برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

radep@

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان سلام

یک راهنمایی میخواستم!

برای مرکز تندگویان با پیش شماره 2250 جای مناسبی هست اینترنت بده!؟ شبانه رایگان!

sepideeeeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
139
سلام

نیاز به کمک فوری دارم، کلا تو خونه اینترنت ندارم و باید سریعاً یه ISP انتخاب کنم.

غرب تهران هستم (دهکده المپیک) و منطقه مخابراتی شهید زارعی
نمیدونم از چه شرکتی اینترنت بگیرم. بازی آنلاین انجام میدم، ولی خیلی کم، به خاطر همین یه پینگ معمولی برام بسه.
چی پیشنهاد میدید؟ من چی کار کنم؟ واقعا گیج شدم

بالاخره چه سرویسی گرفتین واسه اینترنتتون ؟ خوبه ؟ راضی هستین ؟

Babak_Sto

Registered User
لایک‌ها
6
من الان از عصر تلکام گرفتم هایپر سه ماهه 6900 تومان با سه گیگ حجم .سرعتش هم خیلی خوبه ولیییییییییییییییییییی
من گفتم بابا یه شرکت خوب پیدا شد. تو ایران همون روز چهارم شارژم رفتم گوگل دیدم رفت تو سایت خودش رفتم یاهو رفت تو سایت خودش . اصلا نمی دونستم مشکل چیه .پشتیبانی هم که به اون صورت نداره باید شماره ای دی اس ال رو بزنی زدم کامپیوتری گفت شارژ شما تموم شده !!!
جل الخالق من یعنی دو روزه تموم کردم سه گیگ رو ؟رفتم پنل دیدیم بله صفر شده .پیش خودم گفتم نمی دونم لابد یه چیزی احتمالا دانلود شده .من نمی دونم آخه دانلودهای اتومات رو بستم .حتی مال ویندوز رو. رفتم یک گیگ حجم خریدم.دقیقا سه روز گذشت که یک روزش هم کلا کانکت نشده بودم دیدم باز هر جا رو باز می کنم میره سایت شرکت رفتم دیدم باز صفر شده .تماس گرفتم هیشکی جواب نداد.
خلاصه سرتون رو درد نیارم یک ماه ونیم از سه ماه گذشته و من هر دو روز یا حداکثر 4 روز حجم یک گیگ می خرم تموم میشه .من قبلا حداقل از 10 آی اس پی اینترنت داشتم .شده بود مثلا فکر کنم 50 مگ مصرف کردم برم پنل ببینم 100 مگ مصرف شده یعنی دو برابر بیشتر. ولی الان از روی کانکشن 50 مگ مصرف می کنم میرم میام می بینم جایی نمی تونم برم. بله یه گیگ تموم شد به همین راحتی !!!!

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
من الان از عصر تلکام گرفتم هایپر سه ماهه 6900 تومان با سه گیگ حجم .سرعتش هم خیلی خوبه ولیییییییییییییییییییی
من گفتم بابا یه شرکت خوب پیدا شد. تو ایران همون روز چهارم شارژم رفتم گوگل دیدم رفت تو سایت خودش رفتم یاهو رفت تو سایت خودش . اصلا نمی دونستم مشکل چیه .پشتیبانی هم که به اون صورت نداره باید شماره ای دی اس ال رو بزنی زدم کامپیوتری گفت شارژ شما تموم شده !!!
جل الخالق من یعنی دو روزه تموم کردم سه گیگ رو ؟رفتم پنل دیدیم بله صفر شده .پیش خودم گفتم نمی دونم لابد یه چیزی احتمالا دانلود شده .من نمی دونم آخه دانلودهای اتومات رو بستم .حتی مال ویندوز رو. رفتم یک گیگ حجم خریدم.دقیقا سه روز گذشت که یک روزش هم کلا کانکت نشده بودم دیدم باز هر جا رو باز می کنم میره سایت شرکت رفتم دیدم باز صفر شده .تماس گرفتم هیشکی جواب نداد.
خلاصه سرتون رو درد نیارم یک ماه ونیم از سه ماه گذشته و من هر دو روز یا حداکثر 4 روز حجم یک گیگ می خرم تموم میشه .من قبلا حداقل از 10 آی اس پی اینترنت داشتم .شده بود مثلا فکر کنم 50 مگ مصرف کردم برم پنل ببینم 100 مگ مصرف شده یعنی دو برابر بیشتر. ولی الان از روی کانکشن 50 مگ مصرف می کنم میرم میام می بینم جایی نمی تونم برم. بله یه گیگ تموم شد به همین راحتی !!!!
برنامه های زیادی هستن که میتونن حجم استفاده کنند.
خود من این مشکلو داشتم.
comodo firewall رو نصب کنید بهتون 3 برنامه ای که بیشتر از همه ترافیک مصرف میکنن تو همون صفحه اصلیش مینویسه.+ همه برنامه هایی که حجم مصرف میکنن+ حجم مصرفی از لحظه کانکت شدن مینویسه.
برای مثال یه برنامه ای به اسم mscript in use دیروز 60 مگ ترافیک منو مصرف کرد توی 7-8 دقیقه ای که پای سیستم نبودم.
از میزان مصرف کانکشن هم میشه فهمید که آیا برنامه ای داره از ترافیک استفاده میکنه یا نه.

5800xpm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخواستم نت بگیرم
نمیدونم از کدوم ISP بگیرم
سرع دانلود شبانه برام مهمه
تا 60 تومن هم میتونم هزینه کنم
هر چقدر ترافیک روزانه هم بیشتر باشه بهتره
کمکم کنید%)9(
12 امشب نتم تموم میشه!! :general503::general503::general503:

sepideeeeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
139
کمکم کنید%)9(

من خودم های وب ندارم اما های وب رو چرا امتحان نمی کنی ؟
طرح های فشفشه رو که بگیری خیلی ارزونه 40 گیگ 30 روزه 30 تومن یا 15 گیگ 5 روزه 9 تومن

5800xpm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
های وب ساعت رایگان نداره
40 گیگ هم کفاف منو نمیده!
من با ماهی 30 گیگ و شبانه رایگان پارس آنلاین عادت کردم
دیگه فگ نکنم هیچی جوابگوی من باشه

Babak_Sto

Registered User
لایک‌ها
6
برنامه های زیادی هستن که میتونن حجم استفاده کنند.
خود من این مشکلو داشتم.
comodo firewall رو نصب کنید بهتون 3 برنامه ای که بیشتر از همه ترافیک مصرف میکنن تو همون صفحه اصلیش مینویسه.+ همه برنامه هایی که حجم مصرف میکنن+ حجم مصرفی از لحظه کانکت شدن مینویسه.
برای مثال یه برنامه ای به اسم mscript in use دیروز 60 مگ ترافیک منو مصرف کرد توی 7-8 دقیقه ای که پای سیستم نبودم.
از میزان مصرف کانکشن هم میشه فهمید که آیا برنامه ای داره از ترافیک استفاده میکنه یا نه.

آخه مسئله اینه که دوست من اولین بار نیست که اینترنت استفاده می کنم 7 - 8 ساله اینترنت ای دی اس ال دارم . همه برنامه های ممکن رو می بندم که دانلود نشه .حتی آپدیت ویندوز رو مگر در حالتی دست خودم باشه واحتیاج داشته باشم آپدیتی رو .که اونم حجمشو دارم . چرا با شرکت های دیگه قبلا این مشکل آپدیت و اینا رو نداشتم ؟؟؟
من مطمئنم این وسط یه مشکلی هست که هیچ ربطی به من نداره .

Babak_Sto

Registered User
لایک‌ها
6
کمکم کنید%)9(

به نظر من اگه می خوای ماهانه 60 تومن پول اینترنت بدی اینترنت نامحدود با سرعت بالا بگیر .خیلی از آی اس پی ها دارن . دیگه دغدغه تموم شدن حجم هم نداری .

x23are

Registered User
لایک‌ها
91
اقا شبانه رایگان کدوم ای اس پی داره؟؟
پارس ورداشت نابودم کرد رسما.
خبر نداشتم قبل 10 اذر کسی تمدید کرده باشه تا تموم نشه طرحش شبانش همچنان رایگانه وگرنه یه ساله تمدید میکردم.cry

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
کسی از سرعت شبانه مخابرات خبر داره؟
رفتم بگیرم.گفتن باید یه ساله تمدید کنی تا شبانه بهت بدیم.

mahdi.moghadam8318

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خبلی داغونه مخابرات رو بی خیال شو کلا بدرد نمیخوره سرعت هم نداره شبانه هم نداره

smhtie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

سرعت بالا برای browsing و گیم شاتل 8 مگو توصیه میکنین؟

kamran682

Registered User
لایک‌ها
166
واسه گیم چی خوبه؟یه ispکه تایم اوت نداشته باشه پینگشم پایین باشه سرعتشم بدنباشه شبانه اینا مهم نیست

Ghased

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان وضعیت اینترنت در مرکز مخابراتی شهدای گمنام منطقه 7 چطوره؟ چه شرکتی اونجا خوبه؟ اینترنت شرکت مخابرات در این مرکز چجوریه؟
پیش شماره هاش هم اینه : ۷۷۰۴ – ۷۷۰۵ – ۷۷۰۶ – ۷۷۰۷ – ۷۷۰۸ – ۷۷۳۶ – ۷۷۳۷ – ۷۷۳۸
ممنون میشم دوستانی که اونجان یه خبری به ما بدن ممنون

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
واسه گیم چی خوبه؟یه ispکه تایم اوت نداشته باشه پینگشم پایین باشه سرعتشم بدنباشه شبانه اینا مهم نیست

اگه سرور هاتون داخل ایران هستند، مخابرات بگیر یا سیستک. اگه سرورهای اروپایی/آمریکایی مد نظرت هست، یکی از راه ها گرفتن سرویس از سرویس دهنده ای است که شبکه داخلی خوبی داره و پینگ ایران پایین هست توش، مثل مخابرات و سیستک، بازهم ممکنه تو یه مرکزی یکی بهتر باشه یکی بدتر، بعد استفاده از سرور های کاهش پینگ ایرانی. یا باید بری دنبال سویس بی سیم رادیویی با آنتن مستقیم. ببین کدوم این شرکت ها سمت شما پوشش دارند، از یکی از اینها بگیر:

i-net
سیستک
آوا گستر
پیشتاز
موج نو

و یا شرکت های دیگر، زیادند فروشنده های سرویس های بی سیم، حتی اکثر PAP هایی که ADSL میدند سرویس بی سیم هم ارائه میکنند، مثلاً خود شاتل، پینگ سرویس بی سیمش هم 100 میلی ثانیه تا 150 میلی ثانیه با سرورهای اروپایی است که نسبت به سرویس ADSL اش که پینگ 300 تا 500 تا میده زمین تا زیر زمین فرق میکنه.

ahmadtn

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان یه محبت میکنید یه نظری بدید
من بین این سه شرکت میخوام یکی انتخاب کنم:
شبکیه
پیشگامان نصف جهان
شاتل
پرنیان نت

خیلی ممنون میشم نظراتتون واسه تجربه ایی که دارید بیان کنید
مرسی