• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی سایت Planetofbets

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
معرفی سایت Planetofbets (پیش بینی مسابقات)
لینک ثبت نام
http://www.planetofbets.com/?ref_id=295960
پشتیبانی از وب مانی : بله( و سایت های معروف دیگه )
پشتیبانی از لیگ برتر ایران : بله
با ایران هم هیچگونه مشکلی نداره !
پشتیبانی از موبایل بتینگ : بله

برای اینکه بتونید تو پیش بینی مسابقات شرکت کنید باید اول حسابتون رو شارژ کنید که به صورت زیر اینکارو انجام بدبد جهت شارژ حساب باید یک حساب بانکی در بانک های الکترونیکی داشته باشیدمانند وب مانی یا پرفکت مانی .خوب حالا میرم سراغ توضیح دادن بخش های اصلی سایت که بتونید با سایت کار کنید بعد از لاگین کردن تو سایت چندتا گزینه داره که توضیح میدم 1- از سمت راست اولین گزینه نام کاربریتون نوشته که اگه روش کلیک کنید گزینه های بیشتری رو میبینید از جمله ویرایش مشخصات کاربریتون و گزینه partner program مجموعه های شما رو نشون میده وهمچنین لینک مجموعه گیری شما به همراه بنر ها در این قسمت هستش. 2-گزینه payout اینم که از اسمش معلومه واسه بیرون کشیدن پولتون از سایت هستش که پولتونو به بانک های الکترونیکی واریز میکنه..پرداخت ها هم حداکثر 24 ساعت طول میکشه اما ممعولا تا 8 ساعت بعد درخواست واریز میشه به حسابتون.3- گزینه deposit این گزینه برای سرمایه گذاری داخل سایت هستش که از بانک های الکترونیکی $ به سایت منتقل میکنید تا باهاش بتونید پیش بینی کنید یا همون بت بزنید..4 - گزینه bet history این قسمت کلیه بت هایی که انجام دادید از روز اول شروع کاریتون رو نمایش میده.
5 -گزینه 300USD این گزینه موجودی اکانت شما رو به دلار نشون میده که الان 300 دلار هستش
6 - گزینه های سمت چپ هم انواع ورزش هارو نشون میده که میتونید هر کدوم خواستید انتخاب کنید و پیش بینی کنید بهترینش همون فوتبال یا soccer هستش

Last edited:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
برای اینکه بتونید تو پیش بینی مسابقات شرکت کنید باید اول حسابتون رو شارژ کنید که به صورت زیر اینکارو انجام بدبد جهت شارژ حساب باید یک حساب بانکی در بانک های الکترونیکی داشته باشیدمانند لیبرتی رزرو یا پرفکت مانی .خوب حالا میرم سراغ توضیح دادن بخش های اصلی سایت که بتونید با سایت کار کنید بعد از لاگین کردن تو سایت چندتا گزینه داره که توضیح میدم 1- از سمت راست اولین گزینه نام کاربریتون نوشته که اگه روش کلیک کنید گزینه های بیشتری رو میبینید از جمله ویرایش مشخصات کاربریتون و گزینه partner program مجموعه های شما رو نشون میده وهمچنین لینک مجموعه گیری شما به همراه بنر ها در این قسمت هستش.
شما با اصحاب کهف نسبتی دارید عایا؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
معرفی سایت Planetofbets (پیش بینی مسابقات)
لینک ثبت نام
http://www.planetofbets.com/?ref_id=295960
پشتیبانی از وب مانی : بله( و سایت های معروف دیگه )
پشتیبانی از لیگ برتر ایران : بله
با ایران هم هیچگونه مشکلی نداره !
پشتیبانی از موبایل بتینگ : بله

برای اینکه بتونید تو پیش بینی مسابقات شرکت کنید باید اول حسابتون رو شارژ کنید که به صورت زیر اینکارو انجام بدبد جهت شارژ حساب باید یک حساب بانکی در بانک های الکترونیکی داشته باشیدمانند وب مانی یا پرفکت مانی .خوب حالا میرم سراغ توضیح دادن بخش های اصلی سایت که بتونید با سایت کار کنید بعد از لاگین کردن تو سایت چندتا گزینه داره که توضیح میدم 1- از سمت راست اولین گزینه نام کاربریتون نوشته که اگه روش کلیک کنید گزینه های بیشتری رو میبینید از جمله ویرایش مشخصات کاربریتون و گزینه partner program مجموعه های شما رو نشون میده وهمچنین لینک مجموعه گیری شما به همراه بنر ها در این قسمت هستش. 2-گزینه payout اینم که از اسمش معلومه واسه بیرون کشیدن پولتون از سایت هستش که پولتونو به بانک های الکترونیکی واریز میکنه..پرداخت ها هم حداکثر 24 ساعت طول میکشه اما ممعولا تا 8 ساعت بعد درخواست واریز میشه به حسابتون.3- گزینه deposit این گزینه برای سرمایه گذاری داخل سایت هستش که از بانک های الکترونیکی $ به سایت منتقل میکنید تا باهاش بتونید پیش بینی کنید یا همون بت بزنید..4 - گزینه bet history این قسمت کلیه بت هایی که انجام دادید از روز اول شروع کاریتون رو نمایش میده.
5 -گزینه 300USD این گزینه موجودی اکانت شما رو به دلار نشون میده که الان 300 دلار هستش
6 - گزینه های سمت چپ هم انواع ورزش هارو نشون میده که میتونید هر کدوم خواستید انتخاب کنید و پیش بینی کنید بهترینش همون فوتبال یا soccer هستش
این سایت فقط گزینه پیش بینی نتیجه بازی رو در فوتبال داره یا گزینه پیش بیش بینی مجموع گلهارو هم داره؟

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
در حال حاظر یکی از بهترین سایتها برای ایران هست

Vampire Retire

Registered User
لایک‌ها
113
این سایت و همه اینطور سایت ها فیلتره با چه ای پی وارد بشم و ثبت نام کنم ؟
بعد همیشه باید با همون ای پی وارد بشم و بت بزنم و برداشت کنم ؟

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
این سایت و همه اینطور سایت ها فیلتره با چه ای پی وارد بشم و ثبت نام کنم ؟
بعد همیشه باید با همون ای پی وارد بشم و بت بزنم و برداشت کنم ؟
اولش https بزار بدون فیلتر میره داخل ... ای پی متقاوت هم فکر نکم مشکل داشته باشه من خودم چند بار وی پی ان رفتم کاری نداشت کلان سایت خوبی هست گیر نمیده

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
میلاد جان داداش یه مدته نیستی ها
میخوام لاین های نسبتا مطمئن با سود معقول و ریسک پایینم رو بذارم اینجا توی تاپیکت
با اجازه

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
میلاد جان داداش یه مدته نیستی ها
میخوام لاین های نسبتا مطمئن با سود معقول و ریسک پایینم رو بذارم اینجا توی تاپیکت
با اجازه
یه مدت هست از دنیای بت خدا حافضی کردم :D

بالا