برگزیده های پرشین تولز

مشواره خرید کارت گرافیک

CNXHD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
الان من فکر میکنم 970 خوبه عالیه ولی SLI کردن با 4500 میلیون میشه سیستم کامل فقط کیس بست ؟
من ایکس باکسو فروختم دادم یه سری قطعه و درحال درست کردن هستن
کار من واقیعت ادیت و تدوین ویدیو و گیم حرفه ای هست
گفتم بپرسم از بقیه
ولی یکی با گیابایت مشکل داره یکی با بقیه برند ها
من خودمم میدونم ولی مشاوره کردن تو این کار خیلی خوبه و دوست دارم یکی چیزیس رو بگه که برای خودش خواست ببنده اون سیستمی رو که میگه بده
والا ادم گیج میشه
کارت گرافیک هم 970 میگن ولی کارت های AMD چطوره
سیسستمم فقط کارت مونده که مهمترینه
راهنمایی کردید ممنون نکردید هم بازم ممنون چون کمی کردین در قبل
سوال من شاید سوال های چندین نفر باشه که دنبال جوابن
مرسی دوستان

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
قبل از خرید کارت گرافیک و کارباهاشون چک کنید برنامه ای که برای ادیت و تدوین یا رندر استفاده میکنید . از کارت 970 پشتیبانی میکند یا نه . چون خیلی از برنامه ها هنوز پشتیبانی از این کارت رو اضافه نکردند پس حتما سایت سازنده نرم افزار را برای پشتیبانی از کارتی که قصد خرید دارید جویا شوید .

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
بله ولی 970 بهتره 960 درسته قیمت خوب داره ولی 970 خوب تره این شکی نیس
بحث روی حداقل مناسب هست. والا دست بالا دست زیاده . طبیعتا GTX980 هم بهتر از GTX970 هست. حتی از GTX980 بهتر هم Geforce Titan Z هست که بیش از 7000000 تومان قیمت داره. مطمئنا اگر بودجه خریدش باشه خیلی حال میده و راحت در رزولوشن حتی 4K هم بیش از 60FPS جواب میده و کیفیت واقعی بازیها با بهترین حالت نمایش داده میشه.
اما کمتر کسی می تونه همچین هزینه ای بکنه. اما یه مواقعی تصمیم بر اینه که با کمترین هزینه جنس بروز و جوابگو در حد خوب(نه بسیار خوب و نه عالی و نه بسیار عالی) خریداری بشه که GTX960 از سری 900 جیفورس(آخرین استانداردهای گرافیکی درش منظور شده) در حال حاضر به نظر من بهترین انتخابه. البته اینا همش در خصوص گیمینگ بود.
دیگه تصمیم با خودتونه. این نظر بنده بود.

mojtaba2600

Registered User
لایک‌ها
285
نه واقعا رو حرف شما حساب باز کردم ولی خب یه حرف هایی زدن گفتم ببینم خب جریان چیه
همینو خدا بخواد میگیرم
رو i5 4460 جواب میده؟
780ti چطوره ؟ پنجمارک های خوبی داره
باتوجه به این که شما حدودا 1600000برای گرافیک کنار گذاشتین انتخابی که من خودم تو این رنج قیمت انجام میدم یکی از این دوتاست:
1- ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 بدلیل مصرف کمتر (شاید 5 وات نسبت به دیگر رقبا)، اورکلاک معقول توسط کارخانه (نه به اندازه زوتاک اکسترم که ترکونده ولی این مدل قابلیت خوبی برای اور داره)،بی صدا بودن(خودم این رو بزرگترین مزیتش میدونم از همه حتی گیگای گیمینگ هم کم صدا تره)
2-GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 که تمام مزیتها رو داره فقط قیمتش یه خورده بیشتر از ایسوسه

اگه قدرت خالص مد نظرته و بنچمارک و فریم بهتر بدونه اینکه خودت اورکلاک کنی:
Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5 این مدل تکه چون رم و جی پی یو تا بهترین حد کارخانه ایی اورشده و عالیه

بالا