برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید تلفن بیسیم

کدام برند به نظر شما بهترین تلفن های بیسیم را تولید میکند ؟

• PANASONIC

Votes: 3 33.3%
  • SIEMINS

Votes: 5 55.6%
  • OTHER

Votes: 1 11.1%

• Total voters
    9
  • Poll closed .

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
با سلام .
من میخواستم تلفن بیسیم بخرم واسه تو خونه . نظرم رو پاناسونیک هست چون قبلا داشتم .

این مدل رو دیدم خوشم اومد:D
http://www.panasonic-telecom.com/index.php?productID=62

نظر شما چیه ؟

سلام

پاناسونیک بدک نیست , ولی اگه میتونی بیشتر هزینه کنی زیمنس بخر

من خودم یه پاناسونیک 2420 گرفتم , چند سال پیش , بد نیست راضیم , با گارانتی اصلی کامتل و ساخت مکزیک

باطریش هم بعد 2 سال ضعیف شد که یکی دیگه گرفتم به قیمت 3000 تومان

بنده خدا چند بار هم فجیع از دستم افتاده چیزیش نشده :D فقط مشکلش همین صفحه کلیدشه که چراغ نداره و معمولیه و تو شب یکم دردسره ولی این مدلی که شما انتخاب کردی صفحه کلیدش نورانیه

در کل پاناسونیک بد نیست ولی اگه خواستی بیشتر هزینه کنی حتما زیمنس بگیر

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
سلام

پاناسونیک بدک نیست , ولی اگه میتونی بیشتر هزینه کنی زیمنس بخر

من خودم یه پاناسونیک 2420 گرفتم , چند سال پیش , بد نیست راضیم , با گارانتی اصلی کامتل و ساخت مکزیک

باطریش هم بعد 2 سال ضعیف شد که یکی دیگه گرفتم به قیمت 3000 تومان

بنده خدا چند بار هم فجیع از دستم افتاده چیزیش نشده :D فقط مشکلش همین صفحه کلیدشه که چراغ نداره و معمولیه و تو شب یکم دردسره ولی این مدلی که شما انتخاب کردی صفحه کلیدش نورانیه

در کل پاناسونیک بد نیست ولی اگه خواستی بیشتر هزینه کنی حتما زیمنس بگیر
زیمنس گرفتم 6 ماه هم کار نکرد . اما از این مدل معمولی های پاناسونیک 11 سال پیش از بندرعباس گرفتیم تا امسال کار کرد . امسال هم چون ضربه فجیعی خورد خراب شد .
ضمن اینکه این الان ساخت مالزی هست .

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
تلفن بی سیم زیر 200 اشتباه محضه. ;)

البته اگر مکالمه خصوصی ندارید و مشکلی با شنود رادیوهای همسایه ها ندارید همین 50 تومنی هم جواب میده!

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

البته اگر مکالمه خصوصی ندارید و مشکلی با شنود رادیوهای همسایه ها ندارید همین 50 تومنی هم جواب میده!

دقیقا درست می گند

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
پاناسونیک آشغاله...

می خوای بگیری زیمنس بگیر همین مدل های 50 تومنیش هم باند فرکانسی خاص داره و در حین مکامله فرکانس عوض می کنه که امکان شنود = 0 می شه ;)

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
زیمنس گرفتم 6 ماه هم کار نکرد . اما از این مدل معمولی های پاناسونیک 11 سال پیش از بندرعباس گرفتیم تا امسال کار کرد . امسال هم چون ضربه فجیعی خورد خراب شد .
ضمن اینکه این الان ساخت مالزی هست .

آخه زیمنس چینیش تو بازار زیاده و هر مغازه که بری خودش براتون گارانتی میکنه . من 2 بار خودم رو کشتم برا خود آلمانش رو پیدا کردم البته الان دیگه نمیدونم همش چینی یا نه

کلا اگه برا کار خونگی میخوای و کار راه انداز باشه همین پاناسونیک بگیر هزینه بیخودی نکن

ولی چنتا جا این زیمنسای بی سیم رو امتحان کردم اوج شفافیت صدا رو داشت لامصب

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34

كاملا تاييد ميشه ، به جز زيمنس چيز ديگه اي نگير
من خودم يه دونه سينوس 53 دارم بي نظيره حرف نداره 10 ساله دارم آخ نگفته تنها مشكلش هم فقط باطريشه همين باقي چيزا حرف نداره ، ولي زيمنس يه چيز ديگس :D به پاناسونيك اصلا فكر نكن

اينو ببين : http://gigaset.com/hq/en/product/GIGASETSX795ISDN.html

GIG_SX795_SYSAM_TR_530x315.jpg

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
این مطلبی که دوستان در مورد گوشی زیر 200 تومن و شنود گفتن به چه صورت هست؟ یعنی گرونتر ها دیگه مشکل شنود توسط هسایه و ... رو ندارن؟ در گوشی های گرونتر 100 درصد این مشکل حل شده هست؟ یا همچنان توی اونها هم این مشکل هست ولی کمتر؟

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
قبلا ( یک سال پیش ) زیمنس گارانتی نداشت . هر چی هم بود همش لیبل و متفرقه بود . قدیم یه نمایندگی داشت ولی فکر کنم جمع شد

اینجا نوشته ما نمایندگی هستیم http://www.bellga.com/index.htm

اینجا هم نوشته 2 سال گارانتی ؟؟؟؟؟ http://mojeze.ir/index.php?cPath=102&osCsid=2156da4c91d30730a1415f419469dd10

تو خود سایتش هم برا پاکستان و افغانستان داره ولی ایران توش نیست :hmm:

اینم نمایندگی اصلی پاناسونیک : http://www.ketabeavval.ir/Profile/?id=108347

همیشه خدا سایتش مشکل داره :D

البته تو بازار گارانتی متفرقه پاناسونیک کاملا شبیه لیبل کامتل هم هست : روش نوشته " کامتل " یه کلمه " کیش " یا " قشم" هم کوچولو بعدش نوشته :D

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
این مطلبی که دوستان در مورد گوشی زیر 200 تومن و شنود گفتن به چه صورت هست؟ یعنی گرونتر ها دیگه مشکل شنود توسط هسایه و ... رو ندارن؟ در گوشی های گرونتر 100 درصد این مشکل حل شده هست؟ یا همچنان توی اونها هم این مشکل هست ولی کمتر؟

اگر میخواید مکالمه شنود نشه فقط و فقط باید رمزگذاری بشه. تکنولوژی encryption هم تکنولوژی ارزانی نیست. بنابراین %100 گوشی های زیر 200 این قابلیت رو ندارن. ولی گوشی های بالاتر از این قیمت ممکنه این قابلیت رو داشته باشن، ممکن هم هست این قابلیت رو نداشته باشن!

اخیرا گوشی هایی مثل پاناسونیک از تغییر فرکانس استفاده میکنن. یعنی با هر بار شروع و خاتمه مکالمه، فرکانس بین گوشی و پایانه عوض و سینک میشه بنابراین اگر کسی هم با چرخوندن پیچ رادیو و وصل کردن آنتنش به شوفاژ بتوانه به خط مکالمه همسایه دست پیدا کنه، با قطع تماس اون فرکانس دیگه ارزشی نداره و دوباره باید کلی زحمت بکشه تا فرکانس مکالمه دفعه بعد رو پیدا کنه. در این روش امکان شنود صفر نیست ولی نزدیک به صفره.

اونایی که امواج رو رمزگذاری میکنن روشون به وضوح کلمه encryption نوشته شده. این دستگاهها توسط سیستمهای خانگی %100 غیر قابل شنود هستند. قیمت هم حدودی بخواید باید بالای 250-200 برای یک گوشی باشه.(نه اینکه با این قیمت یه فکس و یه گوشی اضافه هم باهاش بگیرید!)

قیمتها حدودی هستند... ;)

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
الآن این گیگاستی که دوستمون لینک دادن در قسمت Security نوشته:

Equipped with speech transmission encryption

ولی به نظرم کمی آبکی نوشته! :D قاعدتا خیلی بیشتر از این باید روش مانور بدن. ;)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
همیشه این قضیه شنود توسط دیگران منو از خرید تلفن بیسیم منصرف کرده. بگردم ببینم کدام مدل ها این امکاناتی رو که گفتید دارن. ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
ممنون از اطلاعاتتون خوبی که دادید. همیشه این قضیه شنود توسط دیگران منو از خرید تلفن بیسیم منصرف کرده. بگردم ببینم کدام مدل ها این امکاناتی رو که گفتید دارن.

خواهش میکنم. پست بالا رو که یک ثانیه قبل از شما نوشتم رو مطالعه بفرمایید. برای این مدل هست که احتمالا مدلهای بهتری هم داشته باشه:

http://gigaset.com/hq/en/product/GIGASETSX795ISDN.html?tab=data

REMO

Registered User
لایک‌ها
1
حالا که بحث گوشی بی سیم هست (با اجازه صاحب تاپیک) یه سوالی داشتم, کسی از دوستان میدونه از کجا باید گوشی اضافه تهیه کرد؟ من یدونه پاناسونیک سری گیگا دارم که گوشیش از دستم افتاد شکست. توی کاتالوگش نوشته تا 2 تا گوشی رو ساپورت میکنه. حالا میخوام بدونم از کجا باید این گوشیشو خرید؟ قیمتش حدودا چقدره, اصلا میصرفه؟

بالا