برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید دستگاه ماینینگ لایت کوین

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
ممنون چندتا نکته بگم که اگر ناراحتی پیش امد برطرف بشه
شما cloud mining رو گفته بودین پردازش ابری که cloud computing بود منم به همین خاطر گفتم اصطلاح اشتباه
این مورد که شما گفتین همون data mining هست البته با ساختار شکنی خودش
این تا پیک هم مربوط به اینجور چیزا نیست 1tb پردازش یعنی 2tb پهنای باند 2000 تومن گیگی هم حساب کنیم میشه 2000*2000=4میلیون تومان به غیر از هزینه برقش ! 2100 دلار هم 3100 حساب کنیم میشه 6.5 میلیون که فکر نکنم برقش کمتر از 3 تومن دربیاد :)
بازم از اطلاعاتتون ممنونم من خودم لیسانس فیزیک حالت جامد دارم ولی تا حالا نمیدونستم این چنین برنامه ای هم سرن داره !

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20
شما cloud mining رو گفته بودین پردازش ابری که cloud computing بود منم به همین خاطر گفتم اصطلاح اشتباه
این تا پیک هم مربوط به اینجور چیزا نیست 1tb پردازش یعنی 2tb پهنای باند 2000 تومن گیگی هم حساب کنیم میشه 2000*2000=4میلیون تومان به غیر از هزینه برقش ! 2100 دلار هم 3100 حساب کنیم میشه 6.5 میلیون که فکر نکنم برقش کمتر از 3 تومن دربیاد :)
بازم از اطلاعاتتون ممنونم من خودم لیسانس فیزیک حالت جامد دارم ولی تا حالا نمیدونستم این چنین برنامه ای هم سرن داره !

بنده هم مدرک فیزیک اتمی دارم و الان هم در پی گرفتن مدرک مکانیک سیالات هستم و تا ۲ روز پیش نمیدونستم این موضوع رو .
فکر میکنم تو قسمت محسباتتون اشتباه کردید
این سیستم نیاز زیادی به اینترنت نداره و شما نمیتونی سیستمی ببندی که مثلا ۵۰۰ کیلوبایت در ثانیه از نت استفاده کنه چه برسه به اونی که شما گفتی .
در حال حاظر سیستم با قیمت تقریبی ۷/۵ میلیون حدودا ۸۰ کیلوبایت در ثانیه از نت استفاده میکنه .
درضمن یه نکته دیگه هم هست : اکثر سرویس دهنده ها مثل پارس آنلاین و .... در حجم های بالا قیمت های خوبی میدن - مثلا افرانت ۱ ترابایت پهنای باند رو حدود 360 تومن میده که در صورت خرید بیشتر تخفیف خوبی هم میده .

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384

بنده هم مدرک فیزیک اتمی دارم و الان هم در پی گرفتن مدرک مکانیک سیالات هستم و تا ۲ روز پیش نمیدونستم این موضوع رو .
این سیستم نیاز زیادی به اینترنت نداره و شما نمیتونی سیستمی ببندی که مثلا ۵۰۰ کیلوبایت در ثانیه از نت استفاده کنه چه برسه به اونی که شما گفتی .
در حال حاظر سیستم با قیمت تقریبی ۷/۵ میلیون حدودا ۸۰ کیلوبایت در ثانیه از نت استفاده میکنه .
درضمن یه نکته دیگه هم هست : اکثر سرویس دهنده ها مثل پارس آنلاین و .... در حجم های بالا قیمت های خوبی میدن - مثلا افرانت ۱ ترابایت پهنای باند رو حدود 360 تومن میده که در صورت خرید بیشتر تخفیف خوبی هم میده .
حالا که هر کدومتون دکتر و مهندس هستید
منم دانشمند هستم

ata.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
در حالت کلی نیاز به سرعت اینترنت خیلی بالایی نیست. در مورد پاور هم بنده فکر کنم برای 5 گرافیک کافی نباشه. 1600 برای چهار گرافیک خوبه.
در مورد کارتها هم قیمت در مقابل قدرتی که میده رو در نظر داشته باشید. مثلا اگه با پول 3 تا 290 بتونید 4 تا 280x بخرید، حساب کنید که کدوم قدرت بیشتری میده (البته مسئله مصرف برق رو هم در نظر داشته باشید.)
نکته آخر اینکه در این کار باید صبر و حوصله داشته باشید. بخشی از سود شما به این بستگی داره که بدونید کی باید کوین هایی که ماین کردید رو بفروشید. بنابراین باید تا زمان مناسب صبر کنید.

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
در حالت کلی نیاز به سرعت اینترنت خیلی بالایی نیست. در مورد پاور هم بنده فکر کنم برای 5 گرافیک کافی نباشه. 1600 برای چهار گرافیک خوبه.
در مورد کارتها هم قیمت در مقابل قدرتی که میده رو در نظر داشته باشید. مثلا اگه با پول 3 تا 290 بتونید 4 تا 280x بخرید، حساب کنید که کدوم قدرت بیشتری میده (البته مسئله مصرف برق رو هم در نظر داشته باشید.)
نکته آخر اینکه در این کار باید صبر و حوصله داشته باشید. بخشی از سود شما به این بستگی داره که بدونید کی باید کوین هایی که ماین کردید رو بفروشید. بنابراین باید تا زمان مناسب صبر کنید.
عزیز میشه از دوتا پاور استفاده کنم با دستگاه مبدل هر دورو به مین وصل کنم راه وصل کردنشو هم بلدم
خطر هم داره ؟؟

فایل های ضمیمه

• 30CM-Dual-PSU-Power-Supply-24-pin-ATX-Motherboard-Mainboard-Adapter-Connector-Cable-.jpg_350x350.jpg
    30CM-Dual-PSU-Power-Supply-24-pin-ATX-Motherboard-Mainboard-Adapter-Connector-Cable-.jpg_350x350.jpg
    18.2 KB · نمایش ها: 3

ata.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
بهتره از دوستانی که در زمینه سخت افزار تخصص دارن بپرسید. بنده اطلاع دقیق ندارم.

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20
عزیز میشه از دوتا پاور استفاده کنم با دستگاه مبدل هر دورو به مین وصل کنم راه وصل کردنشو هم بلدم
خطر هم داره ؟؟
هیچ موردی نداره
بیشتر از ۲ تا هم قابل استفاده است
در صورتی که مایل باشید میتونید هرچندتا پاور را به یک مادربورد وصل کنید که با دستور مادربورد , پاور برق را به قطعات ارسال کنند ولی یک موردی هست در صورتی که یکی از پاور ها به هر دلیلی دیر برق رسانی بکنه اون قطعه ممکنه براش مشکل پیش بیاد . (( یکی از پاور ها عادی وصل میشه و بقیه فقط دستور روشن شدن را از مادربورد میگیرن که ممکن شما به رله برای این کار احتیاج داشته باشید ))
۱ کار دیگه هست که ساده تره
راه اندازی دستی پاور و وصل کردن پورت های مورد نیاز به سخت افزار , البته در نظر داشته باش پاور اصلی (پاوری که به مادربورد وصله ) رو جوری در نظر بگیر که وات مورد نیاز برای عملیات خودشو داشته باشه
اگه تنظیمی مبنی بر quick boot در بایوس هست غیر فعال کنید توی رفع برخی از مشکلات کمک میکنه .

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
داداش ایدی یاهو دارید برام پیام کنید ؟
هیچ موردی نداره
بیشتر از ۲ تا هم قابل استفاده است
در صورتی که مایل باشید میتونید هرچندتا پاور را به یک مادربورد وصل کنید که با دستور مادربورد , پاور برق را به قطعات ارسال کنند ولی یک موردی هست در صورتی که یکی از پاور ها به هر دلیلی دیر برق رسانی بکنه اون قطعه ممکنه براش مشکل پیش بیاد . (( یکی از پاور ها عادی وصل میشه و بقیه فقط دستور روشن شدن را از مادربورد میگیرن که ممکن شما به رله برای این کار احتیاج داشته باشید ))
۱ کار دیگه هست که ساده تره
راه اندازی دستی پاور و وصل کردن پورت های مورد نیاز به سخت افزار , البته در نظر داشته باش پاور اصلی (پاوری که به مادربورد وصله ) رو جوری در نظر بگیر که وات مورد نیاز برای عملیات خودشو داشته باشه
اگه تنظیمی مبنی بر quick boot در بایوس هست غیر فعال کنید توی رفع برخی از مشکلات کمک میکنه .

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
بخشی از سود شما به این بستگی داره که بدونید کی باید کوین هایی که ماین کردید رو بفروشید. بنابراین باید تا زمان مناسب صبر کنید.
کاملا درسته و حتما باید مد نظر گرفت
واقعیتش من متوجه نشدم چرا شما میگین یه سیستم 7.5 میلیونی 80 کیلو از اینترنت رو میگیره؟

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384

واقعیتش من متوجه نشدم چرا شما میگین یه سیستم 7.5 میلیونی 80 کیلو از اینترنت رو میگیره؟
بله مورد اول و دوم جوابی که به دستمون دادید موافقم
ولی در کل اینترنت پرسرعتی نمیخواد ولی باید با توجه به خروجی که میده بگید چقدر سرعت میخواد
برای مثال من بیام 5 تا گرافیک انویدیا بندازم برای ماین که قیمتش بالای 13 میشه که یعنی این سیستم باید 140 -15- کیلو سرعت لازم داشته باشه !!! درحالی که خروجی کش مناسبی نداره
درکل نباید با قیمت بگیم برای 30 میلیون 1 مگ سرعت میخواد باید بگیم برای 10 عدد r9 290 فلان قدر سرعت نیازه
مرسی

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20

شرمنده من یکم بد توضیح دادم
الان یه سیستم رند برای ماینینگ ۷/۵ قیمت داره و همه جا اونو معرفی میکنن که حدود ۵۰۰۰ هش قدرت داره من این مورد مد نظرم بود اشتباه گفتم
در واقع هرچی مقدار هش شما بیشتر باشه شما میتونی پردازش بیشتری انجام بدی و نیاز به سرعت ورودی و خروجی (( در اینجا سرعت اینترنت )) بیشتری داری .

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
شرمنده من یکم بد توضیح دادم
الان یه سیستم رند برای ماینینگ ۷/۵ قیمت داره و همه جا اونو معرفی میکنن که حدود ۵۰۰۰ هش قدرت داره من این مورد مد نظرم بود اشتباه گفتم
در واقع هرچی مقدار هش شما بیشتر باشه شما میتونی پردازش بیشتری انجام بدی و نیاز به سرعت ورودی و خروجی (( در اینجا سرعت اینترنت )) بیشتری داری .
داداش شما یه سیستمی برام نام ببر که با 7.5 میلیون 5000 هش خروجی بدم
مشخصات کاملترشو بگو
ممنون

kbln

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم این چیزی باشه که همه ما احتیاج داریم.
http://www.butterflylabs.com/monarch
اگه تونستید وارد کنید به من هم اطلاع بدید.

kbln909 at gmail

Last edited:

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20
فکر کنم این چیزی باشه که همه ما احتیاج داریم.
http://www.butterflylabs.com/monarch
اگه تونستید وارد کنید به من هم اطلاع بدید.

kbln909 at gmail
نزدیک به ۷ تومن باید پول بدی براش تازه این پیش فروش هست
بیت کوین زیاد ارزشی نداره دنبال لایت کوین و .... که بازدهی بهتری داره باش .

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
اگر کسی تونست وارد کنه خبر بده حتما

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
دوستان من این جنس رو میتونم وارد کنم
ولی طبق گفته دوستان این شرکت کلاهبردار تشریف داره
پیشنهاد میکنم از این شرکت خرید نکنید
چون کسانی که پیش خرید کردن ناراضی هستن + مهلت تحویل جنس هم گذشته

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
من تا اخر شب یه لینک میدم ببینین چیکار میشه کرد 38gh هست ولی بازم نسبت به اینا خیلی مقرون به صرفه و کم خرجه

بالا