برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.1 میلیون تومان

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من دنبال يه گوشي حدود قيمت 300 تومن ميگردم كه يا تاشو باشه يا كشويي سبك هم باشه.خيلي هم مهمه كه از نظر طراحي قشنگ باشه.از نظر امكانات ترجيحآ دوربين 2 مگا پيكسل و mp3 فراوان!

خودم از اينا بدم نيومد.به نظرتون با توجه به قيمت كدوم بهتره؟

sony ericsson z610
nokia 5300
nokia 7373
samsung e900

البته كلآ از نوكيا خوشم نمياد.كلآ بيشتر از همشون از z610 خوشم اومده.ولي يه مساله اي كه هست اينه كه تو كل جمهوري فقط 3 تا مغازه z610 داشت.تازه اونا هم فقط رنگ مشكيشو داشتن در حالي كه من ترجيح ميدم نقره آبي يا ارغوانيشو بگيرم.

لطفآ كمكم كنيد.(سريع)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
همون Z610 از نظر زیبایی از همشون بهتره...البته D900 هم دوربین خوبی داره که تو انتخابهاتون اسمش نیست

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
W810 یه گوشی عالیه! موزیک و کمرا! قیمت هم همون حدودها! عالیه تو این قیمت!

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
آقا مازیار این W950 آینده ما چی؟ فرانسویه یا چینی؟! آخه مثل این که SE گوشی های UIQ اش رو چینی نمیزنه!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
w810 بهتره بگیری اگر سونی اریکسون میخوای از z610 زود خسته میشی

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
آقا مازیار این W950 آینده ما چی؟ فرانسویه یا چینی؟! آخه مثل این که SE گوشی های UIQ اش رو چینی نمیزنه!

ظاهرا اول فرنسه میزنه ولی بعد از یک مدت چین هم همزمان میزنه.
ولی جالب اینجاست که تو یکی دو تا از فرومهای خارجی خوندم که بعضی ها p990 چینی رو توصیه میکردن به بقیه!:D یعنی از این بایتها ناراحتی نداره

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
آخه من با همین چینی بودن مشکل دارم! یه مدتی هم گیرم چینی بودن K750 بود! ولی اگه فرانسه اش پیدا شه عالیه! نمی دونم این چین چی به من کرده! یه چیز مثل احمدی نژاد!

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
از نظر امكانات واكمن آره w800 خوبه.ولي 2 تا مشكل براي من داره
يكي اينكه تاشو نيست و از ديزاينش خيلي خوشم نمياد
دوم اينكه از اون گوشيايه كه زود خز ميشه!من دوست دارم گوشي داشته باشم كه دست هيچ كس ديگه نباشه.
كسي ميدونه z610 آبي يا ارغواني كجا پيدا ميشه؟
از نظر قيمت هم خيلي عجيب بود كه يجا گفت 360 تومن يجا 335 تومن يجا 325 تومن!

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
منم همین رو میگم! چون نه دوربینش در حد W810 هست نه موزیکش! فقط نون قیافشو میخوره! تازه اگه پسر هستی اصلا توصیه نمیشه! تو فامیل یکی یه تجربه گوشی این مدلی، Z550 داشت! این قدر مسخره اش کردیم و هو کشیدیم رفت داد K750 خرید!
راستی! یکی امروز W300 گرفته بود! خیلی خوشگله! مخصوصا وقتی بسته است! تا حدی که تا گرفتم دستم، یه لحظه به ذهنم رسید که دودرش کنم از مدرسه در رم! ولی خیالی زودگذر بیش نبود!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
اين d900 كه گفتين مدلش پايين تر از e900 هست نه؟
فكر كنم از اون دو تا مدل نوكيا صرف نظر كردم الان ميخوام بدونم بين e900 و z610 كدوم بهتره؟
از نظر اينكه از z610l خسته بشم هم فكر نكنم چون از ماه آگوست كه تو اينترنت ديدم اومده دنبالشم.ولي خب اگه بدونم ايراد خاصي داره با توجه به اينكه تو ايران خيلي نايابه و ممكنه اگه خراب بشه سخت تعمير بشه از خيرش ميگذرم.
در ضمن پسر هم نيستم.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
فكر كنم از اون دو تا مدل نوكيا صرف نظر كردم الان ميخوام بدونم بين e900 و z610 كدوم بهتره؟
از نظر اينكه از z610l خسته بشم هم فكر نكنم چون از ماه آگوست كه تو اينترنت ديدم اومده دنبالشم.ولي خب اگه بدونم ايراد خاصي داره با توجه به اينكه تو ايران خيلي نايابه و ممكنه اگه خراب بشه سخت تعمير بشه از خيرش ميگذرم.
در ضمن پسر هم نيستم.

خب چون پسر نیستید همون Z610 صورتی شدیدا توصیه میشه :) واقعا خیلی نازه....

D900 از E900 پایین تر نیست...هر کدوم طبقه بندی جدا دارن ولی باز هم من نظرم بیشتر روی همون Z610 هست :)

ضمنا جوابتون تو وبلاگ رو هم دادم ;)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در ضمن پسر هم نيستم.

اوه پس همون z610 خوبه چون دخترا قیافه براشون بیشتر مهمه. ولی 5300 هم گزینه خوبیه در موزیک چه از اسپیکر چه از هدفن قیافه اش هم خوبه

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:Dباید بگم سازمان اطلّاعات و امنیّت پی تی (ساواپ) بیاد اینجا یک سرو گوشی آب بده، ببینه چه خبره!!! :whistle::cowboy::cigar:

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
بابا چه خبره؟! يك كلام گفتم پسر نيستم!من كه به اصطلاحاي شما وارد نيستم .اين چيزي كه x_farhad گفت يعني چي؟

من دقيقآ دنبال z610 صورتي ميگردم ولي هيچ جا توي ايران پيدا نكردم.البته خواهرم داره ميره دبي ميتونم بگم از اونجا برام بياره. ولي فكر نكنم الان موبايل گرفتن از خارج بصرفه باشه نه؟
با اينكه از نوكيا خوشم نمياد بطور استثنايي از 5300 خوشم اومد.فقط دوربينش 1.3 مگاپيكسله.حافظه اش هم خيلي كمه.
e900 توي نظر سنجي اين سايت بالا بود:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1508&idPhone1=1665

من بيشترين استفاده اي كه از امكانات موبايل دارم mp3 و واكمن بودنشه.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یک کم صبر کن زد610 خیلی وقت نیست اومده تو بازار اگر عجله نکنی صبر داشته باشی رنگ آبی و صورتی هم میاد.....تازه الان به نسبت قیمتش بالاست.....مطمئن هستم میاد زیاد میشه تو مغازه ها در آینده ای نزدیک...اگر هم نیاز حیاتی و فوری به گوشی داری و رو انتخابت هم هستی میتونی کاری که من میکنم بکنی....یک گوشی ارزون مثلا 1100 یا 3310 بخر یا از کسی برای مدتی بگیر تا وقتی که شرایط بازار بهتر شد گوشی مورد نظرتو بخری

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
ببين z610 اگوست 2006 به بازار اومده . در حالي كه 5300 يك ماه بعد ( توي سپتامبر) اومده . حالا 5300 توي همه مغازه ها هست ولي z610 خيلي تك و توك پيدا ميشه.
بعد هم من دقيقآ از همون وقتي كه تازه به بازار اومده بود و عكسشو ديدم گفتم يكي از اين ميگيرم.
گوشي كه معلومه دارم.ولي به خاطر يه سري مسايل ديگه خيلي تحت فشارم كه زودتر گوشي جديد بگيرم.

بالا