برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
خصوصیات اخلاقی : آرومممم ، صداش در ننمیاد خیلیییی آروم ... سر کلاس باید ردیف اول بشینی تا بشنوی چی میگه ... اخلاقش خوبه ... خونسرد و ریلکس ... انگار نه اگار سر کلاسه فکر میکنه اومده میزه گرد تا درباره حافظه و پردازنده و ... با بچه ها بحث کنه ...
خصوصیات ظاهری : کوتاهه (نه خیلی) ، ته ریش داره ، کم مو ، توی تابستون کت میپوشه و کیفشو میزنه زیر بغل و توی زمستون کاپشن میپوشه و کیفشو میزنه زیر بغل ... جدی
تدریس : حضور غیاب نداشت ... گاهی تمرین میداد ... گاهی یه حرفی رو تو دلش میزنه (فکر میکنه بلند گفته ) بعد از بچه ها میپرسه خب جوابش چی میشه !! :D
جزوه بگیرید بهتره چون ممکنه سر کلاس خیلی خوب نتونید جزوه بنویسید ... جزوه بیرونش خوبه ... امتحانش به نسبت سخته و از 100 نمره اس (یهو سر جلسه دیدید یه سوال 20 نمره داشت سکته نزنید)
سر کلاس فعالیت داشته باشید براش مهمه ... سر جلسه با یه برگه تو دیتش میاد علا مت میزنه طبق نتایجای گرفته شده اونایی شما صندلی اونایی که فعالیت داشتن رو برمیداره و جلوشونم یه چیزهایی مینویسه
امتحان : امتحانش سخته ... جزوه رو خوب بخونید ... مفاهیم رو یاد بگیرید میتونید خوب امتحان بدید ولی نخونده ریسک صفر شدن داره
نمره : نمره خودت رو میده ولی اگه همه بد بدن میبره رو نمودار ...

پیشنهاد : استاد خوبیه ... واسه نمره آوردن راحت نیست ولی استاد خوبیه اگر باهاش برداشتی مشکلی نیست ...

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
استاد مریم حاج رحیمی
درس ارایه دهنده: فیزیک 1 و 2 و 3
جدا میتونم بگم یه انسان شریفه و خیلی با دانشجوهاش کنار میاد و خیلی تلاش میکنه دانشجوهاشو قبول کنه..
حضور و غیاب میکنه..میان ترم 5 نمره داره میگیره(ولی اگه خراب کنی بازم ازت میگیره)..
استاد نمونه ای تو فیزیک و میشه با کمی درس خوندن نمره خوب ازش بگیرین..

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
استادی با لحجه غلیط اصفهانی . هیچ رقمه درکش نکردیم ! نه فهمیدیم چه طوری درس داد و نه فهمیدیم چه طوری پاس کرد ! ولی استادیه که ارزش تجربه کردنو داره :دی . میگفت بچه ها تمرینا رو تحویل بدین هیچ کس تحویل نمیداد . بعد یهو کوییز میگرفت همه صفر میشدن , میگفت میبرین میدین باباهاتون امضا کنه و جلسه بعد بیارین ! جلسه بعد برگه هارو چک میکرد و اونایی که امضا نداشتن یه منفی تو لیست براشون میذاشت!!! به هیچ وجه نمیشه فهمید داره شوخی میکنه یا جدی :دی. یهو بی مقدمه شروع میکرد زیر لب اصفهانی فحش دادن و خلاصه داستان داشتیم با ایشون . ولی نمره خوب میده و ظرفیت تحملش بی نظیره . اینو از اونجایی میگم که کلاسای 55 نفره فقط با دخترا بر میداره اونم دو سه تا :wacko: ولی هنوز سالمه و روز به روز داره بهتر میشه:eek::blink:
1- نمره میده
2- حضور و غیاب داره
3- اخلاق ناپایدار . یهو دیدی موردای یک و دو سروته شدن!
پ.ن : راستی کتاب 5 استاد مرجعه که خودشو رفقاش نوشتن.

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
استادی با لحجه غلیط اصفهانی . هیچ رقمه درکش نکردیم ! نه فهمیدیم چه طوری درس داد و نه فهمیدیم چه طوری پاس کرد ! ولی استادیه که ارزش تجربه کردنو داره :دی . میگفت بچه ها تمرینا رو تحویل بدین هیچ کس تحویل نمیداد . بعد یهو کوییز میگرفت همه صفر میشدن , میگفت میبرین میدین باباهاتون امضا کنه و جلسه بعد بیارین ! جلسه بعد برگه هارو چک میکرد و اونایی که امضا نداشتن یه منفی تو لیست براشون میذاشت!!! به هیچ وجه نمیشه فهمید داره شوخی میکنه یا جدی :دی. یهو بی مقدمه شروع میکرد زیر لب اصفهانی فحش دادن و خلاصه داستان داشتیم با ایشون . ولی نمره خوب میده و ظرفیت تحملش بی نظیره . اینو از اونجایی میگم که کلاسای 55 نفره فقط با دخترا بر میداره اونم دو سه تا :wacko: ولی هنوز سالمه و روز به روز داره بهتر میشه:eek::blink:
1- نمره میده
2- حضور و غیاب داره
3- اخلاق ناپایدار . یهو دیدی موردای یک و دو سروته شدن!
پ.ن : راستی کتاب 5 استاد مرجعه که خودشو رفقاش نوشتن.

البته ترمی که من باهاش داشتم 70% رو انداخت - کسایی رو دیدم که میگفتن 17 میشن و بهشون داد8
کسایی هم دیدم که میگفتن اندازه 10 هم ننوشتن و بهشون داده 14
و...
برعکس شما عزیز من و همه هم دوره ای هامون توصیه میکنیم اصلا باهاش برندارید

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
آقا این آدم بدجوری رو مخه :/ میشینه سر کلاس آی نصیحت میکنه , آی نصیحت میکنه ! جلسه اول بعد از سلام احوال پرسی گفت :" بچه ها اینو از من داشته باشین . 'حواستون باشه گربه نخوردتون' " جمیعا:blink:. میگیم ینی چی ؟ میگه یه روز معنیشو میفهمین !!! 75 درصد کلاس نصیحت میکرد و بقیشو از رو کتاب چنگ درس میداد . یه چزوه داره مزخرف . سوال داده با توجه به شکل , بعد میبینی شکلو نکشیده ! حضور و غیابش رندومه و یسری کوئیزم میگرفت که نمرش اصلا براش مهم نبود ولی اسم کسایی که کوئیز دادنو یادداشت میکرد . تمرینم داشت که اونم فقط آوردنش مهمه و اصلا نگاه نمیکنه . یه امتحان میگیره در حد المپیاد مغناطیس و تو یه برگم فرمولارو میده که بدبختی همینجاست ! چون دیگه نمیشه مطلبو تفت داد . از 5 فصل مغناطیس 2 فصل آخرو تو یه جلسه درس داد که برای بچه های قدرت فقط همون دو درس آخر مهمه که هیشکی هیچی نفهمید :| ولی نمره ای که میده نسبت به برگه بالاتره (البته تو برگه چیزی ننوشتی که بخواد نمره بده:دی). میانترمم میگیره که اونم مهم نیست!
1- حضور و غیاب + تمرین براش مهمه.
2- نمره بد نمیده.
3- اخلاق : میخوای چکیش کنی !

پ.ن: اون دختری که سر جلسه برگه اضافه خواستو یکی به من نشون بده.:weird:

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سنَن جوونه و در کل استاد خوبیه. کارایی که انجام میدین : جوشکاری (خیلی روش تاکید داره) - کارگاه چوب - کارگاه ریخته گری (قالبسازی رو یاد میده و همون جا با آلمنیوم مذاب برای هر گروه قالب میگیره). من با کارگاه ریخته گریش خیلی حال کردم. حضور و غیاب هر جلسه انجام میده و براش مهمه , همچنین تاخیر . ولی استادی نیست که بشینی سر کلاسش خوایت ببره. ترم اول که اومده بود (من حذف کردم) به بچه ها گفته بود 8 نمره عملی دارین , دو نمره تحقیق و 10 نمره کتبی!!! ولی وقتی با ویژگی های بچه های تی جی اشنا شد :دی ترم دوم دیگه امتحانم نگرفت و سر هر گارگاه از رو کارعملیا نمره ها رو داده بود که بدم نمره نداد.
.
1- حضور و غیاب داره و مهمه.
2- اخلاق خوبی داره . کلاس نه خشکه و نه از کنترل خارج میشه.
3- از ما امتحان نگرفت و از رو کارامون و حضور و غیاب نمره داد.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
جوری کلاسارو میپیچه که با هیچ پیچ گوشتی نمیشه بازش کرد! کلا 5 جلسه کلاس تشکیل شد که 2تاش جبرانی بود. بعد از 2 سه جلسه که میومد میگفتیم استاد مشتاق دیدار ! میگفت سری پیش دیدم ترافیکه , منم حال ندارم ماشینو پارک کنم جای دور , دیگه دور زدم و رفتم تا امروز که گفتن ترافیک کم شده!!! نه تنها ریاضی2 یاد نگرفتیم بلکه جمع و تفریقم داشت از ذهنمون میرفت. امتحانش با اینکه هماهنگ بود ولی سوالاش فرق داشت و همه با 14 , 15 پاس شدیم .

1- خودشو سرکلاس دیدین سلام منم بهش برسونین.
2- نمره توپ.
3- امتحان کشک.
پ.ن : جالب اینه که تو اون 3 جلسه که اومد حضور و غیاب کرد:blink:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
:D چی بگم از این استاد؟؟؟!! یکی از محبوبترین و منفورترین اساتیده ... اسمش میاد معمولاااا تن و بدن بچه ها میلرزه :D
خصوصیات ظاهری : قد بلند (نه خیلی) چهارشونه هیکلی ... موهای کم سیبیل دوبرابر سیبیل قیصر ... بقول شبیه راننده کامیوناس ... کمی توپولی
خصوصیات اخلاقی : صحبت با دانشجو به نحو کوچه بازاری ... یهو دیدی برچسب شدی به دیوار ... با جنبه :D ... خودشم قبول نداره چه برسه به دانشجو ... از زمین و زمان ایراد میگیره ... همه رو میبره زیر زره بین ... رئیس دانشگاه مدیر گروه رئیس جمهور ... ولایت(مثلا)فقیه... استادا ... کلاااا فازش جداس از بقیه
شاید در ابتدا فکر کنی داره تضعیف روحیت میکنه ولی از فحش و ناسزاش فیلتر بگیری میفهمی به عبارتی داره هلت میده تا پیشرفت کنی
لقب : امیر سیبیل :D بخاطر سیبیلاش
نوع تدریس : به هیچچچچچ عنوان پایه تخته چیزی نمینویسه ... هر ترم شاید یه جلسه در مدت زمان کوتاهی از روی صندلی مبارک بلند شه و چیزی بنویسه که اون لحظه چشمه دانشجوها برق میزنه :D
از رو کتاب یا جزوه زبون اصلی میخونه و ترجمه میکنه و توضیح میده .... واسه هر درسش کتاب معرفی میکنه ...
بیشتر باید بری دنبال درس و ازش بپرسی
نمره دادن : افتضاح ولی خوب بنویسی 10 میشی :D
امتحان : سخت ... تعداد قبولی این استاد رو به انقراضه ...
حضور غیاب : اصلا نداره ... با یه ماژیک میاد با همونم میره ...

اینارو نگفتم بترسید ... یکی از اساتید محبوب منه ... برخلاف بعضیا دفعه اول درس پایگاه داده را باهاش پاس شدم
چیزی تو دلش نیست فقط میخواد با حرفاش ما به خودمون تکونی بدیم ...
فرد دوست داشتنیه ... پسرا بیشتر باهاش حال میکنن ... دخترا از فحشایی که میده ناراحت میشن و کلا میرن جاده خاکی ...

درس پایگاه داده من این استاد رو پیشنهاد میکنم
درس سیستم عامل خوب درس میده ولی نه به خوبیه پایگاه داده ... شهابی و روحانی جفتشون سخت گیرن ولی با شهابی کمی دلت قرص تره :D
شبکه عالیییی درس میده و دانشجویانی بودن که ازش نمره بالا (بالای 17) گرفتن ... اگه بود بردارید ... من اشتباه کردم برنداشتم
امنیت شبکه چون درس اختیاری هست کسیو نمیندازه ... نه دیگه نخونی بری پاس شیااا!! ولی بخونی بری قبولی :D
مهندسی نرم2 من ترجیح میدم با سلاجقه بردارم :D ... روحانی هم خوبه ولی مورد لطف قرار میگیری طبق گفته ها خیلی خوبه توی این درس ولی امتحانش ... امتحانش ...
کارآموزی بهترین گزینه است کار نداره بهت آخرش بهش یه گزارش میدی ... خوب باشه اوکی 20 بد باشه که باید بررسی شه
پروژه معمولا اندروید و جاوا و کلود و هرچی عجیب غریب باشه بیشتر دوست داره :D و قبول میکنه

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
یکی از اساتید باشخصیت کامپیوتر ... (خوشم میاد ازش قبولش هم دارم... درس دادتش باحاله و میفهمی ریزپردازنده جریانش چی بود اصن)
خصوصیات ظاهری : تپل (نه خیلی) ... موهای سیاه سفید ... سیبیل داره ... تقریبا میانسال ... بیشتر موقع هایی که دیدم با کت و شلوار بوده با کیف سامسونتش ... صحبت کردن رسمی و کتابی (موقع درس دادن فکر میکنی توجهت داره به اخبار هواشناسی جلب میشه :D ) ... صدای رسا
خصوصیات اخلاقی : جدی ، مودب ...کل تایم کلاس درس میده ...
تیکه کلام : عرضم به حضورتون که ، بریم سر سراغه و ....
نوع تدریس : اولای درس دادن درباره ریز پردازنده ها و ریز Z80 و شکل و شمایلش و کلا دل و روده این ریزپردازنده ها رو میریزه بیرون و یه سری توضیحات دیگه و بعدش میرسه به مبحث طراحی و برنامه نویسی ... 2تا مبحث آخری جذابیتش بیشتره ...از مبحث طراحی به بعد تمرین میده و میگه + داره (اینجارو داشته باشید**).... سرکلاس سوال میکنه رندوم میپرسه نباشی - باشی و ج بدی + (اینم داشته باشید**)...
حضور غیاب میکنه
امتحان : 2-3 تا سوال تشریحی مابقی تستی ... تستیا نمره منفی داره (تا جاییکه یادمه داشت) ... امتحان نسبتا سخته (بهتره که سرکلاسش از اول کلاس موقع سوال پرسیدن صداهارو ضبط کنید)
اول تستیا رو ج بدید بعد تشریحیا ... هول نکنید و یه سری چیزا یادتون نره (مثه من نشید یه وقت :D ) ...
تشریحیا ::: 1 سوال برنامه نویسیشه معمولا سخته کمتر کسی میتونه ج بده (اونترم که من داشتم اینقدر تودرتو شد که نفهمیدم چی شد :blink:)... 1سوال طراحیه راحتتتتتت (از پس طراحیمون خوب بود )
1 سوال هم یه چیز دیگه اس یادم نیست چی بود :D ....

نمره : نمره خودت رو میده ... (** اونجاهایی که قرار بود یادت باشه بنظره من + یا - تاثیر نداره ... حداقلش + تاثیر نداشت 4 یا 5تا + داشتم تمام تمرینامم داده بودم نمیدونم کجای نمرم رفت :D حالا شاید مال بقیه فرق داشته باشه ... اینو گفتم دوباره صحبتم حماسه آفرین نشه)

پیشنهاد : میخوای یادبگیری باهاش حتما بردار ... حوصلتم سر کلاسش سر نمیره خیلیییی باحاله ... اگه نه نمره میخوای تو هوا بیاد باهاش برندار ...

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
یکی از اساتید باشخصیت کامپیوتر ... (خوشم میاد ازش قبولش هم دارم... درس دادتش باحاله و میفهمی ریزپردازنده جریانش چی بود اصن)
خصوصیات ظاهری : تپل (نه خیلی) ... موهای سیاه سفید ... سیبیل داره ... تقریبا میانسال ... بیشتر موقع هایی که دیدم با کت و شلوار بوده با کیف سامسونتش ... صحبت کردن رسمی و کتابی (موقع درس دادن فکر میکنی توجهت داره به اخبار هواشناسی جلب میشه :D ) ... صدای رسا
خصوصیات اخلاقی : جدی ، مودب ...کل تایم کلاس درس میده ...
تیکه کلام : عرضم به حضورتون که ، بریم سر سراغه و ....
نوع تدریس : اولای درس دادن درباره ریز پردازنده ها و ریز Z80 و شکل و شمایلش و کلا دل و روده این ریزپردازنده ها رو میریزه بیرون و یه سری توضیحات دیگه و بعدش میرسه به مبحث طراحی و برنامه نویسی ... 2تا مبحث آخری جذابیتش بیشتره ...از مبحث طراحی به بعد تمرین میده و میگه + داره (اینجارو داشته باشید**).... سرکلاس سوال میکنه رندوم میپرسه نباشی - باشی و ج بدی + (اینم داشته باشید**)...
حضور غیاب میکنه
امتحان : 2-3 تا سوال تشریحی مابقی تستی ... تستیا نمره منفی داره (تا جاییکه یادمه داشت) ... امتحان نسبتا سخته (بهتره که سرکلاسش از اول کلاس موقع سوال پرسیدن صداهارو ضبط کنید)
اول تستیا رو ج بدید بعد تشریحیا ... هول نکنید و یه سری چیزا یادتون نره (مثه من نشید یه وقت :D ) ...
تشریحیا ::: 1 سوال برنامه نویسیشه معمولا سخته کمتر کسی میتونه ج بده (اونترم که من داشتم اینقدر تودرتو شد که نفهمیدم چی شد :blink:)... 1سوال طراحیه راحتتتتتت (از پس طراحیمون خوب بود )
1 سوال هم یه چیز دیگه اس یادم نیست چی بود :D ....
نمره : نمره خودت رو میده ... (** اونجاهایی که قرار بود یادت باشه بنظره من + یا - تاثیر نداره ... حداقلش + تاثیر نداشت 4 یا 5تا + داشتم تمام تمرینامم داده بودم نمیدونم کجای نمرم رفت :D حالا شاید مال بقیه فرق داشته باشه ... اینو گفتم دوباره صحبتم حماسه آفرین نشه)
پیشنهاد : میخوای یادبگیری باهاش حتما بردار ... حوصلتم سر کلاسش سر نمیره خیلیییی باحاله ... اگه نه نمره میخوای تو هوا بیاد باهاش برندار ...

این استاد رو بنده عاشقشم :دی فقط حیف ریز 2 گویا برنمیداره

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
این استاد رو بنده عاشقشم :دی فقط حیف ریز 2 گویا برنمیداره

حقم داری عاشقش باشی ...
تا جاییکه منم میدونم ارائه نمیده ... تازه میگقتن میخواد بره ولی خوشبختانه ترم پیش هم ریز1 ارائه داد

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
مدیر گروه ای تی و از اساتید قوی در کامپیوتر سخت افزار
دروسی که ارائه میده مدار منطقیه - معماری و دو سه تا درس برای بچه های کامپیوتر که نمیدم و پروژه
میگن برای ارشد ایده اله

اخلاقی: ادمی کاملا جدی ،مهربان هست.به یاد گیری دانشجو اهمیت زیادی میده.در موارد اداری هم در چار چوپ قوانین عمل میکنه

درسی:به حضور غیاب اهمیت نمیده ولی سر کلاس به دانشجو ها حواسش هست.
اگر سر کلاس میرین حتما باید به درسش گوش کنید . از حرف زدن و ور رفتن با گوشی حواس پرتی خیلی حساسه
اگه دیر سر کلاس برین یک چیزی میگه ولی اگه چند نفر دیر برن از نفر 3 یا 4 ام دیگه کسی رو تو کلاس راه نمیده

خوب درس میده،کاملا مفهومی،جزوه هاشو برای شاگرداش میفرسته.
تمرین میده و تمرین میخواهد و براش هم مهمه

نمره:
نمره خودتو میده ولی اگر سر کلاس رفته باشی و تو طول هفته مطالعه در حد کم هم داشته باشی راحت نمره بالا میشه گرفت ازش

امتحان:
یک امتحان کاملا استاندارد از سوال اسون تا سوال سخت که سختش فقط کمی تحیلی و اگر سر کلاس گوشی داده باشین اوونم به راحتی جواب میشه داد

نتیجه گیری:
اگر اهل سر کلاس رفتن هستید (دو درس گفته شده) حتما این کار رو بکنید.هم نمره میشه گرفت هم اینکه درس بلد بار میایید

Last edited:

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
از افراد پر نفوذ تو دانشگاه و رفیق فاب روحانی

اخلاقی:
شبیه روحانیه فقط خودشو و خودتو و همه رو با سوالاش زیر سوال میبره و به صورت غیر مستقیم به همه تیکه میندازه (جز یک نفر که اوونم روحانیه و مستقیم تیکه میندازه)
ببینیش احساس میکنین سهراب سپهری جلوی ادمه.
ادم خوش خنده و خوش مشرب و اینکه در مجموع تعادل روانی نداره.

درسی:
من باهاش طراحی داشتم برخلاف اکثر استادا دنبال حفظیات نیست.
مفهومی درس میده و مطالب پایه ای رو هم دوباره میگه
توی طراحی تاکیدش رو مرتبه زمانی هاس باقی موارد رو هم فقط کلیشه اصلیشو میگه و زیر مطالب رو به صورت خلاصه
جزوه میده و جزوش کامله

حضور غیاب نمیکنه .سر کلاس دیر میاد دیر هم میره.
مطالب حاشیه ای اگه بشه تا حدودی ادامه میده گاهی هم خودش مطالب حاشیه ای میگه
کلاسش خلوته کمتر کسی باهاش برمیداره-

نمره:
هیچ قاعده ای نداره.
فقط شنیدم که میگن اگه سر کلاساش باشی 14 میشی
رنچ نمرش هم رو 10 -11 هست.

امتحان:
8 نمره تستی -12 نمره تشریحی
8 نمره تستی اگه خوش شانس باشی یکی دو موردش ته جزوش هست. باقیش کاملا نو
سوالات تستسی همه از دم مربوط به کارشناسی ارشد و با راه ههای عادی حل نمیشه.
به گزینه هم کار داره فقط

12 نمره تشریحی
شبیه سوالات حزوس اکثرش قابل حل هستن (همین اکثر) و به راحتی به جواب اخر میشه رسید
دو سه تا سوال میده که معلوم نیست از کجا در اوومده.نمونش رو هم سر کلاس حل نکرده.

نتیجه گیری:
اکثریت به خاطر نمره و امتحانش جزات ندارن باهاش بر دارن.
من هم همین پیشنهاد رو میکنم ولی اگر حفظیاتتون فوق العاده ضعیفه ولی تحلیل خوبی دارین .برای نمره معمولی (13-14) گرفتن مناسبه.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
مدیر کل کامپیوتر و ای تی تو دانشگاه های ازاد
دفتر مرکزیش توی پاسدارانه

اخلاقی:
ادم منظم،،به تیکه ها بدترین جواب ممکن رو میده، معمولا کت شلواری ،اروم و کم صدا

درسی:
به حضور غیاب اهمیت نمیده
سواد درسیش بالاس و قدرت انتقال داره.
سر کلاس تعادل نداره. یک لحظه خوش خنده دو دقیقه بعد مثل سگ جدی
جزوه نمیده و نمیگه ولی با نوت برداری از رو نوشته هاش رو تخته مطالب کاملی به دست میاد

نمره:
اینم هیچ قاعده ای نداره ولی رنج نمره هاش بین 12-20 هست .دیگه باید خیلی بی سواد باشه ادم که با این استاد بی افته .خودشم میگه

امتحان:
سوالاش مثل درساش سر کلاسه .راحت

نتیجه گیری:
توصیه میشه حتما باهاش کلاس بردارید

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
از اساتید قوی از لخاظ علمی توی دانشگاه هستن

اخلاقی:
ادمی مهربان ، با دانشجو راه بیا،امکان کمک گرفتن بسیار ازشون، نه خوش خندس و نه جدی

درسی:
به حضور غیاب اهمیت نمیده.
سر کلاس خودش دیر میاد و معمولا تا اخر وقت نگه میداره
درسشو به صورت سوال وجواب میده که نصف وقت به نوشتن سوال و نصف باقیشم به نوشتن جواب میره.
قدرت انتقال مفاهیم رو داره

نمره:
میگن به حجم مطالب کار داره.
ولی یکی از دوستام براش نامه نوشته بود و 20 شده بود

امتحان:
7 تا سوال میده.
کاملا راحت در سطح جزوه و فقط یک مشکل هست که اوونم کمبود زمانه که حداقل 4-5 ساعت زمان بیشتر از وقت امتحانی لازم هست.(من خودم به 4 تا سوالش رسیدم جواب بدم)
خوش به حال کسایی که دستشون تند هست میشه.
رنج نمره هاش پاسی به بالاس

نتیجه گیری:
برای پیشرفته توصیه نمیشه به خاطر امتحانش.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
از اساتید با سواد دانشگاه

اخلاقی:
جدی ،صبور،به سوالای دانشجو ها با خونسردی تمام جواب میده،از سوال تکراری ناراحت نمیشه

درسی:
هر جلسه حضور غیاب میکنه
دیر سر کلاس بری تاثیر میده تو اوون ورقه حضور غیاب
اگر قسمتی رو متوجه نشی تا جای که بتونه توضیح میده.
جزوه نمیگه و نمیده..
درس دادن خوب درس میده

نمره:
نمره خودتو میده.

امتحان:
تعداد سوالات زیاده و بارم ها روی 0.25 0.25 هست.
کامل باید به درس مسلط بود تا نمره خوب بشه گرفت

نتیجه گیری:
برای ما ای تی ها که اجباریه و اینکه بچه ها هم قبولش دارن.منم مثل باقیه توضیه میکنم
برای کار اموزی میگن سخت میگیره و توصیه نمیشه.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
استاد درس های مبانی ای تی ، مبانی و اصول مدیریت و مدیریت استراتژیک

اخلاقی:
دچار توهم زیاد دانش پنداری،کمی شوت و اینکه میخواهد بگه حواسش هست،مثلا جدی.

درسی:
ما که سر کلاسش خواب بودیم،درساشم حفظیه
حضور غیاب میکنه.
براش باید 3-4 نمره ارائه یا مقاله ببری.با فرمت استاندارد مقاله نویسی.اجباریه.
باید اوون مقاله یا ارائه رو ارائه بدی
درس دادنش تعرفی نداره،میگه یکی رو خونی که بعدشم همونا رو مثلا توضیح میده.
سواد انچنانی هم نداره
غلط دیکته ای تو زبان انگیلیسی هم زیاد داه (invironment زو من یادمه)

نمره:
حساب کتابی نداره ولی قاعده ای که یافت شد اینه که اگر 20 نمره رو هم رو از رو جزوه تقلب بنویسی نمرت 17 میشه.اعتراض هم بدی میگه جزوه خودم غلطه (این طوری میگه که این مطلب مال این نیست)
فکر نمیکنم کسی رو بندازه، ما که ندیدیم.

امتحان:
سوالای جزوس ولی معلوم نیست کجاش میده
این ترم که فقط شکل داده بود :| :| :| (حتی توضیحی یا جدول هم نبود فقط شکل)

نتیجه گیری:
سر کلاس به بطالت میگذره .نمره هم پایین میده. حد الامکان خود داری شود)

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
از استاید خوب کامپیوتر و عضو هیئت علمی توی تهران غرب

اخلاقی:
خوش خنده،خوش رو، خوش برخورد،صبور، با دانشجو زیاد راه میاد

درسی:
حضور غیاب میکنه ولی براش مهم نیست
درس خوب یاد میده
معمولا تایم کلاسیشو کامل مصرف میکنه
تمرین میده و میخواهد.خوبیش اینه که تمریناش مازاد بر 20 نمره امتحانیه

نمره:
افتادن یا نمره 10 گرفتن هنر میخواهد.اغلب باهاش بالای 15 پاس میکنن.

امتحان:
سوالای جزوه و نمونه مسائلیه که سر کلاس حل میکنه.

نتیجه گیری:
از دستش ندید که تکه تو دانشگاه.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
جز معدود استادایی که مدرک دکترا داره.

اخلاقی:
جدی،حواس جمع،دانشجو باهاش راحته.

درسی:
حضور غیاب میکنه
تمرین میده هر جلسه و میخواهد.تو نمره پایایین تاثیر داره (2-3 نمره)جلسه بعد هم حل میکنه یکی از دانشجو ها
یک ارائه هم اواخر ترم از دانشجو ها میخواهد.موضوع گروهی انتخاب میشه و اگر هم بخوهیم موضوع رو خودش میده
درس دادن که خوب میگه ولی کسی گوشی نمیده و همه سر کلاس خوابن.هر از گاهی هم مچ میگیره ولی گیر نمیده.
جزوه اش رو باید از انتشارات دانشگاه تهیه کرد.

نمره:
انتقال اینکه موضوع رو بلدی برای گرفتن نمره کامل کافیه.

امتحان:
از تمرین هایی که داده میگه
تعداد کمه و راحت میشه 20 گرفت

نتیجه گیری:
برای نمره بالا گرفتن عالیه.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
از استایدی که تعریف ندارد

اخلاقی:
کاملا مودب،کاملا خوش برخورد،کاملا کلیشه ای،واقعا مسلمان.

درسی:
به خاطر کلیشه ای بودنش حضور غیاب میکنه
از لحاظ درسی فوق العاده غنی ولی قدرت انتقال مطلب قوی نداره (شایدم مال درسش بوده)
از امکانات جانبی مثل پروژکتور بسیار استفاده میکنه
پروژه گروهی میخواهد
تن صدا به صورت خط کاملا صاف و یکنواخت مثل (______________) که نتیجه ان خوابیدن سر کلاس میشه
اگر زیادی با گوشی ور بری به صورت کاملا مودبانه و غیر مستقیم میخواهد کنار بزاری

نمره:
نمیندازه ولی نمره خودتو میده.کلیشه ای هم صحیح میکنه

امتحان:
0.25 0.25 امتحان میگیره
میان ترم ش دیکشنری نمره هاش 0.1 0.1 هست.

نتیجه گیری:
سختی داره نمره خوب گرفتن ولی امکان پذیره خوش بختانه
خوش به حال کسایی هم هست که حفظیشون خوبه

بالا