برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید dvd/rw

mohsendevil66

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان
میشه لطفا یک برند خوب از نظر کیفیت و همچنین گارانتی خوب بم معرفی کنید.یک سونی داشتم که 2 سال هم کار نکرد.با توجه به تعداد زیاد برند های که تو بازار هست نیاز به راهنمایی دارم.یک مدل خوب مبخوام که دوباره 1-2 ساله خراب نشه.مرسی

yasin khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوستان
میشه لطفا یک برند خوب از نظر کیفیت و همچنین گارانتی خوب بم معرفی کنید.یک سونی داشتم که 2 سال هم کار نکرد.با توجه به تعداد زیاد برند های که تو بازار هست نیاز به راهنمایی دارم.یک مدل خوب مبخوام که دوباره 1-2 ساله خراب نشه.مرسی
سلام دوست عزیز بنظر من ایسوس برند خوبیه من دارم خیلی راضیم

Ali.Agha

Registered User
لایک‌ها
165
dvdrw دیوایس خیلی عجیبی نیست ... به جز یه سری برندای کم کیفیت بقیه شون تقریبا مثل همن و اینکه چقدر کار کنه شانسیه. من یه پلکستور داشتم کلا 20 تا dvd هم رایت نکرده بود لنز dvd اش خراب شد!
دو برند یاد شده تایید میشن ...

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام. پيشنهاد بنده Plextor هستش. كلا درايو نوري سالهاست كه به دليل بي كيفيت بودن به يك كالاي مصرفي تبديل شده. اما بازم به نظر من Plextor حرف اول رو مي زنه.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
قيمتش خيلي بالاست. با پولش مي شه 4 تا DVD Writer كه هر كدام يك سال گارانتي داره خريد و 4 سال پدرشونو در آورد. نمي دونم با چه منطقي ملت مي خرن. در هر صورت به نظر من اصلا و به هيچ عنوان با اين قيمت توجيه خريد نداره. جالبه توي همون لينكي كه قيمت داده يه نگاهي به قيمت بقيه هم بندازيد.
هميشه ملت ما اكثرا بخاطر بي توجهي پول مفت ميدن ميره و كاسبهايي نظير ايشون هم نهايت سوء استفاده رو از بي تجربگي مشتريها مي كنن. چقدر اين طرف چرب زبوني هم كرده. او ه ه ه ه ه
تو تاپيكش هم چيزي نگفتم چون حوصله كل كل و دشمن پيدا كردن واسه خودم نداشتم.
بذار بندازه. وقتي ملت بدون فكر جوگير چرب زبوني ميشن و پول يامفت ميدن ، بذار بدن.

Last edited:
بالا