برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید عینک آفتابی

M.R.P

Registered User
لایک‌ها
50
نبووود؟!!!! اینجام دیگه مث قدیم نیست!

mamaliqqq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان اصلا گول این دستگاه های یووی که توی مغازه ها هست رو نخورید چون کلا الکیه و من این دستگاه ها رو به چشم خودم دیدم که چجوری کار میکنن.اگر یه عینک 5000 تومنی هم بذاری زیرش اعداد قابل قبولی رو نشون میده بهتون.عینک اورجینال توی ایران خیلی کمه و این عینک هایی که توی بازار ایران و فروشگاه های اینترنتی به اسم اورجینال میفروشن اصل نیستن .خیلی راحت میتونید مدل این عینک ها رو توی گوگل سرچ کنید و ببینید قیمتاشون روی سایت اصلیشون چنده.عینک های درجه یک توی بازار ایران ،عینک های های کپی یا به قول بعضی ها تحت لیسانس هستن که تفاوتشون با اورجینالش در مثلا کیفیت نگین های بکار رفته در عینک و یا جنس فریم هست و اکثرا یووی کامل هستن و سایر مشخصات عینک های افتابی اورجینال رو از نظر محافظت از چشم دارن.ولی هیچ کدوم از فروشنده ها حاضر نمیشن بگن این عینک ها های کپی هستن.و به عینک های فیکشون میگن های کپی!!!! من خودم تا حالا چند بار ازفروشگاه اینترنتی شیکمن خرید کردم . تنها جایی بود که نمیگه اینها اورجینال هستن و واقعیتو به من گفت. تا حالا 3 تا عینک مردونه و زنونه خرید کردم ازشون که همشون از بهترین عینک های بازار ایران بودن و قیمتاشونم تا 100 تومن کمتر از مغازه ها میدادن!!! ، توی بازار هم بردم و بهم گفتن 100 درصد اورجیناله، امکان مرجوعی رایگان بدون چون و چرا هم داره. پس به نظر من کلا از جاهای معتبر خرید کنید همیشه . اینم آدرسشه : شیکمن دات کام

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام دوستان.
جدا از این دستگاه ها میشه با گوشی های هوشمند uv عینک آفتابی رو هم چک کرد.
معمولا نرم تشخسص اندازه UV برای عینک آفتابی به صورت پیش فرض رو گوشی هست.
ولی خب دستگاه های هم که میگید الکی نیستن. اینا مجوز دارن و عینک فروش ها ملزم به استفاده از اون هستن.

dashmoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
تا 300-400 چه مدلایی خوبه؟ از نظر جذب اشعه و اینا

mamaliqqq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تا 300-400 چه مدلایی خوبه؟ از نظر جذب اشعه و اینا
خب ببینید دوست من عینک سلیقه ای هست .هرکس یه مدلی رو میپسنده من پیشنهاد میدم با توجه به این مبلغی که در نظر گرفتید چون میشه کارهای اورجینال یا کیفیت خیلی خوب رو خرید یه سر
به این سایت بزنید و عینک هاشو ببینید. چون تماما اورجینال هستن با گارانتی.و برند های مشهور هم دارن:
عینک اورجینال مردانه -فروشگاه اینترنتی شیکمن

hghazanfari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگر گزینه از خارج خریدن رو اضافه کنیم به خریدهامون خیلی چیزهای خوبی میشه تو تخفیف ها خرید. الان این مورد رو یکی از سایت‌های خرید از خارج معرفی کرده خیییییلی دوسش دارم. فندی هست که تخفیف خورده. خیلی خوشگله! این سایته گفته 700 تومن به دستم میرسونه. سایتش charsooq دات کام هست.
item_XXL_7871347_7229423.jpg

%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C

sahesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
خب ببینید دوست من عینک سلیقه ای هست .هرکس یه مدلی رو میپسنده من پیشنهاد میدم با توجه به این مبلغی که در نظر گرفتید چون میشه کارهای اورجینال یا کیفیت خیلی خوب رو خرید یه سر
به این سایت بزنید و عینک هاشو ببینید. چون تماما اورجینال هستن با گارانتی.و برند های مشهور هم دارن:
عینک اورجینال مردانه -فروشگاه اینترنتی شیکمن

منم از یه سایت خارجی یه مدل عینک آفتابی پسندیدم. برام مهم بود که حتما پولاریزه باشه و UV‌ ش بالا باشه. با یه اپتومتریستم چک کردم گف خیلی خوبه. لینکش اینه:
https://mellerbrand.com/sunglasses/kribi-minor-sky
بعد سفارش دادم ازین سایتایی که از خارج جنس میارن برام آوردن. قیمتش 200 دراومد برام. سایتشم همین چارسوق بود
Charsooq.com

فایل های ضمیمه

• kribi-4_trequarts.jpg
    kribi-4_trequarts.jpg
    97.6 KB · نمایش ها: 3

teamebartar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
انتخاب یه عینک افتابی خوب واقعا یه کار حرفه ای و سخته
میبینی کلی پول بابت یه عینک دادی ولی استاندارد نیست واقع پیدا کردن یه جای مطمئن مهمه
اگه جای مطمئن سراغ دارید لطفا معرفی کنید

بالا