برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای تعویض یه سیستم قدیمی یا ارتقا همون سیستم:دی

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
بسیار عالی آدم لذت می بره از نحوه توضیح دادنتون و واقعا فشردن کلید تشکر کافی نیست
امروز از همون سایتی که تایید کردید قطعات رو سفارش دادم همه رو موجود داشتن به جز کیس ... البته رم رو موجود نداشتن که نمی دونم از کجا تهیه کردن تلفنی به فاکتورم اضافه کردن قیمت هم 169 تومن که دوتاش شد 338 تومن
پس کیبرد و ماوس هم به فاکتورم اضافه می کنم چون می خواستم برم بازار یه کیبرد فارسی دار بخرم
کیس رو موجود نداشتن اینو بگیرم خوبه؟
http://lioncomputer.ir/product/5974/Antec+GX300+Window+Case/

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
بسیار عالی آدم لذت می بره از نحوه توضیح دادنتون و واقعا فشردن کلید تشکر کافی نیست
امروز از همون سایتی که تایید کردید قطعات رو سفارش دادم همه رو موجود داشتن به جز کیس ... البته رم رو موجود نداشتن که نمی دونم از کجا تهیه کردن تلفنی به فاکتورم اضافه کردن قیمت هم 169 تومن که دوتاش شد 338 تومن
پس کیبرد و ماوس هم به فاکتورم اضافه می کنم چون می خواستم برم بازار یه کیبرد فارسی دار بخرم
کیس رو موجود نداشتن اینو بگیرم خوبه؟
http://lioncomputer.ir/product/5974/Antec+GX300+Window+Case/
خواهش می کنم عزیز. کاری نکردم.
همه چیز خوبه امیدوارم که از سیستمی که می بندید لذت ببیرید. آره عزیز .کیس بسیار خوبیه.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
قربونت
ولی این دیگه زیادی ساده نیست؟ مدل GX300 خوشگله 2 تا فن داره و سه تای دیگه هم میشه بهش اضافه کرد ولی پورتهای یو اس بیش بالاشه که زیاد جالب نیست
می مونه مدلی که شما پسندیدی با مدل P100
مدل P100 هم میشه موقع کار کردن درب جلوش رو باز گذاشت نظرتون چیه؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
قربونت
ولی این دیگه زیادی ساده نیست؟ مدل GX300 خوشگله 2 تا فن داره و سه تای دیگه هم میشه بهش اضافه کرد ولی پورتهای یو اس بیش بالاشه که زیاد جالب نیست
می مونه مدلی که شما پسندیدی با مدل P100
مدل P100 هم میشه موقع کار کردن درب جلوش رو باز گذاشت نظرتون چیه؟
دوست عزیز مهم اینه که برند جنس خوب دارید تهیه می کنید که یکی از مطرح ترین و با کیفیت ترین برندهای سازنده کیس هست. پس هر کدومشو که دوست دارید تهیه کنید. اصلا هم نگران نباشید. مهم اینه که توی این آشفته بازار کیس متفرقه با مارک آشغال نخریدید. حالا ظاهرش هر کدام رو بپسندید من تایید می کنم.

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
باشه ببخشید زیاد سوال پرسیدم
بازم تشکر فراوون بابت این چند روز که اذیتتون کردم واقعا زحمت کشیدین ... جبران که نمی تونم بکنم فقط می تونم براتون آرزوی تندرستی و سلامت بکنم
ممنون و تشکر

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
باشه ببخشید زیاد سوال پرسیدم
بازم تشکر فراوون بابت این چند روز که اذیتتون کردم واقعا زحمت کشیدین ... جبران که نمی تونم بکنم فقط می تونم براتون آرزوی تندرستی و سلامت بکنم
ممنون و تشکر
خواهش می کنم قربان. شرمنده می فرمائید. باز هم هر کاری داشتید در خدمتم.

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
ممنون دوست عزیز فقط بی زحمت یه دی وی دی رایتر خوب هم معرفی کنید سوالی نمی مونه البته اگه سر اسمبل به مشکل برنخورم:D

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ممنون دوست عزیز فقط بی زحمت یه دی وی دی رایتر خوب هم معرفی کنید سوالی نمی مونه البته اگه سر اسمبل به مشکل برنخورم:D
خواهش می کنم. اگر توی بازار گشتید و تونستید مارک Plextor پیدا کنید عالیه. در غیراینصورت Asus یا Sony تهیه کنید(فرق زیادی با هم ندارند).

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
asus سفارش دادم بیارن
سیستم رو تا ساعت 4 میاره ... اسمبلش با سیستم خودم فرقی داره؟ سیمهای برق پاور مشخصه دیگه کدوم به کدومه؟ یه وقت کابلی رو اشتباه نزنم قطعه ای بسوزه خدای نکرده

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
asus سفارش دادم بیارن
سیستم رو تا ساعت 4 میاره ... اسمبلش با سیستم خودم فرقی داره؟ سیمهای برق پاور مشخصه دیگه کدوم به کدومه؟ یه وقت کابلی رو اشتباه نزنم قطعه ای بسوزه خدای نکرده
فقط سوکت پردازنده و نحوه نصب فنش احتمالا فرق می کنه که اونم توی دفترچه مادربورد هست و حتی بدون اونم راحته. توی اینترنت هم سرچ کنید پیدا میشه. سیم پاور هم کاملا مشخصه. مشکلی پیش نمیاد. نگران نباشید.

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
سلام آقا رضا خوبی؟
آقا امروز بعد از حدود 10 ساعت کلنجار بالاخره سیستم رو راه انداختم چون دست راستم آسیب دیده کلی وقت برد الانم دارم با دست چپ تایپ می کنم:دی
فقط می تونم بگم خدا پدر و مادرتو بیامرزه با این قطعاتی که معرفی کردی واقعا همه قطعات با کیفیت و خوبی هستن
کیس با کیفیت و شکیل و شیک و فوق العاده هست چند سایز پیچ درون بسته بندی کیس بود که هر کدوم واسه قسمتهای مختلف کارایی داشت که لنگ پیچ نموندیم دوتا فن قوی با LED آبی داره که فن پشتی رو باز کردم بستم جلوی کیس و فن Corsair که گفته بودین رو بستم عقب کیس الان سه تا فن با LED آبی داره که بسیار زیبا کرده ظاهر کیس رو
سی پی یو و فنش دقیقا مثه سیستم قبلیم بود مشکلی بابت جا انداختنش نداشتم ... رم هم همینطور ... دی وی دی رایتر و SSD هم که مشخص بود
کارت گرافیک رو دیدم هنگ کردم:دی عجب کارت گرافیک بزرگ و سنگینی بود(البته می دونم کارت گرافیک 7-8 میلیونی و شاید گرونتر هم باشه) واسه من که 7-8 ساله سمت قطعات کامپیوتر نیومدم تو نگاه اول خیلی خفن بود یه خرده تو نصب کردنش وقتم گرفته شد مخصوصا تو نصب کابلهای برقش ولی بالاخره نصبش کردم یه سوال هم برام پیش اومد البته از واحد فنی فروشگاه لیون کامپیوتر پرسیدم گفتن مشکلی نیست(یکی از فن ها کار نمی کنه نظر شما چیه؟)
کابلهای کیس هم یه کم گیج کننده بود ولی با کمی وقت گذاشتن و دقت بالاخره اونا رو هم نصب کردم و الان دارم لذت می برم
باز هم تشکر می کنم و یه عمر دعاتون می کنم انشاالله هر چی از خدا می خواین بهتون بده

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام آقا رضا خوبی؟
آقا امروز بعد از حدود 10 ساعت کلنجار بالاخره سیستم رو راه انداختم چون دست راستم آسیب دیده کلی وقت برد الانم دارم با دست چپ تایپ می کنم:دی
فقط می تونم بگم خدا پدر و مادرتو بیامرزه با این قطعاتی که معرفی کردی واقعا همه قطعات با کیفیت و خوبی هستن
کیس با کیفیت و شکیل و شیک و فوق العاده هست چند سایز پیچ درون بسته بندی کیس بود که هر کدوم واسه قسمتهای مختلف کارایی داشت که لنگ پیچ نموندیم دوتا فن قوی با LED آبی داره که فن پشتی رو باز کردم بستم جلوی کیس و فن Corsair که گفته بودین رو بستم عقب کیس الان سه تا فن با LED آبی داره که بسیار زیبا کرده ظاهر کیس رو
سی پی یو و فنش دقیقا مثه سیستم قبلیم بود مشکلی بابت جا انداختنش نداشتم ... رم هم همینطور ... دی وی دی رایتر و SSD هم که مشخص بود
کارت گرافیک رو دیدم هنگ کردم:دی عجب کارت گرافیک بزرگ و سنگینی بود(البته می دونم کارت گرافیک 7-8 میلیونی و شاید گرونتر هم باشه) واسه من که 7-8 ساله سمت قطعات کامپیوتر نیومدم تو نگاه اول خیلی خفن بود یه خرده تو نصب کردنش وقتم گرفته شد مخصوصا تو نصب کابلهای برقش ولی بالاخره نصبش کردم یه سوال هم برام پیش اومد البته از واحد فنی فروشگاه لیون کامپیوتر پرسیدم گفتن مشکلی نیست(یکی از فن ها کار نمی کنه نظر شما چیه؟)
کابلهای کیس هم یه کم گیج کننده بود ولی با کمی وقت گذاشتن و دقت بالاخره اونا رو هم نصب کردم و الان دارم لذت می برم
باز هم تشکر می کنم و یه عمر دعاتون می کنم انشاالله هر چی از خدا می خواین بهتون بده
سلام عزیز. ممنون از شما و لطفی که به بنده دارید. خوشحالم که از سیستمی که بستید راضی هستید. در خصوص فن هم بنده اصلا برای سیستمی که قرار نیست اورکلاک بشه System Fan نیازی نمی بینم. حالا اگر یکیشک کار نمی کنه چه بهتر(چون اونقدر گرم نمیشه که نیاز به System fan باشه. حالا یکیشم کار کنه کفایت می کنه. پس روی این مساله حساس نشید.
بازم از لطفتون تشکر می کنم. هر وقت سوالی داشتید در خدمتم.

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
مخلصیم
فن کارت گرافیک کار نمی کنه .. یعنی یکیش کار می کنه یکیش خاموشه می خواستم ببینم همینجوریه؟ شاید وقتی زیاد گرم میشه به کار میوفته

راستی دوتا فن جلویی کلید تنظیم سرعت و خاموش کردن داره می تونم خاموششون کنم که این خودش یه مزیت هست برای این کیس ... از کیس بی نهایت راضی هستم

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
مخلصیم
فن کارت گرافیک کار نمی کنه .. یعنی یکیش کار می کنه یکیش خاموشه می خواستم ببینم همینجوریه؟ شاید وقتی زیاد گرم میشه به کار میوفته

راستی دوتا فن جلویی کلید تنظیم سرعت و خاموش کردن داره می تونم خاموششون کنم که این خودش یه مزیت هست برای این کیس ... از کیس بی نهایت راضی هستم
دقیقا همینه عزیز. سیستم کارت گرافیک هوشمنده و وقتی لازم باشه فن دوم شروع به کار می کنه. خوب خدا روشکر که از کیس راضی هستید. جالبه بدونید برند Antec در زمینهCase و Power یکی از قدرتمندترین برندهای دنیاست که سالها مدال طلا از سایتها و آزمایشگاههای مختلف گرفته , اما متاسفانه به جرات می تونم بگم بیش از 95% ایرانیها و حتی بیش از 80% بازاریها از وجود و کیفیت این برند بی خبرند و حتی اسمشو هم نشنیدند. توی همین انجمن و خیلی انجمنهای دیگه وقتی می گفتم کیس Anrtec همه معترض بودند و می گفتند این برند کجا بوده و ... . اما شما الان دقیقا کیفیت رو حس می کنید.
جای تشکر داره از سایت www.lioncomputer.ir که برند و قطعات بسیار مرغوبی رو که کمتر فروشگاه یا سایت وارد می کنند رو با سود اندک و قیمت معقول(البته اگر پدر بازار رو کسی در بیاره ممکنه یه کم ارزونتر از این سایت پیدا کنه که به نظر من ارزش ریسکشو نداره) میاره و جنس خوب رو صادقانه و بدون خرده شیشه تحویل مشتریهاش میده.

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
دقیقا
من از این سایت هم بسیار راضی هستم و نهایت تشکر رو از فروشنده هاشون و بخش فنیشون دارم که با حوصله و دقت جواب مشتری رو میدن
تمام قطعاتی که ازشون خریدم کاملا پلمپ و با گارانتی بودن و بسته بندی و ارسالشون هم نقص نداشت از کل قطعاتی که شما معرفی کردین فقط رم و کیبرد رو نداشتن که کیبرد رو از دیجی کالا و رم رو از مقداد آی تی بصورت آنلاین خریدم(چون تاکید داشتین فقط همین برندها باشه) و می تونم به جرات بگم یه سیستم خوب با کمترین زحمت رو خریدم و اسمبل کردم
اصن من دنبال 5تومن 10 تومن ارزونتر نیستم همین که قطعات اصلی و پلمپ خریدم برام کافیه ... همین قطعات رو می خواستم حضوری برم بگردم دونه دونه پیدا کنم قیمت بگیرم و هرکی ارزونتر می داد از اون بخرم باید یه روز از کار میوفتادم داغون می شدم تازه معلوم نبود همین جنسها گیرم میومد یا نه فوقش تو جمع کل 100 تومن گرونتر خریده باشم هم کلی ارزش داره
بابت کارت گرافیک هم خیالم راحت شد .. دیگه سوالی ندارم:D:p;):)
راستی یه سوال مونده :دی
رم رو می زنه 16 جلوش داخل پرانتز می نویسه 2.20 گیگ قابل استفاده . چرا؟
Untitled.jpg

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
دقیقا
من از این سایت هم بسیار راضی هستم و نهایت تشکر رو از فروشنده هاشون و بخش فنیشون دارم که با حوصله و دقت جواب مشتری رو میدن
تمام قطعاتی که ازشون خریدم کاملا پلمپ و با گارانتی بودن و بسته بندی و ارسالشون هم نقص نداشت از کل قطعاتی که شما معرفی کردین فقط رم و کیبرد رو نداشتن که کیبرد رو از دیجی کالا و رم رو از مقداد آی تی بصورت آنلاین خریدم(چون تاکید داشتین فقط همین برندها باشه) و می تونم به جرات بگم یه سیستم خوب با کمترین زحمت رو خریدم و اسمبل کردم
اصن من دنبال 5تومن 10 تومن ارزونتر نیستم همین که قطعات اصلی و پلمپ خریدم برام کافیه ... همین قطعات رو می خواستم حضوری برم بگردم دونه دونه پیدا کنم قیمت بگیرم و هرکی ارزونتر می داد از اون بخرم باید یه روز از کار میوفتادم داغون می شدم تازه معلوم نبود همین جنسها گیرم میومد یا نه فوقش تو جمع کل 100 تومن گرونتر خریده باشم هم کلی ارزش داره
بابت کارت گرافیک هم خیالم راحت شد .. دیگه سوالی ندارم:D:p;):)
راستی یه سوال مونده :دی
رم رو می زنه 16 جلوش داخل پرانتز می نویسه 2.20 گیگ قابل استفاده . چرا؟
مشاهده پیوست 881454
ویندوز 64bit باید نصب می کردید تا تمام حجم رمتون رو بشناسه و استفاده کنه , والا انگاز بقیه رمتون رو دور ریختید. اصلا نصب ویندوز 32Bit به صلاح نیست و مقدار زیادی از کارآیی پردازنده سیستم شما رو خنثی می کنه. شما پردازندتون 64 بیته و اقعا اشتباهه روش ویندوز 32 بین نصب کنید. مثل این می مونه که روی ماکسیما موتور سمند بزارن. پس سریعا نسبت به تعویض و ارتقاء ویندوز آن به نسخه 64Bit اقدام کنید. خالا یا ویندوز 8.1 یا ویندوز 10. هر کدام رو دوست دارید.
ضمنا اگر ممکنه چند تا عکس از کیس و داخل اون توی همین تاپیک بزارید تا دوستان کیستون رو ببینند. ممنون.

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
اره خودمم داشتم به این نتیجه می رسیدم
ویندوز 8.1 و 10 که ندارم ویندوز 7 نسخه 64 بیتی بریزم حله؟ عکس هم چشم سر فرصت می ذارم ;)

بالا