برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
پس اینجوری شاتل بهتره... با همین 128 به کاربر 11 گیگ میده... یعنی تا 11 گیگ اول سرعت دانلود 128 هست، از بعد 11 گیگ به قول شما میشه 16...

شاتل فقط به میزان دانلود شما نگاه نمیکنه، سیستم بلک لیست کردن شاتل به نحوه مصرف شما هم دقت میکنه، دوستانی بودند 1 گیگ هم دانلود نکردند و محدود شدند. اگه اون میزان 11 گیگ رو شما باهاش تو گشت و گزار اینترنتی یا دیدن استریم های آنلاین در یک ماه مصرف کنی، بله، 11 گیگ داری، تورنت بزاری دانلود یا با نرم افزارهای دانلود شتابی و چند کانکشنی دانلود کنی، شاید 1 گیگ نگرفته بری تو لیست سیاه.

تازه از لیست سیاه در اومدنش هم مکافاته، بعضی ها ماه ها تو لیست موندند با این که هیچ دانلودی هم نداشتند تو اون مدت. وقتی هم در اومدند بدون دانلود با یک گردش ساده تو اینترنت دوباره سرعتشون محدود شده. (مدارک و گفته هاش تو همین تاپیک موجوده بگردید)

حالا خود دانید، اگه امکانش رو دارید که برای تست یکی دو ماهی بگیرید، استفاده کنید. محدود شدید بندازید دور برید یه سرویس دهنده دیگه، که خوبه.

XX_SHAYAN_XX

Registered User
لایک‌ها
10
سلام به همه دوستان پرشین تولز
میخواستم راهنماییم کنید که با ماهی 150-160 و یکمی بالا پایین سرویس نامحدود مناسب برای دانلود از کجا میتونم بگیرم . سرعت دانلودشم روی حدود 500 و یکمی اینور اونور . الان خودم 2 مگ نامحدود مخابرات دارم سرعت دانلودمم بین 200 تا 250-260 متغیر هست و حدود روزی 15 گیگ دانلود میکنم باهاش . تهران مرکز مخابراتی مفتح هستم . اگرم سرویس های دیگه به جز ADSL مثل وایرلس و وایمکس بود هم فرقی نداره برام .
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .

Last edited:

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان بین داتک و صبا نت و فن اوا و پیشگامان و عصر تلکام در تهران کدوم بهتره؟
سرویس محدود میخوام و شبانه هم اصلا مهم نیست

farenhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آسیاتک بهتره یا شاتل برای سرعت های بالا ؟

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,738
@pejii
سلام دوست عزیز ببخشید یه سوال
من میخوام تو بازه رایگان شبانه ویدیو آنلاین ببینم چه سرویسی از چه شرکتی پیشنهاد میکنید؟
الان آسیاتک دارم خیلی گرون و بدرد نخوره 512 شبانه 40 تا 50 تا سرعت میده با قیمت 40 هزار تومن

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
@pejii
سلام دوست عزیز ببخشید یه سوال
من میخوام تو بازه رایگان شبانه ویدیو آنلاین ببینم چه سرویسی از چه شرکتی پیشنهاد میکنید؟
الان آسیاتک دارم خیلی گرون و بدرد نخوره 512 شبانه 40 تا 50 تا سرعت میده با قیمت 40 هزار تومن

شما باید از یه شرکتی سرویس بگیرید که ساعت شبانه رایگان اصلاً نداشته باشه یا نصف/یک سوم قیمت حساب کنه تا بتونید ویدئو با کیفیت و بدون مشکل ببینید، شرکت هایی که شبانه رایگان میدند به دلیل اینکه کاربرها برای استفاده کامل از پهنای باندشون تو اون بازه زمانی با نرم افزارها چند ده و چند صد کانکشن میسازند و دانلود میکنند، پهنای باند مناسبی برای استریم و مشاهده فیلم و ویدیوی آنلاین نخواهند داشت.

راه دیگه هم اینه که ویدیوهاتون رو با نرم افزارهای مدیریت دانلود ذخیره کنید و بعداً به تماشای اونها بپردازید.

راه آخر هم اینه که سرویس دهنده ای که شبکه داخلی خوبی داره انتخاب کنید و ساعت رایگان که شبکه خارجی اش مشغول میشه با سرویس های افزایش سرعت به تماشای فیلم بپردازید. برای انتخاب چنین سرویس دهنده ای باید تک تک شرکت هایی که تو مرکزتون سرویس میدند رو یکی یک ماه تست کنید.

متاسفانه راه دیگه ای فعلاً نیست، تا وضع سرویس دهی و مصرف کاربران تغییر نکنه، وضع همینه.

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
سلام

من می خوام سرویس نامحدود 2 مگ ADSL بگیرم هر ماه هم تا سقف 250 تومان برای اشتراک می تونم
پرداخت کنم. دانلود منم زیاده
بعضی ISP های خصوصی برای سرویس های نامحدودشون حدأقل ترافیک ماهانه در نظر گرفتند که از این شرکتها نمی خوام بگیرم. اگر کسی شرکت خوبی رو میشناسه لطفا معرفی کنه

مرسی

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
جناب pejii شما چه سرویسیو برای دانلود های حجیم معرفی می کنید؟ ADSL یا Wireless یا چیز دیگری؟

من در پست قبلی هم گفتم که اگر سرویس دهنده خوبی باشه سرویس نامحدود 2 مگ می گیرم تا 250 تومان هم برای هر ماه اشتراک می تونم پرداخت کنم.

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
اگه سرور هاتون داخل ایران هستند، مخابرات بگیر یا سیستک. اگه سرورهای اروپایی/آمریکایی مد نظرت هست، یکی از راه ها گرفتن سرویس از سرویس دهنده ای است که شبکه داخلی خوبی داره و پینگ ایران پایین هست توش، مثل مخابرات و سیستک، بازهم ممکنه تو یه مرکزی یکی بهتر باشه یکی بدتر، بعد استفاده از سرور های کاهش پینگ ایرانی. یا باید بری دنبال سویس بی سیم رادیویی با آنتن مستقیم. ببین کدوم این شرکت ها سمت شما پوشش دارند، از یکی از اینها بگیر:

i-net
سیستک
آوا گستر
پیشتاز
موج نو

و یا شرکت های دیگر، زیادند فروشنده های سرویس های بی سیم، حتی اکثر PAP هایی که ADSL میدند سرویس بی سیم هم ارائه میکنند، مثلاً خود شاتل، پینگ سرویس بی سیمش هم 100 میلی ثانیه تا 150 میلی ثانیه با سرورهای اروپایی است که نسبت به سرویس ADSL اش که پینگ 300 تا 500 تا میده زمین تا زیر زمین فرق میکنه.

تو سایت سیستک برای سرویس حجمی نوشته "در سرویس های فوق ، شبانه از ساعت 2 الی 8 بامداد ، سرعت 2 برابر و حجم 3 برابر می باشد"

http://www.systec-co.com/wireless-internet-tarrifs.php

یعنی سرویس 6 مگشو بگیریم شبانه رایگان با سرعت 12 مگ میشه دانلود کرد؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
اگه سرور هاتون داخل ایران هستند، مخابرات بگیر یا سیستک. اگه سرورهای اروپایی/آمریکایی مد نظرت هست، یکی از راه ها گرفتن سرویس از سرویس دهنده ای است که شبکه داخلی خوبی داره و پینگ ایران پایین هست توش، مثل مخابرات و سیستک، بازهم ممکنه تو یه مرکزی یکی بهتر باشه یکی بدتر، بعد استفاده از سرور های کاهش پینگ ایرانی. یا باید بری دنبال سویس بی سیم رادیویی با آنتن مستقیم. ببین کدوم این شرکت ها سمت شما پوشش دارند، از یکی از اینها بگیر:

i-net
سیستک
آوا گستر
پیشتاز
موج نو

و یا شرکت های دیگر، زیادند فروشنده های سرویس های بی سیم، حتی اکثر PAP هایی که ADSL میدند سرویس بی سیم هم ارائه میکنند، مثلاً خود شاتل، پینگ سرویس بی سیمش هم 100 میلی ثانیه تا 150 میلی ثانیه با سرورهای اروپایی است که نسبت به سرویس ADSL اش که پینگ 300 تا 500 تا میده زمین تا زیر زمین فرق میکنه.
شما چرا اطلاعات غلط میدی کاملا اشتباه میکنید
بنده پینگ adsl شاتل رو بارها برای افراد مختلف دیدم همیشه بین 100 تا 200 بوده با اروپا در مواقع غیر عادی هم تا 290 رفته اما دیگه 500 خیلی زیاده و اصلا همچین پینگی رو ندیدم از شاتل

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
بنده پینگ adsl شاتل رو بارها برای افراد مختلف دیدم همیشه بین 100 تا 200 بوده با اروپا در مواقع غیر عادی هم تا 290 رفته اما دیگه 500 خیلی زیاده و اصلا همچین پینگی رو ندیدم از شاتل

البته جناب pejii اشتباه نگفتن. من با ADSL شاتل از چند سرور بازی پینگ گرفتم که مابین 300 الی 450 بوده

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
عنوان تاپیک جالبه! ولی باید خدمت عزیزان عرض بشه که همچین سرویس های داخل کشورهای ارزشی نداره که بخواد مقایسه بشه با هم!

همه شرکت ها تحت قوانین مخابرات گل و بلبل فعالیت میکنن! سرعت و پهنای باند و نوع سرویسه هاشون یکیه! همشونم قطعی دارن! همشونم افت سرعت و پینگ بالا دارن! ربطی هم نداره سرعت 10 مگ باشه یا 128 کیلو!

یکی هم از یکی بدتره! یکی شاید تو یک برهه زمانی خوب باشه ولی بازم بدرد نمیخوره! همون دایال آپ قدیمیه که یکم سرعتش رو بیشتر کردن! رضایت بخش نیست ولی به قول معروف: به مرگ میگیرن که به تب راضی بشیم!

پس به طور کلی از هر شرکتی بگیرین فرقی نداره!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
در شرایط ترس از براندازی اینترنت مناسبی وجود نخواهد داشت. بیشترین هزینه کمترین حجم کمترین سرعت و کمترین کیفیت یک سیاست است مگرنه اغوانستان هم از ما جلو زده.
خودتون رای دادید پس این شرایط هم انتخاب خود شما هست

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام
جناب pejii شما چه سرویسیو برای دانلود های حجیم معرفی می کنید؟ ADSL یا Wireless یا چیز دیگری؟

من در پست قبلی هم گفتم که اگر سرویس دهنده خوبی باشه سرویس نامحدود 2 مگ می گیرم تا 250 تومان هم برای هر ماه اشتراک می تونم پرداخت کنم.

پیشنهاد میکنم با 2020 یکم سر و پنجه بزنید، بودند دوستانی که سرویس های نامحدود بالا گرفتند از مخابرات، شاید بتونید. من خودم در این مورد تجربه ای ندارم ولی تنها سرویس کاملاً نامحدود واقی و بی چون و چرا است.

تو سایت سیستک برای سرویس حجمی نوشته "در سرویس های فوق ، شبانه از ساعت 2 الی 8 بامداد ، سرعت 2 برابر و حجم 3 برابر می باشد"

http://www.systec-co.com/wireless-internet-tarrifs.php

یعنی سرویس 6 مگشو بگیریم شبانه رایگان با سرعت 12 مگ میشه دانلود کرد؟

از خود شرکت باید بپرسید، اگه مشکلی در محل استفاده نباشه و دستگاه رادیوی خوبی خریداری کنید و شرکت هم سنگ نندازه، 12 مگ مشکلی نخواهد داشت.

من معمولاً وقتی چنین اطلاعاتی رو میدم ذکر میکنم تجربه شخصی ام بوده و اطراف چه مراکزی، تو اون پست این مطلب رو ننوشتم چون پیگیر مطالب و گفته های دیگر دوستان در مورد شاتل هستم، شما در این فروم و فروم های دیگر که اسم نمیبرم بگردید میبینید که اکثر کاربران شاتلی پینگ های نجومی و بالایی دارند. هر صد تا یکی پیش میاد که پینگ پایین بگیره.

912

Registered User
لایک‌ها
472
من معمولاً وقتی چنین اطلاعاتی رو میدم ذکر میکنم تجربه شخصی ام بوده و اطراف چه مراکزی، تو اون پست این مطلب رو ننوشتم چون پیگیر مطالب و گفته های دیگر دوستان در مورد شاتل هستم، شما در این فروم و فروم های دیگر که اسم نمیبرم بگردید میبینید که اکثر کاربران شاتلی پینگ های نجومی و بالایی دارند. هر صد تا یکی پیش میاد که پینگ پایین بگیره.

شاید همین طوره که شما میگی به هر حال من منظوری نداشتم منم نظرمو گفتم

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
پیشنهاد میکنم با 2020 یکم سر و پنجه بزنید، بودند دوستانی که سرویس های نامحدود بالا گرفتند از مخابرات، شاید بتونید. من خودم در این مورد تجربه ای ندارم ولی تنها سرویس کاملاً نامحدود واقی و بی چون و چرا است.

از خود شرکت باید بپرسید، اگه مشکلی در محل استفاده نباشه و دستگاه رادیوی خوبی خریداری کنید و شرکت هم سنگ نندازه، 12 مگ مشکلی نخواهد داشت.

سلام

مخابرات که اصلا نامحدود نمیده هر چی زنگ زدم حضوری رفتم فایده نداشت. غیر از مخابرات کجارو پیشنهاد میکنید؟

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
سلام

من می خوام سرویس نامحدود 2 مگ ADSL بگیرم هر ماه هم تا سقف 250 تومان برای اشتراک می تونم
پرداخت کنم. دانلود منم زیاده
بعضی ISP های خصوصی برای سرویس های نامحدودشون حدأقل ترافیک ماهانه در نظر گرفتند که از این شرکتها نمی خوام بگیرم. اگر کسی شرکت خوبی رو میشناسه لطفا معرفی کنه

مرسی

لطفا اگر دوستان دیگه ای شرکتی برای سرویس نامحدود adsl میشناسن معرفی کنند.

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
من خودم های وب ندارم اما های وب رو چرا امتحان نمی کنی ؟
طرح های فشفشه رو که بگیری خیلی ارزونه 40 گیگ 30 روزه 30 تومن یا 15 گیگ 5 روزه 9 تومن

سلام
اگر امکان داره لینک این طرح 40 گیگ 30 روزه 30 تومان رو بدید

مرسی

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام

مخابرات که اصلا نامحدود نمیده هر چی زنگ زدم حضوری رفتم فایده نداشت. غیر از مخابرات کجارو پیشنهاد میکنید؟

شما پس احتمال زیاد تهران تشریف ندارید، لطف کنید استان و مرکز مخابراتی رو هم ذکر کنید، اگه از دوستان اون سمت آشنایی دارند بهتر بتونند راهنمایی کنند. بعضی از سرویس دهنده ها، بسته ها و تعرفه های متفاوتی در شهرستان ها و استان ها دارند.

بالا