برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید مانیتور LG 29UM65

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
سلام دوستان نظرتان در مورد مانیتور LG 29UM65 چیه ؟ قصد خرید این مانتور را برای کاربری با آن وبگردی - فیلم و گیم و اتصال به PS4 که حتما HDMI داشته باشد.

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان نظرتان در مورد مانیتور LG 29UM65 چیه ؟ قصد خرید این مانتور را برای کاربری با آن وبگردی - فیلم و گیم و اتصال به PS4 که حتما HDMI داشته باشد.

لطفا راهنمایی کنید با تشکر
سلام. عزیز این مانیتور فوق عریضه و رزولوشن استانداری برای گیم و فیلم نداره و برای کارهای مولتی مدیا چند پنجره ای یا کاربردهای بسیار خاص کارآمد هستش و بدرد شما نمی خوره. شما چقدر می خواین حداکثر هزینه کنید تا راهنمائیتون کنم؟ ضمنا در نظر داشته باشید که LED TV هم برای این کارها مناسبه و قیمتشونم الان خوب افت کرده.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
تا یک میلیون می خواهم هزینه کنم یک مقدار بالا و پایینش مشکلی نیست.

تلویزیون 32 اینچ دارم و گذاشتمش روی میز کامپیوتر به خاطر نزدیکی خیلی زیاد چشم را اذیت می کنه و راهی نداره که بشه دور تر گذاشتش.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
تا یک میلیون می خواهم هزینه کنم

تلویزیون 32 اینچ دارم و گذاشتمش روی میز کامپیوتر به خاطر نزدیکی خیلی زیاد چشم را اذیت می کنه و راهی نداره که بشه دور تر گذاشتش.
چرا راه نداره! اگر کارت گرافیکی شما خروجی HDMI داره , یک کابل HDMI ترجیحا سونی اصل 5 متری یا هر متراژ دلخواه دیگه تهیه کنید و وصلش کنید. اگرم کابل VGA فقط به کارت گرافیکتون وصل میشه و تلویزیونتونم ورود VGA داره اونم به متراژ دلخواه می تونید تهیه کنید و مشکلتون رو حل کنید. ضمن اینکه از دستگاههای بیسیم هم می تونید و اسه این کار استفاده کنید(هزینه بیشتری داره). نهایتا اگر نمی تونید فاصله رو زیاد کنید پیشنهاد بنده واسه خرید مانیتور اینه:
http://lioncomputer.ir/product/5707/ASUS+MX259H+AH-IPS+25inch+Monitor
این مانیتور واقعا معرکست. چه از نظر طراحی و ظاهر و چه از نظر کیفیت. سایزش هم 25 اینچه و مناسبه.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
مرسي از راهنمايي
منظورم به خاطر سيم و ارتباطش با تلويزيون نيست منظورم به اين بود كه فاصله ميز و صندلي مشكل اصلي هست و نميشه طوري گذاشت كه چشم اذيت نشه مگر اينكه به ديوار نصب كنم
همين مانيتور مدل ٢٧ اينچ هم موجوده البته يكم از قيمتي كه گفتم بالاتره كه يكي از دوستان كه به گفته خودش يك روز باز كرده و مي خواهد بفروشد.
حالا ٢٥ اينچ بهتره يا ٢٧
از نظر رزوليشن و استندارد بودن سايز ميگم

Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
مرسي از راهنمايي
منظورم به خاطر سيم و ارتباطش با تلويزيون نيست منظورم به اين بود كه فاصله ميز و صندلي مشكل اصلي هست و نميشه طوري گذاشت كه چشم اذيت نشه مگر اينكه به ديوار نصب كنم
همين مانيتور مدل ٢٧ اينچ هم موجوده البته يكم از قيمتي كه گفتم بالاتره كه يكي از دوستان كه به گفته خودش يك روز باز كرده و مي خواهد بفروشد.
حالا ٢٥ اينچ بهتره يا ٢٧
از نظر رزوليشن و استندارد بودن سايز ميگم
خواهش می کنم. مدل دقیق مانیتوری که دوستتون دارند و قیمتی که می خوان بهتون بفروشن رو بفرمائید؟

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
asus mx279h
قيمتش هم ميگه ١٢٠٠
به نظرت خوبه يا نه ؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
asus mx279h
قيمتش هم ميگه ١٢٠٠
به نظرت خوبه يا نه ؟
مانیتور بسیار خوبیه. اما قیمت نوش حدود 1370000 تومانه. به نظر من بخاطر 170000 تومان ارزش نداره دست دومشو بخرید. گرچه از تمیز بودنش مطمئن باشید. اگر دقیقا مثل آکبند باشه نهایتا تا 1100000 تومان میارزه.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
تشكر مي كنم دوست عزيز وقت گرامي تو برام گذاشتي
حقيقت چشم اين ال جي خيلي گرفته بود ولي با راهنمايي شما حتما بايد برم از نزديك اين مارك asus هم ببينم
مارك يا مدل ديگه اي پيشنهاد نمي ديد?

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
تشكر مي كنم دوست عزيز وقت گرامي تو برام گذاشتي
حقيقت چشم اين ال جي خيلي گرفته بود ولي با راهنمايي شما حتما بايد برم از نزديك اين مارك asus هم ببينم
مارك يا مدل ديگه اي پيشنهاد نمي ديد?
خواهش می کنم. این یکی هم معرکست:
http://lioncomputer.ir/product/5577/BenQ+RL2755HM+27inch+1ms+Gaming+Monitor
واسه گیم هم عالیه(زمان تاخیر 1ms ). در زمینه مانیتور این برند (BenQ) در ایران کم میشناسنش اما در دنیا اعجوبه ای هست واسه خودش و چند ساله مدال آورده.

توی برند سامسونگ هم این یکی هست اما به پای مدلهای قبلی نمی رسه:
http://lioncomputer.ir/product/5200/Samsung+S27D590+Plus+27inch+PLS+LED+Monitor

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
نظرت در مورد اين چيه
asus vx24ah
اینم که خیلی خوبخه. رزلوشنش از وانایی که بنده عرض کردم بالاترم هست. آره انتخاب خوبیه. اما زمان تاخیرش 5ms هست که توی بازی اگر خیلی دقت بشه حس میشه. اما به نظر من اصلا مهم نیست.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
یه چیزی راجب این فوق عریضها بگم . من الان خودم 25 اینچ رو دارم.
نظر شخصی من میگه که کلا این مانیتور برای کسانی خوبه که درگیری زیادی با نرم افزارها دارند ، تا کسانی که بخوان فیلم یا بازی بکنن.به خاطر رزولیشن طولی این مانیتور شما دستکتاپ و محیط عریضی دارید که برای کسانی مثل من که نیاز به این محیط دارند جذابیت خوبی داره . اما برای کسی که بخواد بازی کنه ابدا چون خیلی از بازیها این رزولیشن و نسبت تصویر رو اصلا ساپورت نمیکنند و شما عملا دو طرف تصویرتون سیاه میشه .

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
یه چیزی راجب این فوق عریضها بگم . من الان خودم 25 اینچ رو دارم.
نظر شخصی من میگه که کلا این مانیتور برای کسانی خوبه که درگیری زیادی با نرم افزارها دارند ، تا کسانی که بخوان فیلم یا بازی بکنن.به خاطر رزولیشن طولی این مانیتور شما دستکتاپ و محیط عریضی دارید که برای کسانی مثل من که نیاز به این محیط دارند جذابیت خوبی داره . اما برای کسی که بخواد بازی کنه ابدا چون خیلی از بازیها این رزولیشن و نسبت تصویر رو اصلا ساپورت نمیکنند و شما عملا دو طرف تصویرتون سیاه میشه .
سلام
مانیتورهای عریض بدرد کار بازار بورس میخورن که چند تا نمودار تو یک صفحه ببینی

بالا