• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مدلهاي جديد نوكيا

amirsung

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوکيا، محبوبترين و پرفروشترين brand در زمينه ي توليد گوشي هاي موبايل گوشي هاي جديدي رو روانه بازار کرده (يا به زودي خواهدکرد).

نوکيا 7700 و 2300 که هنوز وارد بازار نشدن.
نوکيا 3200
و 7600 که ورد بازار شدن.

نوکيا ۷۲۰۰ از ويژگي تاچ اسکرين برخوردار است. و مدلهاي ۲۳۰۰ و ۳۲۰۰ داراي نوع جديدي از Keypad هستند.
مدل ۲۳۰۰ از ربع اول و مدل ۷۷۰۰ در ربع دوم سال ۲۰۰۴ وارد بازار خواهند شد.

اگرچه انتظار ميرود نوکيا و بقيه ي توليدکنندگان، ويژگي هايي مثل صفحه ي رنگي ۶۵۰۰۰ رنگ و تکنولوژي بي سيم bluetooth را در محصولات جديد خود وارد کنند اما مدلهاي ۲۳۰۰ و ۳۲۰۰ (که در کلاس مدلهاي نوجوان و جوان پسند هستند) فاقد اين دو ويژگي هستند.
مدل ۳۲۰۰ صفحه ۴۰۰۰ رنگ دارد و صفحه نمايش ۲۳۰۰، سياه و سفيد است که براي يک گوشي سال ۲۰۰۴ نااميدکننده هست.

مدل ۳۲۰۰ اين امکان را به کاربر ميدهد که طرحهاي دلخواه خود را ( که روي کاغذ کشيده، از روزنامه بريده، يا پرينت گرفته و...) داخل سطح گوشي کند و ازآن به عنوان کاور استفاده کند.

نوکيا ۷۷۰۰ قابل رقابت با سوني اريکسون پي ۹۰۰ هست.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خيلي جالب بودند و رقابت هم هميشه بين دو شركت بزرگ (نوكيا و اريكسون) موبايل خواهد بود من كه طرفدار نوكيا هستم

amirsung

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
خيلي جالب بودند و رقابت هم هميشه بين دو شركت بزرگ (نوكيا و اريكسون) موبايل خواهد بود من كه طرفدار نوكيا هستم

متاسفانه نوكيا نمي خواد خودشو با نيازهاي بازار وفق بده. الان از اين 4 مدل، 7700 و 7600 احتمالا قيمت بسيار زيادي خواهند داشت كه اكثر مردم با وضع مالي متوسط يا كساني كه حاضر نيستن بيشتر از يك حد معيني صرف گوشي كنند از خيرشون خواهندگذشت. ضمن اينكه طراحي غيرمتعارفي دارند.
دو مدل 2300 و 3200 هم از تكنولوژيهاي جديد بي بهره هستند.

اما سوني اريكسون هم قراره سال آينده مدل Z1010 را ارائه كنه كه با يك ال سي دي بسيار بزرگ و دارا بودن تمام تكنولوژيهاي تلفن همراه تا كنون با كيفيت عالي، احتمالا تمام رقبا را كنار خواهدزد.
اطلاعات كامل در مورد زد10 10
sonyericssonz1010.jpg

علاوه بر اون مدل تي630 هم كه قبلا در اين فروم بحث شد كه ورژن ارتقايافته ي تي 610 هست.

موتورولا V600 هم احتمالا يكي ديگر از گوشيهاي محبوب سال 2004 خواهدبود.

سامسونگ هم در مدل X600 كه برخلاف اكثر گوشيهاي سامسونگ clamshell نيست، نوآوريهاي جديدي رو به نمايش گذاشته. هرچند اين مدل هم از ضعفهاي همه ي مدلهاي قبلي رو داره و به نظر مياد لجبازي سامسونگ در قرار ندادن امكانات تبادل اطلاعات با كامپيوتر و گوشيهاي ديگر، integrated نكردن آنتن، و... باعث ضررهاي زيادي براي اين شركت در سال آينده شود.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
متاسفانه نوكيا نمي خواد خودشو با نيازهاي بازار وفق بده. الان از اين 4 مدل، 7700 و 7600 احتمالا قيمت بسيار زيادي خواهند داشت كه اكثر مردم با وضع مالي متوسط يا كساني كه حاضر نيستن بيشتر از يك حد معيني صرف گوشي كنند از خيرشون خواهندگذشت. ضمن اينكه طراحي غيرمتعارفي دارند.

نه اينطور نيست ! ... تمامي شركتهاي توليد كننده تلفن هاي همراه گوشي هايي در كلاس هاي مختلف توليد مي كنند... كه قبلا هم در اين باره مطالبي نوشتم... نوكيا از ابتدا اين كلاس بندي رو رعايت كرده و كاملا هم منطقيه چون بعضي از استفاده كنندگان اصلا نيازي يه امكانات اضافي مانند بلوتوث يا صفحه رنگي ندارند (مثل بازاري هاي خودمون ، گوشي هاي 5110 و 6110 و 6150 نوكيا رو هنوز ميتونيد در دست بازاري ها ببينيد) ... شركت هاي سوني اريكسون و اريكسون و زيمنس هم اين كلاس بندي رو رعايت مي كنند ولي شركتهاي چيني و كره اي معمولا ظاهر رو عوض ميكنند. به طور مثال : در ميان توليدات سامسونگ به راحتي ميشه چند مدل گوشي از گروههاي مختلف رو پيدا كرد كه تنها تفاوتشون فرم ظاهريه ... و كلا تمامي گوشي هاي سامسونگ از امكانات ارتباطي بي سيم به وسيله بلوتوث بي بهره اند و فقط 2 يا سه مدل ارتباط Ir رو به صورت محدود پشتيباني مي كنند.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
نوکيا ۷۷۰۰ قابل رقابت با سوني اريکسون پي ۹۰۰ هست.

از مقايسه امكانات 7700 و سوني اريكسون P800 متوجه ميشيد كه پي 800 قابليت هاي بهتري رو ارائه ميده . يعني هنوز با پي 800 قابل رقابت نيست چه برسه به پي 900.
*** به نظر من طراحي 7700 مناسب يك موبايل و يا يك Handheld نيست و بيشتر شبيه ساعت روميزيه! ببينيد :
7700_wrist_strap.jpg

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من هنوز هم ميگم سيستمهاي سوني اريکسون (به خاطر سوني) هميشه User Friendly تر و امکانات بيشتري دارن. البته نوکيا به نظرم خرکارتر مياد!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از ataasgari :
از مقايسه امكانات 7700 و سوني اريكسون P800 متوجه ميشيد كه پي 800 قابليت هاي بهتري رو ارائه ميده . يعني هنوز با پي 800 قابل رقابت نيست چه برسه به پي 900.
*** به نظر من طراحي 7700 مناسب يك موبايل و يا يك Handheld نيست و بيشتر شبيه ساعت روميزيه! ببينيد :
7700_wrist_strap.jpg

اينو بايد دو دستي گرفت؟ :mad:

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آره احتمالاً....اما از روی شکل قضاوت نکن...خيلی نميتونی از روی شکل بفهمی....
اما خوب n-gage,3330,5510 و....همگی دو دستی هستند...همچين عجيب هم نيست...

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از en2fa :
آره احتمالاً....اما از روی شکل قضاوت نکن...خيلی نميتونی از روی شکل بفهمی....
اما خوب n-gage,3330,5510 و....همگی دو دستی هستند...همچين عجيب هم نيست...

کسی قيمته nokia 3510i و nokia 5100 رو ميدونه!؟ اگه اطلا عاتی راجعبشون داريد بگيد plz

tiesto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه اصلا از نوكيا خوشم نمياد :wacko:

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نظر من نوكيا اكثر اوقات از نظر تكنولوژي و امكانات يك سرو گردن از سوني اريكسون پايين تر بوده . من هردو رو داشتم . p800 , p900 . 6600 . n-gage و انشالا اگر خدا بخاد يه 7710 ميخرم .

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
148
به نقل از shankimout :
به نظر من نوكيا اكثر اوقات از نظر تكنولوژي و امكانات يك سرو گردن از سوني اريكسون پايين تر بوده . من هردو رو داشتم . p800 , p900 . 6600 . n-gage و انشالا اگر خدا بخاد يه 7710 ميخرم .

اگر یه نگاهی به موبایل های نوکیا بندازید خواهید دید که نوکیا بیشترین تنوع رو در گوشی های دنیا داره ... یعنی شما با هر سلیقه ای که باشید می تونید گوشی مورد علاقه خود را با نازل ترین قیمت ها پیدا کنید ...

در ضمن نوکیا نسل جدیدی از گوشیهاشو رو کرده N90 , N91 , .... كه فكر نكنم شركت ديگه اي تونسته باشه همچين كاري كرده باشه . :happy:

بالا