برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
آخه اهمیت پینگ فقط در رابطه با بازی نیست مثلا پینگ مناسب در شیرینگ ماهواره به اندازه بازی آنلاین مهم هست برای همین مناسبتره که این تاپیک در بخش adsl قرار بگیره چون در شرایط فعلی کسائیکه اهل بازی نیستن در بحث مشارکت نمیکنن چون اصلا تاپیک رو نمیبینن.

خوب بيشتر کاربر ها ping براشون مهم نيست و فقط به پهنای باند اهميت ميدند. اينطور بنظر ميرسه که gamer ها هم زياد به اهميت قضيه پی نبردند!

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
اینجارو ببینید!
http://www.ttnet.net.tr/83.aspx
این همون شرکتی هستش که پارسال اینجا دربارش بحث میکردیم و تعرفه سرویس 512 ش حدود 50 تومن بود.

الان 2 مگابیت میده 53 هزار تومان!

اونوقت اینجا قیمت ها سر به فلک کشیده تازه به بیشتر از 128 کیلوبیت هم نیاز نداریم!!

خوب از اين ارزون تر هم در دنيا زياد پيدا ميشه، مسئله اصلی اينه که مسئولين ما اينطور فکر ميکنند که کاربران وقتی با الاغ(128 kbps) ميتونند به مقصد برسند همين براشون کافيه و اينکه چقدر وقت از دست ميره اين ديگه چيزی نيست که نگرانش باشند،فکر ميکنم همين هم بخواند
در ضمن دوستان توجه کنيد که همون طور که ميشه 128 kbps رو بين 2 نفر يا بيشتر share کرد همون طور هم ميشه 8 mbps رو بين 20 نفر و بيشتر share کرد ولی وقتی يکی پيدا ميشه که 512 kbps رو بين کاربر هاش share ميکنه همون مسئولين جلوشون رو ميگيرند. مشکل اينه که مرکب ما بايد همون الاغ باشه!

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
پيش شماره من 2208 هست (مخابرات سلمان فارسي). هر جا زنگ مي زنم ميگه براي سلمان فارسي پورتهامون تكميله ديگه ظرفيت نداريم. فقط شركت افروز بود كه ظرفيت داشت اون هم مي گفت كمترين تعرفه مون سرعت 128 هست ماهي 55000 تومن.

كسي مي تونه يه جا رو به من معرفي كنه كه با قيمت معمولي بتونم ADSL بگيرم؟ من اولين باره ميخوام ADSL بگيرم و حداقل سرعت هم برام كافيه.

خيلي ممنون

به نظر من اين مرکز جز بد ترين مراکز مخابرات هست . اينو ميشه به راحتی از روی تعداد isp هايی که در اين مرکز سرويس ميدند فهميد، همين طور که سرويس adsl در اين مرکز خيلی دير راه افتاد و ديگه اينکه شرکت ها علاقه کمتری به راه اندازی سرويس در اين مرکز نشوند ميدند، من 2 سال پيش که با شاتل تماس گرفتم گفت پرت هامون تکميل هست منم رفتم مخابرات گفتند چرا از شاتل سرويس ميخوای بيا از افروز بگير! و وقتی تماس گرفتم با افروز و تعرفه هاشون رو گفتند به يک نتيجه جالب رسيدم ،زدو بند مخابرات با اين شرکت!
حالا جدا از اين مسائل اينطور که ملوم هست asiatek va shatel تنها شرکت های درست حسابی هستند که در اين مرکز adsl ميدند

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان در تبريز جهت اشتراك ADSL كدام شركت مناسبه و پيشنهاد مي كنيد؟

با تشكر

mohsen_rahimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

نظرتون درباره سرویس ویژه خانگی آسیا تک چیه؟ (64k)

سرعتش در عمل از اینترنت 56K کمتره؟ سرعت داونلودش چقدره؟

من نیاز به داونلود زیاد ندارم و فقط یه چیزی می خوام که 24 ساعته وصل باشه و آنلاین باشم.

این سرویس رو توصیه می کنید؟(در تهران هستم مخابرات فرد اسدی)

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

mohsen_rahimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

من نیاز به داونلود زیاد ندارم و فقط یه چیزی می خوام که 24 ساعته وصل باشه و آنلاین باشم.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
به نظر من اين مرکز جز بد ترين مراکز مخابرات هست . اينو ميشه به راحتی از روی تعداد isp هايی که در اين مرکز سرويس ميدند فهميد، همين طور که سرويس adsl در اين مرکز خيلی دير راه افتاد و ديگه اينکه شرکت ها علاقه کمتری به راه اندازی سرويس در اين مرکز نشوند ميدند، من 2 سال پيش که با شاتل تماس گرفتم گفت پرت هامون تکميل هست منم رفتم مخابرات گفتند چرا از شاتل سرويس ميخوای بيا از افروز بگير! و وقتی تماس گرفتم با افروز و تعرفه هاشون رو گفتند به يک نتيجه جالب رسيدم ،زدو بند مخابرات با اين شرکت!
حالا جدا از اين مسائل اينطور که ملوم هست asiatek va shatel تنها شرکت های درست حسابی هستند که در اين مرکز adsl ميدند

درود بر شما
نتيجه درستي گرفتي.
شما بالاخره چكار كردي؟ رفتي از كي گرفتي؟

من ديروز زنگ زدم شاتل، آسياتك و سحرارتباط گفتند ظرفيت تكميله. حالا چكار كنم؟ بايد تو ليست انتظاري، چيزي بشينم؟

با سپاس

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
درود بر شما
نتيجه درستي گرفتي.
شما بالاخره چكار كردي؟ رفتي از كي گرفتي؟

من ديروز زنگ زدم شاتل، آسياتك و سحرارتباط گفتند ظرفيت تكميله. حالا چكار كنم؟ بايد تو ليست انتظاري، چيزي بشينم؟

با سپاس

نه من چون دانشجو شيراز بودم ديگه نرفتم دنبالش، ولی فکر کنم بايد در ليست انتظار باشيد يا يه خط از يه مرکز تلفن ديگه بگيريد!

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان وقتي سرويس محدوديت حجمي داره اگر دانلود نكنيم ولي روزانه مدت زيادي آنلاين باشيم شارژ كم ميشه ؟

يعني ميشه با سرويسي كه محدوديت حجمي داره و مثلا شارژ 3 ماهه با محدوديت حجمي GB 10 و دانلودي كمتر از 10 گيگا بايت در آن سه ماه هميشه آنلاين بود؟ يا هر ميزان كه وصل باشيم حتي اگر دانلود هم نكنيم از حجم مربوطه كاسته ميشه ؟

با تشكر

shef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منطقه ما رو فقط دو شرکت صبانت و شهراد پشتیبانی می کنند:( شما کدام یک رو ترجیح میدین؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

دوستان وقتي سرويس محدوديت حجمي داره اگر دانلود نكنيم ولي روزانه مدت زيادي آنلاين باشيم شارژ كم ميشه ؟

يعني ميشه با سرويسي كه محدوديت حجمي داره و مثلا شارژ 3 ماهه با محدوديت حجمي GB 10 و دانلودي كمتر از 10 گيگا بايت در آن سه ماه هميشه آنلاين بود؟ يا هر ميزان كه وصل باشيم حتي اگر دانلود هم نكنيم از حجم مربوطه كاسته ميشه ؟

با تشكر
من adsl ندارم. اما تا اونجا كه مي دونم وقتي دانلود نكني چيزي كم نميشه. مگر اين كه AutUpdate ويندوز يا بعضي از نرم افزارهاي ديگه اقدام به دانلود آپديت هاي مورد نيازشون بكنند كه اون هم حجم زيادي نميشه.

در واقع دائم آنلاين هستي بدون اين كه چيزي ازت كم بشه.

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

البته سرویس خوبیه از دیال آپ خیلی بهتره

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

با تشكر

دوست عزیز اگر منظور شما اینه که صرفا آنلاین باشی و حتی وبگردی هم انجام ندی که خوب طبیعتا از محدودیت حجمی کسر نخواهد شد ولی اگر وبگردی کنی حتی اگر دانلود نداشته باشی به خاطر بالا آمدن صفحات وب خود به خود ریسیو خواهی داشت که خوب مسلما از محدودیت حجمیت کسر خواهد شد ولی به مقدار کم.

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من adsl ندارم. اما تا اونجا كه مي دونم وقتي دانلود نكني چيزي كم نميشه. مگر اين كه AutUpdate ويندوز يا بعضي از نرم افزارهاي ديگه اقدام به دانلود آپديت هاي مورد نيازشون بكنند كه اون هم حجم زيادي نميشه.

در واقع دائم آنلاين هستي بدون اين كه چيزي ازت كم بشه.

دوست عزیز اگر منظور شما اینه که صرفا آنلاین باشی و حتی وبگردی هم انجام ندی که خوب طبیعتا از محدودیت حجمی کسر نخواهد شد ولی اگر وبگردی کنی حتی اگر دانلود نداشته باشی به خاطر بالا آمدن صفحات وب خود به خود ریسیو خواهی داشت که خوب مسلما از محدودیت حجمیت کسر خواهد شد ولی به مقدار کم.

سلام بر دوستان

از راهنمايي شما متشكرم. پس ميشه گفت اگر روزي 10 ساعت هم وبگردي بكنيم اونقدر كم از حجم كاسته ميشه كه مي تونيم در نظر نگيريم و فقط ميزان دانلود آپلود رو حساب كنيم. درسته؟

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر دوستان

از راهنمايي شما متشكرم. پس ميشه گفت اگر روزي 10 ساعت هم وبگردي بكنيم اونقدر كم از حجم كاسته ميشه كه مي تونيم در نظر نگيريم و فقط ميزان دانلود آپلود رو حساب كنيم. درسته؟

خیر . نمیشه گفت درسته . چون وقتی وبگردی میکنی هر بار که صفحه جدیدی رو برای اولین بار باز میکنی بالاخره حجمی بارگذاری خواهد شد که این مقدار حجم بستگی به صفحه ای که بالا میاد داره و روز 10 ساعت وبگردی در ماه یعنی 300 ساعت وبگردی فکر نمیکنم آنقدر هم کم باشه که به حساب نیاد .

rezakheiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان نظرتون در مورد پارسي نت چيه سرعت 128 را ماهانه با 2gb ميده 10000 تومان

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیر . نمیشه گفت درسته . چون وقتی وبگردی میکنی هر بار که صفحه جدیدی رو برای اولین بار باز میکنی بالاخره حجمی بارگذاری خواهد شد که این مقدار حجم بستگی به صفحه ای که بالا میاد داره و روز 10 ساعت وبگردی در ماه یعنی 300 ساعت وبگردی فکر نمیکنم آنقدر هم کم باشه که به حساب نیاد .

سلام

با تشكر از راهنمايي شما.به نظرتان چه مقدار از حجم 10 GB در عرض يكماه كاسته ميشه؟.اينها رو براي اين مي پرسم كه تصميم بگيرم آيا اشتراك بدون محدوديت حجمي يا اشتراك با محدوديت حجمي دريافت كنم.

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

با تشكر از راهنمايي شما.به نظرتان چه مقدار از حجم 10 GB در عرض يكماه كاسته ميشه؟.اينها رو براي اين مي پرسم كه تصميم بگيرم آيا اشتراك بدون محدوديت حجمي يا اشتراك با محدوديت حجمي دريافت كنم.

خواهش میکنم البته نمیشه مشخص کرد که چقدر در ماه کسر خواهد شد چون بستگی به حجم صفحاتی داره که بارگذاری میشه و اینکه خیلی زیاد صفحات جدید باز میکنی یا اینکه معمولا از چند تا سایت بخصوص استفاده میکنی ولی کلی عرض کنم خدمتتون معمولا فروش حجمی توسط شرکتها حداقل دو گیگ در ماه میباشد که شما اگر دانلود نداشته باشی و استفادت از اینترنت فقط برای وبگردی باشه مطمئن باش نه تنها کافی خواهد بود بلکه اضافه هم میاری نظر من اینه شما هر چقدر که فکر میکنی در ماه دانلود داری دو گیگ هم اضافه تر در نظر بگیر تا خیالت راحت باشه مثلا اگر فکر میکنی حدود 8 گیگ در ماه فقط دانلود داری 10 گیگ اشتراک بگیر که با خیال راحت به وبگردیت هم برسی یا مثلا اگر در ماه 2 گیگ فقط دانلود برنامه و موزیک و ... داری مسلما اشتراک 2 گیگ برات کافی نخواهد بود و باید اشترک 5 گیگ بگیری . امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان نظرتون در مورد پارسي نت چيه سرعت 128 را ماهانه با 2gb ميده 10000 تومان

البته من شنیده بودم پارسی نت دیگه فعالیت نمیکنه ولی خوب جهت اطلاع پارسی نت نمایندگی صبا گستر بوده و همان سرویسهای صبا و دیگر نمایندگیهای صبا رو ارائه میده و صد البته با همان قیمت که رقم دقیق این سرویس با مالیات و سهم مخابرات 136000 ریال هستش و حتی اگر یکروزه هم 2 گیگ حجم رو مصرف کنی دوباره دقیقا باید 136000 ریال دیگر پرداخت کنی تا سرویست برای یکماه دیگر شارژ بشه ولی اگر سرویست حجمیت رو جوری انتخاب کنی که در یکماه کسر نیاری سرویس مناسبی هست.

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش میکنم البته نمیشه مشخص کرد که چقدر در ماه کسر خواهد شد چون بستگی به حجم صفحاتی داره که بارگذاری میشه و اینکه خیلی زیاد صفحات جدید باز میکنی یا اینکه معمولا از چند تا سایت بخصوص استفاده میکنی ولی کلی عرض کنم خدمتتون معمولا فروش حجمی توسط شرکتها حداقل دو گیگ در ماه میباشد که شما اگر دانلود نداشته باشی و استفادت از اینترنت فقط برای وبگردی باشه مطمئن باش نه تنها کافی خواهد بود بلکه اضافه هم میاری نظر من اینه شما هر چقدر که فکر میکنی در ماه دانلود داری دو گیگ هم اضافه تر در نظر بگیر تا خیالت راحت باشه مثلا اگر فکر میکنی حدود 8 گیگ در ماه فقط دانلود داری 10 گیگ اشتراک بگیر که با خیال راحت به وبگردیت هم برسی یا مثلا اگر در ماه 2 گیگ فقط دانلود برنامه و موزیک و ... داری مسلما اشتراک 2 گیگ برات کافی نخواهد بود و باید اشترک 5 گیگ بگیری . امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

سلام

دوست عزيز راهماييتان بسيار مفيد بود.متشكرم.

بالا