برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
من قبلا از مخابرات تهران 2 مگ نامحدود داشتم سرعت دانلود روی 230-250 بود . الان 1 مگ دارم 120-130 .
الان دنبال سرعت بالاتر از 2 مگ ام . فقط هم برای دانلود میخوام برای همین نامحدود میخوام . پینگ خیلی مهم نیست برام خوب بود چه بهتر نبود هم مهم نیست . دنبال سرعت بالا ام فقط قیمت ماهیانه 130-140 تومن بیشتر نباشه تهش 150 . بهترین شرکتی میتونم تو تهران سرویس بگیرم کجاست ؟ از خود مخابرات میشه بالاتر از 2 مگ گرفت ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .
از اسیاتک با این قیمت این سرویس را سراغ دارم
dotgreen.gif
اينترنت پرسرعت 4096 کولاک 60 گيگ در ماه (1 تا 8 صبح رايگان) 1,535,940 ريال
خواستید با 15 تومن تخفیف در ماه اول در خدمتم

XX_SHAYAN_XX

Registered User
لایک‌ها
10
از اسیاتک با این قیمت این سرویس را سراغ دارم
dotgreen.gif
اينترنت پرسرعت 4096 کولاک 60 گيگ در ماه (1 تا 8 صبح رايگان) 1,535,940 ريال
خواستید با 15 تومن تخفیف در ماه اول در خدمتم
اسیاتک مرکز مخابراتی مارو پوشش نمیده . در ضمن فقط نامحدود میخوام .

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام
من قبلا از مخابرات تهران 2 مگ نامحدود داشتم سرعت دانلود روی 230-250 بود . الان 1 مگ دارم 120-130 .
الان دنبال سرعت بالاتر از 2 مگ ام . فقط هم برای دانلود میخوام برای همین نامحدود میخوام . پینگ خیلی مهم نیست برام خوب بود چه بهتر نبود هم مهم نیست . دنبال سرعت بالا ام فقط قیمت ماهیانه 130-140 تومن بیشتر نباشه تهش 150 . بهترین شرکتی میتونم تو تهران سرویس بگیرم کجاست ؟ از خود مخابرات میشه بالاتر از 2 مگ گرفت ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

نامحدود واقعی هیچ شرکتی با اون قیمت که شما مد نظرتون هست نمیده، مخابرات هم فعلاً 2 مگ بالاتر سرویس نمیده رو ADSL ولی با بخش فروش تماس بگیرید، شاید خارج از پروفایل براتون سرویس بالاتری راه بندازند.

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
سلام

2 مگ نامحدود BU فن آوا ماهی 95 تومن سرعت دانلود 250 در IDM
هیچ نوع محدودیت حجم و مصرف منصفانه هم نداره ...

http://dp.fanava.ir/امور-مشترکین/امور-مشترکین/تعرفه-ها.html

سارا بانو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معرفی نامه آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتک - از مجموعه شرکت های سرمایه گذاری گروه ابرارعرش - در سال 1382 به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت فنآوری اطلاعات، تاسیس شد و موفق به اخذ مجوز ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات گردید.

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد نمود و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.

هم اکنون بیش از 1000 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 500,000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند..
اینترنت پرسرعت +ADSL 2 آسیاتک

ADSLيا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوري است كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت ، طراحي و در اختيار كاربران اداری شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار گرفته است. با بهره گيري از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتي بالا به اينترنت متصل شوند. در توضيح اين فناوري و استفاده 2 منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوري استفاده از فضاي خالي سيم هاي مسي تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن همانند لوله ست كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه هاي صوتي ، تنها قسمت اندكي از فضاي آن به كار گرفته و مشغول مي شود بدين صورت به سادگي مي توان از فضاي خالي آن براي انتقال داده ها بهره گرفت .

• كاربري آسان و بي دردسر
  • دسترسي به اينترنت به صورت شبانه روزي
  • سرعت بالا
  • كيفيت مناسب
  • عدم مشغولي خط تلفن و امكان استفاده همزمان از تلفن و اينترنت
  • ارتباط پر سرعت ( تا 40 برابر بيشتر از dialup)
  • امكان استفاده از ويديئو كنفرانس
  • هزينه ثابت ماهانه
  • عدم نياز به شماره گيري و وارد كردن Username و Password
  • هزينه اي ارزان تر نسبت به
  • تماس با شماره 32771047

سارا بانو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آسیاتک..
ADSLيا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوري است كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت ، طراحي و در اختيار كاربران اداری شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار گرفته است. با بهره گيري از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتي بالا به اينترنت متصل شوند. در توضيح اين فناوري و استفاده 2 منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوري استفاده از فضاي خالي سيم هاي مسي تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن همانند لوله ست كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه هاي صوتي ، تنها قسمت اندكي از فضاي آن به كار گرفته و مشغول مي شود بدين صورت به سادگي مي توان از فضاي خالي آن براي انتقال داده ها بهره گرفت.

ADSLيا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوري است كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت ، طراحي و در اختيار كاربران اداری شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار گرفته است. با بهره گيري از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتي بالا به اينترنت متصل شوند. در توضيح اين فناوري و استفاده 2 منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوري استفاده از فضاي خالي سيم هاي مسي تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن همانند لوله ست كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه هاي صوتي ، تنها قسمت اندكي از فضاي آن به كار گرفته و مشغول مي شود بدين صورت به سادگي مي توان از فضاي خالي آن براي انتقال داده ها بهره گرفت .

• كاربري آسان و بي دردسر
  • سرعت بالا
  • كيفيت مناسب
  • هزينه ثابت ماهانه

tomharrison

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
109
سلام
دوستان من در منطقه ی امیریه هستم . چند سال داتک داشتم و بعد به دلایلی ایرانسل گرفتم . بعد بخاطر قطعی زیاد دوباره ADSL گرفتم و رفتم سراغ شاتل .
شبانه دانلود می کردم و سرعتم خوب بود ، حدود 300 تا 350 . اما بعدش این قانون مسخرشون شروع شد و نو محدود کردن .

من دانلود زیاد دارم و به سرعت حداقل 200 تا نیاز دارم . در حال حاضر جایی هست که بشه ازش سرویس گرفت و این قانون منصفانه رو نداشته باشه ؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
نزدیکیم من سمت منیریه ام برو تو کار پارس آنلاين دو مگ تا 500 میده بهت

lightseeker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
سلام
من و داداشم قبلا از 2 تا خط ، 2 تا سرویس 2 مگ مخابرات گرفته بودیم و استفاده می کردیم
یه برنامه ای هست که باهاش می تونید چند تا اینترنت رو با هم جمع کنید و برای یک کامپیوتر استفاده کنید، و یا با لپتاپ اون رو به صورت Wifi بفرستید برای یک دستگاه دیگه، مثلا ps4
برنامه ش هم Connectify me هستش که ما قبلا که سرعت مخابرات خوب بود، با متوسط سرعت 500 استفاده می کردیم، یعنی دو تا سرعت 256

lightseeker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آسیاتک..
ADSLيا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوري است كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت ، طراحي و در اختيار كاربران اداری شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار گرفته است. با بهره گيري از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتي بالا به اينترنت متصل شوند. در توضيح اين فناوري و استفاده 2 منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوري استفاده از فضاي خالي سيم هاي مسي تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن همانند لوله ست كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه هاي صوتي ، تنها قسمت اندكي از فضاي آن به كار گرفته و مشغول مي شود بدين صورت به سادگي مي توان از فضاي خالي آن براي انتقال داده ها بهره گرفت.

• كاربري آسان و بي دردسر
  • سرعت بالا
  • كيفيت مناسب
  • هزينه ثابت ماهانه

سلام
توی خیلی از تاپیک ها خیلی ها از آسیاتک بد نوشتن
من می خواستم علاوه بر مخابرات، از یک جای دیگه هم بگیرم که محدود باشه و سرعتش خوب باشه و مثلا بتونم باهاش با PS4 آنلاین بازی کنم
دوستان چه اینترنتی رو پیشنهاد میدن؟

lightseeker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
این اینترنت 10 مگ با حجم 20 گیگ ماهیانه آسیاتک کسی داره؟
اگه داره سرعتش چطوره و خود سیستم خدمات رسانی و این موارد شرکت آسیاتک رو هم لطفاً بگید
اطلاعات در مورد آسیاتک خیلی ضد و نقیضه آدم گیج میشه

ahmadtn

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان ایا پیشگامان توسعه ارتباطات خوبه؟؟؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان ایا پیشگامان توسعه ارتباطات خوبه؟؟؟
خیر، اگه هیچ گزینه دیگه ای نداری (هیچ شرکت دیگه ای سرویس نمیده) میتونی از اون پیشگامان بگیری، فقط یه دو تا نکته در مورد پیشگامان. این شرکت سرویس هاش رو با NAT و IP اشتراکی ارائه میده، مثل بقیه شرکت ها نمیتونی با قطع و وصل کردن کانکشن IP و مسیر دیتا رو عوض کنی که برای بعضی کاربرها ممکنه مشکل ساز باشه، مساله دیگه هم سرویس های حجمی اش رو برابر سرعت دریافتی میبنده، یعنی ازش 128 حجمی بگیری، سرعت دانلودت دور و بر همون 16 تا میشه. (تو تهران، مرکز قدوسی که اینجوریه فعلاً).

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
دوستان کدوم شرکت رو برای گرفتن اینترنت پر سرعت پیشنهاد میدید؟
الان از شرکت های وب میگیرم راضیم ازش خیلیم راضیم.ولی بازه زمانی رایگان نداره.
شرکتی باشه که بازه زمانی زیادی رایگان داشته باشه میخوام برای یک بار هم شده بازه رایگان رو تست کنم.
این رو هم بگم که استان گلستان هستم.

alireza9401

Registered User
لایک‌ها
331
دوستان کدوم شرکت رو برای گرفتن اینترنت پر سرعت پیشنهاد میدید؟
الان از شرکت های وب میگیرم راضیم ازش خیلیم راضیم.ولی بازه زمانی رایگان نداره.
شرکتی باشه که بازه زمانی زیادی رایگان داشته باشه میخوام برای یک بار هم شده بازه رایگان رو تست کنم.
این رو هم بگم که استان گلستان هستم.

tomharrison

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
109
نزدیکیم من سمت منیریه ام برو تو کار پارس آنلاين دو مگ تا 500 میده بهت

مهم برام اینه که مصرف منصفانه نداشته باشه و بتونم آزاد دانلود کنم .
پارس آنلاین رو شنیدم که مصرف منصفانه داره

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام دوستان
من الان 512 مخابرات دارم. سرعت دانلودم بین 55 تا 70 متغیره.
میخواستم بدونم شرکتی هست که نامحدود خوب داشته باشه، بدون قانون مصرف منصفانه ؟

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
سلام دوستان
من الان 512 مخابرات دارم. سرعت دانلودم بین 55 تا 70 متغیره.
میخواستم بدونم شرکتی هست که نامحدود خوب داشته باشه، بدون قانون مصرف منصفانه ؟
منم دنبال اش هم
مخابرات آشغاله

بالا