برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید کیبورد

jonny depp

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
ممنون میشم چند تا کیبورد معرفی کنید که دارای ویژگی های زیر باشه
1- بودجه 70 هزار تومن
2- سیم دار بشه
3- مورد استفاده هم بیشتر بازی هست

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دوست عزیز تو این رنج قیمت تو برند A4tech بیشتر باید بگردید تا چیز درست حسابی گیر بیارید.تجریحا به بازار برید و با کیبرد های مختلف کار کنید بهتره. یک مقدار کار با کیبرد سلیقه ای شده و هر کسی هر کیبردی رو نمیپسنده.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام. اگر دنبال برند خوب مي گرديد بهترين برندها Microsoft ، Razer و Logitech هستند. پيشنهاد بنده اينه:
http://www.digikala.com/Product/DKP-2933/Logitech-K120-Wired-Keyboard/کیبورد-باسیم-لاجیتک-K120
ظاهرش ساده هستش اما بسيار با كيفيته. حدود 4 ساله چند تاش توي ادارمونه. شب و روز هم مي كوبن روش اما هنوز عالي جواب ميده. با گارانتي آواژنگ هم گير مياد.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
این مدل فراسو عالیه
هم برای بازی و هم برای تایپ
http://www.digikala.com/Product/DKP-1031/Farassoo-FCR-8900-Wired-Keyboard/کیبورد-باسیم-فراسو-FCR-8900
البته یه کم قدیمی شده ولی هنوز آکبندش گیر میاد
قیمت حدود 50 هزار تومن
عزیز فراسو یه مارک من درآوردی هستش که تاجران ایرانی سفارش دادن و هیچ جای دنیا بازاری نداره. شاید بفرمائید که شما و دارید و باهاش مشکلی ندارید اما بنده توی ادارمون 8 ساله که کیبورد عوض می کنم. فراسو پول دور ریختنه. همین الانش دارم با Farasoo FCR8900 تایپ می کنم. کلیداش حال بهم زنه. بغلش هم یه سیستم دارم که بهش Logitech K120 هستش. تفاوت کیفیت خیلی زیاده. ضمنا کیبوردهای USB فراسو برخی اوقات که سیستم رو روشن می کنید , روشن نمیشن و باید سیستم رو حتما Shut Down کنید یا کیبورد رو دربیارید و دوباره جا بزنید تا فعال بشه. همیشه سعی کنید برند بخرید مثلا Logitech یا Razer یا MicroSoft . قیمتشام خوبه از حدود 45000 تومان شروع میشه.

mohy6281

Registered User
لایک‌ها
289
عزیز فراسو یه مارک من درآوردی هستش که تاجران ایرانی سفارش دادن و هیچ جای دنیا بازاری نداره. شاید بفرمائید که شما و دارید و باهاش مشکلی ندارید اما بنده توی ادارمون 8 ساله که کیبورد عوض می کنم. فراسو پول دور ریختنه. همین الانش دارم با Farasoo FCR8900 تایپ می کنم. کلیداش حال بهم زنه. بغلش هم یه سیستم دارم که بهش Logitech K120 هستش. تفاوت کیفیت خیلی زیاده. ضمنا کیبوردهای USB فراسو برخی اوقات که سیستم رو روشن می کنید , روشن نمیشن و باید سیستم رو حتما Shut Down کنید یا کیبورد رو دربیارید و دوباره جا بزنید تا فعال بشه. همیشه سعی کنید برند بخرید مثلا Logitech یا Razer یا MicroSoft . قیمتشام خوبه از حدود 45000 تومان شروع میشه.
همین اول بگم که هیچ تعصبی نسبت به فراسو ندارم
بعد اینکه داداش از کجا میگی برند من درآوردیه و تاجران ایرانی سفارش دادن ؟؟؟؟؟ مدرک معتبر ارائه کن لطفا . هم پای بقیه برند ها ، سایت معتبر ، محصولات متنوع و گاها با کیفیت و گارانتی معتبر داره
حقیقت امر هم همینه که من با این کیبورد مشکلی ندارم و به خاطر همین پیشنهاد دادم به این دوستمون
شکی نیست که کیبورد Logitech یکی از بهترین برندهاس ولی شما اینم در نظر بگیر که مدل 8900 فراسو یکی از مدلهای حرفه ای این برنده با قیمت 50 تومن اما کیبورد های حرفهای Logitech بسیار گرون هستند هرچند خیلی هم با کیفیت باشن .

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
همین اول بگم که هیچ تعصبی نسبت به فراسو ندارم
بعد اینکه داداش از کجا میگی برند من درآوردیه و تاجران ایرانی سفارش دادن ؟؟؟؟؟ مدرک معتبر ارائه کن لطفا . هم پای بقیه برند ها ، سایت معتبر ، محصولات متنوع و گاها با کیفیت و گارانتی معتبر داره
حقیقت امر هم همینه که من با این کیبورد مشکلی ندارم و به خاطر همین پیشنهاد دادم به این دوستمون
شکی نیست که کیبورد Logitech یکی از بهترین برندهاس ولی شما اینم در نظر بگیر که مدل 8900 فراسو یکی از مدلهای حرفه ای این برنده با قیمت 50 تومن اما کیبورد های حرفهای Logitech بسیار گرون هستند هرچند خیلی هم با کیفیت باشن .
بفرما عزیز. اینم مدرک:
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2380376,00.asp

http://gaming-keyboard-review.toptenreviews.com/

شما اگر یه سرچ بزنید و عبارت top ten Keyboard رو توی سایتهای معتبر جهانی ببینید اسمی از farasoo نیستش. درست مثل پاور گرین. حتی اسم اسن محصول توی فروشگاههای خارجی هم نمیبینید. کلا گرین و فراسو توسط تاجران ایرانی و بنا به خواست آنها در چین تولید و به ایران آورده میشه. قبلا فراسو قطعات چینی بود و مونتاژ ایران. در کل بنده تجربه خودم رو در یک اداره دولتی در 10 سال گذشته رو عرض کردم.
عرض کردم بنده الان دارم با Farasoo FCR8900 تایپ می کنم. اگر باور نمی کنید تا عکس بزارم!؟ دو ماه نیست داره کار میکنه(البته رسش توی اداره کشیده میشه) جونش داره بالا میاد و پایین بودن کیفیت کاملا واضحه. حتی تاثیر جنس پلاستیک بدنه در اثر تعریق دست. مساله روشن نشدنش هم که عرض کردم یه طرف.
ولی یه دونه کیبورد Logitech K120 با قیمت حدود 40000 تومان 2 ساله که داره کار میکنه(گارانتی لاویز). حتی یک صدم تغییر کیفیت چه در ظاهر و چه در باطن نداشته و نداره. باهاشم بازی می کنم مثل بنز.
عزیز اینا تحارب بنده هستش و نظر شما هم واسه بنده محترمه. استارتر خودش نتیجه مطلوبشو خواهد گرفت. موفق باشید.

mohy6281

Registered User
لایک‌ها
289
معذرت می خوام که تاپیک به بیراه رفت
مختصر میگم
از این دوتا سایت که ارائه دادید نمیشه نتیجه گرفت که فراسو بنابه درخواست تاجران ایرانی و در چین تولید شده ، تنها میشه نتیجه گرفت که در رنکینگ جهانی نیست که دلیل بر بی کیفیت بودن نمیشه و می تونه دلایل دیگه داشته باشه از جمله نبودن ایران در بازار جهانی
تازه اگر هم اثبات بشه که به درخواست تاجران ایرانی و در چین ساخته میشه ، مگه همه جنسهای چینی بد و بی کیفیته؟؟؟؟!!!!! نمونه اش مادربرد asus که کیفیت خوبی داره
منم سالهاس دارم با 8900 تایپ می کنم هر وقت اراده کردی عکس و نام کابری میذارم ، بهترین نیست ولی خوبه
در اخر باید بگم گه پاور گرین هم از بهترین برندهاست و بسیار با کیفیته ، هرچند در بازار جهانی نیست

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
معذرت می خوام که تاپیک به بیراه رفت
مختصر میگم
از این دوتا سایت که ارائه دادید نمیشه نتیجه گرفت که فراسو بنابه درخواست تاجران ایرانی و در چین تولید شده ، تنها میشه نتیجه گرفت که در رنکینگ جهانی نیست که دلیل بر بی کیفیت بودن نمیشه و می تونه دلایل دیگه داشته باشه از جمله نبودن ایران در بازار جهانی
تازه اگر هم اثبات بشه که به درخواست تاجران ایرانی و در چین ساخته میشه ، مگه همه جنسهای چینی بد و بی کیفیته؟؟؟؟!!!!! نمونه اش مادربرد asus که کیفیت خوبی داره
منم سالهاس دارم با 8900 تایپ می کنم هر وقت اراده کردی عکس و نام کابری میذارم ، بهترین نیست ولی خوبه
در اخر باید بگم گه پاور گرین هم از بهترین برندهاست و بسیار با کیفیته ، هرچند در بازار جهانی نیست
در خصوص جنس چینی هم بنده نگفتم همشون بد هستند. در خصوص پاور هم حدود 8 ماه پیش با دوستان و اساتید توی یه تاپیک بحث شد و نتیجه لازم گرفته شد. نظر شما هم برای بنده محترمه. ترجیح می دم بحث رو ادامه ندم. هر جور صلاح می دونید عمل کنید. موفق باشید.

mohy6281

Registered User
لایک‌ها
289
این که آدم مودّبی هستید جای تشکر داره
پیروز و سربلند باشید

بالا