برگزیده های پرشین تولز

معرفی , درخواست معرفی افزونه های وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
معرفی پلاگین ( افزونه ) های وردپرس در این تاپیک

با سلام خدمت دوستان،خیلی از سایتها از جمله خود وردپرس فارسی افزونه هایی برای وردپرس منتشر میکنن که بسیار کار کردن با این این سیستم وبلاگ نویسی رو ساده میکنه،احساس کردم جای این تاپیک خالیه!
خیلی از افزونه ها اینقدر کاراییشون ساده اس که تاپیک زدن براشون زیاده :D اینجا هرچی گیرم بیاد معرفی میکنم،شما هم اگه دوست داشتین بذارین!

دوستان احتمالا چون افزونه هایی که بدون دستکاری میذارم لینک دانلود دارن خودشون چک کنید اگه کار نمیکرد بهم پی ام بزنید تا براتون آپلود کنم،اونایی هم که ادیت میشن یا لازم دارن ادیت بشه هم یا اینجا یا رو هاسته خودم آپلود میکنم

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
۱۰ افزونه امنیتی وردپرس

wordpress-security.png

Login LockDown : این افزونه صفحه ورود به مدیریت رو برای ip های غیر از ip که شما تایین کردید قفل میکنه .

WP Security Scan : این افزونه سایت رو بررسی میکنه و پیشنهاد هایی رو به شما برای افزایش امنیت میده .

Update Notifier : این افزونه شما رو از وجود بروز رسانی به وسیله ایمیل مطلع میکنه .

WP-MalWatch : وقتی که هکری سایت شما رو ( خدای نکرده ) هک میکنه برای خودش backdoor هایی قرار میده ، به کمک این افزونه میتونید این فایل ها رو پیدا کنید .

WordPress Firewall : این افزونه یک دیوار آتشین برای وردپرس است که سایت شما رو در برار حملات sql injection و آپلود فایل های مخبرب و …. محافظت میکنه .

Exploit Scanner : این افزونه فایل های و دیتابیس رو برای پیدا کردن کدهای مخرب جستجو میکنه .

WP-Sentinel : این افزونه سایت شما را در برابر حملات XSS ، HTML Injections ، RFI ، LFI ، SQL Injections ، CSRF محافظت می کنید .

Secure WordPress : این افزونه ورژن وردپرس در صفحه‌های وردپرس را حذف میکند ، index.php در پوشه‌هایی نظیر Plugins و Themes برای مخفی ماندن لیست آنها میسازد پیوندهای نظیر ویندوزلایو رایتر در Wp-head حذف میکند و سایت شما را برای یافتن بدافزار و آسیب‌پذیری‌ها اسکن میکند .

WP-DB-Backup : این افزونه به شما کمک می کند که از دیتابیس خود پشتیبانی بگیرید .

AskApache Password Protect : به کمک این افزونه میتوانید روی فولدر wp-admin پسورد بگذارید .

منبع

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
افزونه پست اتوماتیک وردپرس
WPRobot 3.2 Premium

WPRobot.jpg

این آخرین نسخه و نسخه کامل و حرفه ای افزونه می باشد که میتوانید از کینگ آنلاین به صورت رایگان دریافت کنید .

حجم : ۱۶۳٫۷۳ Kb

دانلود مستقیم افزونه پست اتوماتیک وردپرس

کار با افزونه WPRobot 3.2 Premium

پس از کپی افزونه در محل افزونه های وردپرس افزونه را فعال کنید . گزینه WP Robot 3 به منوی اصلی وردپرس اضافه خواهد شد . بر روی آن کلیک کنید .
wp-robot-kingonline.ir%20%281%29.jpg
در این صفحه لیست RSS های ثبت شده را خواهید دید . در صورتی که تا بحال RSS ی را ثبت نکرده باشید باید بر روی عبارت creating your first campaign کلیک نمایید :
wp-robot-kingonline.ir.jpg
در این صفحه بر روی RSS Campaign کلیک نمایید و در زیر آن اسم RSS خوان را انتخاب نمایید .​
wp-robot-kingonline.ir%20%283%29.jpg
درقسمت RSS Feeds , ار اس اس هایی را که میخواهید ثبت کنید را وارد کنید به صورت در هر خط یک RSS . در Keywords , کلمات کلیدی مربوط به این RSS را وارد نمایید که میخواهید در مطالب نشان داده شود . در Categories باید موضوع متناسب با RSS را انتخاب کنید . در صورتی که میخواهید این RSS فقط به یک موضوع وصل باشد , بر روی Single کلیک نمایید تا لیست موضوعات سایت نمایش داده شود . در قسمت Post every میتوانید تنظیم کنید هر چند ساعت یا روز مطالب از RSS زده شوند .
wp-robot-kingonline.ir%20%282%29.jpg
بر روی Create Campaign کلیک کنید . با عبارت​
Campaign “Campaign Name” has been added! Go to the control panel to view details​
روبرو خواهید شد . بر روی Campaigns از منوی اصلی کلیک کنید .اینجا میتوانید جزئیات RSS های ثبت شده را ببینید , آنها را کپی کنید (Copy) , ویرایش کنید (Edit), به طور موقت متوقف کنید(Pause) , حذف کنید(Delete) و یا پست جدید از آن RSS به سایت ارسال کنید(Post Now) .

منبع

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
Google XML Sitemaps

این افزونه، با ایجاد یک نقشه سایت ویژه باعث می‌شود موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ وAsk.com آسانتر صفحات وب سایت شما را فهرست کنند. با استفاده از یک نقشه سایت، خزنده (Crawler) ها می‌توانند به آسانی ساختار کامل سایت شما را بررسی کنند و بهتر کار کنند. این افزونه از همه صفحاتی و لینک هایی را که توسط وردپرس ایجاد می‌شوند پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن هر بار که شما پستی جدید را ایجاد می‌کنید، موتورهای جستجو را از این تغییر آگاه می‌کند

نیازمند به وردپرس نگارش: ۲٫۱ و بالاتر
سازگار تا: ۳٫۰٫۱

منبع

*************************************************************************************

Yet Another Related Posts Plugin

افزونه سایر پست‌های مرتبط (YARPP) فهرستی از پست‌ها و یا صفحات مرتبط با موضوع مورد نظر را ایجاد می‌کند که بازدیدکنندگان سایت شما را از سایر پست‌های مرتبط با موضوع آگاه می‌سازد. ویژگی‌های کلیدی این افزونه عبارتند از :
  1. الگوریتم همکاره و پیشرفته: با استفاده از یک الگوریتم قابل تنظیم، این افزونه بر اساس عنوان پست، محتوا، برچسب‌ها و دسته‌ها برای هر جفت از پست وبلاگ شما یک “امتیاز تطبیق” در نظر می‌گیرد. شما با انتخاب حداقل این امتیاز تعیین می‌کنید که میزان مرتبط بودن پست‌ها چقدر باشد. لذا اگر ارتباط پست‌ها با هم زیاد باشد تعداد پست‌های مرتبط بیشتر و اگر این تعداد کم باشد تعداد پست‌های مرتبط کمتری به نمایش درآیند.
  2. ایجاد قالب: ویژگی جدید در نسخه ۳٫۰! سیستم ایجاد قالب YARPP به شما امکان می‌دهد که انتخاب کنید پست‌ها چگونه نمایش داده شوند.
  3. ذخیره سازی (Caching): بهبود یافته در نسخه ۳٫۱! افزونه YARPP هر بار که سایت شما بازدید می‌شود اطلاعات سایر پست‌های مرتبط را ذخیره می‌کند که این امر موجب افزایش کارایی می‌شود.
  4. سایر پست‌های مرتبط در خوراک: سایر پست‌های مرتبط را با امکان سفارشی سازی در خوراک‌های آر اس اس و اتم به نمایش در می‌آورد.
  5. چشم پوشی از برچسب‌ها یا دسته‌های خاص: شما می‌توانید برچسب‌ها یا دسته‌های خاصی را مشخص کنید تا توسط افزونه نمایش داده نشوند.
  6. پست‌ها و برگه‌های مرتبط: به شما امکان کنترل پست‌های مرتبط، برگه‌های مرتبط و یا هر دو را می‌دهد.
برای اجرای این افزونه پایگاه داده شما باید بر روی MySQL 4.1 و یا بالاتر اجرا شود.

نیازمند به وردپرس نگارش: ۲٫۸ و بالاتر
سازگار تا: ۳٫۰٫۱

دانلود مستقیم افزونه ی پست های مرتبط
All in One SEO Pack

برخی از ویژگی ها:

• پشتیبانی از گونه‌های سفارشی نوشته‌ها
  • بهره‌گیری از نشانی‌های وب متعارف
  • میزان کردن پیوندهای پیمایشی
  • واسط برنامه نویسی (API) توکار جهت بهره‌گیری سایر افزونه‌ها و پوسته‌ها از قابلیت‌های این افزونه
  • تنها افزونه‌ای که دارای یکپارچکی کامل با افزونه WP e-Commerce می باشد.
  • شاخص سازی‌های امنیتی
  • قابلیت به کار گیری در حالاتی که از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌شود.
  • بهینه‌سازی خودکار عناوین نوشته‌ها سازگار با موتورهای جستجو
  • تولید برچسب های فرامتنی ( Meta Tag) به صورت خودکار.
  • جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری ناخواسته.
  • پیاده سازی تنظیمات ضروری از قبل وعدم نیاز به پیکربندی برای افراد تازه کار.
  • ارائه گزینه‌های پیکربندی بسیار برای کاربران حرفه ای.
  • امکان تغییر موردی عناوین و برچسب های فرامتنی در حالات خاص و بر اساس صلاحدید.
  • سازگاری با سایر افزونه‌های هم سو از قبیل Auto Mate، Ultimate Tag Warrior و سایرین.
نیازمند به وردپرس نگارش: ۲٫۸ و بالاتر
سازگار تا: ۳٫۰٫۳

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
ببوسیم.....
یکی هم ارتباط با ما بذار...

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
خیلی عالیه اگر ادامه پیدا کنه...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
به نظر من تاپیک خوبی نیست
تو مرجع فارسی هم از این تاپیک ها هسن ولی بدرد نمیخوره
تا به پلاگین نیاز پیدا نکنی و نری دنبالش نمیشه بهترین پلاگین رو پیدا کرد

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
ببوسیم.....
یکی هم ارتباط با ما بذار...
Contact Form 7

افزونه‌ای ساده و در عین حال انعطاف پذیر برای ساختن فرم‌های تماس برای ارتباط کاربران با شما است.
با استفاده از آن می‌توانید به صورت همزمان از چندین فرم تماس در قسمت‌های مختلف سایت خود استفاده نمایید. تمامی فرم‌ها قابلیت سفارشی شدن کامل از لحاظ پست الکترونیک و نحوه‌ی نمایش را دارند. تمامی فرم‌های ساخته شده از قدرت Ajax و قابلیت جلوگیری کردن از ارسال پیام‌های جفنگ با استفاده از افزونه‌ی Akismet استفاده می‌کنند.

نیازمند به وردپرس نگارش: ۲٫۹ و بالاتر
سازگار تا: ۳٫۰٫۴

فقط یک نکته!
پلاگین که نصب شد برید تو تنظیماتش یه دکمه داره به نام ذخیره، اون رو میزنید یه کدی مثله [contact-form 1 "فرم تماس"] بهتون میده،این رو کپی کنید و برید به قسمت برگه ها در همون وردپرس و یه برگه جدید با آدرسی مثله contactus ایجاد کنید،و این کد رو تو برگه کپی کنید،سپس انتشار کنید و لذت ببرید !:D
منبع

خیلی عالیه اگر ادامه پیدا کنه...
ایشالا ادامه داره:)
به نظر من تاپیک خوبی نیست
تو مرجع فارسی هم از این تاپیک ها هسن ولی بدرد نمیخوره
تا به پلاگین نیاز پیدا نکنی و نری دنبالش نمیشه بهترین پلاگین رو پیدا کرد
اینکه تو مرجع فارسی هست رو قبول دارم،این پلاگین هایی که من گذاشتم هم فعلا از اونجاست،بعدها سراغ پلاگین های بیشتر و حرفه ای تری میریم،ولی در مورد اینکه بدرد بخور هست یا نه؟ نمیدونم! شاید شما که حرفه ای تر هستی تو زمینه ی وردپرس و همه ی پلاگین ها رو نصب کرده باشی و یه بار تست کردی بدرد نخوره،ولی من به شخصه خودم خیلی از پلاگین ها رو میبینم که نمیشناسم،حتی کارایی جزییش هم نمیتونم با خوندن مطلبی بفهمم چیه؟ فقط باید نصب کنم،اینطوری که تجربیاتمون رو در اختیار هم بگذاریم فکر نکنم بد باشه!
پ.ن : راستی شرمنده ها،من تقریبا کار کردن با وردپرس رو از شما یاد گرفتم!:rolleyes:

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
جواد جون دمت قيژ
يه پيشنهاد دارم واست كه هم به تو حال ميده هم به بقيه دوستان:rolleyes:
تو ياهو بهت ميگم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
جواد دمت فرفره.

پ.ن: چه طوری خیشگله؟! ارشد چیکار کردی؟ گند زدی یا نه؟ دی:

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
جواد جون دمت قيژ
يه پيشنهاد دارم واست كه هم به تو حال ميده هم به بقيه دوستان:rolleyes:
تو ياهو بهت ميگم
خواهش میکنم:D
هنوز که پی امی نیومده :D
جواد دمت فرفره.

پ.ن: چه طوری خیشگله؟! ارشد چیکار کردی؟ گند زدی یا نه؟ دی:
نوکرتم علی جان،ارشد هم دادیم،احتمالا سال دیگه هم باید بدیم،چون من رو زبان حساب باز کرده بودم،مثله اینکه آسون داده بودن همه هم زدن!:(

***************************************************************************************
در راستای معرفی افزونه های واجب و متداول برای وردپرس فارسی برای اینکه این پست اسپم نباشه یه دونه دیگه معرفی میکنم!
پلاگین جالب و پرکاربر wp jalali که برای تبدیل تاریخ وبلاگ و سایتتون از میلادی به تاریخ شمسی هستش.

این افزونه یک بسته‌ی پشتیبانی کامل از تاریخ شمسی – جلالی و پشتیبانی زبان فارسی از وردپرس است. افزونه‌ی جلالی وردپرس بهترین افزونه برای کاربران ‌ایرانی برای استفاده از وردپرس به زبان فارسی می‌باشد

این افزونه یک بسته‌ی پشتیبانی کامل از تاریخ شمسی – جلالی و پشتیبانی زبان فارسی از وردپرس است. افزونه‌ی جلالی وردپرس بهترین افزونه برای کاربران ‌ایرانی برای استفاده از وردپرس به زبان فارسی می‌باشد. در ادامه برخی از ویژگی‌های این افزونه آمده است.
  • تبدیل کامل تاریخ نوشته‌ها و برگه‌ها
  • برچسب‌های قالب برای استفاده از بایگانی روزانه و ماهانه با تاریخ شمسی
  • برچسب‌های قالب برای استفاده از تقویم شمسی – میلادی
  • بهینه‌سازی ویرایشگر وردپرس برای زبان فارسی
  • تبدیل هوشمندانه حروف عربی (ی , ک) به حروف فارسی (ی , ک)
  • پشتیبانی از میانبر‌های تخته‌کلید برای بخش دیدگاه‌ها در همه‌ی مرورگرها
  • ابزارک‌های کاملا سفارشی شمسی برای نمایش بایگانی و تقویم
  • صفحه‌ی اختصاصی گزینه‌ها در بخش مدیریت وردپرس
این افزونه در حال حاضر بخشی از پروژه‌ی توسعه‌ی وردپرس به زبان فارسی می‌باشد.

نیازمند به وردپرس نگارش: ۲٫۱ و بالاتر
سازگار تا: ۳٫۰٫۵

دوستان معمولا این افزونه برای بعضی ها کار نمیکنه،یا مشکلاتی داره،برای پرسیدن سوالاتتون به بخشه مربوطه ی این افزونه تو مرجع وردپرس فارسی مراجعه نمایید!

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
افزونه افزایش بازدید کننده وردپرس ورژن 3 را داری ؟ و میشه توضیح بدی چه کار میک نه . مرسی
من تو این مورد چیزی ندیدم،جستجو هم کردم ورژن 3 نداشت!
اگه پیدا کردم هم اینجا میگم هم بهتون پی ام میدم.:)

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
seo.jpg

سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از انجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.

افزونه All in One SEO Pack
با این افزونه میتونید تگ های Title ، Description ، Keyword رو برای هر صفحه تنظیم کنید,همونطور که میدونید این تگها برای هر صفحه، باید متفاوت با صفحات دیگه باشه و تنظیم کردن این تگها تاثیر زیادی روی موتور های جستجو میذاره.
http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack

افزونه Google XML Sitemaps
یکی دیگه از نکته های مهم سئو ، استفاده از نقشه سایته. نقشه سایت به موتور های جستجو کمک میکنه که صفحات سایت شما رو زودتر و راحت تر پیدا کنن. پس اگه هنوز این افزونه رو نصب نکردید، همین الان شروع کنید!
http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator
http://wordpress.org/extend/plugins/xml-sitemaps-for-videos
http://wordpress.org/extend/plugins/google-mobile-sitemap
http://wordpress.org/extend/plugins/google-image-sitemap

افزونه SEO Friendly Images
هیچ وقت نمیتونید مطمئن باشید که برای همه عکس ها از Alt و Title استفاده کرده باشید [:?] خوب ؛ Alt و Title برای عکس ها ، نکته مهمی در بهینه سازی موتور های جستوجو هست و این افزونه بر اساس عنوان پست، این خاصیت ها رو به تصاویر اضافه میکنه
http://wordpress.org/extend/plugins/seo-image

افزونه Broken Link Checker
یکی از عواملی که در بالا رفتن پیج رنک گوگل و سئو (SEO) سایت شما تاثیر دارد عدم وجود لینک شکسته (Broken Link ) در بین مطالب و وبسایت شماست. هر چه تعداد لینک های شکسته سایت شما بیشتر باشد اسپایدرهای موتور های جستجو علاقه کمتری به سایت شما نشان میدهند.
http://wordpress.org/extend/plugins/broken-link-checker

افزونه Seo Watcher
یک افزونه کاربردی در زمینه بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می باشد . این افزونه قادر است مطالب ثبت شده شما در گوگل را طبق کلمات کلیدی دنبال کند و موقعیت کلمه کلیدی مورد نظر را نمایش دهد . این اطلاعات به وبمستر ها برای انجام عملیات های سئو کمک بسیای می کند .
http://wordpress.org/extend/plugins/seo-watcher

افزونه SEO Booster
یک پلاگین بسیار قوی برای وردپرس می باشد که به وسیله آن تمامی ارسال های شما و سایتتان را آنالیز و بیهنه برای ایندکس شدن در موتور های جستجو میکند.
http://wordpress.org/extend/plugins/seo-booster-lite

افزونه ی Google Bot Bling
برای کمک به مدیران وب سایت ها طراحی شده است. این افزونه هر بار که گوگل سایت را ایندکس کند، با یک رایانامه مدیر سایت را مطلع می سازد. به نظر من نصب مقطعی این افزونه برای آنالیز وبلاگ وردپرسی می تواند جالب باشد.
http://wordpress.org/extend/plugins/google-bot-bling

افزونه Light Seo
این افزونه به طور اتوماتیک مطالب را برای موتور های جست و جو بهینه سازی می کند . این افزونه با قرار دادن کلمات کلیدی باعث توجه بیشتر موتور های جست و جو به مطالب می شود . Light Seo به گونه ای طراحی شده که کاربران تازه کار نیز مشکلی با آن نداشته باشند و به سادگی بتوانند از آن نهایت بهره را ببرند .
http://wordpress.org/extend/plugins/light-seo

افزونه Extreme SEO
این افزونه چند قابلیت دارد که عبارتنداز:
مهیا کردن سایت شما در یک‌راه، محتوای مرتبط، لینک‌های ورودی از سایت‌های دیگر.
پیوند دادن به نوشته‌های مرتبط در زیر نوشته‌ها با قابلیت باز شدن در صفحه ی جدید، پس بازدید کننده شما با کلیک بر روی آن نشته ی کنونی را از دست نمی‌دهد.
افزایش رتبه‌ی سایت شمادر موتورهای جست‌وجو و پیج‌رنک گوگل با مهیا کردن لینک های ورودی استاتیک در نوشته های مرتبط در سایت‌های دیگر .
http://wordpress.org/extend/plugins/extreme-seo

افزونه Platinum SEO Pack
ظاهری شبیه به All in One SEO Pack داره و البته اجازه انتقال داده‌های اون افزونه رو نیز داده و شما می‌توانید با چند تا کلیک به این افزونه مهاجرت کنید، بعضی از ویژگی‌های این افزونه عبارتند‌از؛
بهینه‌سازی عناوین نوشته‌ها و برگه‌ها برای موتورهای جست‌و جو.
تولید برچسب‌های مرتبط به صورت خودکار
کمک‌رسانی برای جلوگیری از محتوای تکراری
اجازه‌ی لغو تنظیمات ثبت عناوین و توضیحات و برچسب ها برای هر نوشته و یا برگه
همگام‌سازی با افزونه‌های دیگر .
شما نباید ترسی از تغییر دادن، پیوندهای یکتا داشته باشید. این افزونه به صورت خودکار، با تغییرات همگام می شود.
افزودن داده های توضیحات و کلمه های کلیدی برای دسته‌های وردپرس و برچسب‌ها برگه‌ها
اضافه کردن، ( index، noindex،‌follow or nofollow، noarchive، nosnippet، noodp، noydir ) برچسب‌ها برا تمامی نوشته‌ها/برگه‌ها. این گزینه در افزونه‌ی All in One SEO Pack وجود ندارد.
http://wordpress.org/extend/plugins/platinum-seo-pack

افزونه Robots Meta
افزودن تگ های اضافی روبات ها به هر صفحه از وردپرس کار ساده ای نیست .. خب این افزونه این کار رو برای شما آسان می کند … با اضافه کردن تعدادی تگ و بهینه سازی Robots.Txt و .htaccess و …
http://wordpress.org/extend/plugins/robots-meta

افزونه Google XML Sitemaps with Multisite support
به طور معمول اکثر افزونه هایی که برای ساخت نقشه سایت استفاده میشوند با وردپرس چند کاربری ( چند سایته ) سازگاری ندارند و یک بدشانسی برای سایت هایی که از این قابلیت MU استفاده می کنند هست و باید به صورت دستی برای هر وبلاگ یک نقشه سایت بسازند اما این افزونه این کار را ساده می کند و برای هر وبلاگ شما یک سایت مپ می سازد….
http://wordpress.org/extend/plugins/google-xml-sitemaps-with-multisite-support

افزونه KB Robots.txt
یکی از مهمترین بخش ها برای کنترل فعالیت روبات های موتورهای جستجو ( همانند GoogleBot ) ویرایش فایل robots.txt می باشد که با این افزونه می توانید آن را در پانل مدیریتی وردپرس به راحتی ویرایش کنید …
http://wordpress.org/extend/plugins/kb-robotstxt

منبع

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
دوستان گرامی
با صحبتی که با دوست خوبم GraphX داشتم،قرار بر این شد که از این به بعد تو این تاپیک علاوه بر معرفی،فارسی سازی پلاگین ها رو هم داشته باشیم،و در اختیار دوستان قرار بدیم،البته با رعایت اصول کپی رایت!

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
آقا بین سئو پلاتینوم پک و آل این وان سئو پک کدومو پیشنهاد میکنید؟چون تعریف سئو پلاتینوم پک رو هم شنیدم.

و یک افزونه هستش که خودکار درون مطلب لینکی از سایت قرار میده.مثلا اگه بهش تگ بدی هرچی کلمه دانلود توی مطالب سایت یاشه خودکار کلمه دانلود رو به سایت لینک میده.

اگه میشه بذاریدش + معرفی .

ممنون

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
آقا بین سئو پلاتینوم پک و آل این وان سئو پک کدومو پیشنهاد میکنید؟چون تعریف سئو پلاتینوم پک رو هم شنیدم.

و یک افزونه هستش که خودکار درون مطلب لینکی از سایت قرار میده.مثلا اگه بهش تگ بدی هرچی کلمه دانلود توی مطالب سایت یاشه خودکار کلمه دانلود رو به سایت لینک میده.

ممنون

والا من الان تو 2-3 تا فروم خارجی خوندم یه سری مطالب بین این 2 فرقی آنچنان بارزی نیست،یه سری امکانات این داره اون نداره،یه سری این دارن اون نداره :دی
مثلا پلاتینیوم noindex و nofollow برای متاتگها داره که آل این وان نداره!
چیزی که میشه نتیجه میشه گرفت اینه که نظر و تجربه ی شخصیه که کدوم بهتره من الان خودم برای سئو آل این وان رو نصب کردم،با سئو واچر و سئو بروکن لینک چکر :دی واسه سایت من که فقط سایت عکس ( فوتوبلاگ) هست این سه تا تقریبا به بهترین شکل کارم رو راه میندازن،شما هم ببین به کارت چی میاد؟ هر کدوم رو یه تست بزن گزینه هاشو ببین،اگه نتیجه ای گرفتی به مام بگو که از تجربه ات استفاده کنیم:)

دانلودSeo platinum

Compatible up to: 3.0.5
Last Updated: 2010-12-1

نکته ای هم که تو سایت وردپرس دیدم این بود که آل این وان پرطرفدار تر بود،ستاره ی پنجمش یه ذره پرتر بود :D

بازم افزونه بزار جوات جان

چشم سید :D

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700

ممنون
ممنون
پس این چی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا