برگزیده های پرشین تولز

مهم:از اینترنت صبانت (ندا گستر صبا) استفاده نکنید.

1240

Registered User
لایک‌ها
28
اقاياني که ميگيد صبانت خوب هست الان شيراز از صبح تا حالا مشکل دار شده - حتي يک صفحه ياهو رو نميتونه باز کنه
از 5 شنبه تا حالا همین مشکل هست
تو مشهد هم گزارش شده این طوری هست.
حالا هی طرفداری کنید

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
اقاياني که ميگيد صبانت خوب هست الان شيراز از صبح تا حالا مشکل دار شده - حتي يک صفحه ياهو رو نميتونه باز کنه
حالا هی طرفداری کنید
من هم قبلا(يكي دو ماهي ميشه كه تمديد نكردم)ازش سرويس داشتم اوايل (حدود يكسال و نيم پيش) فوق العاده بود ولي اواخر قطعي هاش خيلي زياد شده بود زنگ هم كه ميزدم به پشتيباني ميگفت مشكل از تهران هست(هميشه ميگفت اكانتينگ تهران مشكل پيدا كرده) يا بهش ميگفتم من اصلا نمي تونم كانكت بشم ميگفتش يوزرتون چي هست؟ بهش ميگفتم ، ميگفتش كه يوزر شما سره خط مونده(يعني در حال استفاده هست ولي قطع شديد مودم را 15 دقيقه خاموش كنيد درست ميشه) ...

بعدش هم كه سرعت سرويس 128 kbps من روي 13~14 بود ميگفتش خوب هست مشكلي نداره ... پدر سوخته برنامه Solarwinds Bandwidth spiliter نصب كرده فكر كرده خلايق ببو هستن ...

از اصفهان هم بهت خبر بدم كه سرويس اش افتضاحه همه ي اصفهاني ها دارن ميرن طرف شاتل و پيشگامان

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
دوستان عزیز
من تعجب می‌کنم که شما از صبانت ناراضی هستید. من الان یک سال کامل هستش که دارم از صبانت استاده می‌کنم و هنوز مجبور نشده‌ام حتی یک بار به پشتیبانی‌اش زنگ بزنم. شبها هم که به راحتی می‌توان ساعتی چهارصد مگ فایل بارگزاری کرد و از این بابت دیگر هارد من جا ندارد.
فکر می‌کنم که بروبچه‌ها تو شهرستانها مشکل دارند و نه در تهران.
برای نمونه من هنوز یادم نمی‌آید که حتی برای یک ساعت اینترنت صبانت قطع شده باشد. من روزی دوزاده سیزده ساعت با اینترنت کار می‌کنم.
sabanet.ir
درسته من کاربر صبا دیدم که هیچ مشکل قطعی نداشته! ولی خیلی کم هست این کاربرا!
این صبا از هر 10 تا یکیش مشکل نداره شاید هم بیشتر:lol:
حالا هی طرفداری کنید
تایید میشه!
من همون اوایل که صبا مشکل پیدا کرده بود رفتم یک isp دیگه! قبلش خیلی توپ بود! حدودا 14 ماه پیش!
یکی از دوستان یک کافی نت داره از صبا هم سرویس میگیره و اشنای رئوفت هست که توی صبا هست وقتی قطع میشه! بهش زنگ میزنه میگه 5 دقیقه مودم را خاموش بعد روشن کن درست میشه!:lol::wacko::D
پشتیبانی را حال کردید حتی برای اشنا لووووووول

1240

Registered User
لایک‌ها
28
درسته من کاربر صبا دیدم که هیچ مشکل قطعی نداشته! ولی خیلی کم هست این کاربرا!
این صبا از هر 10 تا یکیش مشکل نداره شاید هم بیشتر:lol:

تایید میشه!
من همون اوایل که صبا مشکل پیدا کرده بود رفتم یک isp دیگه! قبلش خیلی توپ بود! حدودا 14 ماه پیش!
یکی از دوستان یک کافی نت داره از صبا هم سرویس میگیره و اشنای رئوفت هست که توی صبا هست وقتی قطع میشه! بهش زنگ میزنه میگه 5 دقیقه مودم را خاموش بعد روشن کن درست میشه!:lol::wacko::D
پشتیبانی را حال کردید حتی برای اشنا لووووووول
شما شیراز هستی؟
رئوفت همین یارو که تو ملاصدرا یک دکون زده؟
یک مغازه مثل ادم هم نداره
اون ککه ادم نیست
یادش بخیر پارسال نزدیک بود
تو محل کارش کتک بخوره از دستم
دفترش 3 در 4 هست :lol:

شانس اورد . بابام دستم گرفت بردم
و گرنه بد قاطی کرده بودم
نزدیک بود کتک رو بخوره :D

1240

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان اطلاعیه اول تاپیک رو در همه جا بزنید
و دوستان خود بگید از صبانت استفاده نکنن
تمامی تلاشوتون رو بکیند

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
شما شیراز هستی؟
رئوفت همین یارو که تو ملاصدرا یک دکون زده؟
یک مغازه مثل ادم هم نداره
اون ککه ادم نیست
یادش بخیر پارسال نزدیک بود
تو محل کارش کتک بخوره از دستم
دفترش 3 در 4 هست :lol:

شانس اورد . بابام دستم گرفت بردم
و گرنه بد قاطی کرده بودم
نزدیک بود کتک رو بخوره :D
اره
اسمش به اصطلاح مهنس :D رئوفت هست دیگه نمی دونم و نمیشناسمش!
اوه اوه اعصاب انگار اعصاب نگذاشته برای شما!
شماره موبایلش را میخوای بهت بدم!دی:
دوستان اطلاعیه اول تاپیک رو در همه جا بزنید
و دوستان خود بگید از صبانت استفاده نکنن
تمامی تلاشوتون رو بکیند
تایید میشه!;)

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
یک چیز یادم رفت بگم بیشترین قطعی که داشت برای کافی نت 2 روز بوده!:lol::lol::lol:

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
مرگ بر صبا نت

تایید میشه!

ولی من افرادی را دیدم که از صبا داشتن و هیچ قطعی و مشکلی نداشتن! حالا نمیدونم مرکز مخابراتش پهنای باند زیاد داشته یا شانسی هست! ولی به نظر من از هر 10 نفر که از صبا میگیرن یک نفر سرویسش خوبه شاید10 نفر هم بیشتر!@
شما دیدی که یک نفر توی یک مرکز مشکلی نداشته باشه با صبا و لی کسانی دیگه توی همون مرکز مشکل داشته باشن؟! اگه این تایید بشه! پس شانسی هست اگه نه به مرکز مخابرات بستگی داره!@

Last edited:

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
تهران هم خيلي تعريفي نداره .

يكي از دوستان من مغازه كامپيوتري داره (جنوب شهر تهران) كه ثبت نام هاي اينترنتي و... را انجام مي دهد .

اون هم خيلي "از پايين اومدن سرعت در بعضي از ساعت ها" يا "باز نشدن گوگل" و "قطعي در كل منطقه مخابراتي براي 1 يا 2 روز" شكايت مي كنه

به من گفت در اين تايپيك از طرف اون بگم : " مرگ بر صبانت "

من فقط نقل قول كردم .;)

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
حالا هی طرفداری کنید

سلام و درود!

منم الان 2 3 شب هست که دقیقا شبها دیگه کاملا سرعت به صفر میرسه...دیگه هم حوصله ندارم زنگ بزنم یا....

چون معلومه چی جواب میدن:D یک زنی رو هم گذاشتن اونجا که چواب مردم رو با لطافت خاصی بده!

در کل به چند نکته باید اشاره کنم : صبا نت بهترین isp لااقل توی شیراز بود!تنها isp که از ساعت 3-7 مجانی بود
29dz8zk.gif

ولی همین که مشتریاش زیاد شد ( حالا من واقعا نمیدونم مشکل اصلی از تهران هست یا..) اما دیگه به معنای واقعی گند زدند!

منشی به من گفته بود وقتی نتت تمام میشه تا 1 هفته وقت داری شارج کنی! من 2 روز بعدش رفتم...گفت نتتون به دلیل دیر کرد به کل تعطیل شده!
121fs725372.gif

حالا باید 3 هزار تومان جریمه بدی + چند روز هم صبر کنی تا دوباره وصل بشه!

آقا ما 3 هزار تومان رو دادیم ( حرومشون):D 1 ماه طول کشید تا وصل شه
122fs329172.gif

حالا یه چیز جالب که بی ربط با کسانی که اینجا پست میگذارن نیست:

هر وقت توی شرکت شکایت میکردم ازشون یه دلقک مانندی اونجا نشسته بود.. و همش میگفت نه من مشکلی ندارم!میشینم فیلم نگاه میکنم و...:wacko:

اونم با 128 که به نظر من با 64 هیچ فرقی نداره!

دوستان عزیز هموطن: به خدا من هیچ دشمنی با صبا نت ندارم! اما صبا نت یک مشکلی داره که توی کل ایران هم این مشکل هست..(که نمیتونم بگم)اگر صبا ندارید به هیچ وجه از این isp اشتراک نگیرید!

e.m

Registered User
لایک‌ها
199

يكي از دوستان من مغازه كامپيوتري داره (جنوب شهر تهران) كه ثبت نام هاي اينترنتي و... را انجام مي دهد .

اون هم خيلي "از پايين اومدن سرعت در بعضي از ساعت ها" يا "باز نشدن گوگل" و "قطعي در كل منطقه مخابراتي براي 1 يا 2 روز" شكايت مي كنه

من فقط نقل قول كردم .;)
تایید میشه!
مرگ بر صبانت
سلام و درود!

منم الان 2 3 شب هست که دقیقا شبها دیگه کاملا سرعت به صفر میرسه...دیگه هم حوصله ندارم زنگ بزنم یا....

چون معلومه چی جواب میدن:D یک زنی رو هم گذاشتن اونجا که چواب مردم رو با لطافت خاصی بده!

در کل به چند نکته باید اشاره کنم : صبا نت بهترین isp لااقل توی شیراز بود!تنها isp که از ساعت 3-7 مجانی بود
29dz8zk.gif

ولی همین که مشتریاش زیاد شد ( حالا من واقعا نمیدونم مشکل اصلی از تهران هست یا..) اما دیگه به معنای واقعی گند زدند!

منشی به من گفته بود وقتی نتت تمام میشه تا 1 هفته وقت داری شارج کنی! من 2 روز بعدش رفتم...گفت نتتون به دلیل دیر کرد به کل تعطیل شده!
121fs725372.gif

حالا باید 3 هزار تومان جریمه بدی + چند روز هم صبر کنی تا دوباره وصل بشه!

آقا ما 3 هزار تومان رو دادیم ( حرومشون):D 1 ماه طول کشید تا وصل شه
122fs329172.gif

حالا یه چیز جالب که بی ربط با کسانی که اینجا پست میگذارن نیست:

هر وقت توی شرکت شکایت میکردم ازشون یه دلقک مانندی اونجا نشسته بود.. و همش میگفت نه من مشکلی ندارم!میشینم فیلم نگاه میکنم و...:wacko:

اونم با 128 که به نظر من با 64 هیچ فرقی نداره!

دوستان عزیز هموطن: به خدا من هیچ دشمنی با صبا نت ندارم! اما صبا نت یک مشکلی داره که توی کل ایران هم این مشکل هست..(که نمیتونم بگم)اگر صبا ندارید به هیچ وجه از این isp اشتراک نگیرید!
به سلام سیاوش جان.دی:
تایید میشه دقیقا 14 ماه پیش صبا خراب شد و به فنا رفت من همون موقع زدم بیرون از صبا!/
تایید میشه!:wacko:

1240

Registered User
لایک‌ها
28

من فقط نقل قول كردم .;)
درود بر هر دو شما :rolleyes:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان زنده باد مرده باد رو ول کنید
laugh.gif

باید یه فکر اساسی کرد. با تجربه ای که من نسبت به سایر شرکتها دارم ، مهمترین مشکلات صبانت عبارتند از : ضعف نرم افزاری، عدم اضافه کردن پهنای باند لازم به مراکز شلوغ ، پشتیبانی 0 ، قوانین و محدودیتهای نا عادلانه و کندی در انجام وظایف مثل رانژه کردن

مزایاش هم : در صورت بودن در منطقه مناسب سرعت شبانه خوب یا عالی ، شارژ بلادرنگ اینترنتی ، سرع روزانه فراتر از قرارداد و یکی دو مورد دیگه

حالا اینکه چرا در بعضی مناطق و شهرها سرعت و کیفیت نامناسبه یه بحثه
ولی بحث پشتیبانی ضعیف و مشکلات نرم افزاری و قوانین و ... یه بحث دیگس که این رو هیچ کس نمی تونه انکار کنه

هر مشکلی پیش میاد اگر شهرستانی باشه تقصیر رو میندازن گردن تهران و تهران هم باشی گردن مخابرات و شرکت زیرساخت

من که از سازمان تنظیم مقررات نا امید شدم ، جای دیگه ای برای نظارت بر این شرکتها هست؟

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که دیگه چند شبه می خوام از شبانش استفاده کنم و یه فایل بزرگ چند تیکه رو آپلود کنم ولی حتی میل یاهو رو هم باز نمی کنه . من که دارم سرویسم رو تغییر می دم .

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یادمه یه پتیشنی بود بر علیه صبانت . اگه پیداش کنید خوب می شه همگی امضا کنیم .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74

1240

Registered User
لایک‌ها
28
من که دیگه چند شبه می خوام از شبانش استفاده کنم و یه فایل بزرگ چند تیکه رو آپلود کنم ولی حتی میل یاهو رو هم باز نمی کنه . من که دارم سرویسم رو تغییر می دم .
همین طوره
اون هایی که بی خود طرف داری میکنن
گفته این برادر رو بخونن :f34r:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
کیفیت در سرویس های شرکت صبا نت به هیچ عنوان وجود ندارد.
نظری ندارم!

قطعی های مداوم و پی در پی هر روز به یک بهانه ای
قطعی داره، ولی نه زیاد که حس بشه :دی

اگر در شهر تهران باشید و تماس بگیرید. می گویند هیچ مشکلی در سرویس ها وجود ندارد و اگر بگید مشکل دارد، شک نکیند که با فحاشی و توهین از سمت شرکت مواجه خواهید شد.و قطعا بدون پاسخ می مانید. (به هیچ عنوان پرسنل جوابگو و با شخصیتی ندارند و گویی همگی از تیمارستان ازاد شده اند.)
پشتیبانیش ضیعفه. ولی جرات ندارن به من یکی فحش بدن، چونکه یه چیزی ازشون دارم، بخوان .... بشن، دهنشونو سرویس میکنم.

شب ساعت 12 زنگ بزنید تهران و بگید برخی سایت ها روی کش هستند. ایشون میگن صبح زنگ بزنید تا کش رو اپدیت کنند.(دقیق طبق گفته مسئول شرکت)
قبول دارم، خیلی رو کش میمونه

اگر در شهرستان باشید خدمتتون میگن که هیچ مشکلی وجود ندارد . اگر خیلی زیر فشار باشند میگن که تهران مشکل دارد. و ما اصلا کاره ای نیستیم!
تایید میشه!!!

اینترنت شبانه که بیشتر شبیه به جک میباشد چون در باز کردن سایت یاهو هم مشکل دار خواهید شد.
شبانه سرعتش کمه، ولی با ترفندایی که بلدم تا 2 گیگ هم دانلود داشتم!

در شرکت صبا نت تعرفه ها روز به روز گران تر می شود.
احتمال داره، چونکه الان بامبول 3 ماهه رو دراوردن، ببینم آینده چی پیش میاد.

برای راه اندازی سرویس حداقل یک ماه به طول می انجامد.
طول میکشه، ولی نه یک ماه :دی

* ضمناً خودم الان 5 ماهی میشه که از صبانت دارم، به دلایلی فعلاً قصد ندارم آی اس پی مو عوض کنم. اگه هم مجبور بشم عوض کنم، کاری میکنم حداقل 10% کاربراشو از دست بده. از PT هم شرو میکنم :دی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
همچنان بعد از سال ها سرویس شبانه افتضاح! افتضاح!

شیطونه میگه یوزر پسورد تمام کاربر های ایرانی رو عوض کنما!:blush:

بالا