برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اخلاق:
استاد خوش اخلاقیه. سر کلاس گیر نمیده و فقط درس میده. ولی کلاسش خشکه و معمولا آخراش همه خوابن و خود استاد بیدارتون میکنه:دی
درس:
با کامپیوتر کار میکنه و با ویدیو پروژکتور درس رو ارائه میده. برای درس رسم فنی , از اتوکد استفاده میکنه. سر کلاس اصول استفاده از اتوکد رو میگه تا بتونین باهاش کار کنین. در ضمن پروژتون هم باید با اتوکد انجام بدین (روشنایی ساختمون) و تحویلش بدین. فکر کنم 8 نمره داشت!
یه جزوه هم میده که مدارها رو داخلش کشیده (البته باید جزوه رو بخرین) و سر کلاس ادیت میکنین.
در ضمن هر جلسه حضور و غیاب داره.
امتحان:
امتحانش از همون جزوس. اسم مدارو میده و میگه قدرت و فرمانش رو بکشین.
نمره:
نمره بد نمیده. یه بخشی که امتحان کتبیه و اصولا دوستان با جزوه میرن سر جلسه و یه بخش هم پروژش که اونم دوستان میدن بیرون تا براشون انجام بدن! پس اگه مثل بقیه رو اصول کار کنین , باید نمره خوبی بگیرین...

پیشنهاد: تو ترمای پایین , این درسو برندارین ! چون سودی براتون نداره! ولی در کل درس مفیدیه...

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نقل قول از کاربر sirius-shan
تربیت بدنی با آفرینش بردار. عالیه. البته معمولا توی ورزشگاه کاوه هستش، ولی بچه ها تو فنی هم دیده بودنش. اگه تو فنی بود حتماً بردار باهاش.
واقعاً خاکیه، اخلاقش خیلی خوبه، مثل بعضی از این استادای تربیت بدنی نیست که فکر میکنن در حال شکافتن اتم هستن!!( دقیقاً استاد تربیت 1 من اینطوری بود!)
تو جلساتش هم یه نیم ساعت فوتبال یاد میده( شوت و پاس و و اینا) بعدش فوتبال! امتحانش هم از همیناس! پاس کاری و اینا.
غیبت نداشته باشی 20 رو شاخشه!

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
محمد میران بیگی- سیستم های کنترل خطی
یکی از اساتید جدید و جوانِ دانشگاه. من همین تابستون باهاش کنترل داشتم.
بسیار خوش اخلاق و مهربان! دانشجو رو شدیداً درک میکنه. حتی میگفت من شمارم رو اگه بخواید بهتون میدم، ترم های بعد، درس های دیگه اگه سئوالی مشکلی چیزی داشتید کمکتون میکنم و راهنمایی میکنم! سرکلاسش یه جزوه میگه، که همون برای امتحان کافیه. مثال هم زیاد حل میکنه. در طول ترم کوئیز میگیره، ولی انقدر ریلکسه که اگه کل کوئیز رو با بقل دستیات مشورت کنی و از روی دست کس دیگه هم بنویسی کاری نداره باهات! یه سری تمرین هم در طول ترم میگه، و مهلت تعیین میکنه برای آوردنش. معمولا هم یکی دوتا سئوال دقیقاً از همون تمرین ها هستن. برای کسایی که واقعا میخوان درس بخونن، استادِ خیلی عالی ایه!
در طول ترم، روی یه سری مباحث خیلی بیشتر تاکید میکنه. مثلاً کوئیز هاش رو میگه فقط از این مابحث خاص، و تمرین هایی که میده، از یه سری مباحث خاص هستن. این به این معنیه که اگه همین ها رو بلد باشی، میتونی فاینال رو حتی 20 بگیری! توی درس دادن، تقریباً هیچ مبحثی رو رسماً حذف نمیکنه، ولی خودت میفهمی که اینها رو نباید بخونی! ممکنه جلسه ی حل تمرین هم بذاره، که حتماً توی اونها شرکت کنید، چون مثل سئوال های امتحان توی اون کلاس ها حل میشه.
سر کلاس ما، فقط روی مباحث "میسون، SFG، مکان ریشه، بُد دیاگرام" و یکی دو مبحث دیگه تاکید داشت.
سئوال های امتحان هم تقریباً همگی سبک جزوه هستن. اگه هم ازش سئوالی بپرسید، کمک هم میکنه بهتون.
ولی نمره دادنش رو متوجه نشدم چطوری میده! من همه کلاس ها رو حاضر بودم، دوتا کوئیزش رو درست نوشتم و همه تمرین ها رو تحویل دادم، و فاینال رو هم تقریباً ممئن بودم 20 میشم، ولی شدم 17.5. عوضش رفیقم چندتا غیبت داشت، کوئیز ها رو هم از روی من نوشت و تمرین هم کمتر از من تحویل داد، فاینال رو هم میگفت معمولی داده، شد 18!!!!!:blink: هنوز نفهمیدم مشکل کجاست!
ولی در کل استادِ خیلی عالی ایه! اگه هر درس دیگه ای هم ارائه بده من باهاش بر میدارم!

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
دوستان ممکنه در هنگام انتخاب واحد در سایت اینرول به مشکل بر بخورید مثل اصافه نشدن سطر درس موقع انتخاب واحد یا خروح از سیستم یا ثبت و...
اول توجه داشته باشید که از چه مرورگر و چه نسخه ای از اون استفاده می کنید.برای اطلاع از نسخه مرورگرتون در اکسپلورر به منو help رفته و about internet explorer رو انتخاب کنید در مورد مرورگرهای دیگر هم تقریبا به همین صورت است.
روش هایی که در این پست گفته می شه ممکن است با هر نسخه ای از مرورگر قابل اجرا نباشد.
1- از explorer نسخه 9 و ما قبل استفاده کنید
2-در اکسپلورر در منو tools گزینه campatibility view رو انتخاب کنید در بخش add ادرس سایت اینرول رو بنویسید enroll.azad.ac.ir سپس ان را add کنید .
3- اگر با اکسپلورر مشکل داشتید و با انجام کارهای بالا مشکل شما حل نشد و یا ورژن ان بالاتر است از مرورگر maxthone استفاده کنید حتما ورژن 2.5 و یا ما قبل ان را دانلود نمایید زیرا این مرورگر بر مبنای اکسپلورر است و ورژن های بالای ان همانند اکسپلورر ممکن است شما را با مشکل مواحه کنند
4-در مرور گر کروم
برید قسمت extensions از توی اون IE tab رو سرچ و دانلود کنید و به مرورگر اضافه کنید حالا سمت راست بالا روی ایکون کوچیک IE بزنید و برید سایت و ادامه مراحل !

توجه: قسمت 4 ممکن است کار نکند .
توجه2: بعضی ها با مرورگر اکسپلورر نسخه های بالاتر هم با انجام مراحل 2 توانستند انتخاب واحد کنند

king ps3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
تقریبا جوان . کمی چاق با هیکل بزرگ و قدی بلند .کمی شوخ . کم حوصله هست اما جواب سوالات رو میده . اصلا حضور و غیاب نمی کنه .از روی کتاب زبان اصلی درس میده اما نترسید خودش اگر نیاز باشه معنی می کنه براتون. نیم سال اول پارسال(91) از 135 نفر فقط چهار تا پاس کرده بودن که یکی شون بود که با ارفاق ده گرفته بود و بالاترینشون 12.5 اما این ترم که من با هاش برداشته بودم نمی دونم چند نفر پاس شدن امّا خودم 16 شدم.
تذکر : اینا که نتونسته بودن پاس کنن یا سر جلسه نمی رفتند یا خیلی کودن بوده اند.
امتحان : متوسط میگیره امّا انقدر زیاد هست سوالا که نگو من خودم 8 ورق رو پرکرم سه تا خودکار روهم تموم کردم تازه به یه سوال نرسیدم(مراقب امتحان کف کرده بود !!!)
نمره : نمره ی خودت رو بهت می ده
پیشنهاد : اگر خیلی تنبل هستید با هاش بر ندارید.امّا در کل خوبه

king ps3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
میانسال . کمی چاق .خیلی با حال و شوخ . همه رو (به شوخی) کودن می دونه . به زودی وارد هیئت علمی میشه (خودش میگه).خوب درس میده تند تند تخته رو پاک می کنه.اگر به سوالاش جواب بدی میذارتت کنار انیشتن. حضور غیاب می کنه. امتحان سخت می گیره .نمره ی خودت رو با کمی سخت گیری میده.

king ps3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
جوان . خوش تیپ . اهل تکنولوژی!! .خیلی خوب درس میده . خیلی وقتا دیر میاد(صبح) اما جبرانی خفن میذاره. با ویدئو پروژکتور هم زیاد درس می ده(اگر براش برید بیارید).حضور و غیاب می کنه . امتحان متوسط میگیره . نمره ی خودت رو میده امّا یکم کم تر.

mariaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ولی من باحسن توکلی فیزیک 2 داشتم استاد خیلی خوبیه اگر باهاش برداشتی بهش بگو سوالای مهم هالیدیو برات علامت بزنه اونهم سوالایی که میگه بهت و جزوشو کامل بلد باشی مطمئن باش بیست میگیری خودم باهاش فیزیکو بیست شدم

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نقل قول از کاربر Bab Esfanji

من ترم پیش اندیشه 2 با شهره فتوگرافی داشتم. 5 نمره تحقیق داره که خیلی راحته . ترم پیش همه اون5 نمره رو گرفتند. امتحانشم 10 نمره تستی و 5 نمره تشریحی بود. آخر ترم 57 تا سوال داد که برای سوالای تستی و تشریحی باید می خوندیم. من که خیلی راضی بودم.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نقل قول از کاربر david21

استاد کره ای میباشد عشقی سه چهار جلسه حضور غیاب میکنه ولی کلا قیافه ها یادش میمونه کی اومد کی نیومد . یه نیم ترم میگیره که اگه توش شرکت کنی سر امتحان آخرم 6 بنویسی 13.5 میده البته من و یه تعدادی رو 15 بسته بودیم که به ما هم 13.5 داد کلا اون ترم 13.5 مد سال بود براش:lol:
برای ما که اینجوری بود .اصولا درس معادلات سخت پاس میشه واین از اوناس که خیلی پاس میکنه بردار حالشو ببر

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
عاغا ارغند نبود تو لیست ماهم گزاشتیم :دی اگه هست بگید پاکش کنم

این درس کلا درس گیج کننده ایه! اگرچه به نظر آسون میاد ولی مهارت انتخاب مسیر توش حرف اول رو میزنه و مثل ریاضی2 نیس که بشه سرسری گرفتش
اما استاد
ارغند ریاضی حالیشه!! ولی متاسفانه جزو اون عده آدمای روی کره زمینه که علم رو داره ولی فاقد توانایی انتقاله اونه
درس دادنش وحشتناکه- معادلات رو انقدر با کلمات ODE- و......... میپیچونه که ترس آدم رو برمیداره- همشم من دراوردیه مثلا میخاد نزدیک به سطح انگلیسی درس بده و همین کارش رسما گند میزنه به ترم من و شما
حضور غیاب 99.99% همیشه هست! ولی اگه شرایط محیا باشه امکان تغییر کد هست از اون بابت نگران نباشید

به قدری بد درس میده که اکثرا نمیرن سر جلسه ! بخصوص اونایی که وای میسن آخر ترم یا شب امتحان میخونن کلاشون پسه - منم جزو همونایی بودم که نرفتم سر جلسه:D
امتحان رو که گروه طرح میکنه ولی نمره هم جالب نمیده
دوستام که رفتن سر جلسه 80% افتادن:D
این استاد واسه کسی که درس رو پاس کرده و میخاد یه ترم همینجوری بشینه سر معدلات پایش قوی شه خوبه وگرنه...............:lol:

فقط حواستون باشه یهو وسط چیزمیز نوشتن پا تخته بلند بلندها میگه هه (خنده) خلاصه گفتم آمادگی داشته باشین اگه جلو نشستین سکته نزنین
biggrinsmiley.gif
biggrinsmiley.gif

plake68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مکانیک ... چنتا از اساتید خوبو معرفی میکنم ( تجربه ی شخصیم و دوستان ) :

کنترل : فقط طاهایی .. خیلی خوب نمره و درس میده .... ( تو ترم تابستون ذوقی ) ... با کیهانی هیچی برندارید
ترمودینامیک 1و 2 : فقط شاهرخ شجاعی . قماشی ( اولی خیلی خوب نمره و درس میده ولی واسه قماشی مفهوم بروسونی نمره میگیری ولی جالب درس نمیده)
سیالات 1 2 : ابجدی فوق العاده درس میده ولی امتحانش سخته ....
دینامیک : فقط شاهرخ حسینی واسه نمره ...... فقط طاهایی واسه درس ...
ارتعاشات : جباری ( خوب درس نمیده ولی نمره دادنش خوبه )
با جعفر کاظمی و امیراصلانی هرچی درس بود بردارین ..... ( استاد های منطقی ای هستند )
مقاومت 1 و 2 : علوی خوب بود ولی انگار زده جاده خاکی .... خورشیدوندو ازش بد میگن ولی انسان شریفیه ... خیلی خوب درس میده امتحانش هم عین مثال های حل شده ی کتاب )
طراحی اجزا : فقط صفا ( بالای 16 میشین ... البته تمرین و پروژهش و باید سر موقع ببرین ) ..... ساسان هم امتحانش یه سوال هست 20 نمره که 14 بالا میده بیشتر )
انتقال حرارت 2 : آرش زند نمره عالی میده .... ابجدی درس عالی میده
ریاضی مهندسی . محاسبات عددی : 1 مریم خادمی( فوق العاده درس میده نمره هم خوب میده ) ...... 2 ذاکری ( انسان شریفی هست )
تاریخ تحلیلی : گوهری ..
تفسیر : احمدی ...
برنامه سازی کامپیوتر : هرکی جز دادگر
اتقال حرارت 1 : فقط فلاح
نیروگاه : فلاح ( واسه نمره .... ثقفی واسه درس و با سواد شدن )
دینامیک گاز : پناه خیلی خوب نمره میده تو این درس .....
معادلات : ذاکری ( رو هوا بزنید درس و نمره عالی ) ..... احمد موسوی( خیلی کلاس خویو شادی داره اخلاقش عالیه.. نمره خوب میده )
مرداد هم استاد خوبی هست ( 7 8 رو به 10 میرسونه ) ولی جالب درس نمیده با شفیعی موسوی هیچی برندارین .....
موتور احتراق داخلی : فقط محمد ابراهیم ( 18 19 رو شاخش ..... عین عین جزوش امتحان میگیره )
علم مواد : خیلی ها از گرانمایه بد میگن ... ولی واقعا خوب نمره میده .. ( من در حد 13 نوشتم بهم داد 18.75) ... درسش برای بچه های مکانیک سنگینه .... یه جزوه داره که از همون امتحان میگیره ولی زیاد و سنگینه .....
سیسنم انتقال آب : حتما کسایی که **** مهندسی میخوان این درس رو بردارن ..... ابیانه تو این درس خیلی خوب نمره و درس میده .... واقعا درس جالبی هست ....
توربو ماشین : فقط اگه امیر اصلانی بود بردارین ..... کامران تقوی خوب نمره نمیده ولی اخلاقش خوبه .... ( یه کتابی هست که سولاشو از اون میده ... )

و اما پروژه ..
1) مسعود یوسفی ( برای گرفتن باهاش باید یه ترم قبل تو یه روزی که خودش معین میکنه بری پیشش .... اگه گفت ساعت 7 فلان روز شما 6 دم دفترش باشید .... دفترش طبقه 3 یا 4 روم ساختمان شماره 5 )
2) فاضلپور .. ( 2 ترم قبل باید رزرو کنید .... از خانوم کیا آمارشو بگیرین .. )
3)رستگاری ( باید کار انجام بدین ... تهویه مطبوع )
4) جوادی
5)ابجدی
5) جباری ( کار ازتون میخواد ... )
7) ذوقی ( ترجمه میده )
8) پناه
9) ساسان محمدی
..........
....
سوال داشتین در خدمتم... بارم میگم نظر شخصیم هست

Last edited:

830772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دکتر منصور نجاتی جهرمی فارغ التحصیل پلی تکنیک
آقا در مورد این استاد هرکی نمره گرفته به شدت تعریف میکنه اما اونایی که افتادن بد جوری بد میگن من حودم نمره ام بد نشد و خداییش خیلی ازش ممنونم چون بسیار باشحصیته و در تدریس وارد درسها رو خورده
بعضی وقتا بد اخلاق میشه البته وقتی کسی پر رویی میکنه بد جور عصبانی میشه من که شانس آوردم دو درس باهاش داشتم چچون قبلا این درسا رو با دیگران داشتم چیز زیادی نفهمیدم در کل حضور غیاب، میان ترم، تمرینريال کوئیز رو در کلاس داره تاثیر هم میده یرای آدمای ...گشاد فایده نداره اما برای اونایی که اهلشن عالیه

830772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یادم رفت بگم اگه با دکتر منصور نجاتی جهرمی کلاس دارید مرتب و منظم باشید نمره ی بالای 15 تو شاخشه اونایی که میخوان دو در کنن بهتره باهاش درس نگیرن .

830772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مدارهای مخابراتی و الکترومغناطیس- دکتر منصور نجاتی جهرمی
1- نمره ام خوب شد یعنی به نظر بد نبود 16 شدم اما به نظر ارقاث کرده بود و گرنه عمرا من بیشتر از 15 نمیشدم
2- به نظر تو کارش و تدریش و کار عملی و کاربردی خیلی وارده اهل پیچندن نیست و به دانشجو احترام میذاره(البته اگه جنبه داشته باشی)
3- اگر حرف بی ربط بشنونه خیلی ناراحت میشه
4- به نظر باهاش درس بگیرید و اگر ...گشادبازی در نیارید نمره دادنش حرف نداره
در کل عالیه به جز وقتی که عصبانی میشه که با صد من عسل هم نمیشه خوردش

830772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقای دکتر منصور نجاتی جهرمی
میگن فارغ التحصیل ممتاز امیرکبیره تو درس دادن وارده اما سخت گیره تنبلا خیلی باهاش حال نمیکنن آبکب هم نمره نمیده
اگه میخواین چیزی یاد بگیربن در ضمن تنبلی نکرده و نمره ی توپی بگیرین حنما باهاش درس بگیرین .

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اخلاق:
استاد خوش اخلاقیه. عصبانی نمیشه , تو حرفاش به هیچ وجه توهین نیست, فقط درمورد درس حرف میزنه و کلاسش هیچ حاشیه ای نداره! معمولا سر کلاس اول (7:30) یک ربع تا نیم ساعت دیر میاد ولی از اونور تا بیخ نگه میداره!
درس:
برای الکترونیک 1 , تقریبا کتاب میرعشقی رو کامل درس میده و پیشنهاد میکنه که کتابو بخرین و ادیت کنین. برای الکترونیک2 , بهتون جروه میگه که باید بنویسین. البته دفتر فنی ایلیا (نه انتشارات داشجویی!) یه جزوه تروتمیز ازش داره که کامله و اگه خواستین میتونین بخرین و ادیتش کنین. چون حجم جزوه زیاده و از کلاس عقب میمونین.
امتحان:
امتحان اگر هماهنگ باشه که هیچی وگرنه امتحانش یه کم از سطح جزوش بالاتره و باید درسو بخونین + تمرین حل کنین و برین سر جلسه. معمولا دو جلسه آخر حل تمرین میزاره و یه دور کل درسو تو تمریناش دوره میکنه.
نمره:
در کل استاد سختگیری نیست نمره پایین نمیده و دانشجو رو اذیت نمیکنه! خودش میگه من هیچ وقت دانشجو رو با 5و6 نمیندازم! اگه بندازم 9 اگر پاس بشه که دیگه فبها...
نتیجه:
بین استادای الکترونیک این از همه بیشتر طرفدار داره...

پ.ن: تنها اشکالش اینه که تو طول ترم براتون تمرین حل نمیکنه (البته وقت نمیکنه) و تنها منبع شما مثالای حل شده سر کلاسه.

saeed_abdilar

Registered User
لایک‌ها
68
اخلاقی:
غیر قابل تحمل،به حق حق خیلی اعتقاد داره ،خوش اخلاق ، ادمو از ریشه حرص میده

درسی:
حضور غیاب میکنه به بدترین شکل.یکبار اول کلاس. ببینه کسی کم شده اخر کلاس هم بازم این کارو میکنه و براش غیبت میزنه
بعد حذف و اضافه برداری (جلسه اول یعنی پیچیده باشه) یک جلسه غیبت داری
از اول تا اخر درس میده
نمره منفی ،مثبت میده (غیبت هم نمره منفی میگری)
4 نمره منفی حذف (به عبارتی 4 جلسه غیبت هم میشه)
میشه با ارائه کنفرانس این نمره منفی ها رو پاک کرد
کل کتاب رو هم درس میده

نمره:
18 نمره امتحان دو نمره کلاسی
خوب نمره میده بر خلاف درس دادنش که زجر کش میکنه ادمو

امتحان:
امتحانش ساده است.بدیهیات دروس معارف دبیرستانه
اگر هم یادتون نباشه باید یک کتاب 200 صفحه ای رو کامل حفظ کنید

نتیجه گیری:
برا نمره میشه برداشت

امتحانش تستی هست دیگه ؟

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
سهرائي-سوان / معادلات ریاضی 1 و 2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

استاد جوونیه / اخلاقش خوبه / تا میاد سر کلاس شروع میکنه به درس دادن وقتی هم تموم میشه زود جمع میکنه و میره
من باش معادلات داشتم / درس رو خیلی طبقه بندی شده میگه که برای معادلات عالیه
در کل خوب درس میده ( از 10 میتونه 7 8 امتیاز بگیره)
2 نمره کلاسی رو هم میگه تمرین ببرید / 3 4 تا مثال از هر فصل کپی کنی کافیه
در مورد نمره هم علاوه بر 2 نمره کلاسی 1 2 نمره هم رو ورق کمک میکنه
حضور غیاب نداشت فک کنم / 4 5 با اسما رو خوند / تو حضور غیاب راحته
در کل اخلاق مناسب / نمره خوب میده / درسش رو هم خوب میگه

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
مرداد-محمد // ریاضی 2 و معادلات
-------------------------------
یه استاد میانسال / از نظر اخلاق به کسی بی احترامی نمی کنه ولی کلاسش خشکه
من باش ریاضی 2 داشتم / درس دادنش زیاد جالب نیست ولی بد هم نیست
2 نمره کلاسی رو هم از ما یه میانترم گرفت !
تو ورقه هم نمره خودت رو میده
من میتونستم باش کنار بیام ولی بودن کسایی که هم از ریاضی 2 وهم از معادلاتش راضی نبودن
هر جلسه حضور غیاب داره
من خودم این درسو از جزوه کرمی خوندم / امتحانشم کامل نوشتم و نمره خودمو داد
در کل استاد بدی نیست استاد خوبی هم نیست بستگی به خودت داره

بالا