برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 15 دقیقه تاخیر میاد و تا آخر کلاس نگه میداره.با تغییر کد هم موردی نداره.
نصف کلاس پاسخگویی به سوالات شرعی بچه هاس که هر جلسه قبل از شروع کلاس اونارو میگیره.هر سوال نمره داره و 3 تا سوال 2 نمره ی پایانیتون میشه که همه بهش سوالارو تحویل دادیم.
کلاس فضای آزادی داره و هر کی هر چی بخواد میتونه بپرسه و استاد جواب میده.کلاس اصلا خشک نیست خودش هم شوخی میکنه و کاری هم با بچه ها نداره از نظر تیکه یا گوش دادن به درس.
حضور و غیاب داره که اگه کامل بیاید نمرتون بهتر میشه ولی اگه باهاش صحبت کنین میتونین اصلا نیاین و کاریتون نداره.نصف دیگه ی کلاس درسو میگه.
من 4 جلسه غیبت داشتم و برای امتحان هم کتاب رو خوندم.امتحانش تستیه ولی سوالارو زیاد آبکی نمیده،اما تو نمره دادن فوق العادس.من تو برگه در حد 17 نوشتم که بهم داد 20.
در کل به نظر من اگه میتونین باهاش بردارین ،پشیمون نمیشین.

Last edited:

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 20 دقیقه تاخیر میاد و تا آخر سر نگه میداره.رو حضور و غیاب حساسه و با تغییر کد کاری نداره.
از نظر اخلاقی آدم جوونیه و کلی با همه شوخی میکنه و فضای کلاس خیلی شادابه!ولی اگه باهاش شوخی های سنگین کنین جوابتونو میده و میخنده ولی پایین ترم حتما میندازتتون.
در کل مثل اکثر استادای جوون اگه باهاتون لج کنه حتی تو برگه 20 هم بنویسین میندازتتون.اما اگه باهاش دوست باشین حتما تو برگه کمکتون میکنه.
درس رو خوب و مفهومی و طنز میگه و تو حل مثالا از بچه ها استفاده میکنه.در ضمن زبان سی رو تدریس میکنه.هر جلسه یه سری تمرین جالب میده که باعث میشه دیدتون نسبت به برنامه نویسی باز تر بشه.
یه پروژه 3 نمره ای میده و امتحان پایانی از 17 هست.تو امتحان سوالاش از آسون به سخته و چند مدل سوال میده که مفهومیه ولی قابل نوشتن تا یه حدودیه.کلا معتقده باید سر امتحان فکر کنین.ولی اگه چند بار جزوه رو بخونین میتونین پاس کنین.
من پروژه رو تحویل ندادم و تو برگه در حد 15 نوشتم بهم داد 18.5.
به نظر من اگه میخواین درس رو یاد بگیرین حتما باهاش بردارین.هم کلاساش خوبه و هم خودش.البته بازم میگن اگه از تیپ آدمایی که اهل لج بازین بدتون میاد اصلا سمتش نرین چون حتما میوفتین.ولی من خیلی ازش خوشم اومد.در ضمن درس های دیگه ای هم مثل مدار منطقی و آز ها رو هم تا اونجا که میدونم ارائه میکنه.

Last edited:

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 15 دقیقه تاخیر میاد و 15 دقیقه زودتر تعطیل میکنه.با تغییر کدم کاری نداره.هر جلسه هم حضور غیاب + حذف
از نظر اخلاقی کاملا معمولیه و مثل ربات میمونه و کاملا کتابی صحبت میکنه.(چون میخواد لهجش معلوم نشه).از نظر درسی خوب بیان میکنه ولی بجای اینکه بیشتر مساله حل کنه بیشتر اثبات میکنه.کلا کلاساش خشکه و همش درسه.
از نظر نظم کلاس بسیار حساسه و با موبایل و صحبت و تاخیرو.... خیلی گیره و نمرتون رو کم میکنه.امتحان نیم ترمش 5 نمره ای و بسیار معمولیه ولی به کسی 5 نمیده.تو دانشگاه اسمش بد در رفته همه میگن باهاش درس ور ندارین ولی اگه خودتون تو طول ترم درس بخونین و تمرین حل کنین میتونین باهاش پاس کنین.ولی باید بگم خیلی دقیق صحیح میکنه و مو رو از ماست میکشه.
در کل خوب درس میده و اگه تمرین بیشتر حل کنه از نظر آموزشی آدم کاملیه.ولی به شدت دقیقه.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 30 دقیقه تاخیر میاد و 15 دقیقه به انتهای کلاس میگه هر کی میخواد بره میتونه بره.هر جلسه حضور غیاب + حذف.(البته اگه از لحاظ تربیت بدنی رو فرم باشید بعد چند جلسه میتونید صحبت کنید و میتونید بپیچونید.)
با تغییر کد هم موردی نداره.
از نظر اخلاقی آدم محترمیه و به دانشجو احترام میذاره.هر جلسه با دویدن و نرمش شروع میشه و حسابی پوستتونو میکنه.بعد 30 دقیقه نرمش یه توپ میده و میگه هر کی می خواد میتونه بازی کنه.تو تمام این مدت خودش رو صندلی میشینه و با موبایلش ور میره.
حضور و غیاب 10 نمره +4 تا آیتم 2.5 نمره ای نمرتون رو تشکیل میده.در مورد نمره عملی به شدت و به طور غیر منطقی آدم گیری هست.فک کرده اینجا انتخابی تیم ملیه.هر شنا رو اگه قانونی نری نمیشمره و کلا خیلی سختگیره.
به نظر من اگه آمادگی بالایی ندارین به هیچ وجه باهاش ورندارین.من کلی به خودم فشار آوردم تو دو و دراز نشست و .... آخرش شدم 15.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 15 دقیقه تاخیر میاد و 45 دقیقه زودتر تعطیل میکنه.هر جلسه حضور غیاب داره که اگه کامل بیاید تو نمرتون کمکتون میکنه ولی اگه باهاش صحبت کنین میتونین نیاین.ولی اگه بهش چیزی نگین حذفتون میکنه.با تغییر کد هم مشکلی نداره.
از نظر اخلاقی یه آدم کاملا جدیه و حتی یه بار هم ندیدم بخنده.درس رو خوب بیان میکنه و مثال میزنه ولی قسمت انتگرال 3گانه رو یه خورده پیچوند.کلا قسمت هایی که تو امتحان نمیاد رو نمیگه که البته به نظرم کار خوبی میکنه چون ریاضی 2 سراسر فرموله.از نظر نظمی کاری با تاخیر نداره و اگه حتی 5 دقیقه به انتهای کلاس برسین و باهاش صحبت کنین حاضری رو میزنه.
امتحان نیم ترم نمیگره و 18 نمره رو باید تو پایانی بگیرین.تو تصحیح برگه نمرتون رو میده با ارفاق در 1 یا 2 نمره بسته یه وضعیت حضور غیاب و کلاستون.
در کل من ازش راضی بودم و به عنوان یه استاد متوسط میشناسمش.مسلما استادهای بهتر از ایشون هم هست.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 5 دقیقه تاخیر میاد و نیم ساعت زودتر تعطیل میکنه.حضور و غیاب هر جلسه داره و قسمتی از نمرتونه و اگه غیبتتون زیاد بشه حذف میکنه.
با تغییر کد خیلی مشکل داره و یکی از بچه ها با کلی خواهش و التماس تونست سر کد ما بیاد.
هر جلسه باید خلاصه ی درس جلسه ی بعد رو بنویسین و بخونین که نمره داره.چند جلسه یه بار هم پرسش کلاسی از ترجمه و قواعد داره.تو درس دادن چون درس بیشتر بر اساس ترجمه است به نظرم خوب درس داد.
بعد از درس تمرین ها رو با بچه ها حل میکنه که نمرتون میشه.در کل هر چی بیشتر خودتون رو بهش نشون بدین نمرتون بهتر میشه.با شوخی و تیکه کاری نداره و خودشم کلی کیف میکنه.از نظر انظباطی هم کاری با صحبت کردن و با موبایل ور رفتن نداره.ولی با تاخیر به شدت مشکل داره و اگه بعدش بیاید راهتون نمیده.
در مورد امتحان که تستی و تشریحیه و امتحان خیلی آسون بود.اگه هم که تو کلاس فعالیت کنین بهتون کمک میکنه.
خیلی ها قبولش ندارن چون میگن نمره خوب نمیده ولی من خلاصه اصلا نخوندم(چون حس نوشتنش نبود) ولی معنی ها رو میپرسید حین درس بهش میگفتم بهم 20 داد.(البته بگم که من از 8-7 سال پیش دارم کلاس میرم و زبانم بد نیست و شاید نظرم در مورد ایشون زیاد جامع نباشه)
در کل من ازش راضی بودم و اگه زبانتوتن خوبه باهاش بردارین راحت 20-19 میشین.

Last edited:

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
(تنیس روی نیز)
با 30 دقیقه تاخیر میاد و تا 10 دقیقه مانده به انتها ی ساعت نگه میداره.3-2 جلسه هم تو طول ترم نمیاد.
حضور و غیاب داره ولی اگه صحبت کنین می تونین کمتر بیاین ولی کسی رو حذف نکرد.با تغییر کدم موردی نداره.
از نظر اخلاقی آدم آرومیه و تو طول ترم هیچ کاری باهاتون نداره.
اما.....امتحان پایان ترم یه سوالای تشریحی عجیبی میپرسه در حد المپیک.(پست احراد تو همین تایپیکو رو بخونید)
در کل تو طول ترم کاریتون نداره ولی امتحان پایانیش سخته و چون هیشکیم جواب سوالاشو نمیدونه نمره ها خیلی خرابه.(البته سوالاش از قوانین بازیه که رو دیوار سالن نصب شدن).
در کل به نظر من به هیچ وجه باهاش ور ندارین چون معدلتونو میترکونه واگر هم مجبور شدید ور دارید از جلسه ی اول از دیوار سالن عکس بگیرید و تو طول ترم مطالعه کنید.lol.
اینم بگم که تو طول ترم یک بار هم نگفت امتحان پایینیش اینجوریه و ما فکر میکردیم میگه بازی کنید و ....

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 30-20 دقیقه تاخیر میاد و تا آخر ساعت نگه میداره بدون استراحت.(دو ساعت و نیم)
دو سه جلسه نیومد و با تغییر کد کلا مخالفه و نمیذاره.هر جلسه حضور غیاب داره و 2 جلسه غیبت رو حذف میکنه.
از نظر اخلاقی یه آدم از خود راضیه که من مدرکم فلانه و من به 6 زبان زنده صحبت میکنم و من تو کار بیزنسم و......شاید باورتون نشه ولی 3 جلسه ی اول فقط در مورد خودش صحبت کرد.
در مورد درسش کلی خرج رو دستتون میذاره.هر جلسه جزوه میگه و یه کوه تمرین میریزه رو سرتون واسه هفته ی بعدش.اگه حتی یکی از تمرین هاتون رو تحویل ندین بهتون صفر میده.جلسه ی آخر چند نفر رو رندم کشید بیرون که بیاید و تصویر این جسم رو رسم کنید و چون هیچکدوم نتونستن بکشن سه تا رو حذف کرد.تو طول ترم هم 3-2 نفر رو به خاطر همراه نداشتن گونیا یا کاغذ و.... حذف کرد.
در مورد تدریس بگم که حتی یه مثال هم از یک جسم ساده حل نکرد و بجاش هی جزوه میگفت.و میگفت برید تو خونه واسه خودتون تمرین تجسم کنید.
کلاس ها شم به شدت خسته کننده و خواب آوره(2 ساعت حرف میزنه).ساعت قبلی ما یه استاد دیگه بود ما میرفتیم پای تخته پر از شکل و .... بود ولی ایشون میشست هی میگفت بنویسید.
امتحان پایان ترم رو از 100 میگیره که 40 نمره تئوری جزوه و 60 نمره ترسیم داره.
انصافا حتی یه مثال هم از تمرین های کتاب رسم فنی حل نکرد و اونوقت پایان ترم شکلش از شکل های پیچیده ی جزوه ی انتشاراتش بود.
من همه ی جلسات رو بودم و کلی از وقت هر هفته رو بابت تمریناش وقت گذاشتم شدم 10.75.
در کل اگه یه واحد نقشه کشیتون واسه فارغ التحصیلی مونده بود و دکتر پارسایی ارائه کرده بود بهتره یه ترم مرخصی بگیرید تا اینکه باهاش درس وردارین.
پ.ن:تو پست اول گفته بحث ممنوع.من فقط میگم چه آدمایی تو مملکت ما میشن دکتر.!.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 15 دقیقه تاخیر میاد و 30 دقیقه زود تر تعطیل میکنه.حضور و غیاب نداره و مسلما تغییر کد هم کاری نداره.
یه آدم مذهبی که تو بعضی فواصل درس دوس داره با بچه ها در مورد مسائل اجتماعی صحبت کنه و شاید یه اندرز دینی هم بده.
یکی از با وجدان ترین اساتیدی که تا حالا داشتم و جالبه بدونین که کارشناس ارشده نه دکتر.درس رو فوق العاده بیان میکنه.با توجه به درس معادلات برای هر مسئله راهکار شناسایی نوع معادله ارائه میکنه و درس رو سیستماتیک(منظورم **** دار هست!) درس میده.جزوه میگه که جزوش خیلی بدرد بخوره.هم از نظر حجم و هم از نظر محتوا.ترم پیش 2 تا از سوالای پایانی دقیقا مثل جزوش بود.و همه ی دانشجو هاش رو میدیدم از امتحان راضی بودن که به نظرم این نشونه ی تدریس فوق العادشه.
در مورد نمره هم بگم که عالیه و خیلی کمک میکنه تا 5 نمره هم سابقه داشته و افتاده هاش تو هر ترم خیلی کمه.
در کل یکی از اساتیدی که اگه دیدینش شک نکنین و باهاش وردارین.هم درس رو خوب میفهمین و هم نمرتون خوب میشه.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
تو طول ترم از 16 جلسه 3 جلسه اومد به صورت رندوم.حضور و غیاب کرد اون 3 جلسه و 5 نمره ذخیره میشه برا کسایی که اومدن.یه تحقیق میگه که اختیاریه و 5 نمره ی دیگه ذخیره میشه.مسلما کسی رو حذف نمیکنه.
یه آدم مذهبیه که خیلی محترمه و من خیلی ازش خوشم اومد.هیچ کاری به کسی نداره از لحاظ نظم و انظباط و هر کی هر تیکه ای ( ! ) میخواست مینداخت و خودشم میخندید.درس رو خیلی خوب ( ! ) بیان میکنه و تا جایی که میتونه نکات بدرد بخور ( ! ) در زندگی آینده رو بیان میکنه.
از کتاب 350 صفحه ای حدود 40-30 صفحه رو باید بخونین.
امتحانش تستیه و خیلی آسون.جواب بعضی سوالا تو سوالای دیگه بود.
من پروژه بهش ندادم ولی 20 شدم.
نتیجه این که بدون تردید باهاش وردارین.همه ی دوستای من که باهاش داشتن 20 شدن.در ضمن جلسه آخر هم راه های تماسشو بهتون میگه.

Last edited:

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
بدون تاخیر میاد و تا ثانیه آخر درس میده.حضور غیاب و حذف و .... نداره و معتقده هر کی میخواد درس بخونه باید بیاد کلاس.
آدم جدیه ولی با بچه ها چند تا شوخی هم کرد.تو کلاس هم کاری بهتون نداره ولی اگه صحبت کنین جاتونو عوض میکنه.
در مورد درس دادن خیلی خوب و مفهومی درس میده و مثال هاش مفهومیه.البته همه ی اثباتی ها رو هم میگه.فقط باید بگم که سرعتش تو پر کردن تخته خیلی زیاده و اگه میخواید جزوه بنویسید اصلا به سمت ایشون نرین.بهترین حالت اینه که سر کلاسش گوش کنین و از انتشارات یه جزوه ی فیزیک بخرین و توکلاس فقط باید نکات جدید رو یادداشت کنین.
یه امتحان نیم ترم میگیره که 3 سوال 2 نمره ای هست و سوالات کاملا مثل سوالایی که تو کلاس حل میکنه.
در مورد نمره، نمره ی خودتونو بدون ارفاق میده.البته مثل عارف آذر توصیه میکنن باهاش ورندارین.
به نظر من استاد بدی نیست اگه که تو طول ترم تمرین حل کنین مشکلی نخواهید داشت ولی توقع نمره دادن نداشته باشین.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 20 دقیقه تاخیر میاد و 30 دقیقه زودتر تعطیل میکنه.حضور و غیاب داره +حذف برای غیبت.در مورد تغییر کد یه خورده غر میزنه ولی آخرش کاریتون نداره.
آدم آرومیه ولی از نظر انظباطی مثل تغییر کد اهل غر زدنه.مثلا اگه دیر بیاین را میده ولی غر میزنه.یا اگه صحبت کنین هی زیر لب غر میزنه.
در مورد تدریس باید بگم خیلی بیهوده رو اثبات های احتمال تاکید میکنه و تدریسش زیاد خوب نیست.از رو کتاب خودش درس میده که 600 صفحس ولی شیوه ی نگارش کتابشم خیلی ضعیفه.(منظورم اینه که بچه های ریاضی بیشتر استفاده میبرن تا بچه های مهندسی.)
در کل وقتی درس میده زیاد نمیفهمین ولی وقتی مثال میزنه قضیه روشن میشه.کلاسشم که مشهوره به قرص خواب و خیلی خسته کنندس ولی خوشبختانه چن تا از دوستان هی اذیتش میکردن (تیکه از ته کلاس که معلوم نبود کیه) و استاد هم موجبات خنده رو فراهم میاورد.
در مورد امتحان یه سری سوال تو طول ترم معین میکنه حل کنین که چون با سابقس و تو گروه میشناسنش یکی از سوالای امتحان عین همون سوالا میاد و به نفع دانشجوهاشه.اگه تو ترم اذیتش نکنین تو تصحیح کمکتون میکنه و بد نمره نمیده.
در کل اگه گزینه ی دیگری نبود انتخاب بدی نیست و یه چیزایی میفهمین و نمرتونم بد نمیشه.(البته اگه موقع اذیت شناسایی بشین شانس پاس کردنتون خیلی کم میشه)

Last edited:

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 10 دقیقه تاخیر میاد و 20 دقیقه زودتر تعطیل میکنه.حضور و غیاب داره که میشه نمرتون ولی اگه باهاش صحبت کنین میتونین کلا نیاین.با تغییر کد هم کاری نداره.
خیلی خوش اخلاقه و با تاخیر هم کاری نداره میتونین هر کاری میخواین تو کلاس بکنین.درس محاسبات درس آسونیه در کل.خیلی خوب درس میده و اثبات ها رو که به هیچ دردی نمیخوره نمیگه.
جزوه میگه که همون برا امتحان کافیه به نظر من که شامل درس و مثال و تمرینه.در مورد نمره دادن هم یکی از اساتید خوبه.خودش گفت چون ممکنه وقت نکنید بعضی از سوالارو جواب بدین (چون محاسبات خیلی وقت گیره)میتونید به صورت فارسی توضیح بدبد و یا اینکه جواب های آخر مسائلی که محاسبات طولانی دارن رو بدست نیارین که دراینصورت ها گفت قسمت اعظم نمره رو بهتون میده.
به نظر من هم خوب و منسجم درس میده و هم خوش اخلاقه و هم خوب نمره میده.پس اگه میتونین باهاش وردارین.

kamyarjonoob

Registered User
لایک‌ها
451
با 20 دقیقه تاخیر میاد و تا آخر سر درس میده.حضور و غیاب نداره و مسلما تغییر کد هم کاری نداره.
از نظر انظباتی با موبایل و صحبت و ..... کاری نداره ولی بعد خودش کسی رو راه نمیده.خیلی جدی درس میده و کلا کلاسش جدیه که خب باعث میشه یه خورده کلاساش خسته کننده بشه.
از نظر تدریس به نظرم متوسط اومد برخلاف خیلیا که معتقدا خیلی خوبه.مخصوصا قسمت معادلات با مشتقات جزئی رو خیلی ضغیف درس داد.من یه هفته داشتم تو کله ی خودم میزدم تا اینکه یه خورده فهمیدم که چی شد.
مهمترین مسئله اینه که به شدت اشتباه میکنه تو حل مسائل (همه ی بخش ها) که این برای اونایی که بار اوله درسو ور میدارن میتونه خیلی بد باشه.خیلی از قسمت هایی که به درد نمیخوره رو میگه و همه ی فرمول ها رو اثبات میکنه.
در مورد نمره باید بگم که تدریس ضعیفش رو جبران میکنه (شاید به خاطر اینه که خیلیا دوسش دارن) و حتی اگه خیلی ضعیف هم باشین می تونین پاس کنین.فقط تا میتونین شکل بکشین و فرمولا رو بنویسین.
نمره رو هم با ارفاق 4-3 نمره ای میده.(البته در صورتیکه نمرتون خراب باشه ولی اگه نمرتون خوب باشه،همونو بهتون میده)
به نظر من اگه می خواین فقط پاس کنین گزینه ی خوبیه ولی اگه میخواین خوب و مفهومی یاد بگیرین سمتش نرین.

Last edited:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
یکی از اساتید محبوب من :D
خصوصیات ظاهری : تیپش معمولا اسپرته ... قد بلند ... ورزشکار(کوهش همیشه سرجاشه ، هر جمعه هم میره ددر :D )... موی کوتاه و سه تیغ ... یه نکته ای هم بگم که دی ماهیه (دی ماهی ها هم که همهه ماهن :D )
خصوصیات اخلاقی : مودب ، شوخ ، با شخصیت و دوست داشتنی ، پر انرژی
معمولا با فامیلیش کسی نمیشناسه اکثریت اسمی میشناسن یعنی میگن استاد فرمیسک
تدریس : تدریسش خوبه و میشه گفت عالیه ... طوری درس میده که متوجه میشی و میتونی تمرین حل کنی ... جزوه میده ... حضور غیاب میکنه ... تمرین میده و لازمه براش میل کنی و حواسش جمع هست به این موضوع ... با درسش و جزوش میتونی سوالای ارشد رو حل کنی
حساسیت هاایی که اکثر استادا دارن رو داره یعنی گوشی و حرف زدن سر کلاس ... سرموقع میاد و شاید 15 مین زود تعطیل کنه یا تا آخر نگه میداره
امتحان : سخت ... یعنی فکر کنی جزوه داری و نخونی و به بیخیالی طی کنید سخت در اشتباهید ... این درس تمرین زیاد میخواد چون همه چی شبیه همه و قاطی میکنید و زمان زیاد واسه حل لازمه واسه اینکه سر امتحان تایمت از دست ندی لازمه که تمرین داشته باشید
مسائل این درس جوابای طولانی داره واسه همین لازمه تمرین داشته باشید تا یهو وسط مسئله اشتباه نکنید وگرنه باید دوباره از اول حل کنید
نمره : نمره خودت داده میشه
پیشنهاد : یه دونس این استاد ... سر کلاسش حوصلت سر نمیره و خشک نیست ، جذاب هم درس میده

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
یکی از استاد های خوب و با شخصیت سخت افزار هستند، ولی شیوه درس دادن ایشون منحصر به خودشونه.یعنی اینطوریه که حین تدریس سوال مطرح میکنه،و تا وقتی کسی از بچه ها چیزی ولو بی ربط نگه سکوت می کنه با این حال کلاسش خشک نیست ولی شاد هم نیست.
اولین جلسه که میاد کتاب و فایل های مورد نیاز برای واسط رو با فلش به بچه ها میده.که اسکن شده ی نسخه اصل جزوه موجود در پاساژ ه و با خودکار دورنگ نوشته شده.
مرجع اصلی امتحان همون جزوست و کتاب Computer busses نوشته buchanan که ترجمه فارسیش هم به گفته استاد موجود نیست.تستهای آخر فصل های این کتاب ۳ نمره امتحان رو تشکیل می ده و عینا مثل کتاب بدون کوچکترین تغییری در برگ اول امتحان میاد.برای ما فکر کنم ۱۲ تاشون اومده بود.تو سوالای آخر جزوه هم چندتا سوال هست که هر ترم تکرار میشه اون تکراریارو هم اگه بخوننید و تستارو هم بزنین، بعیده ۱۰ نگیرید.
البته یک نکته رو باید اضافه کنم که نویسنده جزوه استاد،که یکی از دانشجوها بودن انگار، تلاش مذبوحانه ای برای ترجمه کتاب کردن و متاسفانه نتیجش یک سری لغات شده که در کنار هم هیچ معنی نداره.:wacko: بنابراین پیشنهاد میکنم در طول ترم حواستون به این موضوع باشه و جزوه رو به زبان خودتون ترجمه کنید،تا مثل من آخر ترم دستتون تو پوست گردو نمونه.نمره هم بد نمیده،خوبم نمیده.

حضور و غیاب شانسیه و ممکنه در ترم دو سه بار انجام بشه + با اینکه به قیافش نمیآد،بسیار حافظش قویه.

یه نکته دیگه باقی می مونه و اون هم چیزی نیست جز پروژه،که برای همه اجباریه!!فکر کنم ۳یا ۴ نمره داره.(اولین جلسه سهم نمرشو می گه)
پروژش دو سه تا چیزه که باید از توش انتخاب کنید،یا برنامشو بنویسین یا بسازید و آخر ترم حضوری ببرین تحویلش بدین:
۱.تست کی بورد
۲.تست موس
۳.نوشتن برنامه ای که دستگاههای متصل به باسpciرو نشون بده،بدون استفاده از ابزارهای نرم افزاری موجود!؟

Last edited:

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
کنترل خطی
این درس رو تا قبل از این ترم یعنی بهار ۹۲ ،دو ترم بود که ارایه نمی داد،ولی با رفتن مرادخانی خودش مجبور شد ارایه بده:cool:.
ترم های قبل جزوه می گفت و بچه ها می نوشتن و جزوه دست نویس بچه ها در پاساژ موجوده.جزوه کاملیه.ولی این ترم با پروجکتور درس میداده.مرجعش تقریبا ۴،۵ تا کتابه.
1.DORF : مساله حل نشده زیاد داره
2.OGATA : مثال حل شده زیاد داره
3.DAAZO
4.FRANKLIN
5.KUO
و...
در طول ترم هر مبحث رو از یکی از این کتابا می گه.و عملا اگه با پروژکتور بخواد درس بده نمیشه جزوه نوشت،چون سرعت درس دادنش می ره بالا.
امتحانش اگرچه از همون مطالب گفته شدست،ولی محاسباتش خیلی وقت گیره و اگر از قبل تمرین حل نکرده باشین هرگز نمی تونین قبول شین.پیشنهادم اینه که تا می تونین برای این درس تمرین حل کنین تا دستتون راه بیفته،چون امتحانای کتیرایی شوخی بردار نیست ، سوالای آسون رو تو کلاس حل میکنه. سوالای امتحان نکته دار هستند و فقط با دیدن مسایل زیاده که می تونین موفق بشین!
نمره دادن استاد هم اونطور که خودش میگه حتی برای نوشتن فرمول هم نمره قایل میشه و ریز صحیح میکنه.بنابراین شانس از دست دادن نمره اگر بی دقتی کرده باشین میره بالا.پس تمرین رو فراموش نکنین....

طراحی سیستمهای VLSI
این درس یکی از درس های مهم تو کنکور ارشده و پایه الکترونیک دیجیتال لازم داره.
یه جزوه مرموز ۳۰۰ صفحه ای نوشته استاد کتیرایی برای این درس وجود داره که استاد عینا مطالب جزورو تو کلاس میگه.از الکترونیک دیجیتال شروع میشه تا برسه به خود vlsi.
پیشنهاد میکنم جزورو در طول ترم بخونین،چون به درد شب امتحان نمی خوره، برای اطلاعات عمومی و کنکور ارشدتون خوبه.برای این درس بچه ها اکثرا از ترسشون میرن کلاس.و تو این کلاسا هم یه سری تمرین تکراری، که از امتحانای قبلی کتیرایی به بیرون درز کرده حل میشه و چندتا از تستای کنکور که تو جزوه خود کتیرایی هم هست.
در طول ترم اصلا وقت نمیشه استاد تمرین حل کنه و فقط به صورت شفاهی، مفاهیم پایه رو توضیح میده و مفاهیم اصلی میمونه برای برگه امتحانتون:p
و همه چی در اینجا به خودتون بستگی پیدا میکنه که تمرینارو از زیر سنگ پیداکردین یا نه.
حضور غیاب هم نمی کنه .روز امتحان برگه هارو خودش میاره توزیع میکنه و چند دقیقه وایمیسته و میره.
نمره هم دوستمون قبلا گفتن که نمره خودت رو بهت میده ولی باید خیلی زحمت بکشی تا نمره خوب بگیری ازش.

Last edited:

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
استادی که برای من ناشناخته است

اخلاق:
تعادل رووانی نداره،پر ادعا،با دانشجو هم راه میاد کمی

درسی:
یک جزوه میگه بگیرید که گرد اوری شده از کتاب های مقسمی،روحانی کوهی است.جزوه کاملیه
اخر ساعت حضور غیاب میکنه
از لحاظ سوادی به پایه روحانی سراجی نمیرسه
توضیح دادن ضعیف عمل میکنه کلا به قول خودش اخوند بالا منبر میمونه.
کمی دیر میاد سر کلاس ولی تا اخر نگه میداره
هر از گاهی هم نصف کلاس رو خاطره میگه که مجموع سن خاطراتش از سن خودش بیشتره.

نمره:
نمره دادنشم تعادل نداره
حساب کتاب هم نداره
با توجه به نمره هایی که این ترم داشتیم کسایی که بیشتر بلد بودن(بچه خر خونا رو منظورمه) نمرشون کمتر بوده تا افراد متوسط:|

امتحان:
اگر اشتراکی با روحانی باشه که نصف این سوال میده نصف اوون
اغلب بچه هایی که با عباس پور دارن به سوالات روحانی نمیتونن جواب بدن

اگر هم خودش طراحی کنه حجم زیادی از سوالات رو به توضیحات اختصاص میده.
تمام سوالا سر کلاس حل میشه (یا نمونش حل شده)

نتیجه گیری:
من باشم روحانی با اوون سخت گیریشو به این ترجیح میدم.حداقل تعادل روانی داره ادم میدونه وضعش چی میشه.

ویرایش:
قبل اینکه نمره ها رو بزاری سایت میشه یاهاش صحبت کرد و کمی کمک گرفت. تو نمره گرفتن

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اخلاق:
استادی به شدت باجنبه و خوش اخلاق.
درس:
درس دادنش عالیه ولی بدیش اینه که جزوه نمیگه و خیلی درس رو تند میگه و رد میشه. از اون کلاساس که سر کلاس یادمیگیری و میری خونه میبینی هیچی یادت نیست!البته اگه خوابت نبره:دی
حضو و غیابم نداره و با تاخیر هم کاری نداره و کلا با کسی جز تخته کاری نداره!
امتحان:
امتحان که مشترکه و معمولا همه اساتید مثالایی مشابه و بعضی مواقع عینا خودشون رو سر کلاس حل میکنن, ولی این چون جزوه نمیگه و وقت نوشتن هم نمیده , نمیتونین یادداشت کنین و باید برای امتحان , جزوه یه استاد دیگه رو بخونین!
نمره:
ارفاق نمیکنه و نمره برگه رو میده! نه کم نه زیاد! چون حضور و غیاب نمیکنه , کسی رو نمیشناسه که بخواد باهاش لج کنه! البته همچین آدمی نیست.
نتیجه:
اگه کیس بهتری نبود , باهاش بردارین...

پ.ن: بزرگان گوشزد کردن که با ایشون به هیچ وجه ازمایشگاه بر ندارین! انتقام اساتیدی چون انیشتین و غیره رو از دانشجو میگیره...!

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
کت شلواری افراطی پیرو خط امام

اخلاقی:
ادم سرد،همه موضوعات رو به انقلاب ربط بده،کم جنبه تو حرف مخالف،خون سرد

درسی:
یادم میاد که حضور غیاب میکنه هر جلسه
تن صداش سر کلاس ثابته به طوری که ادم خوابش میگیره شدیدن
خودش یک کتاب 200-300 صفحه ای تالیف کرده که اوونو باید بگیرین از روش بخونین برا امتحان
تقریبا کل کتاب رو درس میده ولی 4-5 فصل که مجموعشون به 50 صفحه هم نمیرسه رو حذف میکنه.
برای نمره اضافی پروژه و تحقیق قبول میکنه.

نمره:
به نظرم اوومد ادم سخت گیری نیست.
راحت نمره میده

امتحان:
امتحان تشریحی از کتابش منهای اوون چند فصل که تاثیری نداره
راحتترین راه اینه که تیتر ها رو پیدا کنید و همون ها رو بخونید.از اوون ها سوال میده

نتیجه گیری:
من باشم دوباره باهاش بر نمیدارم
ولی یک بار باهاش کلاس داشتن رو ارزش داشت.

بالا