مهاجرت از رشته ریاضی به رشته تجربی !

شروع موضوع توسط Venom ‏21 نوامبر 2009 در انجمن دانشگاه و تحصیل

1. Venom

Venom Registered User

سلام دوستان
    اگه یه نفر که دو سه سال در رشته ریاضی درس خونده (دانشگاه آزاد) , بخواد این رشته رو ول کنه و بره تجربی (دانشگاه سراسری) به جز اینکه باید کنکور سراسری بده , دیگه چیکار باید بکنه ؟!
    از سال 85 به بعد شرط معدل اضافه شده , حالا طرف باید دوباره امتحان درسهای تجربی سال سوم رو بده یا با همون معدلی که برای رشته ریاضی گرفته بود میتونه کنکور بده ؟

2. mohmp

mohmp کاربر تازه وارد

فکر نمی کنم نیاز به امتحان مجدد باشه !! قریب به یقین همون معدل قبلی لحاظ می شه !
    فقط باید دوباره کنکور بدید. فقط یه چیز ! اگر بحث علاقه شما به رشته تجربی وسطه و مطمئنی از اینکه می تونید یه رشته خوب قبول بشید (با توجه به محدودیت در انتخاب رشته درست و حسابی در رشته تجربی نسبت به ریاضی) که هیچ، ولی اگر علاقه ای در کار نیست و صرفا فکر می کنید اونور راحت تره یا امثالهم، در اینصورت زود تصمیم نگیرید.

3. Amenocy

Amenocy کاربر فعال برنامه نویسی

برا این که سراسری تجربی بخونه باید دیپلم و پیشدانشگاهی تجربی داشته باشه ولی ازاد نیازی نیست

4. H_128

H_128 Registered User

سلام دوست عزیز.

منم تقریباً یه همچین مشکلی دارم!
    میخواستم بپرسم اگه من سال آینده دیپلم گرفتم ( فنی حرفه ای ) میتونم برای دانشگاه ( آزاد ) یه رشته ی دیگه انتخاب کنم؟ یه رشته ای که با ( رشته ) مدرک دیپلمم متفاوت باشه؟
    ضمناً رشته من پیش دانشگاهی هم نداره!

ممنون میشم اگه یه راهنمایی بفرمایید، خیلی وقته دنبال جواب میگردم!:(

در راستای تاپیک:
    منم سال 86 ( دوم ) رشتم تجربی بود، ولی بدبختانه تغییر رشته دادم به تربیت بدنی ( رشته ای که اصلاً علاقه ای بهش ندارم! ).
    من اگه بودم هیچ وقت از ریاضی به تجربی تغییر رشته نمیدادم!
    موفق باشید...

Last edited: ‏21 نوامبر 2009

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید