برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Ramin99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
ببینم کسی اینجا کارتون Corpse Bride پیتر پن رو دیده ؟! نظراتون چیه ؟ :eek:
مثل همه کارهاش فوق العاده بود ... به نظر من اط شاهکار قبلیش Nightmare Before Christmas خیلی بهتر بود

ببينم، منظورتون از پيتر پن، همون تيم برتونه؟؟؟؟!:blink:

Ramin99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
آقا واقعا" دمت گرم ...
داستانش دقیق یادت نیست ؟!؟! یه سری خدا توش بود و یه جادوگر که آخرش اژدها میشد یادمه ... مادرش هم کشته شده بود ... خیلی مبهم یادمه ... یه فرشته مانندی هم کمکش میکنه و آخرش هم شاخش رو فدای یه بابایی میکنه ... تو رو خدا کسی یادش نیست ؟ :(

والا نسخه دوبله اش بايد داستانش با اصلش متفاوت باشه! آخه ظاهرا اون يونيكو كه يك تك شاخ كوچك بود رو خدايان از آسمان به زمين تبعيد كرده بودند.اما سانسورچي هاي تلويزيون براي اين كه بچه ها در مورد ميتولوژي و چند خدايي چيزي نشنوند و بدآموزي نشه!!!! داستانشو تغيير داده بودند!كافيه يه نگاه به خلاصه داستاني كه آقاي iman2 نوشته بندازيد. نظير همين بلا رو اگه يادتون باشه سر نسخه انيميشن ژاپني جادوگر شهر زمرد اوردند، حتي بدتر كه نصف داستانو زدن و اسم فيلم رو هم گذاشتن سرزمين بندگان. اسم جادوگر سرزمين غرب رو گذاشتن شيطون شاه و كل قضيه شهر زمرد رو قيچي كردند!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Ramin99 :
ببينم، منظورتون از پيتر پن، همون تيم برتونه؟؟؟؟!:blink:
آره آره تیم برتون:blush: !!! اسمش رو با این کارتون پیتر پن قاطی کردم شرمنده :blink: ... دیدین کارتونش رو ؟

Ramin99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه. اينجا كسي از انيميشن هاي فيلمسازاي بزرگ اروپاي شرقي چيزي روي دي وي دي داره؟ منظورم فيلمسازايي مثل يان سوانكماير ، يان لنيكا يا والرين بوروچيك هست.

Ramin99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
آره آره تیم برتون:blush: !!! اسمش رو با این کارتون پیتر پن قاطی کردم شرمنده :blink: ... دیدین کارتونش رو ؟
نه ولي قراره همين امروز و فردا دستم برسه. خوشبختانه دي وي دي اش كه اومده ايران.

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
boundin01.jpg

boundin6.jpg

Boundin' - 2003 رو میتونید از اینجا دانلود کنین.

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
سلام
ممنون از پيكسار جان من فيلم the Emperor`s New Groove را به صورت كامل دارم اگه كسي خواست بگه براش پست مي كنم

148415bsgwshuiyin.jpg

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
امروز پست من آه از نهاد همتون درمیاره. چند روز پیش این نوستالژی کارتونهای قدیمی افتاد توی جونم و من هم گفتم وقتی تو وبلاگم همه چی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه، حیفه یادی از کارتونهای قدیمی نکنیم. اکثر این کارتونها در فاصله سنی بین 7 تا 14 سال برای من بوده و جالب اینجاست که از همون بچگی ضمن لذتی که از دیدن یه کارتن می بردم اما با دیدن خیر و شر و اینکه گاهی شر چطور باعث زجر کاراکتر خوب داستان میشه من هم پای تلویزیون زجر می کشیدم و عصبانی می شدم.

مثل هر بچه دیگه ای من هم عاشق خیلی از کاراکترها بودم و دوستشون داشتم و از بعضی هاشون هم بدم میاد. از خیلی هاشون الگو می گرفتم و حتی اداشون رو در میاودم. یاد آرم اول برنامه کودک بخیر که اون پسره بود دست گره کرده به پشت و از این طرف به اون طرف حرکت می کرد و آهنگش شبیه وق وق بود. من که یادم نمیاد ولی مادرم می گه وقتی خیلی کوچیک بودم وقتی این آرم برنامه کودک میومد من هم باهاش دستم رو پشتم می گرفتم و از این طرف تلویزیون هماهنگ با اون پسره به اون طرف تلویزیون می رفتم. هاها...این شما و این هم لیست کارتونایی که یادم میاد. اگر چیزی جا افتاده کامنت بگذارید. یاد ایام بچگی و سادگی همه ما بخیر. بچه های امروزی که دیگه بچه نیستن.

::سندباد، علي بابا و بابا علاالدين
::پلنگ صورتي، مورچه و مورچه خوار و بازرس و دودو دستیار کودنش که من عاشقش بودم با اون صدای دوبله خداش.
::پسرشجاع، شيپورچي و دار و دستش. جذاب ترین قسمتش برای من که خاک بر سر صدا و سیما خیلی هم کم تکرارش کرد و آرزوش رو به دل من گذاشت اون قسمتیه که گاو سیاهه با اون ببره می جنگن. خداسسسسس.
:: بل و سپاستين؛ وفاداری بل رو خیلی دوست داشتم.
::نل و بابا بزرگش و اون یارو که موهاش روی صورتش بود و معلوم نبود کیه. آی از دست بابا بزرگ نل حرص می خوردم. آی حرص می خوردم. آخر پیرمرد خرفت بود.
:: رابين هود و پرنس جان و داروغه و ماره هیس هیس. عاشقه ماره بودم وقتی حرف میزد. اون مرغ چاغه که با پرنسس بازی می کرد هم آخر خنده بود. از میون بچه ها هم لاکپشته آخر دلقک و پپه بازی.

::پينوكيو و فرشته مهربون! و صد البته گربه نره و روباه مكار. از دست کارای پینوکیو و بی شعوریش هم کلی لجم می گرفت.
::سرنتي پيتي و کاپیتان که دنبال جزیره بود. پیلا پیلای وراج و پری دریایی جون :)
:: گوریل انگوری.
:: جیمبو. جیمبو. جیمبوووووووووووووووووووووو
:: یونیکو. می دونم که خیلی ها دوستش دارید. اسب شاخدار افسانه ای.
::بارپابابا عوض ميشه!

::تام و جري! کلی دلم واسه تام می سوخت. همش بد بیاری میاورد.
::رامكال! باحال ترین کاراکترش اون کلاغه صابون دزدش بود که بالای کلیسا خونه داشت
:: بنل و عمو جغد شاخدار. اون سنجابه رو یادتونه که همیشه مخالف بود؟
:: پروفسور بالتازار با اون آهنگ باحالش. بال بالتازار. بال بالتازار. بالتازااااااااااااااااااار
::تنسی تاکسیدو و كمد آقاي ووپي
:: دهكده حيوانات. ببره با اون کمر قیتونش و ادعاش خیلی باحال بود.(همین کارتون بود دیگه یا اشتباه می کنم؟)

::بامزي قوی ترین خرس جهان و شلمان که همیشه تا ساعتش زنگ می زد همون جا می خوابید.
::لولك و بولك كه عاشق جفتشون بودم
:: پاپای ملوان زبل با اون زن لنگ دراز کودنش
:زبل خان اينجا؛ زب خان اونجا؛زبل خان همه جا! کیف می کردم وقتی زبل خان حرف می زد و اون تیکه اولش که دست می کرد و یه شیره میومد رو خیلی دوست داشتم.

:: اي کیو سان که تریپ با سایو جان داشت.
:: خانواده دكتر ارنست با اون دختر مشنگشون. همیشه فکر می کردم یه آدم چقدر می تونه خنگ باشه.
:: هاكل بري فين که همیشه یه پاچه شلوارش بالاتر از اون یکی بود و اون یارو سرخپوسته. اسمش اینجونجو بود؟
:: پت و مت!
:: سه كله پوك
::واتو واتو! آهنگ اول کارتونش رو خیلی دوست داشتم.
:: الفي اتکینز و باباش كه هميشه پيپ مي كشيد
::يوگي و دوستان. زیاد با این یارو یوگیه حال نمی کردم ولی سوسمار توش خدا بود.
:: موش كوهستان
::دور دنيا در 80 روز
::آنت و لوسين
::بچه هاي مدرسه والت. یکی از تاثیر گذارترین قسمتاش اون داستانی بود که واسه فرنچی تعریف می شد قضیه یارو پسره خلافه و مادربزرگش. دوسش می داشتم فراوون

::هاج! زنبور عسل و اون مانتیز سبز بدجنسش که کلی من رو می ترسوند!
::نيك و نيكو. جفتشون حالم رو بهم می زدن ولی باحالترین کاراکتراشون اون سوسکای خاک قلطون یا به قول بعضیا سوسکای ان قلطون بودن که همش به جون هم غر می زدن
::میتی کومون. مامور مخصوص حاکم بزرگ.اين علامت حاكم بزرگه! همشون رو دوست داشتم. زنبه هم که جای خود داشت.
::بي خانمان (پرين و مادرش با اون الاغه : پاريكال)
::بابا لنگ دراز با شرکت جودي ابوت. جودی رو دوست نداشتم ولی اون دوست بدجنس پولدارش رو که خوشکلم بود دوست ببیتی فراوون.(از بچگی شر خدا بودیما)
:: حنا! دختري در مزرعه!

::گاليور و كاپيتان ليچ و جمله معروفش: گاليور نقشه رو رد كن بياد بعلاوه کوتوله های تو دستش مثل فلرتیشیای جیگر و اون من می دونم نمیشه
::مهاجران. دکتره با سبیلاش و آقای پتیبل که واقعا زشت بود و سگشم مثل خودش. از اون خواهر کوچیکه لوسیفر بود چی بود حالم بهم می خورد بهم می دادنش خفه اش می کردم چون همیشه دردسر درست می کرد.
:: مگ مگ و دوستان و اون ماره نيش نيش با رفیق تپل خنگش.
::ممول و دختر مهربون. من با شخصیت اسکار خیلی حال می کردم.
:بلفی و لی لی پيت با مونگال!
::بینوایان.كوزت و خانوادیه تنارديه و البته شهردار مادلن و بازرس ژاور. بینوایان همه قستهاش زیبا بود و بازم باید بگم که از از دیدن خانواده تناردیه واقعا رنج می بردم.

چوبین و برونکا. باحالترین قسمتش مبارزه اش با برونکای دماغ گنده بود. کیف می کردم می دیدمش وقتی چوبین این ور و اون ور می پرید.
:: مسافر کوچولو. آهنگ اولش کلی غمگین بود ولی من عاشق اون شال دور گردنش بودم.
:: اون سه برادر عروسکی جنگنده نمی دونم چینی بودن یا ژاپنی که یکیشون زور داشت یکیشون باهوش بود و اون یکی هم بین این دو تا.

:: اون کارتونه که یه روباته بود که قلب نداشت و یه مترسک راه می افتن می رن با اون دختره. اسمش اصلا یادم نمیاد ولی داستانش و کاراکتراش رو خیلی دوست داشتم.
:: پت پستچی با اون آهنگ معروفش. :: لوک خوش شانس و 5 برادر به ترتیب قد .برادران دالتون. برادر کوتولوهه و درازه همیشه اشک من رو از خنده در میاوردن. بوشوک و حرفاش کفرم رو در میاورد.
:: دامبو فیل گوش دراز
:: گوفی. بهترین قسمتش، ببر بنگالش بود. وقتی شروع می کرد به تعریف از ببر بنگال. درنده ترین، قوی ترین، شجاع ترین وووو. وقتی هم نعره می زد اون زبون کوچیکش معلوم میشد خیلی خدا بود. گوفی جونم کجایییی.
:: شود و جعفری رو یادتو هست؟ من شود رو دوست می داشتم فراوون با اون صدای باحالی که روش گذاشته بودن.
:: برداران شیردل. یوناتان و اسکورپان. خیلی رویایی بود و هیجان انگیز. مخصوصا وقتی کسی می گفت قراره بره اون ور دره. قسمت آخرشم که اژدهاهه میومد بیرون رو خیلی دوست داشتم. فقط حیف کیفیتش پایین بود و البته کارتن هم نبود. فیلم بود.
:: کایوت و بیپ بیپ هم هرچند خیلی کم توی دوره ما نشون می داد ولی بیچاره کایوته که همیشه آخر بدبیاری بود

منبع :
http://blog.cyberpejman.com/archives/05/05/26,14,49.html

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
نصف اینایی که گفتی یادم بود نصفشونم وقتی گفتی گل از گلم شکفت :) یه پست تو بلاگم داشتم در این مورد با عکسهاشون ... اینجا
یاد دوران بچگیمون بخیر :(

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Ramin99 :
شما مطمئن هستيد كه اسم اين انيمشين يونيكورن بود؟ آمريكايي بود يا ژاپني؟ چون يك Unico هست كه ژاپنيه و شخصيت اصلي اش يك تك شاخ كوچولوه كه ظاهرا ساخته اسامو تزوكا، يكي از پيشگامان انيمه هستش. اين هم لينكش:
http://www.imdb.com/title/tt0083258/combined
و اين هم عكسش
ride.jpg

يك فيلم يونيكورن دار ديگه هم كه تلويزيون ايران نشون داده، آخرين تك شاخه يا همون Last Unicorn. اين هم لينك اين يكي:
http://www.imdb.com/title/tt0084237/combined
دستت درد نکنه. کلی حال کردم. این بونیک خیلی کارتون قشنگی بود
من خودم یکی از طرفداران پروپا قرص انیمیشن هستم. فقط یک چیز را نفهمیدم، انیمیشن شهر ارواح چه طور اون همه جایزه برد؟ انیمیشن خیلی تاپی نبود؟!

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از iman2 :
... یاد آرم اول برنامه کودک بخیر که اون پسره بود دست گره کرده به پشت و از این طرف به اون طرف حرکت می کرد و آهنگش شبیه وق وق بود. من که یادم نمیاد ولی مادرم می گه وقتی خیلی کوچیک بودم وقتی این آرم برنامه کودک میومد من هم باهاش دستم رو پشتم می گرفتم و از این طرف تلویزیون هماهنگ با اون پسره به اون طرف تلویزیون می رفتم. هاها...
منهم دقیقا همین کار را می کردم. با اون تلویزیون 14 اینچ سونی سیاه و سفید.

mohammad_1ta

Registered User
لایک‌ها
10
منهم دقیقا همین کار را می کردم. با اون تلویزیون 14 اینچ سونی سیاه و سفید

عینه من..!
یادمه یه کارتون سیندرلا داشتم روزی 6 بار نیگاه میکردم (دوبله شو) اون موش گندهه فکر کنم گاس با لویسفر خیلی بامزه بودن

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mohammad_1ta :
عینه من..!
یادمه یه کارتون سیندرلا داشتم روزی 6 بار نیگاه میکردم (دوبله شو) اون موش گندهه فکر کنم گاس با لویسفر خیلی بامزه بودن
لوسیفر اسم گربه بود که در واقع همون شیطانه که میاد من را از راه به در میکنه.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
انيميشن
Jack-Jack Attack
كسي چيزي در اين باره ميدونه؟ به نظر انيميشن جالبي مياد تريلرشو ديدم
و درواقع ادامه
The Incredibles
هستش
:D

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mehdvirus :
انيميشن
Jack-Jack Attack
كسي چيزي در اين باره ميدونه؟ به نظر انيميشن جالبي مياد تريلرشو ديدم
و درواقع ادامه
The Incredibles
هستش
:D
کل زمان فیلم فقط 5 دقیقه هست که در واقع درباره زمانی است که پرستاره بچه از جک جک پرستاری میکنه و بقیه تو جزیره هستند. در اصل هم برای انتهای DVD فیلم incredible ساخته شده است.
http://www.imdb.com/title/tt0455565/maindetails

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
بد نیست از انیمیشنهای قدیمی بیشتر بگیم. برای نمونه کسی تا حالا انیمشین How Grinch stole the Christmas محصول سال 1966 را دیده؟

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
کلی ازبری کارگردان انیمیشن " شرک دو " بزودی کار بر روی پروژه آینده اش تحت عنوان " دزدان همیشگی " را آغاز می کند.

این اثرکه در زمره فیلمهای زنده - متحرک جای دارد براساس کتاب کلیو بارکرساخته می شود وشرکت فیلمسازی فاکس قرن بیستم و سرافیم فیلمز تولید آن را برعهده دارد.
کتاب تاریک فانتزی " دزدان همیشگی " درسال 1992 منتشرشد. این اثرشرح حال پسر ده ساله ای است که اززندگی روزمره خسته شده و وارد خانه ای جادویی می شود که درآن گذر هر فصل تنها یک روز طول می کشد. وجه فانتزی فیلم به مدد جلوه های ویژه کامپیوتری خلق می شود.
ازبرن که انیمیشن " اسپریت : نریون سیمارون " را نیزدرکارنامه هنری خود ثبت کرده، درسالهای اخیر برروی انیمیشن های " پری دریایی کوچولو"، " کابوس پیش ازکریسمس " و " د استان اسباب بازی " کارکرده است .
ازدیگرموفقیت های وی می توان به نگارش کتابهای مصوربرای کودکان اشاره کرد. بارکر اعلام کرد که این فیلم را دراستودیوی شخصی اش تحت عنوان سرای فیلم تولید می کند.

منبع: خبرگزاری مهر

-----------

دوستان كجا رفتين بياين صحبت كنيم هنوز كلي انيميشن داريم هان

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کارتون لیلو و استیچ هم کارتون جالبیه (اگر چه آخرش برای مامور سازمان سیا نوشابه خانواده باز می کند)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
نمیدونم همگی کارتون عروسکی باغچه حیوانات رو یادشونه یا نه ... شود .. جعفری ... مریم گلی
امروز یه لینگ گیر آوردم که اشکم رو در آورد ... شما هم ببینید ... قیافه شود رو ... یادش بخیر
sad0120.gif

http://www.davethewave.co.uk/theherbs/index.htm

بالا