برگزیده های پرشین تولز

مشاوره جهت خرید وب کم (ویژه)

jackhaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و احترام

بنده قصد دارم یک وبکم با قیمت مناسب و همچنین کیفیت در حد متوسط به بالا تهیه کنم .
الان وب کم دارم و متاسفانه حتی نمیتونه فونت Bold رو کارتن خودش رو نشون بده از بس که قاطیه ! جالبه که روش نوشته 16 مگاپیکسسسل !!
به همین دلیل که نمیشه به اعداد و ارقام اعتماد کرد خدمتتون رسیدم که یک برند خوب در ابتدا سپس یک مدل خوب و مناسب از اون برند برام معرفی کنید که بخرم .
قیمت هم از 70 الی 80 هزار تومان بالا نره
smile.gif

خودم A4TECH PK-910H رو انتخاب کردم نظر شما چیه آیا کار کردید و نتیجه چگونه هست .

ارادتمند شما

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
با سلام و احترام

بنده قصد دارم یک وبکم با قیمت مناسب و همچنین کیفیت در حد متوسط به بالا تهیه کنم .
الان وب کم دارم و متاسفانه حتی نمیتونه فونت Bold رو کارتن خودش رو نشون بده از بس که قاطیه ! جالبه که روش نوشته 16 مگاپیکسسسل !!
به همین دلیل که نمیشه به اعداد و ارقام اعتماد کرد خدمتتون رسیدم که یک برند خوب در ابتدا سپس یک مدل خوب و مناسب از اون برند برام معرفی کنید که بخرم .
قیمت هم از 70 الی 80 هزار تومان بالا نره
smile.gif

خودم A4TECH PK-910H رو انتخاب کردم نظر شما چیه آیا کار کردید و نتیجه چگونه هست .

ارادتمند شما
سلام. A4Tech اصولا برند مطرحی دز کلی زمینه ها نیستش و به نسبت جنسهای چینی که در ایران توزیع میشه کیفیت متوسیط داره. اما اگر جنس خوب می خواین شاید یکی از برندهای مطرح در سطح دنیا Logitech هستش. اینم لیستش با قبمتهاش. همشون خوبن:
http://www.digikala.com/Search/Cate...gory-Computer-Parts/Category-Webcam/Brand-38/
/

بالا