برگزیده های پرشین تولز

مهم:از اینترنت صبانت (ندا گستر صبا) استفاده نکنید.

hossein007

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من صبا نت نسبت به سایر isp های دیگه خیلی بهتره.من از سال 85 استفاده میکنم.
سرعت دانلود شبانشم عالیه.به خصوص الان که از ساعت 1 شروع میشه.

foxboy2253

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من حتی یه کلمه از حرفای شما را قبول ندارم..من الان یک ساله از شرکت نداگستر سرویس میگیرم ...سرعت من 128 ...اما در واقع پهنای باندی که به من دادن در حد 2MB هستش ......سرعت دانلودم زیر 250 نمیاد...هیچ بدی هم از این شرکت ندیدم..بسیار هم راضی هستم
پشتیبانش که توی شهر ماست بسیار آدم خوش اخلاق و کار راه بندازیه
خلاصه من که بدی ندیدم
من اصفهان هستم
برا همیشه هم مشتری نداگستر خواهم ماند

savvy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
من هم مشترک صبا ، سرعت 128 در منظقه ی فیض قم هستم ...
خداروشکر قطعی هم نداشتم بجز این چند روز که فهمیدم مشکل از سیمکشی تلفن خونست و الکی گناه های کل اعضای صبانت رو شستم !
سرعت روزانه ی من هم حدودا بین x تا 300 (باتوجه به سایت ) هستش و از این بابت راضی ام و جای تشکر داره کارشون ... واقعا روزانشون خیلی خوبه (گوش شیطون کر)
اما شبانه بشدت افتضاح شده ... قبلا از ساعت 3 تا 7 بود با یه اکانت دیگه ، سرعتمم حدودا 200 بود اون موقع تا 1.5 گیگ هم دانلود داشتم ... اما الان چی ؟
ساعت 1 تا 6 صبح محکوم به دیال آپ ایم ... واقعا صد رحمت به دیال آپ !
من تو کل دوران صبانتم خیلی راضی بودم ، پشتیبانی قم هم بسیار خوب بود ( کلا یکی دو مورد در اوایل کار مشکل داشتم) ، رانژه ام با دو روز تاخیر راه افتاد ، ولی خوب مشکلی نبود
اما جدیدا این اینترنت رایگان سرعتش خیلی افتضاح شده ، من فقط بخاطر اون اینترنت رایگان عالی که داشت اومدم و کلی آدم هم دعوت کردم ... اما الان ظاهرا برعکس شده .
جدیدا هم هر چی توسایتشون شکایت میکنی انگار نه انگار .... بنظر من باید تکلیف کاربرا رو مشخص کنند ... اگه مشکلی پیش اومده بگن حل میشه یا نه ، اگر هم حل میشه تا کی ؟

dgffdg.GIF

البته این عکس 300 نبود ، ولی تا سیصد و خورده ای هم رفتم ....
سرعتشم خیلی نوسان نداره و اون مقدار نوسانی هم که هست از سمت هاست و سروره اصلی سایت برای بافرینگ و خروجی هست .

در ضمن از دوستان کسی در مورد نوین نت اطلاعات داره ؟
مثل سرعتش توی روز ... سرعتش توی زمان رایگان ؟ افت ناگهانی سرعت چی ؟
من قیمت هاش رو دیدم خوب بود اما نمیدونم کیفیت ضریب 1-10 چیه ... میترسم ریسک کنم برم نوین نت بعدا پشیمون شم . فعلا صبر میکنم اگه صبانت همینجوری بخواد فیلم درست کنه میرم نوین احتمالا .

فکر کنم صبانت 1-4 باشه ... درسته ؟

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
ندا گستر صبا- صبا نت – SabaNet

با درود و ضمن ارزوی اوقات خوب برای تمامی هموطنان عزیز

موضوعی را که باید خدمت دوستان عرض کنم این هست که به اصطلاح شرکتی چندی است راه اندازی شده که به قول خودشون اینترنت پرسرعت ارائه می دهند.

خدمت عزیزانی که قصد خرید از شرکت ندا گستر صبا را دارند و یا حتی از این شرکت اشتراک دارند باید عرض کنم که:

1-کیفیت در سرویس های شرکت صبا نت به هیچ عنوان وجود ندارد.
2-قطعی های مداوم و پی در پی هر روز به یک بهانه ای
حداقل قطعی در این شرکت 4 تا 5 ساعت است.
اگر اینترنت در شهر تهران و سرویس های مرکز وجود نداشته باشد شک نکنید که در استان و شهرستان خود با کمی سرعت و قطعی مواجه هستید.
3-اگر روزی روزگاری نیاز به پشتیبانی داشته باشید به هر جهت با چند مورد برخورد خواهید کرد.
اگر در شهر تهران باشید و تماس بگیرید. می گویند هیچ مشکلی در سرویس ها وجود ندارد و اگر بگید مشکل دارد ,شک نکیند که با فحاشی و توهین از سمت شرکت مواجه خواهید شد.و قطعا بدون پاسخ می مانید.(به هیچ عنوان پرسنل جوابگو و با شخصیتی ندارند و گویی همگی از تیمارستان ازاد شده اند.)
مثال:
شب ساعت 12 زنگ بزنید تهران و بگید برخی سایت ها روی کش هستند.ایشون میگن صبح زنگ بزنید تا کش رو اپدیت کنند.(دقیق طبق گفته مسئول شرکت)
و در صورتی که صبح زنگ بزنید میگن که سرویس های ما اصلا کش نداره و کسی حال نداره برای شما کاری کنه.اگر زیاد اصرار به خرج بدید با فحش و ناسزا مواجه خواهید شد.

اگر در شهرستان باشید خدمتتون میگن که هیچ مشکلی وجود ندارد . اگر خیلی زیر فشار باشند میگن که تهران مشکل دارد. و ما اصلا کاره ای نیستیم!

4-اگر نصف شب اینترنت شما قطع شد مثلا 1 شب تا ده صبح تعجب نکنید.
چون مرکز شما دچار مشکل شده و به علت عدم توانایی مدیر فنی استان خود باید ساعاتی منتظر بمانید.

5-اینترنت شبانه
که بیشتر شبیه به جک میباشد چون در باز کردن سایت یاهو هم مشکل دار خواهید شد.

6- در شرکت صبا نت تعرفه ها روز به روز گران تر می شود.

7-برای راه اندازی سرویس حداقل یک ماه به طول می انجامد.
ان هم اگر خط شما اشتباهی رانژه نشود!!@!

8-پهنای باند این شرکت به طور مشکوکی مصرف می شود.یعنی چند تا سایت باز کنید یا دانلود کنید یک دفعه 1 گیگ از حجم شما می پره!! در صورتی که کل دانلود ها به 10 مگ نمی رسد.

و .... .
بسیاری از مواردی که در این تاپیک نمی گنجد.

به نظر بنده عدم مدیریت درست و نبودن نظارت کافی بر این شرکت ها باعث بوجود امدن عمده این مشکلات است.

==============================
چگونه از این شرکت شکایت اینترنتی کنیم:
به لینک زیر بروید و شکایت خود را بنوسید و سپس ارسال کنید.(لینک مذکور مربوط به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.)

===============================

به هر تقدیر دوستان لطفا شرکت خدمات اینترنت صبا نت را تحریم کنند و به دوستان خود هم بگن که از این دکان به اصطلاح شرکت خرید نکنند.
و در هنگام خرید مطمئن شوید که شرکت مورد نظر نماینده "صبانت"نباشد.تا با این سری مشکلات مواجه نشوید.

با سپاس

خیلی بده که چون شما ناراضی هستی باید وجهه این شرکت رو به کلی خراب کنی بین همه و مشتریاش رو بپرونی. :)

خیلی راحت میتونستی فقط عدم رضایت خودت رو بیان کنی دوست عزیز نه اینکه اینطوری پست بدی...!!
در ضمن یک سوال از شما دارم :

و اگر بگید مشکل دارد ,شک نکیند که با فحاشی و توهین از سمت شرکت مواجه خواهید شد.
گر زیاد اصرار به خرج بدید با فحش و ناسزا مواجه خواهید شد.

منظور شما واقعا اینه که اپراتور به شما فحش می ده ؟ من که باور نمی کنم ....:hmm:

savvy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم از سرعت عذاب آور شبانش ...
http://images.jokfa.ir/uploads/1345589553---jokfa.ir---.jpg

از دوستان کسی در مورد نوین نت اطلاعات داره ؟
مثل سرعتش توی روز ... سرعتش توی زمان رایگان ؟ افت ناگهانی سرعت چی ؟داره ؟
من قیمت هاش رو دیدم خوب بود اما نمیدونم کیفیت ضریب 1-10 چیه ... میترسم ریسک کنم برم نوین نت بعدا پشیمون شم . فعلا صبر میکنم اگه صبانت همینجوری بخواد فیلم درست کنه میرم نوین احتمالا .

فایل های ضمیمه

• 1345589553---jokfa.ir---.jpg
    1345589553---jokfa.ir---.jpg
    43.5 KB · نمایش ها: 65

linker

Registered User
لایک‌ها
55
زنگ بزن بگو پروفایل شیرت عوض کنه بزاره روی ی گروهیی که کم استفاده ترن البته به سادگی اینکارو نمیکنه

لایک‌ها
34
همه سرویس دهنده های اینترنت در ایران همینطوری هستند ، خیلی با هم فرقی ندارند.

Hotaxis

Registered User
لایک‌ها
45
من 4 ساله از صبانت اینترنت میگیرم، همیشه عالی بوده البته منطقه مخابراتی ما منطقه خلوتیه

در طول این 4 سال معمولا ماه اسفند که میشه عجیب سرعت رایگان شبانه افت میکرد ولی بعد از 20 25 روز درست میشد.

امسال توی ماه رمضون هم همینطور شد عجیب پهنای باند رو محدود کردند و عملا از ساعت 1 شب سرعت 1 کیلو بایت هم نداشتم

ولی هم اکنون همه چی خوبه من از ساعت 2 تا 7 صبح که زمان رایگان هست میتونم 3 گیگ دانلود کنم

امید وارم تغییری توی سرویس دهیشون ایجاد نشه

savvy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 4 ساله از صبانت اینترنت میگیرم، همیشه عالی بوده البته منطقه مخابراتی ما منطقه خلوتیه

در طول این 4 سال معمولا ماه اسفند که میشه عجیب سرعت رایگان شبانه افت میکرد ولی بعد از 20 25 روز درست میشد.

امسال توی ماه رمضون هم همینطور شد عجیب پهنای باند رو محدود کردند و عملا از ساعت 1 شب سرعت 1 کیلو بایت هم نداشتم

ولی هم اکنون همه چی خوبه من از ساعت 2 تا 7 صبح که زمان رایگان هست میتونم 3 گیگ دانلود کنم

امید وارم تغییری توی سرویس دهیشون ایجاد نشه

هنوز هم همونطوره برا من ... اگه بعد از یک یه دسکانکت بکنم و دوباره وصل بشم سرعت همون 10 کیلوبایت میشه ، اما اگه از قبل یک وصل بمونم تا هر وقت ، سرعتم حدودا به 100 میرسه .... هر از گاهی خودشون ساعت 1و45 دقیقه ریست میدن که اعصاب آدم خورد میشه ، بعضی وقت ها هم مثل دیشب ریست نمیدند و من تا 1.5 گیگ هم دانلود میکنم .

ah76

Registered User
لایک‌ها
17
نه خداییش من که تو قمم سرعتش خوبه قطعی هم اصلا نداره تهرانو نمیدونم پشتیبانیشم عالیه یه اتاقه با چند نفر ادم که پشت تلفنن البته خودم دیدم چون پشتیبانیش کنار کلاس زبان ما بود

sanieha

Registered User
لایک‌ها
0
من 3 ساله دارم از صبا نت استفاده می کنم
برادرمم 7-8 ساله
بار اول اون به من گفت صبا بگیرم گفت 128 بگیر سرعت دانلودش خیلی بالاتر از این حرفاس و منم همین کارو کردم
حالا هم خیلی راضیم حتی پارسال که خونمون و عوض کردیم باز هم اشتراک جدیدم رو از صبا گرفتم
در کل گاهی قطعی داره که اون و همه جا دارن
اما از کیفیتش سرعتش و پشتیبانیش راضیم

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
به خدا دارم دیوونه میشم این adsl هست یا دیال آپ:blink:
256 صبانت گرفتم سرعت وبگردی از دیال آپ هم کمتره سرعت دانلود هم بالاتر از 3 کیلوبایت نمیره:blink:

amin fear

Registered User
لایک‌ها
64
به هیچ عنوان این شرکت توصیه نمیشه !
یادمه پارسال از صبانت سرویس مثلا نامحدود گرفته بودم که سرعت دانلودش از دیال آپ پایین تر بود !

2-3 کیلوبایت در ثانیه ، به یک روز نکشید درخواست جمع آوری سرویس دادم...

HARAY

Registered User
لایک‌ها
31
سرویس شبانه رایگان میگن
هر دفه رفتم دیدم 300 400 مگابایت کم کردن برا شب
ساعتاشم هی عوض میکنن یه اطلاع رسانی درست هم نمیکنن تو پنلم نمیزنن سرویست از فلان ساعت تا فلان ساعته تکلیفه ادم روشن شه ..
همینطور حجم ادم خورده میشه

soil_man87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دیگه صبا نت به درد نمیخوره باید عوضش کرد تا 5 روز پیش خوب بود
سرعت 128 کیلوم 120 کیلو بر ثانیه دانلود میداد
قانون جدیدی که گذاشتن برای دانلود شبانه
میزان حجم خریداری شده ضرب در 2 برابر است با حجم استفاده از شبانه
یعنی من که 9 گیگ سه ماه دارم توی 90 شب مجموعا میتونم 18 گیگ دانلود کنم یعنی روزی 100 مگابایت
اخه شبی 100 مگابایت کجا میشه اسمش رو دانلود رایگان شبانه گذاشت؟ نه فیلم نه بازی نه سریال هیچی نمیشه دانلود کرد
بعد از اتمام این حجم سرعت میشه 10 کیلوبایت بر ثانیه

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
سرعت شبانه افتضاح شده من سرعت 6 مگ خریدم ازشون الان سرعتم در شب به 20 kb رسیده با این وضیعت جمع می کنم میرم یه شرکت دیگه

بالا