برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

ahoora2007

Registered User
لایک‌ها
0
با درود
ميخواستم بدونم شركت داتك خدمات و پشتيبانيش به چه صورت است؟
من الان نداگستر 256 دارم مي خواستم اين ماه از داتك بگيرم...
دوستم هم كافي نت داره ميخوام ببنيم داتك خوبه
من در اصفهان هستم
با تشكر

goodzila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی, والا من پستهای شمارو خوندم و در حال حاضر از شبکه کیمیا به مدت 2 سال هست که سرویس ADSL میگیرم بدون مشکل با این شبکه دارم کار می کنم اگر بخواهیم از نظر ساپورت بررسی کنیم تا به حال من مشکلی نداشتم اگر مشکلتون قرارداد هست که اگر قرار داد نباشه سرویس وجود نداره هم قرار داد به نفع خدشونه هم به نفع مشترک (اگر دقیق خونده باشید باز هم اگر بخاهیم از نظر سرعت مقایسه کنیم کدوم سرویس دهنده ای مهدودیت دانلود رو مثل کیمیا گذاشته؟ یعنی یه چیزی کذاشته که یوزر کمم نیاره بخواد پول بدعه. من در ماه ممکنه یک نصف روز هم قطع نشم هروقت هم تماس گرفتم مشکل فنی خدشون نبوده,بیچاره ها چه گناهی کردن مجبورن از مخابرات ایران سرویس بگیرن؟ در ضمن انحصاری بودن یا نبودن سرویس دهنده هیچ ربطی به قرار دادو سر گردنه نداره تعهداتش مهمه که عمل کنه و کرده, اون زمانی مه هیچ ISP و ICP سرویس ADSL نمیداد کیمیا دو سوم کرجو ADSL میداد اون موقع شبدیزو آریا تکو بقیه کجا بودن ....
اینو گفتم نه برای بحث یا کسی ناراحت بشه گفتم بدونید چیزی رو که من وقتی مشترک اینISP هستمو میدونم و شما بیخبر نمونید.
یا حق

mehrdadie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من پیش شمارم 2211 هست کسی شرکت برا adsl سراغ نداره؟

iranianengineer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من زیر پوشش مرکز تلفن حکمت شعار هستم.
کی یه ADSL خوب سراغ داره بدون محدودیت دانلود.
سرعت دانلود از تورنت با ADSL چطوریه؟
20تومن بیشتر پول ندارم بدم.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
برو از مخابرات محلتون سوال کن کجاها سرویس اینترنت بهتون میدن
20 تومن هم خیلی کمه فکر کنم! 128 اگه میخوای بگیری: مثلا قیمت داتک 24 هست ( 3تومن مخابرات) سپنتا 30 هست (3 تومن مخابرات ) باید بری دنبال سرویسهای ضعیفتر

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من خودم سپنتا رو پيشنهاد مي‌کنم اما با پول تو 128 داتک خوبه حدود 20 تومنه ولي خرج ماليات و مخابراتم بهش اضافه مي‌شه

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

در مرکز تلفن توحید ( پیش شماره های 6690 و 6691 و 6692 و ... ) , اکثر شرکتها سرویس میدن. می خواستم بدونم در این مرکز کدامیک کیفیت بهتری دارند ؟ کار دانلود هم نسبتا زیاد دارم.

با تشکر

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
کلا اگه یه حساب دودوتا چارتا بکنی می بینی که اکانتی که دانلودش آنلیمیت باشه سرعت کمی خواهد داشت !
به علت اینکه همه ی ملت میرن از اکانتها میگرن که صبح تا شب دانلود کنن ! و کسی این اکانت رو نمی گیره که باهاش چت کنه ! پس پهنای باندی که به هر یوزر داده میشه (شیر) تماما اشغاله !
این مشکل رو قبلا با ایزیتوکال داشتم ! پست دستم رو داغ کردم که دیگه اکانت آنلیمیت دانلود نگیرم :)

البته ممکنه بتونی سرویس پرفشنالی بگیری که قیمت بالایی داشته باشه و به همین دلیل یوزر کمی داشته باشه . تا شاید به درد بخوره !

روال کلی رو گفتم . استثناعات هم به کنار :happy:

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
يکی از استفاده های اينترنت که کمتر تو کشور ما بهش توجه ميشه کاربرد اون در سرگرمی های online هست و همچنين ميشه گفت که وضعيت سرويس های اينترنت در اين ضمينه تو کشور ما نسبت به استفاده های ديگه بدتر هست در صورتی که بهبود بخشيدن به اون کار راحت تری هست
در بازی های کامپيوتری online ميزان پهنای باند اونقدر ها اهميتی نداره و در بيشتر موارد پهنای باند 128 و 256 kbps کاملاً کافی هست. مهم ترين موارد موثر، تاخير ارسال ديتا (اصطلاحاً ping time گفته ميشه) و ثبات ارتباط هست که متعسفانه وضع سرويس های اينترنت در اين دو مورد خيلی خرابه
ping time مناسب زير 100 ms است که در کشور های ديگه کاربر ها 20-50 کار ميکنند و در اينجا بهترين حالات بالای 250-300 هست که تا 2000 هم ميرسه و مقسر در اين مورد دولت هست
مورد ثبات خط هم که مربوط ميشه به isp ها و مخابرات که اونها هم از خجالت کاربر ها در امدند!
با اين اوصاف هنوز تعداد زيادی هستند که در ايران بازی های online رو انجام ميدند و اين تاپيک رو ساختم تا اگه دوستان علاقه مند بودند وضعيت سرويس دهنده ها رو در مورد اين کاربرد بررسی کنيم، دوستانی که بازی ميکنند تجربه خودشون رو اينجا بيان کنند تا در انتخاب سرويس مناسب به بقيه کمک بشه

خوب خودم از بازی world of warcraft شروع ميکنم و شهر شيراز،
دوستای من اينجا تقريباً بيشتر سرويس دهنده های مطرح رو تجربه کردند و اينطور که من ديدم در حال حاضر نماينده های پارس انلاين و شاتل بهترين انتخاب هستند و در بيشتر ساعت شبانه روز ping بين 300 تا 500 رو در اين بازی ميدند ، در مورد صبانت وضعيت کاملاً نه پايداره بعضی وقت ها ping 300 هست و به بلای 1000 هم ميرسه و زياد مطمئن نشون نميده، اين مورد رو ميخوام بيشتر در موردش تحقيق کنم چون قيمت نسبتا موناسبی نسبت به دو تای ديگه داره
دوستان ديگه هم که در شهر های ديگه بازی ميکنند لطف کنند تجربشون رو با سرويس دهنده ها اينجا بيان کنند، مرسی.

iranianengineer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین ADSL برای استفاده از تورنت و نرم افزارهای اشتراک فایل کدامست؟

چون شنیده ام آسیاتک در این مورد ضعیف است ولی چون قیمتش خوبه و محدودیت دانلود نداره خیلی مناسبه!?؟

ocean13

Registered User
لایک‌ها
4
يکی از استفاده های اينترنت که کمتر تو کشور ما بهش توجه ميشه کاربرد اون در سرگرمی های online هست و همچنين ميشه گفت که وضعيت سرويس های اينترنت در اين ضمينه تو کشور ما نسبت به استفاده های ديگه بدتر هست در صورتی که بهبود بخشيدن به اون کار راحت تری هست
در بازی های کامپيوتری online ميزان پهنای باند اونقدر ها اهميتی نداره و در بيشتر موارد پهنای باند 128 و 256 kbps کاملاً کافی هست. مهم ترين موارد موثر، تاخير ارسال ديتا (اصطلاحاً ping time گفته ميشه) و ثبات ارتباط هست که متعسفانه وضع سرويس های اينترنت در اين دو مورد خيلی خرابه
ping time مناسب زير 100 ms است که در کشور های ديگه کاربر ها 20-50 کار ميکنند و در اينجا بهترين حالات بالای 250-300 هست که تا 2000 هم ميرسه و مقسر در اين مورد دولت هست
مورد ثبات خط هم که مربوط ميشه به isp ها و مخابرات که اونها هم از خجالت کاربر ها در امدند!
با اين اوصاف هنوز تعداد زيادی هستند که در ايران بازی های online رو انجام ميدند و اين تاپيک رو ساختم تا اگه دوستان علاقه مند بودند وضعيت سرويس دهنده ها رو در مورد اين کاربرد بررسی کنيم، دوستانی که بازی ميکنند تجربه خودشون رو اينجا بيان کنند تا در انتخاب سرويس مناسب به بقيه کمک بشه

خوب خودم از بازی world of warcraft شروع ميکنم و شهر شيراز،
دوستای من اينجا تقريباً بيشتر سرويس دهنده های مطرح رو تجربه کردند و اينطور که من ديدم در حال حاضر نماينده های پارس انلاين و شاتل بهترين انتخاب هستند و در بيشتر ساعت شبانه روز ping بين 300 تا 500 رو در اين بازی ميدند ، در مورد صبانت وضعيت کاملاً نه پايداره بعضی وقت ها ping 300 هست و به بلای 1000 هم ميرسه و زياد مطمئن نشون نميده، اين مورد رو ميخوام بيشتر در موردش تحقيق کنم چون قيمت نسبتا موناسبی نسبت به دو تای ديگه داره
دوستان ديگه هم که در شهر های ديگه بازی ميکنند لطف کنند تجربشون رو با سرويس دهنده ها اينجا بيان کنند، مرسی.

مثل اینکه تاپیک شما رو تبدیل به پست کردن:blink: من به سهم خودم از مدیران درخواست میکنم که این مبحث یک تاپیک مستقل در بخش adsl داشته باشه .

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
مثل اینکه تاپیک شما رو تبدیل به پست کردن:blink: من به سهم خودم از مدیران درخواست میکنم که این مبحث یک تاپیک مستقل در بخش adsl داشته باشه .

خوب اينکه اينجا مطرح بشه زياد مهم نيست اين تاپيک هم در بخش بازی های online در همين مورد هست ميشه اونجا هم بحث کرد

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1503354#post1503354

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
کلا اگه یه حساب دودوتا چارتا بکنی می بینی که اکانتی که دانلودش آنلیمیت باشه سرعت کمی خواهد داشت !
به علت اینکه همه ی ملت میرن از اکانتها میگرن که صبح تا شب دانلود کنن ! و کسی این اکانت رو نمی گیره که باهاش چت کنه ! پس پهنای باندی که به هر یوزر داده میشه (شیر) تماما اشغاله !
این مشکل رو قبلا با ایزیتوکال داشتم ! پست دستم رو داغ کردم که دیگه اکانت آنلیمیت دانلود نگیرم :)

البته ممکنه بتونی سرویس پرفشنالی بگیری که قیمت بالایی داشته باشه و به همین دلیل یوزر کمی داشته باشه . تا شاید به درد بخوره !

روال کلی رو گفتم . استثناعات هم به کنار :happy:

سلام
آقا ممنون از راهنماییتون.
از سرویسهای سپنتا و شاتل تعریف بیشتر شنیدم.
البته توی دیال آپ , سال قبل خیلی شرکتها را تست کردم و در کل از سپنتا بیشتر خوشم اومد. اما تو adsl مطمئن نیستم.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اینجارو ببینید!
http://www.ttnet.net.tr/83.aspx
این همون شرکتی هستش که پارسال اینجا دربارش بحث میکردیم و تعرفه سرویس 512 ش حدود 50 تومن بود.

الان 2 مگابیت میده 53 هزار تومان!

اونوقت اینجا قیمت ها سر به فلک کشیده تازه به بیشتر از 128 کیلوبیت هم نیاز نداریم!!

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
بهترین ADSL برای استفاده از تورنت و نرم افزارهای اشتراک فایل کدامست؟

چون شنیده ام آسیاتک در این مورد ضعیف است ولی چون قیمتش خوبه و محدودیت دانلود نداره خیلی مناسبه!?؟

الان در حال حاضر قوی ترین تجحیزات زیر ساختی شبکه مربوط به نداگستر صبا ست و تو سرویسش محدودیتی اعمال نمیشه تورنت تا 50k به ما شما میده

sabanet.ir

ocean13

Registered User
لایک‌ها
4
خوب اينکه اينجا مطرح بشه زياد مهم نيست اين تاپيک هم در بخش بازی های online در همين مورد هست ميشه اونجا هم بحث کرد

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1503354#post1503354

آخه اهمیت پینگ فقط در رابطه با بازی نیست مثلا پینگ مناسب در شیرینگ ماهواره به اندازه بازی آنلاین مهم هست برای همین مناسبتره که این تاپیک در بخش adsl قرار بگیره چون در شرایط فعلی کسائیکه اهل بازی نیستن در بحث مشارکت نمیکنن چون اصلا تاپیک رو نمیبینن.

iranianengineer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مساله مهم اینست که صبا محدودیت دانلود داره
من میخوام ماهی 20 گیگ فقط از تورنت دانلود کنم
و تا آنجایی که میدونم صبا حتی به محدودیتش مث3ل بعضی شرکت ها اضافه نمیکنه یعنی مثلا هر گیگ اضافه 2هزار تومن

zionpedia.blogfa.com

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
پيش شماره من 2208 هست (مخابرات سلمان فارسي). هر جا زنگ مي زنم ميگه براي سلمان فارسي پورتهامون تكميله ديگه ظرفيت نداريم. فقط شركت افروز بود كه ظرفيت داشت اون هم مي گفت كمترين تعرفه مون سرعت 128 هست ماهي 55000 تومن.

كسي مي تونه يه جا رو به من معرفي كنه كه با قيمت معمولي بتونم ADSL بگيرم؟ من اولين باره ميخوام ADSL بگيرم و حداقل سرعت هم برام كافيه.

خيلي ممنون

بالا