برگزیده های پرشین تولز

مشاوره براي خريد تلويزيون LED سوني يا شارپ يا فيليپس

tape

Registered User
لایک‌ها
505
سلام دوستان

مي خواستم از دوستاني كه داشتن يا ديدن و بررسي كردن در مورد اين سه مارك كدوم رو ترجيح مي ديد وانتخاب اولتون هست ؟

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوستان كسي به ما كمك نكرد ؟!

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
من خودم همیشه سونی رو قبول داشتم و خودم یه مدل سونی دارم ولی وقتی یه جا شارپ کواترون رو دیدم واقعا تصویر شارپی داره . ولی خوب گرونه .

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان كسي به ما كمك نكرد ؟!
اول از همه باید بگم که تلویزیونهایی که دارای پنل ژاپنی هستن از نظر دوام و کیفیت تصویر واقعا" بهترن و شک نکن که مرغوبیت پنل روی کیفیت تصویرت تاثیر میذاره.
مورد بعدی توی خرید تلویزیون داشتن یه سری امکانات جانبی هست مثل پخش فیلم و موزیک و ... با استفاده از usb و ...
و در نهایت داشتن یه خدمات و گارانتی خوب بعد از خرید تلویزیون چیزیه که خیالت رو از بابت هزینه ای که کردی راحت میکنه.
با توجه به این چیزایی که گفتم به نظر من اولویت بندی این سه برندی که گفتی به این ترتیبه: اول شارپ بعد سونی و بعد فیلیپس .
از نظر دوام و کیفیت پنلهای ژاپنی باید بگم هر سه تای این برندها تلویزیونهایی با پنل ژاپنی دارن . شارپ همه تلویزیونهاش پنل ژاپنی هستن و سونی دو دسته تلویزیون داره که اون سری که قیمت مناسبی دارن پنلشون ژاپنی نیست و تلویزیونهای پنل ژاپنی سونی قیمتهای خیلیی بالایی دارن. قیمت و پنل فیلیپس مناسبه ولی خدمات و گارانتی و کیفیت تصویر و امکانات فیلیپس رو نمیشه با شارپ و سونی مقایسه کرد . یه مشکل دیگه ای هم که در مورد سونی وجود داره ضعف اون در پخش فرمتهای مختلف با usb هست در حالیکه شارپ اکثرا" فرمتهای مختلف مثل mkv و divx و.... رو با usbاش ساپورت میکنه و امکانات جانبی خوبی داره .

tape

Registered User
لایک‌ها
505
ممنون دوستان از راهنمايي تون پس با اين حساب تا حدودي بايد بي خيال فيليپس شم چون من بيشتر مد نظرم رو كيفيت و شفافيت تصوير و پانل ژاپني هست وظاهري زيبا . وسه

بعدي و فول اچ دي بودن تصوير تا حدودي مي خوام امكانات تصوير كامل باشه .

حالا يه چند مدل از سوني فقط با پانل ژاپني و يه چند مدل هم از شارپ بين 2 ميليون و پانصد تا 3 ميليون بهم معرفي كنيد كه واقعا كيفيت تصوير دارن ؟

در ضمن مي خوام 42 اينچ بگيرم .

tape

Registered User
لایک‌ها
505
من خودم همیشه سونی رو قبول داشتم و خودم یه مدل سونی دارم ولی وقتی یه جا شارپ کواترون رو دیدم واقعا تصویر شارپی داره . ولی خوب گرونه .

ممنون يه چند مدل از اين شارپي كه گفتي معرفي كن .

hamshahri22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شارپ و سونی مدلهی متفاوتی دارن به نظر من اگر خواستی از این مدلها بگیری برو بانه هم شارپ دارن هم سونی و میتونی کیفیت دوتاشم ببینی اینم بگم برادرم lcd شارپ داره ولی از نظر کیفیت و رنگ به سونی ex500 که از بانه خریدم نمیرسه مثل اینه که رنگش کمه در ضمن تو سونی بانه با اینجا 1.400 فرق داره از نظر قیمت

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
ممنون دوستان از راهنمايي تون پس با اين حساب تا حدودي بايد بي خيال فيليپس شم چون من بيشتر مد نظرم رو كيفيت و شفافيت تصوير و پانل ژاپني هست وظاهري زيبا . وسه

بعدي و فول اچ دي بودن تصوير تا حدودي مي خوام امكانات تصوير كامل باشه .

حالا يه چند مدل از سوني فقط با پانل ژاپني و يه چند مدل هم از شارپ بين 2 ميليون و پانصد تا 3 ميليون بهم معرفي كنيد كه واقعا كيفيت تصوير دارن ؟

در ضمن مي خوام 42 اينچ بگيرم .
تصویر سه بعدی le8300x sharp که واقعا" بی نظیره . کیفیت تصویرشم به دلیل استفاده از تکنولوژی کواترون و داشتن پنل ژاپنی مرغوب خوبه . قیمت تلویزیونهای پنل ژاپنی سونی خیلییی بالاتر از این بودجه ای هست که داری .
قیمت 40 اینچ le8300x شارپ حدود 2500 تومن هست .
لینک مشخصات le8300x :
http://zurl.ir/87529

Last edited:

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
شارپ و سونی مدلهای متفاوتی دارن به نظر من اگر خواستی از این مدلها بگیری برو بانه هم شارپ دارن هم سونی و میتونی کیفیت دوتاشم ببینی اینم بگم برادرم lcd شارپ داره ولی از نظر کیفیت و رنگ به سونی ex500 که از بانه خریدم نمیرسه مثل اینه که رنگش کمه در ضمن تو سونی بانه با اینجا 1.400 فرق داره از نظر قیمت
باید بگم تفاوت قیمت تلویزیونهایی که زیر 3 تومن هستند در بانه و تهران بین 300-400 تومن هست که نظر شخصی من با توجه به هزینه های رفت و امد به بانه و اینکه این تفاوت کم ارزش اینو نداره که مشتری خودش رو از خدمات خوب گارانتی محروم کنه و با توجه به مشکلات احتمالی که در مورد ایاب و ذهاب و راه اندازی تلویزیونهای بدون گارانتی پیش میاد ، این هست که دوستان از بانه خرید نکنن .
یه سوال ؟ تلویزیون ex500 سونی همون ex520 ای هست که توی نمایندگی های سونیه ؟

tape

Registered User
لایک‌ها
505
تصویر سه بعدی le8300x sharp که واقعا" بی نظیره . کیفیت تصویرشم به دلیل استفاده از تکنولوژی کواترون و داشتن پنل ژاپنی مرغوب خوبه . قیمت تلویزیونهای پنل ژاپنی سونی خیلییی بالاتر از این بودجه ای هست که داری .
قیمت 40 اینچ le8300x شارپ حدود 2500 تومن هست .
لینک مشخصات le8300x :
ماديران - Sharp TV LC-40LE8300X-مشخصات، بررسي و خريد-تلويزيون شارپ

ممنون چند روز قبل يكي از دوستان تو همين فروم 46 اينچ همين مارك رو 3100 گرفت به اضافه 560 هزار تومان هديه .42 شو قيمت نداري ؟ .در مورد اين مدل زياد تعريف شنيدم .

نظرت در مورد اين مدل ها از سوني چيه ؟
مدل hx925

چرا سوني با پنل ژاپني اين قدر گرون تره نسبت به شارپ ؟الان من بخوام يك سوني با امكانات كامل و پانل ژاپني 42 اينچ در حد امكانات le8300x شارپ بگيرم چه قدر در مياد واسم ؟

hamshahri22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند روز قبل از بانه سونی گرفتم ledسه بعدی پنل ژاپنی 46اینچ 1.800 و ساخت مالزی 1.600 در حالیکه تو نمایندگی همون مالزیو 2.900 میگفت

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
ممنون چند روز قبل يكي از دوستان تو همين فروم 46 اينچ همين مارك رو 3100 گرفت به اضافه 560 هزار تومان هديه .42 شو قيمت نداري ؟ .در مورد اين مدل زياد تعريف شنيدم .

نظرت در مورد اين مدل ها از سوني چيه ؟
مدل hx925

چرا سوني با پنل ژاپني اين
قدر گرون تره نسبت به شارپ ؟الان من بخوام يك سوني با امكانات كامل و پانل ژاپني 42 اينچ در حد امكانات le8300x شارپ بگيرم چه قدر در مياد واسم ؟
40 اینچ le8300x حدود 2500 تومنه بهمراه همون هدایای 46 اینچش . این مدل یکی از بهترین 3d های بازاره و به دلیل داشتن تکنولوژی کواترون رنگ تصاویر رو خیلی طبیعی و خوب نشون میده . رنگ زردی که توی این تلویزیون می بینی رو با هیچکدوم از تلویزیونهای دیگه نمیتونی مقایسه کنی .
مدل hx925 sony هم یکی از بهترین مدلهاش هست که از نظر زیبایی و طراحی ساخت با مدل le820 sharp قابل مقایسه هست و اگه یه تلویزیون با ظاهر خیلی خاص و شیک میخوای hx925 sony و le820 sharp گزینه های خوبین. البته تا جاییکه من میدونم قیمت hx925 sony خیلییی بالاست ولی قیمت جدیدش رو ندارم .

marge moosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوستان من نمی خوام اخلال ایجاد کنم.
ولی تلویزیون پاناسونیک و بعد هم ال جی که خیلی کیفیت عالیی دارن.
مخصوصا پاناسونیک led 3d ش.
پلاسماهای پاناسونیک که کیفیت تصویر عالی دارن فقط مشکل اینه که با توجه به تکنولوژی های جدید و اینکه شرکت پاناسونیک داره خط تولید پلاسماهاش رو متوقف میکنه ، دیگه کسی سراغ پلاسما نمیره و به نظر من پاناسونیک توی پلاسماهاش بود که اوج گرفت . در مورد LG خداییش باید بگم نمیشه LG رو با tv های پنل ژاپنی مقایسه کنی چون واقعا" کیفیت تصویرشون قابل مقایسه نیست . من که به شخصه LG رو به خاطر رنگ تصاویر زنده و غیر طبیعیش نمی پسندم. البته این مورد سلیقه ای هست و شاید کسی نمایش رنگهای غیر طبیعی رو بپسنده.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوستان من نمی خوام اخلال ایجاد کنم.
ولی تلویزیون پاناسونیک و بعد هم ال جی که خیلی کیفیت عالیی دارن.
مخصوصا پاناسونیک led 3d ش.

ممنون دوست عزيز من خوشحال مي شم از راهنمايي هاتون استفاده كنم.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
پلاسماهای پاناسونیک که کیفیت تصویر عالی دارن فقط مشکل اینه که با توجه به تکنولوژی های جدید و اینکه شرکت پاناسونیک داره خط تولید پلاسماهاش رو متوقف میکنه ، دیگه کسی سراغ پلاسما نمیره و به نظر من پاناسونیک توی پلاسماهاش بود که اوج گرفت . در مورد LG خداییش باید بگم نمیشه LG رو با tv های پنل ژاپنی مقایسه کنی چون واقعا" کیفیت تصویرشون قابل مقایسه نیست . من که به شخصه LG رو به خاطر رنگ تصاویر زنده و غیر طبیعیش نمی پسندم. البته این مورد سلیقه ای هست و شاید کسی نمایش رنگهای غیر طبیعی رو بپسنده.

آره من به شخصه ال جي رو از سامسونگ بيشتر قبول دارم اما زماني كه ميري حتي با سامسونگ يه مقايسه داري تو يه رنج يه مقداري رنگ ها مات تر به نظر مياد.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
40 اینچ le8300x حدود 2500 تومنه بهمراه همون هدایای 46 اینچش . این مدل یکی از بهترین 3d های بازاره و به دلیل داشتن تکنولوژی کواترون رنگ تصاویر رو خیلی طبیعی و خوب نشون میده . رنگ زردی که توی این تلویزیون می بینی رو با هیچکدوم از تلویزیونهای دیگه نمیتونی مقایسه کنی .
مدل hx925 sony هم یکی از بهترین مدلهاش هست که از نظر زیبایی و طراحی ساخت با مدل le820 sharp قابل مقایسه هست و اگه یه تلویزیون با ظاهر خیلی خاص و شیک میخوای hx925 sony و le820 sharp گزینه های خوبین. البته تا جاییکه من میدونم قیمت hx925 sony خیلییی بالاست ولی قیمت جدیدش رو ندارم .

از نظر تكنولوژي و رنگ شارپ le820 با شارپ le8300x چه قدر فرق داره ؟ يا سوني hx925 با شارپ le8300x ؟قيمت شارپ le820 42 رو نداري ؟

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
از نظر تكنولوژي و رنگ شارپ le820 با شارپ le8300x چه قدر فرق داره ؟ يا سوني hx925 با شارپ le8300x ؟قيمت شارپ le820 42 رو نداري ؟
فرکانس le8300x شارپ 240 هرتز و فرکانس le820 شارپ 120 هرتز هست . معمولا" تلویزیونهای سه بعدی به دلیل داشتن فرکانس بالا برای دیدن تصاویری صاف و شفاف برای صحنه های ورزشی پر تحرک ، مناسبند . از نظر کیفیت تصویر توی هر دوشون از تکنولوژی کواترون استفاده شده . تلویزیون le820 دوبعدی و le8300x سه بعدی هست . قیمت 40 اینچ le820 حدود 2300 هست که البته باید بگم توی بازار خیلی کمیاب شده . قیمت hx925 و le8300x هم با هم خیلی متفاوت هست و نمیشه مقایسشون کرد .

tape

Registered User
لایک‌ها
505
فرکانس le8300x شارپ 240 هرتز و فرکانس le820 شارپ 120 هرتز هست . معمولا" تلویزیونهای سه بعدی به دلیل داشتن فرکانس بالا برای دیدن تصاویری صاف و شفاف برای صحنه های ورزشی پر تحرک ، مناسبند . از نظر کیفیت تصویر توی هر دوشون از تکنولوژی کواترون استفاده شده . تلویزیون le820 دوبعدی و le8300x سه بعدی هست . قیمت 40 اینچ le820 حدود 2300 هست که البته باید بگم توی بازار خیلی کمیاب شده . قیمت hx925 و le8300x هم با هم خیلی متفاوت هست و نمیشه مقایسشون کرد .

يعني سوني hx925 خيلي بهتره نسبت به شارپ le8300x ؟

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوستان كسي نتونست كمك بيشتري كنه ؟

بالا