برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 850 هزار تومان

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
شما یه چیزی مطرح کردی که نیست در جهان....سیمبین باشه بعد فولدری رو باز کنی طول نده؟ مخصوصا تو قیمت های 250 تومن؟

تو این قیمت نهایت بتونی یه 6670 یا 7610 و از این چیزها بگیری که با اون سرعت افتضاح و کندی که دارن حال ادم به هم میخوره از اینکه یه فولدر رو 8 ثانیه صبر گنی باز کنه....

ولی اگه سیمبین رو بزارید کنار میتونید تو این قیمت ها گوشی های فوق العاده سریعی بگیرید که فولدر ها رو 1 ثانیه ای باز کنن...مموری هم بخورن...بلوتوث هم داشته باشن و....مثل K750/W700 از سونی و D600 از سامسونگ...

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
w810 هم جدیدا ارزون شده!! 264 قیمت امروز!!

در مورد سیمبین باید سرعت روبیخی شی!!! :happy: :happy:

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد سیمبین باید سرعت روبیخی شی!!!

هر چی این Pixma میگه رو باید گوش کنی ها! خیلی آدم خفنیه! خوب پر واضحه که سرعت گوشی جاوا بالاتره! ولی وقتی گفته سیمبین، یعنی تو سیمبین ها کدوم سرعت بالاتری داره! تو 3rd edition سرعت بالا تر رفته به طور محسوس! وقتی N70 رو روشن میکنی یه مدت زیادی طول میکشه تا منو بیاد ولی تو 3250 اینجوری نیست!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
يه گوشي مي خوام كه وقتي فولدري را باز ميكني يا يه چيز ميخواي پخش كني طول نكشد
در ضمن ميخوام بلوتوث و مموري بخوره
حتي الامكان symbion هم داشته باشه (ولي نميخوام قيمتش بالاي 250 باشه)
كيفيت دوربينم برام مهم نيست
چه پيشنهاداتي از مارك هاي مختلف مي كنيد

6630 و 6681 گوشیهای سریعی هستند چندان سرعتشون کمتر از گوشهای جاوا نیست. قیمتشون هم همین حدوداست. بعد هم وقتی میگی سیمبین به چیزی جز نوکیا فکر هم نکن

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
هر چی این Pixma میگه رو باید گوش کنی ها! خیلی آدم خفنیه! خوب پر واضحه که سرعت گوشی جاوا بالاتره! ولی وقتی گفته سیمبین، یعنی تو سیمبین ها کدوم سرعت بالاتری داره! تو 3rd edition سرعت بالا تر رفته به طور محسوس! وقتی N70 رو روشن میکنی یه مدت زیادی طول میکشه تا منو بیاد ولی تو 3250 اینجوری نیست!

من دیگه حداقل اینو باور دارم که ان 93 سخت افزارش آخرشه!!

امروز دوستم فرشید آذرمیع! ان 93 داره!!1 گیگ روش رم انداخته!!!

356 مگا هم پر کرده!! خوستم اس ام اس بفرستم!! 7 ثانیه طول کشید که بیاره اس ام اس رو!!! دیگه داشتم می ترکیدم!!

به خاطر همینه!! که اون حرف رو گفتم!! چون به این نتیجه رسیدم!! نوکیا تا رم پر می کنی می خوابه!! خواستین از ان 93 اون فیلم برداری کنم تا ببینید!!!!!!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب پر واضحه که سرعت گوشی جاوا بالاتره! ولی وقتی گفته سیمبین، یعنی تو سیمبین ها کدوم سرعت بالاتری داره! تو 3rd edition سرعت بالا تر رفته به طور محسوس! وقتی N70 رو روشن میکنی یه مدت زیادی طول میکشه تا منو بیاد ولی تو 3250 اینجوری نیست!

مازیار جان، من الان داشتم جزئیّات سرعت application های جاوا برای گوشی های نوکیا رو چک می کردم.... خیلی نمیتونم دقیق بگم، ولی ظاهراً سرعت 3250 در این زمینه خیلی بیشتر از N70 بود (بیشتر از 2 برابر) و میشه گفت قدرت 3250 در این زمینه در سطح N73 هست، حتّی کمی هم بالاتر.

مازیار اگر خودت GAME های جاوا رو روی گوشی خودت با بقیّه گوشی ها مقایسه کردی، لطفاً نتیجه رو بگو چون با توجّه به جزئیّات 3250 باید خیلی GAME ها رو توووپ اجراء بکنه.

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
مازیار جان، من الان داشتم جزئیّات سرعت application های جاوا برای گوشی های نوکیا رو چک می کردم.... خیلی نمیتونم دقیق بگم، ولی ظاهراً سرعت 3250 در این زمینه خیلی بیشتر از N70 بود (بیشتر از 2 برابر) و میشه گفت قدرت 3250 در این زمینه در سطح N73 هست، حتّی کمی هم بالاتر.
مازیار اگر خودت GAME های جاوا رو روی گوشی خودت با بقیّه گوشی ها مقایسه کردی، لطفاً نتیجه رو بگو چون با توجّه به جزئیّات 3250 باید خیلی GAME ها رو توووپ اجراء بکنه.

سلام!
تقریبا همه حرفات رو قبول دارم! N70 رو خاموش کنین! بعد روشن کنین و تا کاملا بوت شد دکمه منو رو بزنین! واقعا حوصله آدم سر میره! من داداشم N70 داره! اگه یه بار بزنی میاد تو صفحه ولی آیکون ها نیستند! اگه دو سه بار بزنی هنگ میکنه و باید 10 ثانیه صبر کنی تا بیاد! باید بوت که شد یه 30 ثانیه صبر کنی بعد شروع به کار کنی!
3250 هم تو JBenchmark جاوا هم امتیاز بیشتری میاره!
من بازی جاوا زیاد نمیریزم چون بازی های سیمبین هنوز هستن! ولی تو جاوا هم سرعت خوبی داره و میتونم بگم که از N70 سرعت بیشتری داره در کل!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
يه گوشي مي خوام كه وقتي فولدري را باز ميكني يا يه چيز ميخواي پخش كني طول نكشد
در ضمن ميخوام بلوتوث و مموري بخوره
حتي الامكان symbion هم داشته باشه (ولي نميخوام قيمتش بالاي 250 باشه)
كيفيت دوربينم برام مهم نيست
چه پيشنهاداتي از مارك هاي مختلف مي كنيد

پیشنهاد من 6630 Nokia هست. (همون حدود قیمتی که خودتون گفتید.)
اگر سیمبین خیلی مهم نیست برات، کمی بگذار روش 5300 Nokia بگیر.

W550i سونی اریکسون هم سرعت و قدرت بالایی داره.... (منهای دوربین نسبتاً ضعیف و حافظه غیر قابل ارتقاء 256 مگابایتی).... قیمتش هم زیر 250 هست.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
graf1.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
تا اونجایی که من میدونم البته الان رو دیگه مطمئن نیستم و لی اون زمان تا قبل از امدن ان93 و پی990 بهترین سرعت و بنچ مارک برا سی پی یو 6630 بود:blush:

البته یادم یه جا هم خونده بودم که تو دوربین هم بین همه گوشی یا اس700 سونی اریگسون و همین 6630 از همه بهتر عمل کرده بودن(بین1.3 ها) و بین این دو تا کاربر بیشتر تمایلش رو 6630 بود البته خودم نظرم رو اس700 هست

پ.ن:بچه های نوکیا باز حال کنند:blush:
یه چیز اضافه کنم این مقاسه جدای پاکت پسی ها بودا از من منبع هم نخواین چون خدایی برا 1 سال خرده ای پیش بود هرگسی حرف منو قبول داره بر از این اطلاعات استفاده کنه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
چون به این نتیجه رسیدم!! نوکیا تا رم پر می کنی می خوابه!! خواستین از ان 93 اون فیلم برداری کنم تا ببینید!!!!!!

البته دوست عزیز این یک قانون کلی هستش ربطی به برند نداره وقتی حجم اطلاعات بالا میره سرعت دسترسی بهشون کمتر میشه حالا اگر یک واسطه نرم افزاری هم سر راهش قرار بگیره( سیمبیان , ویندوز موبایل و....) اون هم تاثیر میذاره البته باز هم میگم ربطی به برند نداره کلا سه چیز در سرعت یک گوشی تاثیر میذاره : 1.سخت افزار 2.نرم افزار 3.حجم اطلاعات

در مورد گوشیهای معمولی نرم افزاری که روی گوشی توسط شرکت گذاشته شده embeded یا به قول خودمون محدود هست اطلاعات و ساختار اینگونه نرم افزارها مانند رم در یک کامپیوتر قابلیت دسترسی ندارد و کلا در بخشی جدای phone memory قرار دارد دسترسی در اینگونه موارد به صورت مستقیم و سریع انجام میگیرد ولی باز هم اگر حجم اطلاعات بالا باشد سرعت دسترسی به آنها کمتر خواهد شد در اسمارت فون ها یک نرم افزار که انعطاف بسیار بالایی دارد و در phone memory گوشی موجود میباشد رابط بین کاربر و سخت افزار هست معمولا اطلاعات این نرم افزار قابل دسترسی هست....به طور کلی این نرم افزار نقش واسطه ای ایفا میکند و همین باعث تفاوت سرعت نرم افزاری بین این دو نوع گوشی هست فاکتور سخت افزار هم که چیزی از پیش تایین شده هست ...سخت افزار قویتر سرعت بالاتر

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
البته دوست عزیز این یک قانون کلی هستش ربطی به برند نداره وقتی حجم اطلاعات بالا میره سرعت دسترسی بهشون کمتر میشه حالا اگر یک واسطه نرم افزاری هم سر راهش قرار بگیره( سیمبیان , ویندوز موبایل و....) اون هم تاثیر میذاره البته باز هم میگم ربطی به برند نداره کلا سه چیز در سرعت یک گوشی تاثیر میذاره : 1.سخت افزار 2.نرم افزار 3.حجم اطلاعات

در مورد گوشیهای معمولی نرم افزاری که روی گوشی توسط شرکت گذاشته شده embeded یا به قول خودمون محدود هست اطلاعات و ساختار اینگونه نرم افزارها مانند رم در یک کامپیوتر قابلیت دسترسی ندارد و کلا در بخشی جدای phone memory قرار دارد دسترسی در اینگونه موارد به صورت مستقیم و سریع انجام میگیرد ولی باز هم اگر حجم اطلاعات بالا باشد سرعت دسترسی به آنها کمتر خواهد شد در اسمارت فون ها یک نرم افزار که انعطاف بسیار بالایی دارد و در phone memory گوشی موجود میباشد رابط بین کاربر و سخت افزار هست معمولا اطلاعات این نرم افزار قابل دسترسی هست....به طور کلی این نرم افزار نقش واسطه ای ایفا میکند و همین باعث تفاوت سرعت نرم افزاری بین این دو نوع گوشی هست فاکتور سخت افزار هم که چیزی از پیش تایین شده هست ...سخت افزار قویتر سرعت بالاتر

حرفتون تایید!! ولی آدم 800 تومن بده یه گوشی بره با امکانات که اندازشم بزرگ باشه!!(محدودیت) و 512 رم پر کنه!!

کل گوشی بخوابه!!!!!

ولی من الان دو گیگ انداختم رو 810 یه ذره هم سرعتش کم نشده 1 گیگ و نیمش پره:happy:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حرفتون تایید!! ولی آدم 800 تومن بده یه گوشی بره با امکانات که اندازشم بزرگ باشه!!(محدودیت) و 512 رم پر کنه!!

کل گوشی بخوابه!!!!!

ولی من الان دو گیگ انداختم رو 810 یه ذره هم سرعتش کم نشده 1 گیگ و نیمش پره:happy:

این دیگه بستگی به سلایق شخصی افراد داره!!!!

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
این دیگه بستگی به سلایق شخصی افراد داره!!!!

بله دوست عزیز حرف شما تایید!

اما یه تریپ کلی هم داره!!

یه چیزی هم که همین دوستم که ان 93 داره قبلا هم ان 91 داشت میگه بالا تر از 2 گیگ این قد کند شد که فروختمش!!(من نمی دونم این که ان 91 8 گیگ زده چه جوری میشه)

این ان 93 رو هم می خواد بفروشه!! کسی نمی خره!!؟به من 650 قیمت گفت!!:happy: :happy: :happy:

اما یه چیزی هم هست ها حالا می فهم که مازیار(سونی اریکسون) میگه دست دوم ا ن 93 زیاده یعنی چی!!

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
6630 و 6681 گوشیهای سریعی هستند چندان سرعتشون کمتر از گوشهای جاوا نیست. قیمتشون هم همین حدوداست. بعد هم وقتی میگی سیمبین به چیزی جز نوکیا فکر هم نکن

سلام

من 6681 دارم سرعتش پایینه

دلیلش چی می تونه باشه؟

ممنون

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
6681 و 6680 واقعا گوشیهای خوبی هستند! من خودم با 6680 کار کردم و سرعت خیلی خوبی هم داره! و هی هم لازم نیست که یاد آوری کنین که سرعت سیمبین کمتر از گوشی های جاوا هستش چون کار احمقانه ایه! مثل اینه که بگی چون کامپیوتر مودت بوت شدنش بیشتر از گوشی معمولیه یعنی سرعتش کمتره! سیمبین یه کار میکنه جاوا یه کار! چون کاری که سیمبین میکنه سنگین تره، طبیعیه با سخت افزار بهتری که تو گوشی سیمبین استفاده میشه، باز هم سرعت کمتر باشه!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
6681 و 6680 واقعا گوشیهای خوبی هستند! من خودم با 6680 کار کردم و سرعت خیلی خوبی هم داره! و هی هم لازم نیست که یاد آوری کنین که سرعت سیمبین کمتر از گوشی های جاوا هستش چون کار احمقانه ایه! مثل اینه که بگی چون کامپیوتر مودت بوت شدنش بیشتر از گوشی معمولیه یعنی سرعتش کمتره! سیمبین یه کار میکنه جاوا یه کار! چون کاری که سیمبین میکنه سنگین تره، طبیعیه با سخت افزار بهتری که تو گوشی سیمبین استفاده میشه، باز هم سرعت کمتر باشه!

نه مازیار جان اصلاً طبیعی نیست!
ppc ها با سخت افزار مشابه سرعت های خیلی بهتری دارن
مشکل اصلی عدم توانایی سیمبین از استفاده بهینه از منابع سخت افزاریه (البته این بیشتر ازینکه به os مربوط باشه به هماهنگ کردن سخت افزار و os توسط کارخونه سازنده مربوط می شه)
بعدم مساله ای که هست اینه که در حالت استفاده ی عادی از گوشی، کاربر هیچ مشکلی با سرعت نداره. ولی خدا نکنه که یه برنامه ی 3rd party بخوای اجرا کنی...!

بالا