برگزیده های پرشین تولز

من سميرا همسر دوم مهدي مهدوي كيا هستم

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
عكس رو از خود سايت بيلد برداشتم.فكر نمي كنم اونا تو كار جعل باشن.چون دادگاه پدرشون رو درمياره.
mfb-4552903-famile-quer,templateId=renderScaled,property=Bild,width=146.jpg

اين عكسه ممكنه جعلي باشه قبلي نه
اما يه سوالي اين بچه يخ در بهشت وسط عكس چه غلطي مي كنه
اونايي كه فيلم عروسي مهدي رو ديدن دقت كنن ببين اين زنه زن خودش نيست

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
به نقل از nima178 :
mfb-4552903-famile-quer,templateId=renderScaled,property=Bild,width=146.jpg

اين عكسه ممكنه جعلي باشه قبلي نه
اما يه سوالي اين بچه يخ در بهشت وسط عكس چه غلطي مي كنه
اونايي كه فيلم عروسي مهدي رو ديدن دقت كنن ببين اين زنه زن خودش نيست
ای بابا این عکس را روزنامه آلمانی گذاشته و اونم عسل خانوم و خانم اصلی مهدیه .
من می خواستم بگم زن خود مهدی خیلی از اون دختره سمیرا بهتره .تازه بحث وفاداری کاری به مقایسه نداره وقتی کسی متعهد به یک زندگی میشه دیگه نامردیه خیانت کنه.

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
برو بچ،لينک های آلمانی تو اين ضمينه الان زياده،اگر کسی لينکی داشت ،خواست ترجمشو
بدونه بگه من ترجمه کنم.الان اين سايت رو خودم پيدا کردم،الان جايی کار دارم،ولی
زود ميام ترجمشو هم ميزارم.
http://www.bild.t-online.de/BTO/spo...davikia-doppel-ehe/mahdavikia-doppel-ehe.html

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ازدواج دوم ستاره بوندس ليگا.

هامبورگ:بوندس ليگا و يک افتزاه،در مورد ازدواج دوم.
مهدوی کيا 28 بزيکن خط دفا عی اس وی ،2 زنه ميباشد.هر 2 آنها فقط چند کيلومتر
از هم فاسله دارند.و برای تولانی مدت هيچکدوم از اين قزيه اطلاع نداشتند.

زن شماره 1:سپيده 28 ،به مدت 8 سال با هم ازدواج کرده اند و يک دختر 7 ساله دارند.

زن شماره 2:سميرا 28،در تابستان سال گذشته با مهدوی کيا در يک ديسکو آشنا شد.و در تاريخ 27
دسامبر 2005 با هم در تهران ازدواج کردند.

نقل از زن دوم:
مهدی برا ی من تعريف کرده بود که از زنش جدا شده،در قير اين سورت من هيچوقت
با او ازدواج نميکردم.در ابتدا يه شانس بزرگ به نظر ميرسه.او شبها در هتل به
ديدنش ميومد.در نگاه اول عشق به نظر ميرسه،او هميشه ميخواست منو داشته باشه.

در استراهت زمستانی ،ستاره فوتبال به طور مخفی در تهران با سميرا ازدواج کرد،
و برايش ماشين ،طلا خريد و کارت های ا عتباری بهش ميداد.

با اينکه دو زنه بودن در آلمان بشدت ممنو ع ميباشد اما مهدوی کيا جريمه نشد
به خاطر اينکه ازدواج اولش هم در ايران بوده است.

آيا واقعا يک ستاره فوتبال که نمونه و الگو برای بقيه اجازه 2 زن داری دارد؟

باور نکردنی:
برای اينکه مهدوی کيا زندگيه دومش رو هم اداره کنه،برايه زن دومش
يک خونه 180 متری با 3000 يورو تهيه کرد.که اينک هونه فقط 2 کيلومتر با خونه که با زن دومش
داره فاسله داره.

سميرا:وقتی که شبا نميومد خونه به من ميگفت که بايد پيش زن اولش شب رو
ميموند برا اينکه بچشون خيلی دلتنگی و بيقراری ميکرد.

سميرا:در آخر فبريه،در استاديوم،من با يه خوانومی صحبت کردم و گفتم که من همسر
مهدوی کيا هستم که اون گفت ،نخير من همسر ايشون رو ميشناسم و اون شما نيستی.(اينجا خراب
کاری ميشه ظاهرا).

حالا مهدوی کيا چی ميگه؟
مهدوی کيا پليس رو در جريان ميزاره،که بويه totehe (دسيسه) مياد.من خيلی الان راهت شدم که
اين حرفا تو همه مردم پخش شد ،من در يک دام گير افتادم.يک کسی خواست که زندگی
من رو با سپيده خراب کنه که سپيده از همه چيز با خبر است و پشت من ايستاده.

اين ترجمه خودم بود که خيلی سريع انجام شد،اگر قلت ديکته اي داره ببخشيد ديگه.سعی کردم
که همرو ترجمه کنم و خيلی تند.

ma!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ازدواج دوم ستاره بوندس ليگا.

هامبورگ:بوندس ليگا و يک افتزاه،در مورد ازدواج دوم.
مهدوی کيا 28 بزيکن خط دفا عی اس وی ،2 زنه ميباشد.هر 2 آنها فقط چند کيلومتر
از هم فاسله دارند.و برای تولانی مدت هيچکدوم از اين قزيه اطلاع نداشتند.

زن شماره 1:سپيده 28 ،به مدت 8 سال با هم ازدواج کرده اند و يک دختر 7 ساله دارند.

زن شماره 2:سميرا 28،در تابستان سال گذشته با مهدوی کيا در يک ديسکو آشنا شد.و در تاريخ 27
دسامبر 2005 با هم در تهران ازدواج کردند.

نقل از زن دوم:
مهدی برا ی من تعريف کرده بود که از زنش جدا شده،در قير اين سورت من هيچوقت
با او ازدواج نميکردم.در ابتدا يه شانس بزرگ به نظر ميرسه.او شبها در هتل به
ديدنش ميومد.در نگاه اول عشق به نظر ميرسه،او هميشه ميخواست منو داشته باشه.

در استراهت زمستانی ،ستاره فوتبال به طور مخفی در تهران با سميرا ازدواج کرد،
و برايش ماشين ،طلا خريد و کارت های ا عتباری بهش ميداد.

با اينکه دو زنه بودن در آلمان بشدت ممنو ع ميباشد اما مهدوی کيا جريمه نشد
به خاطر اينکه ازدواج اولش هم در ايران بوده است.

آيا واقعا يک ستاره فوتبال که نمونه و الگو برای بقيه اجازه 2 زن داری دارد؟

باور نکردنی:
برای اينکه مهدوی کيا زندگيه دومش رو هم اداره کنه،برايه زن دومش
يک خونه 180 متری با 3000 يورو تهيه کرد.که اينک هونه فقط 2 کيلومتر با خونه که با زن دومش
داره فاسله داره.

سميرا:وقتی که شبا نميومد خونه به من ميگفت که بايد پيش زن اولش شب رو
ميموند برا اينکه بچشون خيلی دلتنگی و بيقراری ميکرد.

سميرا:در آخر فبريه،در استاديوم،من با يه خوانومی صحبت کردم و گفتم که من همسر
مهدوی کيا هستم که اون گفت ،نخير من همسر ايشون رو ميشناسم و اون شما نيستی.(اينجا خراب
کاری ميشه ظاهرا).

حالا مهدوی کيا چی ميگه؟
مهدوی کيا پليس رو در جريان ميزاره،که بويه totehe (دسيسه) مياد.من خيلی الان راهت شدم که
اين حرفا تو همه مردم پخش شد ،من در يک دام گير افتادم.يک کسی خواست که زندگی
من رو با سپيده خراب کنه که سپيده از همه چيز با خبر است و پشت من ايستاده.

اين ترجمه خودم بود که خيلی سريع انجام شد،اگر قلت ديکته اي داره ببخشيد ديگه.سعی کردم
که همرو ترجمه کنم و خيلی تند.

این املا منو کشته. یعنی تا این حد؟

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عوض تشکر ببين مردم چی کارا ميکنند..من با اين برنامه En2Fa کار ميکنم برا همين انقدر قلت (هر کاری کنی نميتونی درست بنويسی)قلوت داره.

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
عوض تشکر ببين مردم چی کارا ميکنند..من با اين برنامه En2Fa کار ميکنم برا همين انقدر قلت (هر کاری کنی نميتونی درست بنويسی)قلوت داره.
خيلي خوب بود
آلماني بلدي يا آلمانم هستي الان
اين اديتورا رو من بيچاره براي شما اختراع كردم
مثه اين
www.PersianEditor.tk
يا

www.PersianEditor.8m.com

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
همش دروغه ، اين زنه سابقه داره توي اين كارها
97.gif

از يه طرف ميخوان روحيه تيم ملي ايران رو خراب كنن ، از طرف ديگه اين روزنامه بياد مال بايرني هاست ، اينجوري ميخوان جلوي قهرماني هامبورگ رو بگيرن!

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
حرفای مهدی تایید میشه بابا تابلوئه طرف اهل تیغیدن هست

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
بيلد: ستاره هامبورگ پدر مى شود!

دست از سر مهدوى كيا برداريد

داستان عجيبى است. قصه ازدواج دوم مهدوى كيا هنوز هم در نشريات آلمان ادامه دارد و انگار آلمانى ها به اين راحتى ها دست بردار نيستند. عجيب بودن داستان به اين دليل است كه نشريه بيلد كه به ندرت ديده شده از بازيكنان ايرانى مطلب بنويسد پس از اعلام ازدواج مجدد مهدوى كيا تيتر روز بعد خود را باز هم به اين قضيه اختصاص داد. اين طور كه معلوم است نشريات آلمانى فعلاً قصد فراموش كردن اين موضوع را ندارند و با اعلام خبر باردار بودن همسر دوم مهدوى كيا تا جايى كه ممكن است به اين مسأله دامن زده اند. گزارش دوم بيلد كه باز هم به تيتر يك اين نشريه تبديل شد با اين تيتر جلب توجه مى كرد:
�زن شماره ۲ باردار است!� اين گزارش با صحبت هاى سميرا آغاز مى شود: �مهدى مايل بود كه ما بچه دار شويم! او مى گفت كه مى خواهد به آروزهايش برسد.�

بيلد با اين توضيح كه همسر دوم مهدوى كيا ۲ ماه است كه باردار است و اين يك رسوايى بزرگ براى ستاره هامبورگ است ادامه مى دهد: �اگر بخواهيم فلاش بكى به گذشته بزنيم داستان از اينجا شروع مى شود: �با اينكه ستاره ايرانى هامبورگ ۸ سال است كه با سپيده ۲۸ ساله زندگى مشترك خود را آغاز كرده است و حاصل زندگى آنها عسل ۷ ساله است ولى زندگى دوم خود را با سميرا كه او هم ۲۸ ساله است و در هامبورگ زندگى مى كند شروع كرده. پس از گذشت چند ماه و بعد از بچه دار شدن سميرا، مهدوى كيا همسر باردار خود را رها مى كند در حالى كه خانه او تنها در ۲ كيلومترى خانه مهدوى كيا است.�
سميرا مى گويد: �من به مهدى تعلق دارم. پدر بچه من مهدوى كيا است ولى او مى خواهد اين مسأله را نفى كند. مهدى به من پيشنهاد كرد كه بچه دار نشويم ولى من قبول نكردم. او حتى اين مسأله را با فاضلى هم در ميان گذاشت ولى من زير بار نرفتم.�
البته حالا ديگر مسأله سقط جنين براى سميرا كه به يك خانواده ايرانى ثروتمند تعلق دارد خيلى اهميت ندارد. آنچه براى او مهم است اين است كه سميرا مى گويد: �ديگر نااميد شده ام. وقتى در تنهايى با كودكم صحبت مى كنم به او مى گويم كه واقعاً برايت متأسفم. من واقعاً نمى توانم كارى برايت انجام دهم!�
طبق گزارش بيلد مهدوى كيا پنجشنبه به ملاقات رييس باشگاه و مدير ورزشى هامبورگ رفت تا در مورد اتفاقات به وجود آمده توضيح بدهد.
مهدوى كيا در مصاحبه اى مجدد به بيلد مى گويد: �واقعاً متوجه شده ام كه چه اشتباه بزرگى مرتكب شده ام ولى حالا تمام تلاشم را مى كنم تا مسأله به وجود آمده را جبران كنم.�بيلد در انتهاى گزارش با طرح اين سؤال كه آيا زنان ديگرى هم وجود دارند كه با مهدوى كيا رابطه دارند يا نه اوج غرض ورزى خود با ستاره ايرانى هامبورگ را اثبات مى كند.
بعد از اين سؤال يك لينك هم در نظر گرفته شده است تا خوانندگان مطلب نظر خود را در مورد اينكه رسوايى مهدوى كيا تأثيرى در افت هامبورگ مى گذارد يا نه اعلام كنند.
بر فرض كه مهدوى كيا چنين كارى انجام داده باشد، پرداختن بيش از حد به اين موضوع و بزرگ كردن آن بدون شك يك هدف بيشتر ندارد.
ولى واقعاً از بين بردن حرمت مهدوى كيا چه فايده اى براى آلمانى ها دارد؟ چرا بايد يكى از پرتيراژترين نشريات آلمان عكس سونوگرافى همسر مهدوى كيا را براى اينكه اثبات كند او باردار است بزرگ تر از عكس ميشاييل بالاك و يورگن كلينزمن در صفحه اول خود به چاپ برساند؟
آيا واقعاً عكس العمل آنها به بازيكنان آلمانى يا ساير كشورها كه دچار مشكل مشابهى شده اند يكسان است؟
اگرچه داشتن دو همسر همزمان از نظر قانون كشور آلمان به هيچ وجه پذيرفته نيست ولى مهدى هم هر دو همسر خود را در ايران به عقد خود درآورده است تا هيچ مشكل قانونى در آلمان براى او به وجود نيايد. يكى از نزديكان مهدوى كيا در آلمان درباره سميرا مى گويد او از خانواده اى نجيب و ثروتمند است و به نظر نمى رسد براى اخاذى دست به چنين كارى زده باشد.جالب است بدانيد نشريه بيلد يكى از نشريه هاى پولى آلمان است كه در ازاى دريافت مقادير زيادى پول مطلب چاپ مى كند، علاوه بر اين بيلد وابسته به بايرن مونيخ است!
يكى از دلايل دشمنى آنها با ستاره محبوب ايرانى مى تواند به هم زدن آرامش حاكم بر هامبورگ باشد چرا كه هامبورگ در حال حاضر تقريباً تنها تيمى است كه خطرى جدى براى بايرن به حساب مى آيد.
احتمال ديگر خراب كردن روحيه بال راست تيم ملى ايران قبل از شروع جام جهانى است. به نظر مى رسد هنوز آلمانى ها از صحبت هاى رييس جمهور ايران خشمگين هستند و سعى مى كنند به هر صورت كه شده ضربه اى به تيم ملى ايران وارد كنند تا به گونه اى با اظهارات دكتر احمدى نژاد درباره هولوكاست و از بين بردن صهيونيسم به مقابله بپردازند.
و اما احتمال آخر كه بسيار به نظر مى رسد هدف اصلى بيلد باشد جلوگيرى از افزايش روزافزون محبوبيت مهدوى كيا در هامبورگ است. بدون شك در هر زمانى كه يك نظرسنجى در هامبورگ براى پيدا كردن محبوب ترين بازيكن اين شهر انجام شود مهدى رتبه اول آن را به خود اختصاص مى دهد، همين موضوع باعث شده است تا نشريات نژاد پرست اين كشور با انگشت گذاشتن بر مسأله اى كه جامعه آلمان نسبت به آن ديدى منفى دارد تا حد ممكن از محبوبيت مهدوى كيا كم كنند.
حتى با فرض اينكه مهدوى كيا اشتباه كرده است دامن زدن به اين مسأله از سوى روزنامه هاى ايرانى تنها يك نتيجه دارد و آن هم تأثير منفى بر روحيه مهدوى كيا و در نهايت تضعيف تيم ملى است

Google

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همسر دوم مهدوی کیا در انتظار فرزند !
چگونه می خواهد به خانوم اولش بگوید؟
مهدوی کیا پس از 8 سال زندگی مشترک با همسرش سپیده مهدوی کیا و دختر 7 ساله اش عسل بار دیگر اقدام به ازدواج کرد. وی با دختری به نام سمیرا از یک خانوادۀ ثروتمند ایرانی وصلت کرده است. همسر دوم وی که 28 ساله است هم اکنون دو ماهه و در انتظار فرزندش است. مهدوی کیا اکنون اولین عضو بوندس لیگاست که دو همسر دارد .

سمیرا: مهدی می دانست نمی توانم جلوگیری بکنم. او همیشه دلش یک پسر می خواست.

اما مهدوی کیا حاضر نیست این بچه را به نام خود بپذیرد و در این مسئله اختلافاتی وجود دارد.
سمیرا: منتظرم تا وجدان پدری اش بیدار شود. او باید این مسئله را بپذیرد. ولی مهدی این قضیه را قبول نمی کند و از من خواسته بچه را سقط کنم. نمی توانم این کار را بکنم. هر روز صبح که زیر دوش می ایستم با فرزندم حرف میزنم و می گویم مرا ببخش که نمی توانم برایت تصمیم بگیرم.
سرنوشت خواسته است که من و مهدی صاحب فرزند شویم و حالا که مهدی نمی تواند او را دوست داشته باشد وظیفه من زیادتر می شود و باید او را دو برابر بیشتر دوست بدارم.

اما عکس العمل مهدوی کیا چه بود؟صبح دیروز ، راس ساعت ده در ورزشگاه حاضر شد تا درباره این مسائل به رئیس باشگاه هافمن و مربی باشگاه آقای بایرس دورفر توضیحاتی بدهد. ساعت 4 بعداز ظهر نیز در حضور دو وکیل و مدیر برنامه هایش آقای فاضلی توضیحات بسیار کمی ارائه داد که آن هم به صورت کتبی بود.

مهدی: خود می دانم که کار بسیار نسنجیده و اشتباهی کرده ام . ولی در مشکلات آینده ، مراقب خانواده ام هستم. منظور وی از خانواده ، سپیده و فرزندش عسل هستند.
از : http://maral.ashkoboos.com/2006/04/post_8.html

اين رو هم ببنيد:
http://www.bild.t-online.de/BTO/spo...ist-mahdavikia,templateId=renderKomplett.html

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما هم به چه چیزایی گیر دادی

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
این چرا چادر ننداخته سرش؟

ببینم مرد موئمن !! کی تو عروسی سرش چادر میزاره ؟؟ تاز این خوبه بخدا !! متانت خودشو حفظ میکنه . اونای دیگه رو چی میگی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شنیدم مهدی شب ها تو رختکن باشگاه می خوابه !!!

زنش بیرونش کرده ؟؟؟؟

بالا