمانی
هست که با کردیت کارت پرداخت میکنی ، اون موقع ازت مدرک میخان ببین کردیت کارت خودته یا نه ...

اما معمولا با کردیت کارت بخای هاست بخری مثلا از هاست گیتور ازت داکیومنت میخان ، مثل کپی اسکن از گواهینامه ، پاسپورت
یا کپی از پشت یا روی کارت اعتباری ، میخان بدونن حساب کردیت کارت مال خودته و یه وقت دزدیه نباشه ،
یعنی زمانی که با کردیت کارت بخای پرداخت کنی حساس هستند مخصوصا هاست گیتور !

پیشنهاد میکنم از جاست هاست بگیر ادرس هم دبی ، یا مالزی بزن ، با ایپی امریکا برو sign up کن ، پرداخت هم با پی پال باشه
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ، من از یه هاست خارجی دیگه گرفتم اون هم عالی بود مشکلی هم نداشتم ، پرداختش هم با
پی پال بود.

Last edited:
بالا