برگزیده های پرشین تولز

*/ مغازه ی لوازم آرایشی بهتره یا سوپر مارکت یا ... ؟ تا 7-8 میلیون

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بکس
بچا به نظرتون مغازه لوازم آرایشی سودش بیشتره یا یه سوپر مارکت متوسط
اجاره هم ماهی 400 هزار اینا باشه
و برای مغازه ای بفرض لوازم آرایشی مکانش در بورسش باشه که چند تا مغازه کنار هم هستند و همه لوازم آرایشی یا یه جایی نسبتا متوسط از لحاظه شلوغی . چه مغازه ای تا 7-8 میلیون بهتره کلا با اجاره و جنش و اینا ؟ حالا از کم شروع میکنیم تا بهد

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
لوازم آرایشی بهتره . مکانایی که تو بورسه معمولا کل اجاره یک سال رو اول قرارداد می گیرند . اگه اینجا هم اینطور باشه سرمایت کمه وگرنه برای شروع بد نیست . { کل اجناس دو تا مغازه کنار هم رو قبل عید جمع زدم. یک خرازی شد حدود 2 میلیون . یک لوازم منزل هم شد حدود 12 میلیون . }

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لوازم آرایشی بهتره . مکانایی که تو بورسه معمولا کل اجاره یک سال رو اول قرارداد می گیرند . اگه اینجا هم اینطور باشه سرمایت کمه وگرنه برای شروع بد نیست . { کل اجناس دو تا مغازه کنار هم رو قبل عید جمع زدم. یک خرازی شد حدود 2 میلیون . یک لوازم منزل هم شد حدود 12 میلیون . }

ببخشید یکم متوجه نشدم
منظورتون ا تیکه ی داخله پرانتز را متوجه نشدم

به نظر خودم هم لوازم آرایشی بهتره
چون هم برق و یخچال و دردسر خیلی نمیخاد هم میشه مثلا ماهی 100-150 یه دختر آورد برا جذب مشتری و خانوما بیشتر واردان هم میشه بعضی چیزارو هماهنکگ کرد که فروش نرفت مرجوع شود

و سوال من این هست مثلا مغازه لوازم آرایشی جایی باشه که بورسه یا جدا تک در یه محله ی متوسط الجمعیت ؟

قربونه مرامت لوتی . اون تیکه داخل پرانتز که جمع زدی بگو

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
لوازم آرایشی ..

تهران بودی تامین می کردمت ...
با لوازم آرایشی MODA :rolleyes:

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
بیا افتاب، اجاره هاش خوبه... یه مغازه استاد کن وایسا کار تو کمتر از 2روز، باید دوبرابر جنسایی که آوردی دوباره بیاری...

قیمت اجاره مغازه افتاب حدود چند هست . اخه همشون قیمت میلیاردی زدن واسه فروش . فروش چطوره ؟

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا افتاب، اجاره هاش خوبه... یه مغازه استاد کن وایسا کار تو کمتر از 2روز، باید دوبرابر جنسایی که آوردی دوباره بیاری...

اونجا اجاره هاش 1 هست مگه نه ؟

حداقل 25 میلیون سرمایه میخاد اونجا

اونجایی ؟
خوبه ؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
ببخشید یکم متوجه نشدم
منظورتون ا تیکه ی داخله پرانتز را متوجه نشدم

به نظر خودم هم لوازم آرایشی بهتره
چون هم برق و یخچال و دردسر خیلی نمیخاد هم میشه مثلا ماهی 100-150 یه دختر آورد برا جذب مشتری و خانوما بیشتر واردان هم میشه بعضی چیزارو هماهنکگ کرد که فروش نرفت مرجوع شود

و سوال من این هست مثلا مغازه لوازم آرایشی جایی باشه که بورسه یا جدا تک در یه محله ی متوسط الجمعیت ؟

قربونه مرامت لوتی . اون تیکه داخل پرانتز که جمع زدی بگو

منظورم این بود اگه سرمایت رو فقط برای اجاره یک ماه و تامین اجناس درنظرگرفتی برای شروع بد نیست . داخل پرانتز هم سرمایت رو با دو تا صنف دیگه مقایسه کرده بودم . در ضمن در مورد اوردن یک خانم درسته که مشتری جذب می کنه ولی در نظر هم بگیر که هم زمانیکه برات تو مغازه وا میستن کمتره هم احتمال اینکه یک ان وسط کار مغازه رو ول کنندو برن بیشتره . کلا تجربه نشون داده دل به کار نمی دن . بیمه رو می خوای چکار کنی ممکنه بعد یک مدت ازت شکایت کنه. گیر بازاره ها ؟

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
واسه تکمیل حرف دوستمون در پست بالا باید اشنا پیدا کنی من یکی از دوستام سپرد دست کسی بد فهمید طرف مثلا جنس 1000 تومنی رو میفروخته 1200 و 1000 میزاشته تو دخل بقیش رو میزاشته تو جیبش بعد حقوق هم میگرفته یا باید خودت وایسی تو مغازت یا کسی رو بیاری که از این کار ها نکنه یا اینکه خودت باشی یه نفر رو بیاری که اونجا فروشندگی کنه ولی خودت بالا سرش باشی .

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من که این کاره نیستم (!) ولی به نظرم رو جاهایی که آدم زیاد داره (مثلا نزدیک های مجتمع مسکونی های بزرگ) هم فکر کن. این جور جاها اگه چیزی که نیاز دارن از محله خودشون تامین بشه ترجیح میدن همونجا خرید کنن. قیمت ها را هم رقابتی بزن با جاهایی که بورسه.

hamoon99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
منم مدتیه توی همین فکر لوازم آرایشی هستم . از دوستان اگه کسی تجربه ای داره بگه.
راستی از نظر فروش< جنس مارکدار با کلاس بهتر میخرن یا ارزون بیکلاس و کارراه بنداز؟!!
مغازه بورس مرکزشهر بهتره (مثلا طرفای بازار) یا بالاشهر؟
باعرض معذرت از صاحب تاپیک:blush: راستی شما تصمیمت چی شد؟

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
سلام بکس
بچا به نظرتون مغازه لوازم آرایشی سودش بیشتره یا یه سوپر مارکت متوسط
اجاره هم ماهی 400 هزار اینا باشه
و برای مغازه ای بفرض لوازم آرایشی مکانش در بورسش باشه که چند تا مغازه کنار هم هستند و همه لوازم آرایشی یا یه جایی نسبتا متوسط از لحاظه شلوغی . چه مغازه ای تا 7-8 میلیون بهتره کلا با اجاره و جنش و اینا ؟ حالا از کم شروع میکنیم تا بهد

با اين سطح سرمايه گذاري اصلاً دنبال لوازم آرايش نرو. تو اين صنف بايد جنست جور باشه و براي اينكار حداقل 40 تومن براي لوازم عمومي و اصلي نياز داري. اين سرمايه 7-8 تومن رو اگر فقط براي جنس بزاري ادكلنت رو هم تامين نمي كنه.

برو تو كار خرازي، عينك و اين چيزها

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من 30 تومن دارم موندم برم تو کارش یا نه

بالا