برگزیده های پرشین تولز

مهم:از اینترنت صبانت (ندا گستر صبا) استفاده نکنید.

vahid_ba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله به نظر من صبا خیلی عالی هستش من قطعی خیلی کم داشتم
سرعت دانلود بین60-70-80 هستش
پشتیبانیش مسخرس اما مشکلی که تو این 6 ماهیی که ما داشتیم پیش نیومده بود...

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
بله به نظر من صبا خیلی عالی هستش من قطعی خیلی کم داشتم
سرعت دانلود بین60-70-80 هستش
پشتیبانیش مسخرس اما مشکلی که تو این 6 ماهیی که ما داشتیم پیش نیومده بود...
چه جالب :دی

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
هر کی بلده هک کنه، هکشون کنه. به جای سرویس کردن یوزرای ملت یه باج کلفت ازشون بگیره! مثلاً پورت 1 مگابیت با پهنای باند نامحدود!
من بدون اینکه کاری کنم پورتم شده 1 مگابیت (واقعی)، ولی دنبال راهیم که یه باج کلفت ازشون بگیرم و پهنای باندم بشه بی نهایت. حالا ببینید کی گفتم، چند ماهه دیگه میام پست میدم که پهنای باندم شده بی نهایت ... :دی

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
صبا نت امشب داره عیدی میده ؟؟؟

دارم فیلم دانلود میکنم، سرعتو ببینید. رنج سرعت : 90 تا 130

1239077675.jpg

seul

Registered User
لایک‌ها
261
1eng.ir جان اگه تونستی یه ندایی بده من که خیلی دلم ازشون خونه:hmm:

Last edited:

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
حرف شما کاملا درسته،
صبانت آشغاله.

شاید قبلا وقتی می خریدی سرعتت خیلی بیشتر بود از اون چیزی که پول دادی. ولی الان سرعت کمتر از اون چیزی که می خری هم میشه ! قطعی هم زیاد ، نوسان هم بالا ...

دزدی تو روز روشن Oo

در ضمن اگه سرعت شما خوبه بیخودی عجله نکنید و سرویس های چند ماهه شو بگیرید ... به عنوان کسی که مدتها از صبا سرویس گرفتم بنظرم باید فقط 1 ماهه شارژ کرد ... چون یه موقع می بینید سرعت دانلودتون از 100 تا میاد زیر 10 ! اون موقع صبانت تلافی اون همه سرعت بالا رو می کنه ! باز یک ماهه بگیرید می تونید ماه بعد عوض کنید :دی

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
حرف شما کاملا درسته،
صبانت آشغاله.

شاید قبلا وقتی می خریدی سرعتت خیلی بیشتر بود از اون چیزی که پول دادی. ولی الان سرعت کمتر از اون چیزی که می خری هم میشه ! قطعی هم زیاد ، نوسان هم بالا ...

دزدی تو روز روشن Oo

در ضمن اگه سرعت شما خوبه بیخودی عجله نکنید و سرویس های چند ماهه شو بگیرید ... به عنوان کسی که مدتها از صبا سرویس گرفتم بنظرم باید فقط 1 ماهه شارژ کرد ... چون یه موقع می بینید سرعت دانلودتون از 100 تا میاد زیر 10 ! اون موقع صبانت تلافی اون همه سرعت بالا رو می کنه ! باز یک ماهه بگیرید می تونید ماه بعد عوض کنید :دی
متاسفانه یک ماهه حذف شده! :(
من الان 7 ماهه دارم، درسته که پشتیبانیشون مذخرفه و وقتی مشکلی برات پیش میاد چرت و پرت جواب میدن ولی سرعتم در اکثر مواقع بین 70 تا 130 بوده!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
صبانت پشتیبانیش آشغاله و چرت و پرت زیاد میگن ولی من شخصا یکی دو بار بیشتر پیش نیومده که به پشتیبانیش زنگ بزنم
یعنی کلا نیازی به زنگ زدن پیش نمیاد (بزنم به تخته)
من که راضیم سرعتش خوبه من از یکی از نمایندگی هاش گرفتم به نام صبا آنلاین (آقای دانشور) آدمه خیلی خوبیه کار راه اندازه
سرعته دانلودش خیلی عالیه 40-50 هست همیشه
واسه من 128 هست اینم یه نمونه
1496tev.jpg

البته فکر کنم فعلا چون یوزرهاش کمه خوبه ولی احتمالا اگر زیاد بشه گندش در میاد!

m_maj2004

Registered User
لایک‌ها
0
آقا نگیر که ضرر حسابی می کنید!
فکر می کنید حالا سرعت خوبه یک دفه هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه!
اینها معلوم نیست چی کار می کنند، از یک طرف هم قیمت های کزایی به مردم می دن
بیچاره مردم که گول می خورند
الان نرخ قیمت برای اداری 1 مگ رو نگاه کنید
بعد خیلی از دوستان 3 ماه 128 پول میدن 1 مگ گیرشون میاد!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
اینم سرعته دانلودش روی 128 کیلوبایت
457 کیلوبایت در ثانیه
riahhe.jpg

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اینم سرعته دانلودش روی 128 کیلوبایت
457 کیلوبایت در ثانیه
[http://i42.tinypic.com/riahhe.jpg

این سرعتی که شما گذاشتی مال یک خط 4 مگ بر ثانیه هست ! از کی تا حالا صبانت 4 مگ میده؟ :blink:
فکر کنم اشتباهی به جای اینکه از اینترنت خونتون عکس بزاری از تو خود صبانت عکس گرفتی :lol: :lol:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
این سرعتی که شما گذاشتی مال یک خط 4 مگ بر ثانیه هست ! از کی تا حالا صبانت 4 مگ میده؟ :blink:
فکر کنم اشتباهی به جای اینکه از اینترنت خونتون عکس بزاری از تو خود صبانت عکس گرفتی :lol: :lol:
اين عکسه که شک نکنيد الکيه!
ميخوايد منم ميتونم يه عکس از سرورم بگيرم :p

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0

شما ممکنه باور نکنی ولی به خدا این اینترنته خونگیه منه
الان فیلمشم واست میزارم
البته ممکنه توی مناطقه مختلف کیفیت فرق بکنه ولی توی منطقه ی ما که تا الان خدا رو شکر عالیه خدا کنه بعدشم خوب باشه
در ضمن اگر ساعته عکسه قبلیه منو نگاه کنی می بینی که 9 شبه تا اونجا هم که من می دونم صبانت شبا ساپورت نداره نتیجه این که اینترنت خونگیه
یه IP هم پایینه فایر فاکس زده که IP من توی همون ساعته و اون IP رو اگر بشناسی متوجه میشی که 128 کیلوبایته صبانته

فایل های ضمیمه

• saba.rar
    177.3 KB · نمایش ها: 41
Last edited:

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
الان فیلمشم واست میزارم
البته ممکنه توی مناطقه مختلف کیفیت فرق بکنه ولی توی منطقه ی ما که تا الان خدا رو شکر عالیه خدا کنه بعدشم خوب باشه
در ضمن اگر ساعته عکسه قبلیه منو نگاه کنی می بینی که 9 شبه تا اونجا هم که من می دونم صبانت شبا ساپورت نداره نتیجه این که اینترنت خونگیه
یه IP هم پایینه فایر فاکس زده که IP من توی همون ساعته و اون IP رو اگر بشناسی متوجه میشی که 128 کیلوبایته صبانته
يكي دو دقيقه از دانلود هم بگذره بازم سرعت همينه؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
الان فیلمشم واست میزارم
خب این که 400 نبود روی همون 100 تا 110 بالا پایین میرفت.البته بعد از چند دقیقه سرعت به شدت افت میکنه

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
به جان هر کی میپرستین از صبا استفاده نکنین، فقط و فقط به دلیل ساپورت داغون داغونشون ...

من الان 7 ماهیه که دارم استفاده میکنم، از لحاظ سرعت و ... هم مشکلی نداشتم. ولی الان یه هفته ای هست که قطع شده هر چی تماس میگیرم پشتیبانی رسیدگی نمیکنن! یا میگن باشه رسیدگی میشه، یا میگن اعلام خرابی کردیم، یا میگن مسئول اصلیمون رفته ناهار، یا میگن ساعات اداری زنگ بزن، و دیروز هم گفتن که درست شده (میدونم مثل ... دورغ میگن) در حالی که درست نشده!
از بس که زنگ زدم، شمارم تابلو شده دیگه جوابمو نمیدن! مجبور شدم که با 4000000000000 تا خط بهشون زنگ بزنم!

جدای از این حرفا، فقط منتظرم سرویسم درست بشه تا دهنشونو سرویس کنم! :D

کسی از این فروم تو پشتیبانی صبانت کار نمیکنه که ببینه درد ما چیه ؟!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
يكي دو دقيقه از دانلود هم بگذره بازم سرعت همينه؟
البته سرعت بستگی به سروری هم که ازش فایلو میگیری داره
ولی تو پستای قبلیمم عرض کردم که میانگین سرعت بین 45 تا 60-70 هست

بالا